Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1589101 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2235 Dátum: 2008.03.23 22:24:59 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Ez mind OK, csak a Seat jó 800.000Ft-al olcsóbb, és ez baromira nem mind 1.  :nana:

Én arra gondoltam hogy ha jobbat akat mint a TS akkor ne a Leont vegyen,mert nálam ez úgy néz ki hogy ha jobb akkor ne az legyen hogy kicsivel jobb hanem akkor érezzem mint az új leonnal vagy a haverom 130 i-jénél hogy igen ez jobb volt és most nem csak a gyorsulásra gondolok hanem összességében.Nekem belsõre tetszik a TS.Egyzerû és a helyén van minden.Nekem a leonban a régiben azok a rácsos hûtõmaszkok nagyon nem tetszenek igazából az egész nem tetszik belülrõl,persze a recaro az recaro.Amúgy ha azt tudná a Ts mondjuk 5200-tól mint 6200-tól na az elég durva lenne.Ezt kéne tudni valahogy megoldani a kocsin és akkor lazán verné ezeket a turbós masinákat,nem kéne szétpörgetni az indulásnál a gépet:-)

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2236 Dátum: 2008.03.24 10:12:59 »
Ha versenyautozni szeretnék akkor eladnám a TS-t és hoznék egy Suprát németböl! Nekem is tetszenek a leonok de én elfogult Toyotás vagyok és nekem k....ra bejön a TS! Mindenki máshogy látja sztem; én így! Béke!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: auto emocion
« Válasz #2237 Dátum: 2008.03.24 12:06:18 »
Idézetet írta: "ts77"
:
2003-as elõttit nagyon nem javasolnék. Annyi probléma van velük, hogy az kriminális.
- Elõzõ kettõ miatt CASCO horror. Honda TypeR szintén...


Szóval szerintem kicsit költségesebb lehet a kicsike, még ha olcsóbb is a vételára. (De én úgy tapasztaltam hogy a jobb állapotúak mindig a legdrágábbak voltak.)

Ha azt nézzük hogy Yaris TS után melyik a nagyobb elõrelépés, akkor én a Leon-ra tenném le a voksomat a TS-sel szemben, és a csatát a Leon a tuningolhatóságával nyerné.
Ráadásul már kijött az új Leon, így a kifutott modell már túl van a jelentõs értékvesztésén, jó áron megkapható. Persze ez azt is jelenti hogy könnyû lesz eladni, de csak olcsón... (megint pénztárca).

További sok locsoló nyulat minden Toyotásnak!  :toy:


Én 2004 év végétõl indulok a nézegetéssel, de inkább 05.
A Casco 1-2 ezressel drágább mint amit most a Yarisra fizetek. (vannak elõnyei a B10 C10 párosnak) 7e helyett 8-9e per hónap, és fél évet visszautalnak egyöszegben :D

Amint megfigyeltem, sokan kinéznek egy tipust, és sznobságból megveszik a legdrágábbat.
Elég sok 40-50es nõt ismerek aki alatt 180-200 lovas hothach-ek vannak (mini john cooper, leon monster tfsi, vti civicek, S3 as audik)
Az autók zöme életében nem volt 4000 fölé hajtva, és ezek az emberek összefosnák magukat a saját kocsijukban ha az ember vinné egy kört õket.
Egyszerûen tetszik neki az adott tipus, és aztmondja hogy ebbõl kell a legszebb, legjobb (gyk a legdrágább)

Mindenkinek KELLEMES ÜNNEPEKET (így a végére) :D

ps: A bõrõs, navis pezsgõ 3 ajtós TS ára a használtautón egyre jobban jön lefelé, szerintem az ember nemigazán tudja fizetni a hitelét az autónak.
Szerintem 3.5 kpval el lehetne hozni..... :otlet:

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
.
« Válasz #2238 Dátum: 2008.03.24 20:11:14 »
Amint megfigyeltem, sokan kinéznek egy tipust, és sznobságból megveszik a legdrágábbat.
Elég sok 40-50es nõt ismerek aki alatt 180-200 lovas hothach-ek vannak


Ez ismerõs... Én is belefutottam egy ilyenbe. A plüssállatkákat még kihajingáltam volna, de citromsárga volt az autó...  :D  
Ami nem rossz, de Leon-ban inkább ne..

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Március 30...
« Válasz #2239 Dátum: 2008.03.25 12:47:36 »
Most vasárnap Euroring. Akár nézõnek, akár utasnak, akár autózni, gyûjjön mindenki akinek van kedve...

Reggel 8 körül lesz a találka a hõsök terén:-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #2240 Dátum: 2008.03.25 13:46:29 »
Meddig lesztek kint kb? Mert a 8 elég korán van nekem vasárnap... :szemez:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
hí.
« Válasz #2241 Dátum: 2008.03.25 14:34:39 »
Sztem én 1 körül eljövök..

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: hí.
« Válasz #2242 Dátum: 2008.03.25 15:33:05 »
Idézetet írta: "Szuti"
Sztem én 1 körül eljövök..


Ha összejön legalább 2-3 autó amit meg tudok nézni, akkor én is felmegyek BPre a hétvégén. Pályázni nem megyek, az ördög nem alszik, a kocsit meg lefoglalózták már...

Egyelõre 1 autót már leegyeztettem, a másikat meg eladták szombaton. Már a 3. kocsiról csúszok le egy hét alatt ami jó áron lenne.
A mostani amit leegyeztettem kb 3-400k val fölé van árazva a többinek, viszont a km messze a legkevesebb ebben van.

Szóval ha úgy alakul és fel tudok menni Bpre, akkor majd összefuthatunk a hétvégén valahol.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: hí.
« Válasz #2243 Dátum: 2008.03.25 18:55:47 »
Úgy legyen, aztán ha akarsz gyere az euroringre is, nem kell hogy autózz, de lesz ott pár celica, mr2 ,cori ts gondolom csak az enyém, de programnak tejlesen jó....

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hali.
« Válasz #2244 Dátum: 2008.03.26 13:04:06 »
Toto,TS77 vasárnap Euroring?

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
TS
« Válasz #2245 Dátum: 2008.03.26 21:08:25 »
Hali!

Kellene par Greddy cucc jo aron, megbizhato forrasbol. Elindulna a projektem. Legyszives keressetek priviben.

koszike,
mozso
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: hí.
« Válasz #2246 Dátum: 2008.03.26 22:17:27 »
Idézetet írta: "Szuti"
Úgy legyen, aztán ha akarsz gyere az euroringre is, nem kell hogy autózz, de lesz ott pár celica, mr2 ,cori ts gondolom csak az enyém, de programnak tejlesen jó....


Tuti, hogy megyek mert megvan a kocsi amit veszek. Megyek foglalózni szombaton.

Viszont még szombat este haza kell jönnünk sajnos, szóval a vasárnap kilõve. Ha van kedved szombaton összefuthatunk kocsinézés után.
Az autó egyébként Leon 1.8 20VT Fekete, pazar állapotban, jó áron, ráadásul fórumos "ismerõs" családjából és nõi tulajtól :)

Majd ha meglesz mesélek bõvebben :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: hí.
« Válasz #2247 Dátum: 2008.03.27 06:57:40 »
Király hogy ilyen gyorsan alakul a dolog.
Szombaton reggel edzést tartok 10-ig aztán 2-tõl gokart van csömörön. Mikor lenne jó?
Amúgy benne vagyok,csak találjunk rá idõpontot :-)))

Mozso. Írd meg mit szeretnél ha tudok rá címeket küldök.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: hí.
« Válasz #2248 Dátum: 2008.03.27 09:02:27 »
Hát, én szeretem gyorsan lezavarni a dolgokat és megszerezni amire vágyok :)

Idõpont ügyében: Mi dél után nemsokkal megyünk óbudára foglalózni az autót, de már reggel 8 kor indulni akarok BP-re, hogy tuti odaérjünk, és ne kelljen sietni.
Szóval akkor vagy a 10-2 ig idõpontba kéne beférjünk, vagy akkor utánna valamikor délután kéne találkozni.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
LML
« Válasz #2249 Dátum: 2008.03.27 10:02:46 »
Igen,sztem a du-s progi eltart estig olyan 7-ig tutira szóval nekem is ez a 11,dél körüli lenne jobb.Biztiövekkel kapcs van valami jó híred:-)?