Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1588378 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toto:-)))
« Válasz #2310 Dátum: 2008.04.10 20:58:37 »
Tényleg kéne valami,de kezdem azt hinni hogy ez már sosem fog összejönni az itteniekkel,pedig nagyon jó program lenne.Jópárszor próbálkoztam és sosem jött senki szinte sehova így sztem nem erõlködök nagyon többet majd csak mondogatom hogy éppen milyen programot tudok.Én benne vagyok szinte mindenben ellentétben a többiekkel.Max a talin nyomunk 1-et ha más nem lesz...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2311 Dátum: 2008.04.10 20:59:49 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Igéretet kaptam, hogy hétfõn és kedden programozzák az mr2-t.  :nagymosoly:
Utána mehetünk az Euro ringre. :vag1:


Hallottam.Nem tudod felgyorsítani a dolgokat pont 2 nappal?Akkor jöhetnél tesztelni...

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2312 Dátum: 2008.04.11 09:32:23 »
Sajnos nem megy mert várunk még egy alkatrészre is.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2313 Dátum: 2008.04.14 14:46:24 »
Zori holnap megyek Szhelyre a kocsival! Még a végén lesz belõle valami!!! :hmm:  :hmm:  :hmm:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2314 Dátum: 2008.04.14 14:48:17 »
LML jól mutat a verda! Majd eccer ha nem sietek megnézem! Van Sopronban egy sárga leon az nem olyan mint a tied? Legalábbis a felirat hátul ugyanaz!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hungaroring:-)
« Válasz #2315 Dátum: 2008.04.14 21:39:38 »
Remekül sikerült a mai nap.3-szor 20percet mentem 2 vidit csináltam.Nagyon jó gépek voltak kint.Amikor eljöttem akkor lehetett volna még menni Integra meg Focus St ellen.Õk 2.30-akat mentek.Volt kint sok slickes kocsi is.A vidin nagyon csatáztam egy 350Z ellen aki kénytelen volt elengedni a végén,Dr Gáz kommentálta az egészet abban a negyedórában.Ott Aki kint volt haverom egy accord Type R-rel meg Civic Type R-rel hát nem örültek nekem,pedig a CTR slickeken ment,de egy Lancia Delta Integrale is vészvillogózott 2perc csata után:-)Ugyanez történt egy Porshe Boxter S ellen is,de azt erõbõl megoldottuk:-)Volt még kint pár Rs Octávia,de még a 240 pacis chippelt slickeken sem tudott jobbat menni mint 2.30.Én 2.28-at mentem ami mért kör volt és kicsit zavartak.Asszem Gab 2.27-et ment ha jól emlékszem,de majd biztosan kijavít ha ideér:-)A gumik,meg a fékek nagyon fogytak így azt gondolom elég volt nekik ez a 3 ,pedig 7-es bérletet vettem,de majd a következõ nyílt napokon elhasználom ami maradt...Lassan fent vannak az elsõ videók a youtube-on.Amint fent lesz mind belinkelem õket.Sztem 1 óra kb... A 350Z-t toltam egy fél körön át a kanyarokban aztán elengedettígy hog ytoltam mentem 2.28-at szal az több mint 1 másodperc hátrány és még az ívek sincsenek rendben sok helyen meg abban a körben volt egy kis csúszka is 2 kanyarnál.Így az ideális amit tudnék menni olyn 2.25 lehet:-)

Amíg Dr Gáz vitt odajöttek a nissanos srácok állítólag és kérdezgették a fiát Tomit hogy mi van a kocsiban csak mert hogy olyan könnyedén toltuk:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Videók...
« Válasz #2316 Dátum: 2008.04.14 22:28:21 »
Accord Type S,Lancia Delta:



350 Z ellen:-)



CTR ellen:



Dr Gáz és a Hiace:


zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2317 Dátum: 2008.04.15 08:26:21 »
Srácok Valaki tod arról valamit, hogy mi a fa**ért ég ki havonta az elsõ izzom?:S

Nah jó ha arról nem hogy az enyém miért, akkor úgy általában?:) olvastam hogy már másnak is volt ezzel gondja az e12 coriban.... milyen megoldás javasolható ennek orvoslására?
Üdv:
Z

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Videók...
« Válasz #2318 Dátum: 2008.04.15 09:18:41 »
Szuti: Nagyon jók a videók és elég jól hajtottad a verdát, grat!  :kacsint: Hányan voltatok a pályán egyszerre és még milyen verdák voltak veled együtt? És az alacsonyabb kategóriában milyenek voltak?
Toyota Yaris T SPORT
153



Peti

  • Vendég
Re: Videók...
« Válasz #2319 Dátum: 2008.04.15 10:04:13 »
Nagyon jó videók, a párbeszéd alatta meg :10:  :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2320 Dátum: 2008.04.15 15:05:22 »
Az alacsonyabb kategóriában nag meglepetés nem volt fõleg utcai autók voltak meg egy opel speedster egy turbós punto,de semmi extra.Sztem a yarissal jót lehetne menni ott is...A ketban sztem 25 autó volt egyszerre a pályán ami még kényelmesen elfért ,de állítólag 1szer 40 is ott volt ami azért sztem sok...Akkor pont pihentem meg vidit töltöttem így kimaradtam belõle.Sok luxusautó volt ,de jópár slickes pályaautó is felsorakozott.Volt egy accord type s 212 pacis slickeken aki nagyon jót ment,kiváncsi lettem volna rá mit megyünk egymás után,de sajna nem volt rá alkalom.Nagyon messze utána voltam így nemtom miket ment,de ki vol tkönnyítve rendesen .

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Corllla TS Totalcar Teszt.
« Válasz #2321 Dátum: 2008.04.15 21:07:25 »
Mivel még nem volt ilyen egy haverom barátja aki vezeti a ww.pole.hu versenyzõiskolát õk írják a cikkeket a totalcarnak és lebeszéltük még télen hogy lesz egy Cori Ts teszt mert az még nem volt és mivel az euroringen oktatnak így a helyszín adott volt. Paráztam hogy esni fog ma mert mindenhol azt harangozták be hogy mára zuhi lesz.Szerencsére nem lett így végül is kimentünk az euroringre,de kicsit felemásra sikeredett.

Odaértem és a srác mondta hogy hadd menjen a kocsival én meg mondtam hogy rendben,de elõbb hadd mutassam meg neki hogy hol vált  a vezérlés meg ilyenek tehát menjek mondjuk 2 kört aztán átadom neki...Mentem is egy 2.33-as kört ami nem jó,de nem is törekedtem most semmire hideg volt  a gumi is és nem erõlködtem csak azt akartam hogy lássa hogy megy meg hogy csúszkálni is meddig szoktam engedni a gépet.Hát így is lett aztán átült beállított mindent és gyia...az elsõ gyors körben egy 3-ból vissza akarta tenni 2-be és megakadt a váltó.Sosem csinált nekem ilyet és nem is jött ki sebeségbõl megijedtünk szerinte beszart a váltó,aztán pár másodperc múlva ki tudta venni és óvatosan berakta megint és mentünk ugyanott a next körben megint ugyanez történt ugyanúgy,ugyanott.

Mondtam neki hogy tegnap a ringen végig nyomtam gond nélkül így nem értem mi lehet.Mondom hadd üljek vissza pár körre hogy megnézzem mi a pálya.Átültem és minden stimmelt.Neki integrája van és abban nagyon közel vannak a fokozatok a ts-ben meg ugye elég nagy hely van és én 3-ból 2-be kicsit ki szoktam húzni balra a váltókart hogy tutira bemenjen és pályán eddig kb 2szer nem engedte be nekem elsõre,de elakadni így sosem akadt...így mentem gyorsan egy 1.33-at 1.31-et meg egy 1.30-at.

Aztán nekiálltunk a fotózásnak.Eleinte álló helyzetbõl ment a dolog aztán kellett kézifékeznem párat mondjuk abból 3 jól sikerült:-) Én is élveztem a srác meg kintrõl fotózta majd arra kiváncsi leszek.Aztán csak gurulgatnom kellett 60-nal hogy legyen olyan kép is ahol a háttér elmosódott csak a kocsi éles.Eztán belülrõl ment a fotózás majd visszaült hogy azért megnézze mi a pálya a váltóval.

Na ment is gyorsan elsõre egy 1.31-et bekapcsolt kipörgésgátlóval aztán egy 1.30-at kikapcsolt állapotban,mert mivel nem én vezettem elfelejtettem kikapcsolni:-)a vidin hallatszik hogy így már meg van elégedve és elég jónak találja  a kocsit.Aztán mentünk az integrájával 1.33-at,de szar fékekkel és utcai gumikkal.Bentrõl gyorsabbnak tûnt,de aztán megnéztem és 1.33-at ment.Ennek ellenére jobb íveken lassabban ment be pár kanyarba mint én és gyorsabban is jött ki csak az utcai gumikkal nagyon csúszkált hiába volt bent a sperr gyárilag a kocsijában.
Röviden ennyi volt a történet.

Állítólag jövõhétre lesz meg a cikk a fotókkal együtt.Hát kiváncsi leszek mit ír,mert eleinte rossz volt a benyomása,de aztán a végén tetszett neki nagyjából minden.Nekem az a magánvéleményem hogy az inti a pályán sztem közel azt tudja.Most már láttam pontosan merre is kell menni az enyémmel és sztem ezt egy 2.26-tal be is tudnám bizonyítani ami még 2 másodperc az elõzõhöz képest.
Az integra nekem csak azért tûnt gyorsabbnak mert lejjebb van a gép és valahogy gyorsabban pörög a motorja.Még 3-ban is elkapart kicsit kanyarban,de ezt én annak tulajdonítom hogy kanyarban volt és kopottak voltak a gumijai meg hogy 1000 kiló,sokkal rövidebb a váltó és nem esik vissza annyira a fordulat és ki van könnyítve is..Itt vannak a vidik csak 1-1 kör:
Saját:


Integra:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
:-)
« Válasz #2322 Dátum: 2008.04.18 23:18:22 »
Na bekerült a xenon délután.Anyázott is a gyerek hogy ilyen kis keze senkinek nincs és hogy nincs véletlenül dolgom japánban mert akkor kivihetném a kocsit hogy berakják.Mondtam neki az enyém már angol szal oldjuk meg:-)Amikor bementem elõször a szerelõkhöz akkor mondtam hogy mit szeretnék és hogy egy corollába.Mondták jöjjek vissza 20 perc múlva.Na jó addig akkor kajálok...Amikor visszaértem a srác aki beengedett aszondja ja az optikai tuningos corolla,mondom azért nem egészen aztán amikor kinyitotta a motorházat akkor már elkezdett kérdezgetni én meg válaszolgatni mindenrõl.A vége az lett hogy szólt ha van kedvem menjek ki a  vasárnapi lacházai gyorsulásra:-)Na ennyit arról hogy lenézik a toyotát akik nem ismerik.Mondtam a srácnak pár adatot meg megleste a gumikat is és mindjárt másképp beszélgettünk.Most este kinéztem és egészen véletlenül összetalálkoztam egy s2000-rel nyomtunk 3-at 2-szer lenyomtam erre mellémáll a srác szemüveges,mellette a csaja kérdezik hány lovam van mondom 200 aszondja látszik hogy én is jól tudom kezelni a kocsit meg hogy jól megy mondtam hogy köszi a tiétek is.Nem akartam elszomorítani hogy õ viszont nem kezeli jól,mert el kellett volna hogy verjen fõleg az indulásnál,de nem akartam ***zni...

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2323 Dátum: 2008.04.19 02:06:37 »
Az elöbb gyorsulgattunk haverral! Chippelt 1.6-os Civicje van! Na kb a negyedik nekiugrásra sikerült is normálisan elrajtolnom! Amig nem értem el a 6200-t jött szépen utána viszont már minden úgy volt ahogy annak lennie kell! :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
Re: :-)
« Válasz #2324 Dátum: 2008.04.19 12:40:24 »
Idézetet írta: "Szuti"
Na bekerült a xenon délután...

Melegítheted a gumijaidat mert vettem autót :)