Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1588375 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2295 Dátum: 2008.04.07 08:18:04 »
Köszi Misi!

Akkor ha meglesz, kérlek küldd majd el!

Elõre is köszi!

Üdv:
Zor

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: Hí All!
« Válasz #2296 Dátum: 2008.04.07 10:47:51 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "leszilaci"

én meg arról beszéltem,h simán el lehet járni 5,5 alatti fogyasztással,amire Ti azt mondtátok,h nem  :rolleyes: ...de ezek szerint mégis :nagymosoly:


Autópályán talán egy darabig mondjuk 80-al, de városban tuti felejtõs!  :szemez:


Én pálya fix 120, fõúton meg 100-110 között, városban 60-al. Végig 5.ben hoztam össze ezt az 5.5 ös fogyit.
2 személy+csomagok kombóval BP-Sopron távon.
Itthon teliraktam ugyanúgy, boarddal meg tankolással is 5.4-5.5 jött ki.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2297 Dátum: 2008.04.09 15:56:48 »
ÜDv Minenkinek!

Na Mi ez a passzív hozzáálás a fórumos élethez srácok?
:)  :hipnozis:

Szut, milyen váltó Ojilt tegyek megin bele? mert a mostani naon nem fexik, hidegen nem kapcsol mint ahogy kellene nekije....
 :twisted:

Nah ma megyek rakatom fel a kerekeket mert megjött a spéci kerék Õr  :vag2:
Aztá megnézem mit lehet pakolni a kanyarban :) Majk fele elég tachtikás pálya van :) csak nehogy Zámojnál a visszateleportált réti négerek ekapjanak a ladájukkal :)

Üdv all!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hali.
« Válasz #2298 Dátum: 2008.04.09 16:05:35 »
Én castrol tafx-et vettem bele, a motulnak van jobb minõségû, de kb 2szeres áron. Majd next azt teszek bele ha kell... most ezzel semmi bajom.
Most már valamikor felgurulhatnál egy nyílt napra ha fent lesznek a gummák, nem csak fehérváron tolnád neki. Most hétfõn lesz nyílt nap  a hungaroringen. Én reggel megyek és kb 2-ig maradok..

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2299 Dátum: 2008.04.09 16:21:14 »
Szuti:)

Hány liter kell a váltóba?
mennyit vegyek?
Te mennyit vettél?

Nekem is azt ajánlották vagy a Motult.... hidegen jobban kapcsolható vele a gép....

Üdv:
Zo

Jah Majd megyek, csak sajna most nem jó, mert a privi cég is most indul aztá tolni kell... :S

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2300 Dátum: 2008.04.09 17:08:46 »
Váltóba 2,3 liter! Nekem is érik már a 60-as! Motul gear 300-ast fogok beletenni a váltóba a motorba meg 300V POWER 5W-40 sportolaj! Nem olcsó de a verda megérdemli! :vag2:  :vag2:  :vag2:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2301 Dátum: 2008.04.09 20:56:51 »
Így van minden amit Schkar írt.Megint 1edül megyek a nyílt napra:-(

Lml is megvette a Leont el van ájulva,de érthetõ....

Nembaj,lenyomok akit tudok hétfõn és ezt meg is örökítem...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Hí.
« Válasz #2302 Dátum: 2008.04.10 10:48:53 »
Én terveztem a hétfõt, csak sajnos egy családi esemény közbeszólt... Mindenesetre kiváncsi leszek majd tapasztalataidra és természetesen a videókra, mármint ha lesz rá mód megörökíteni. Ha jó benyomásaid lesznek a hétfõi napról, akkor majd a következõn júliusban én is leszek. De gondolom addig még összefutunk majd valahol, vagy legalábbis látlak megint átszáguldozni a Petõfi hídon vagy az egyetem környékén.  :nagymosoly:  :hmm:  :kacag:
Toyota Yaris T SPORT
153



LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #2303 Dátum: 2008.04.10 11:35:49 »
Na, Yaris elment, jött helyette a Leon.

Sajnáltam nagyon a kisautót, mert ahhoz képest a leon eléggé le van lakva.
Budapesti autó volt, szóval jópár karc meg ilyesmi van rajta. Belül szép állapotú, a Tsben se voltak szar ülések, de a Recaro az Recaro :)

Brutálul megy, 98ból 8.2-t evett meg hazafelé 150-160 al jöttem (+1-2 idiótát letoltunk), klíma is ment. Városban tologattam azért meg klímáztunk, úgy 11 et evett meg.
A megcélzott 10es átlagot fogom tudni hozni vele.
85km-t mentem tegnap BP-n belül, szóval most egy darabig tuti nem megyek Bpre, sokkot is kaptam :D
Kuplungja 3x keményebb mint a Yarisé volt, a váltója viszont SOKKAL jobb. Pedig VW és mégis. Nem akad, nem recseg hátramenetben, kicsit hosszabb utakon jár, ráadásul a kocsi karakterisztikája kivánja a gyors váltást, amiben jobb partner ez a váltó, mint a Ts-é volt.

Jó dolog a pörgõs szívómotor, de a turbónak olyan hangja van, hogy fülig ér az ember szája :D
Városban inkább bõgettem a klímát, de lehúzott ablakkal mentem :D Beszarás :D
Van egy Forge DV is a kocsiban, hibátlan hangja van :)

A Yarisból maradt egy gyári kipuffdob, két 30 ezret futott makulátlan féktárcsa váll nélkül, meg egy alsó toronymerevítõ.
Ha valaki késztetést érez rá, akkor toljon egy privit és megbeszéljük.

Ha összességében nézzük a dolgot, akkor nem bántam meg a cserét, ha Asszonynak kelleni fog majd kocsi, akkor biztos Yaris TS lesz amit meg fogok venni neki.
Nem bántam meg azt, hogy anno Yarist vettem, de a mai fejemmel egybõl a Leont venném meg  :nagymosoly:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2304 Dátum: 2008.04.10 11:50:39 »
Akkor most jön az hogy Letészem a Lantot :) :D

Igazad van, amig lehet addig hadd szúrja az ember nekije :)

Én meg megyek kiperemeztetni a gépet , mert belért tnap az ívem a gumiba aztán lehámozott egy kört A külsõ perembõl egy körömnyi vastagságban :( pedig ültetve sincs, viszont a 8,5" az 8,5", olyan mint a gokart, bepakoltam kanyarba körforgalomba, de semmi csúszás, jók ezek a sport contact gumák, nekem bejöttek :) csak az a krva perem idegesít, ha nincs megpakolva a gép akkor teljesen király, de ha ülnek hátul már 3an, akkor necc :(

tehát most jön ez a móka nálam :S

Azt hittem lefogja majd az autót aztán nem fog menni, de épp ellenkezõleg a régi kerekeimet 6 fölött elpörgette a kocsi, ezeket már anniyra nem, azaz a telsesítményt átviszi, teljesen frankó :)

Tehát örülünk Vincent...

Byz All

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
A gratulák napja....
« Válasz #2305 Dátum: 2008.04.10 13:22:24 »
Szal Lml gratula a kocsihoz.Rakd rendbe egy kicsit és menjünk kicsit valami pályára egy kicsit kanyarogni ugyanezt tanácsolom Zorinak is fõleg ha megvannak a gummák  meg a felni is...kicsit legalább megtudnád mit tud a gép a pályán és így sztem sokkal stabilabb lesz...

Toto,sztem a nyílt nap jó lesz és sokakat meglepnél a kis TS-sel fõleg ahogy meg van csinálva...így nekem is egyszerûbb dolgom lesz múltkor 2.32-t mentem ami sztem nem túl jó idõ.Egy srác az s2000-re ment slickekkel 2.14-et.Ha én megyek 2.20 körül akkor elégedett leszek...és még rendes fékjeim nincsenek is,de bízom a gumiban futómûben meg a sperrben.Sztem ennyit hozhatnak meg az is hogy nagyjából látom merre kéne mennem..

leszilaci

  • Vendég
TS
« Válasz #2306 Dátum: 2008.04.10 15:38:36 »
Idézetet írta: "LML"
..
A Yarisból maradt egy gyári kipuffdob, két 30 ezret futott makulátlan féktárcsa váll nélkül, meg egy alsó toronymerevítõ.
Ha valaki késztetést érez rá, akkor toljon egy privit és megbeszéljük.

Ha összességében nézzük a dolgot, akkor nem bántam meg a cserét, ha Asszonynak kelleni fog majd kocsi, akkor biztos Yaris TS lesz amit meg fogok venni neki.
Nem bántam meg azt, hogy anno Yarist vettem, de a mai fejemmel egybõl a Leont venném meg  :nagymosoly:

szia
szerintem dobd be a yaris/adokveszek topikba, meg a yaris/ts topikba is...hátha ott olvassa yaris ts tulaj, akinek kellene.
gratula a kocsihoz, sok probléma- és balesetmentes km-t :)

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2307 Dátum: 2008.04.10 15:54:01 »
Na majd lesasolom a verdát azt tolunk egyet! Grat! :nagymosoly:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #2308 Dátum: 2008.04.10 19:41:11 »
Grat LML a verdához! Tudom, hogy sajnálni fogod azért valamilyen szinten a kis Yaris-t, király kisautó volt! Tényleg, mi lett azzal a kipuff középrésszel, feltetted végül vagy elpasszoltad? Vigyázz nagyon a verdádra úgy mint a kis Yarisra, sok balesetmentes és élvezetes kilómétert kivánok!

Szuti, köszi a szép szavakat ami az autót illeti, csak kár hogy teljesen más kategória az itteniekhez képest, mármint a többi verda itt erõsebb mint a kis Yaris... De emlékszel még a gyorsulásunkra a nyári talin? Tudom, hogy akkor teljesen más felállás volt és hogy még elcseszted a 2-est is, de megvoltál!  :szemez: Most már, szerintem ha jól elcsíped a rajtot és a 2-est is, akkor is simán nyomok rajtad!  :mivan:  :hmm:  :kacag:  :kacag:  :kacag: Na csak vicceltem, szóval most már amiket láttam a videóidból, sima ügyed lenne, de azért én még mindig reménykedni fogok abban, hogy elcseszed a rajtot vagy a váltást...  :kacsint:  :pofa: Most már tényleg le kellene valami konkrét dolgot beszélni itt mindenkivel, hogy együtt kimenni a Pannonra vagy Eurora, vagy máshova, pl. LML az új verdájával, stb...
Toyota Yaris T SPORT
153



Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2309 Dátum: 2008.04.10 20:53:09 »
Igéretet kaptam, hogy hétfõn és kedden programozzák az mr2-t.  :nagymosoly:
Utána mehetünk az Euro ringre. :vag1:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.