Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1588445 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2250 Dátum: 2008.03.27 15:20:27 »
Hi all!

Nah mi a helyzet?

TS eink hogy vannak mostanság?

Szuti Veled mizu? valami new tuning? vagy csajozol?:)

Kari hogy állsz?

Benzin, elvitték a gépet?

Üdv:

Zo

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Zori:-)
« Válasz #2251 Dátum: 2008.03.27 15:49:13 »
Te még élsz???

banyek nem adsz hírt magadról.Olvass vissza,van vidi,meg 7végi program is....

Velem semmi extra várok a japókra hogy kitalálják mikor kapnak meg mindent amit rendelnénk...Amúgy semmi tuning.Voltam a hungaroringen gyorsuláson 2-t mentem és van 2 vidi a youtube-on ahol egy s2000 meg egy type r megy egymás ellen meg a type r egy punto hgt ellen ugyanezen a gyorsuláson.10.3-at megy az s2000 és 10.5-öt a type r 10.3-at a punto én meg mengéztem a dragracing.hu-n hogy 10.005-öt mentem,meg 10.003-at.Bár a nevemet nem tudták rendesen elolvasni és róbertet írtak helyette,de az eredmény akkor is az enyém...Amúgy mentem már 9.96-ot is tavaly,de most nedves volt a pálya még kicsit ezért is mentem csak 2-t...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Szutter Papper
« Válasz #2252 Dátum: 2008.03.27 16:00:14 »
Nah Ez a BESZÉD PAPPER!
400m es pálya volt, vagy?

Akkor nyomtad õket ezerrel?

Nah örülök Ötsém akkor!

Velem semmi..... Még nincs semmim amit akartam.... wazze :S de remélem jöv7re meg lesznek már :)

Akkor jól vagy, meg vagy!

Jah MOst van japán üzleti év zárás és sok a meló :S nincs sok idõm semmire.... De azé néha lelépem a gépet és megadom ennek annak, calibra 525 BMW :) meg ilyenek... más nagyon nem áll mellém már... De a váltómba cserélek olajat megint, valami jobbra, mert nekem nem teccik, ti mit tuttok arról, hogy eltõrik az olajpumpa a gépekben? Annak mi is a szerepe? hova tolja az olajat?

Nah Üdv:

Zo

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: Szutter Papper
« Válasz #2253 Dátum: 2008.03.27 16:24:51 »
Idézetet írta: "zorits"
Nah Ez a BESZÉD PAPPER!
400m es pálya volt, vagy?

Akkor nyomtad õket ezerrel?

Nah örülök Ötsém akkor!

Velem semmi..... Még nincs semmim amit akartam.... wazze :S de remélem jöv7re meg lesznek már :)

Akkor jól vagy, meg vagy!

Jah MOst van japán üzleti év zárás és sok a meló :S nincs sok idõm semmire.... De azé néha lelépem a gépet és megadom ennek annak, calibra 525 BMW :) meg ilyenek... más nagyon nem áll mellém már... De a váltómba cserélek olajat megint, valami jobbra, mert nekem nem teccik, ti mit tuttok arról, hogy eltõrik az olajpumpa a gépekben? Annak mi is a szerepe? hova tolja az olajat?

Nah Üdv:

Zo




Vazz Zori, 10s alatti 1/4ed es idõhöz kellene még 2 hajtott kerék, meg még vagy 350-400 ló a kocsiba, valamint kb 200kgnak el is kéne tûnni belõle :D
10 alatt természetesen 8adot értünk, 201 méter. A hringen nem fér bele több, mert nem lehetne biztonságosan megállni a nagyvasakkal a 400m után.

Az olajpumpa meg a motor olajzását végzi leginkább, ha az eltörik akkor rövid úton kuka lesz a motor...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2254 Dátum: 2008.03.27 16:43:43 »
Már megilyedtem :) :twisted:  :lol:  :kacag:  :rohog:  :vag2:  :toy:  :vezetes:  :banging:  :10:  :crazy:  :otlet:

Nah Kössszi LÖMÖL :)

Akkor jó kocsit vegyé azt 7fõn vihetné 2gykört a régivel is! :) Sopban leszek!

Byz

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2255 Dátum: 2008.03.27 17:26:57 »
Akkor hétfõn ütközünk remélem!  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
6200+
Az élet 6200 felett kezdõdik!

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re: Hali.
« Válasz #2256 Dátum: 2008.03.27 19:39:49 »
Idézetet írta: "Szuti"
Toto,TS77 vasárnap Euroring?


HI! Sajna úgy néz ki nem játszik...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Hali.
« Válasz #2257 Dátum: 2008.03.28 15:26:20 »
Szasztok!

Sajnos most nekem sem játszik...  :szomoru:
Áprilisban mik is a tervek, Hungaroring vagy Euroring, és mikor?
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2258 Dátum: 2008.03.28 17:02:44 »
Ápr 14. hungaroring nyílt nap, de ezt Te is tudod. A többi szervezés kérdése...

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2259 Dátum: 2008.03.29 13:03:55 »
Ja majd elfelejtettem a héten felrakattam a nyárigumikat! Hmm... Király érzés amikor a kocsi úgy fordul ahogy én akarom! :vag2:  :vag2:  :vag2:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #2260 Dátum: 2008.03.30 14:17:58 »
Úgy látszik szombat esténként kell járnom lemosatni a kocsit a gyorsulni akarok és persze nem a vácira...
Egy 530-as bömöst vertem el,fél kocsival volt lemaradva és váltottam 5-öst...Ne számoljátok ki az mennyi,de húzós volt,2szer is mentünk utolért aztán állóból is....Visszafelé meg egy rx8 és 1.8T Leon közé ékelõdtem be egy 3sávoson az egyik lámpánál.A leonos nem nyomta igazán,de a mazdát megvertem:-)))

Aztán ma euroring volt.2 mr2 az egyik turbós 299pacis a másik szívó asszem 140,meg egy 170pacis celica és Lympheter a Yaris Ts-sel.Én elõször mentem 2 bemelegítõt aztán 2 gyorsabbat ami 1.31-lett utassal, fél tankkal aztán ki is jöttem hogy menjek egyedül.Ez a levezetõkörrel együtt 5 kör volt 10perc sem.a levezetõkörömnél láttam hogy a turbós mr2 kisodródott és nem is tudott kijönni a pály elején aztán amíg körbeért akkor a szívó is kisodródott.Kinézetre azt lehetett látni hogy nem fogják folytatni a dolgot,de szerencsére egy gyors tisztogatás után ami a pályán 20 perc volt és akocsikból is ki kellet rázni a kavicsokat meg a gumik és a falnik küzé szorult köveket is kiszedték.Na így az elsõ 30 percben nem is engedtek vissza.Ez nem volt túl jó hogy 4ezerért mentem 5 kört kicsit bosszantó,de ez van.Ha az autósok miatt áll a pálya akkor õk nem mehetnek vissza és fordítva.Na a következõ 30perc már jobban sokerült.Elõbb Lymphater párját vittem 2 bemelegítõkört aztán Õt.Na ezek is 1.31-es idõk voltak.Pont volt egy imprezás akit elengedtem hátha meg tudom fogni,de most ez sanja nem sikerült.Az övén is ugyanazok a semislickek voltak és a pályát is ismerte a srác.Szépen lassan kiment a képbõl.Amikor kitettem Lymphatert akkor utána mentem 3 1.29-es kört.Na ezt pont nem videóztam sajna,de kintrõl mérték innen tudom az eredményt.Elvileg ez volt a cél 1.30 alá menni,de most ahogy mentem még sokkal jobbakat is tudok majd.Most 1.27 lenne a terv amit sztem még ki lehet hozni a kocsiból így ahogy van.A turbós m 1.31-et ment,de még abban is van sztem bõven,csak azt átbeszéltük hogy nehéz megtartani 300 pacit a pályán.Következõ alkalommal meglátjuk mi lesz:-)Lassan lesz videó is é sok kép.Az egyik srác cimbije kint volt és sok képet csinált.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2261 Dátum: 2008.03.30 17:58:24 »
Hello

Elõször is megköszönném a “meseköröket”. Nagyon komolyat megy Szuti a Ts-el. Sajnos az említett okok miatt én sem tudtam igazán megtanulni a pályát. Alig mentem 8-9 kört, az meg csak arra volt jó, hogy ne tévedjek el a pályán.

A felvett videóm nem lett valami jó. Majd az mr2-vel, ott jobban ki van találva a rögzítés. Azért mentem egy 1:45-öt és egy 1:46-ot a kér gyors körömön.

Összességében szép idõben jó kis kirándulás volt.
 :nagymosoly:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Köszi:-)
« Válasz #2262 Dátum: 2008.03.30 18:05:42 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Hello

Elõször is megköszönném a “meseköröket”. Nagyon komolyat megy Szuti a Ts-el. Sajnos az említett okok miatt én sem tudtam igazán megtanulni a pályát. Alig mentem 8-9 kört, az meg csak arra volt jó, hogy ne tévedjek el a pályán.

A felvett videóm nem lett valami jó. Majd az mr2-vel, ott jobban ki van találva a rögzítés. Azért mentem egy 1:45-öt és egy 1:46-ot a kér gyors körömön.

Összességében szép idõben jó kis kirándulás volt.
 :nagymosoly:



Öhöm.Csak hogy tudd Ice 1.40-et ment a 170 lovas celicával,úgyhogy gratula a az 1.45-höz.Ha mégjobban tudod a pályát akkor sztem simán mennél ugyanennyit,ami szép egy Yaris Ts-tõl...:-) :kacsint:
Azért a vidit megvághatnád hogy legyen belõle értékelhetõ dolog,azon röhögtünk hogy a kavicsszedegetést is vetted még:-)))



Sajna most csak így van,ha valaki tud nekem egy jó tömörítõprogramot akkor azt megköszönném.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2263 Dátum: 2008.03.30 22:06:00 »
Sajnos rosz lett a video, mert túl hátul volt a gép és így a kép nagyrésze a belsõ, ami sötét. Így a fénymérés erre ált be és a kép lényege a középen a pálya csúnyán beégett. De tanultam az esetbõl.  :hmm:

Azér itt van egy kör megvágva: http://www.youtube.com/watch?v=3s-wIFmUETQ
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2264 Dátum: 2008.03.30 22:22:45 »
Én tudom merre van a pálya,de tényleg elõrébb kell tenni a kamerát,mert így nagyon fénylik.Next...
Itt vannak a képek a tegnapról...:

http://picasaweb.google.com/kissakos/EuroRingToyotaParty