Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1588379 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #2325 Dátum: 2008.04.19 14:17:38 »
Idézetet írta: "Szuti"
Nem akartam elszomorítani hogy õ viszont nem kezeli jól,mert el kellett volna hogy verjen fõleg az indulásnál,de nem akartam ***zni...


Mennyivel nyomtad le???

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hali.
« Válasz #2326 Dátum: 2008.04.19 14:20:52 »
Idézetet írta: "Peti"
Mennyivel nyomtad le???

1-szer gurulóból egymás mellõl 1-bõl meg egyszer indulásból, kb fél autóval 140-ig, de ott kicsit kanyargós volt. Én meg a gumi meg a sperr miatt bátrabban mentem :-)

Peti

  • Vendég
Re: Hali.
« Válasz #2327 Dátum: 2008.04.19 14:37:41 »
Idézetet írta: "Szuti"
1-szer gurulóból egymás mellõl 1-bõl meg egyszer indulásból,kb fél autóval 140-ig,de ott kicsit kanyargós volt én meg a gumi meg a sperr miatt bátrabban mentem:-)


Az jó :D
Gondolom nézett nagyokat :rolleyes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2328 Dátum: 2008.04.19 14:50:12 »
Igen gondolom azért kérdezték hogy hány lovam van,meg jobban megy azért az s2000 egy kicsivel,bár üres volt a tankom õk meg plusz 1 személlyel voltak.Ha telitankjuk is volt akkor nagyjából ugyanaz,mert azt mondta egy haverom hogy a hátsókerekesnek van 20 pacis hajtási vesztesége szal ha 220 paci az s2000 az enyém meg 200 akkor nagyjából ugyanazt tudja ha ott fél tank meg plusz 1 fõ van,mert súly lóerõarányban nagyon hasonló a 2 gép.Így viszont az indulásnál meg kellett volna vernie a hátsókerék miatt...

Peti

  • Vendég
Re: Hali.
« Válasz #2329 Dátum: 2008.04.19 18:03:50 »
Mondjuk az s2000 6.2-õt megy gyárilag, a Tiéd olyan 6,5 körül van, ha jól tudom.(?)

Mikor még full gyári volt az autód akkor mennyit mértél, mármint gyorsulást???

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2330 Dátum: 2008.04.19 19:22:03 »
Nemtom, ilyen 6.8-at mértem most valamikor stopperrel,de sztem az 7 lehet.
A 6.2-t meg fõleg a hátsókerekes indulás miatt tudja az s2000 meg amiatt hogy 9000-ig lehet pörgetni. Valamikor a timeslip.hu-s sráccal meg fogom méretni. Azt mondják nagyon pontosan mér a gyerek. Csinált type r-rõl, ami 10.126-ot ment, én a ringen mentem tavaly 9.96-ot és amikor kint voltam az elsõ ringes gyorsuláson ment egymás ellen egy type r meg egy s2000 és akkor is rosszabb idõt mentek mint én. Ez pár hete volt a hungaroringen.
&feature=related

A gyorsulas.hu-n rajta van az én idõm is asszem, elírták a nevem róbertre, 10.1-et mentem.

Amikor full gyári volt akkor asszem 7.4-7.6-ot mértem ugyanígy stopperrel...
Lassan lesz majd rövidváltóm, amivel ez még gyorsabb lehet...

A xenon meg kellett holnapra, mert euroringes móka lesz 5-tõl 8-ig és meg kéne vernem idõben pár embert az sbkm-bõl. Az én kategóriámban az elsõ egy 206rc, integra, type r, golf gti, legjobb 1.29-et megy.
Kedden meg 6-tól egy másik idõmérõs verseny lesz a hungaroringen, ahol húzósabb a mezõny. Az én kategóriámban van accord type r, civic vti, bmw 330i, 206 rc, aki 2.22-t megy. Nagyon durván vezet a gyerek, acura rsx ,rx8, még 2 vti ,opel calibra.
Szal lesz dolgom. Ha tudok menni 2.24-et, akkor aszondom rendben van a dolog, de a fékjeim alapján örülök, ha kibírom az euroringet...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Megint ez a mosatás:-)
« Válasz #2331 Dátum: 2008.04.20 00:20:23 »
Összefutottam ugyanazzal z octavia rs-sel akivel múltkor. Mondta hogy menjünk megint. Aszondja menjek nyugodtan. Hát fél kocsi elõnnyel indultam 5000 körül és a 3-as közepén fogott meg aztán el is ment. Állóból elmentem, ott is 3 elején kapott el aztán elment.
Kérdeztem mit változtatott, mert múltkor fej fej mellett mentünk. Turbónyomást emeltek, meg a lambdaszondát beállították .Így 240 pacis lett és 365 nm, múltkor csak 230 pacis volt, akkor azt mondta a csajának hogy na nézd most le fogja nyomni a mazsolát...
Ilyenkor gondolkodom mégiscsak a kompresszoron,hogy még ezeknek az embereknek a mosolyát is lefagyasszam.Így a mostanival csak meglepem õket,de 240pacival már nem bírok el 230-cal még nagy nehezen felveszem a versenyt cak ennek akkor sosem lenne vége,mert mindenkinél van gyorsabb. Kicsit dumáltunk még aztán elköszöntünk.

Viszafelé audi a6 3.0 tdi gurulóból,állóból is elég szépen elmentem vagy 2 autóval aztán elengedtem. Amikor engedem el levillog. Látom hogy egy lufifejû ül benne, lehúzza az ablakot melléérek. Kérdezi miért állok meg 180-nál? Hát mondom mert sztem az elég, aszondja õ akkor vesz lendületet :-)
Nem akartam neki mondani, hogy azért veszem el a gázt annyinál, mert õ még csak 160-nál tart, így nálam már vége a versenynek :-)
SATUDAY NIGHT FEVER :-)

Peti

  • Vendég
Re: Megint ez a mosatás:-)
« Válasz #2332 Dátum: 2008.04.20 15:28:51 »
Idézetet írta: "Szuti"
azt mondta a csajának hogy na nézd most le fogja nyomni a mazsolát...Ilyenkor gondolkodom mégiscsak a kompresszoron,hogy még ezeknek az embereknek a mosolyát is lefagyasszam.


Háááát, Te tudod :wink: ahogy Te is írtad, mindig lesz egy gyorsabb aki lemazsoláz :)  ördögi kör.......

Peti

  • Vendég
Re: Hali.
« Válasz #2333 Dátum: 2008.04.20 15:32:04 »
Idézetet írta: "Szuti"
Az én kategóriámban az elsõ egy 206rc,integra,type r,golf gti,  legjobb 1.29-et megy....


Az RC-nek félelmetes milyen futómûve van (gyárilag) :shock:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2334 Dátum: 2008.04.20 22:45:50 »
Ma voltam 2-t gyorsulni egy 220 pacis type r ellen,meg egy s2000 ellen,de kikaptam.
A type r-ben ecutuning kipuff légszûrõ volt,de lerajtoltam az is valami:-)
A 206-osnak tényleg gyárilag bitang a futómûve. 2.22-t megy állítólag a hungaroringen kedden meglátjuk ott is le tudom e gyõzni vagy sem,mert ma sikerült több mint 1 másodperccel:-)mivel ma volt az euroringes sbkm-es balhé és 2. lettem 1.27 344-et mentem az nagyon durván jó idõ és még 1 másodperc van a kocsiban az tuti.Az elsõ egy integra lett 1.26 7-tel,de vezérmûtengelyes kipuffrendszeres,futómû a legjobb semislick gumi a yokohama advan a048 volt rajta állítható lengõkarok stb stb 213 paci 1070 kg szal nem vallottam szégyent.Viszont 1szer kicsúsztam a sóderágyba elég csúnyán elfogytaka fékjeim és ezt nem vettem figyelembe.Az utolsó résznél amikor még visszamentem akkor mentem a legjobb köröket az utolsó 3 27 volt és fokozatosan lettem gyorsabb,az utolsó let volna a best sztem,de még szerencsémre feltartottak 2-en egy gyors kanyarnál,mert teljesen felpuhult  tehát elfogyott a fékem már szikrázott az utolsó körben ami nekem is feltûnt,de reméltem hogy még kibírja.Ha nincsenek elõttem akkor eldobom a gépet az tuti,mert ahol lelassítottak utána van egy nagy bal kanyar és oda olyan 130-cal megyek be és a kanyart pedig 50-nel kell bevenni.Ott csúsztam ki azelõtt is.Szal meg kell majd köszönnöm hogy feltartott 2 kocsi akik a levezetõjüket menték.Ennek ellenére iszonyatosan jó volt nem hittem hogy nenyire jó lesz.11.lettem az összesítésben és egy s2000-rest sikerült a 3.helyre kényszerítenem az utolsó 3 gyors körömmel,,ert addig csak 3. voltam.

Csináltam vidit,de sajna a gyors körökrõl nem,annyira izgultam,de a felvezetõ kör meg pár kör megvan mindjárt felrakom õket.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Hali.
« Válasz #2335 Dátum: 2008.04.21 11:37:09 »
Szuti, most mi lesz a fékkel?
Toyota Yaris T SPORT
153



zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2336 Dátum: 2008.04.21 12:28:30 »
naH hALi!

Mizu Emberek?

Az izzódolog megoldódott :)

Ha valakinek ilyen gondja van, akkor a következõ a megoldás ( Mármint, hogy havonta kiég az izzó...)
Akkor le kell szedni a foglalatot ( mármint a dugót ami rácsúszik az izzóra), aztán csavarhúzóval összenyomni, hogy feszüljön az érintkezõ, mert a kiégés oka, hogy "Mikrokapcsolóként" üzemel ha "lötyög" az érintkezõ, és ez teszi tönkre az izzókat!

Nah Szuti ha fékeket cserélsz ne feledd ezúttal a tárcsát is cserélni ( lehet venni 20-30ezerért)már frankó mart tárcsákat... De ha fékrendszert cserélsz akkor szólj ha megvan, kipróbálnám, hogy milyen más fékekkel egy TS :)

Nekem Gyárilag 7,2 volt a gyorsulás, kipuff váltással 7,1 a legjobb.... amúgy a váltókban ugy tom elszokott törni valami mûanyag sin, ahol fel van fogatva a kasztnihoz.... Ti errõl mit tudtok?

Sport Contact 2es gumit senkinek nem javaslok.... Kemény nehezen melegedik üzemire , gyorsuláskor Drift pedálhasználat szerûen kell játszani a gázzal hogy letapadjon... Szal ez sportos közlekedésre való, nem sport közlekedésre :)

Nem tom ti hogy vagytok, de nekem 11-12 L a fogyasztáson most, pedig stabil 150ekezt megyek közuton.... uyg hogy néha prögetem ki csak.... Nem sok ez egy picit? ;)

Szuti te hogy vagy ezzel? Pályázás során mennyit eszik a gép?

Kari Neked a fogyasztás hogyan alakul? Kész már  a géped?

VTI honda volt az ECU tuningos?

Szuti kell akkor valami cucc, mert a rendelést ma adom le!!



Üdv:
Zor

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2337 Dátum: 2008.04.21 17:11:28 »
Itt vannak az idõeredmények hogy kik ellen mentem milyen idõkkel.

http://www.sbkm.hu/index2.php?h=353&m=69

A fékekkel szívtam egy nagyot.Tegnap éjjel sikerült megrendelnem a betéteket most a tárcsa még marad erre a kb 2 hónapra amíg ezt elfogyasztom aztán nagyobb fékrendszer lesz,még nemtom pontosan miylen.Reggel mentem az emberhez aki csinálja és aszondja leolvadt teljesen a fékmunkahenger szal kuka az egész.Internetes segítség bontó,8ezerért kocsikázás rákospalotára most meló aztán vissza a szerelõhöz aki ma még összerakja 8körül utána bekoptatom ha holnap jóidõ lesz akkor hungaroring lesz megint verseny.Durva a nevezõk sora ott is kéne pár skalpot szerezni.Zori a rendelés next lesz,árat nem küldtél.

Satriani

  • Vendég
TS
« Válasz #2338 Dátum: 2008.04.22 07:16:41 »
Friss: http://totalcar.hu/tesztek/corollats05/

Nem itteni az autó? ;)

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
TS
« Válasz #2339 Dátum: 2008.04.22 08:22:21 »
Idézetet írta: "Satriani"
Friss: http://totalcar.hu/tesztek/corollats05/

Nem itteni az autó? ;)


Jéééé, mintha ez az autó ismerõs lenne valahonnan.  :nagymosoly:
Szilvi 62