Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 168824 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #255 Dátum: 2004.12.02 08:26:34 »
Nem ez az az erdő ahol a németek kiírták, hogy ne vezessen a fának! és aztán lőn, kevesebb lett a baleset?
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

Mercurius

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 187
    • http://europe.hungary.org
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #256 Dátum: 2004.12.03 23:58:27 »
Ma a buszon ültem (állt a megállóban), és egy E merci Taxi előzte a Buszt lendületből (sötétben), hegynek felfelé egy nagyon szűk utcában, ahol néha 2 busz sem fér el egymással szemben a parkoló kocsiktól. Lefelé jött egy autó, padló féket nyomott, hatalmas csikorgás, majd felrántotta a kocsit a járdára, majd vissza le (nagyon rutinosan csinálta, csodálkoztam). Ha nem teszi oltári nagyot csattannak, mert a taxi kb. 80-al mehetett, a lefelé jövőt nem tudtam megítélni, de min 40-el gondolom. Mindketten megúszták, dehogy a taxis mekkora egy barom volt az hihetetlen.   :evil:  :evil:  :evil:
oyota Corolla Sedan 1,6 Sol Sport (2004)

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #257 Dátum: 2004.12.04 00:02:20 »
Én tegnap a 6-os úton mentem haza és szembesültem egy elég csúnya balesettel. A csókát elütötte egy Nexia és utána szegny 80 métert repült kb.
Na persze pont akkor értem oda amikor letakarták szerencsétlent. De hogy mit keresett a 6-oson gyalog??? :shock:
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #258 Dátum: 2004.12.04 00:04:58 »
Idézetet írta: "Toygli003"
De hogy mit keresett a 6-oson gyalog??? :shock:

Az 5-ösön is előfordulnak út szélén sétáló vagy bicikliző idióták  :x  Persze, nincs más közlekedési útvonal, de nem véletlenül vannak kitiltva, hanem a saját érdekükben  :(
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #259 Dátum: 2004.12.04 00:06:30 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Toygli003"
De hogy mit keresett a 6-oson gyalog??? :shock:

Az 5-ösön is előfordulnak út szélén sétáló vagy bicikliző idióták  :x  Persze, nincs más közlekedési útvonal, de nem véletlenül vannak kitiltva, hanem a saját érdekükben  :(

És ez volt az 500. hozzászólásom  :supz:  :rockout3:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #260 Dátum: 2004.12.05 00:03:43 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Én tegnap a 6-os úton mentem haza és szembesültem egy elég csúnya balesettel. A csókát elütötte egy Nexia és utána szegny 80 métert repült kb.
Na persze pont akkor értem oda amikor letakarták szerencsétlent. De hogy mit keresett a 6-oson gyalog??? :shock:


Hát , ha már a horrornál tartunk : egy ízben szerelőnél beszélgettem egy öreg fazonnal , aki anno a 412-es Moszkvicsával szintén a 6-oson , szintén egy (fullrészeg) gyalogost ütött el sötétben & esőben , kb. 90-el  :shock: ... A kocsi orra földobta a gyalogost , úgyhogy másodjára a tető szélének ütközött (egyidejűleg kitörve a szélvédőt) , és a felső szélvédőkeret térdből levágta az egyik lábát  :pal2: - a fazon hátrarepült a tető fölött , a levágott lába viszont beesett az autóba , a sofőr mellé  [smilie=sm01.gif] ... Csak pár másodperccel később vette észre , amikor már lefékezett , de akkor aztán ki is dobta a taccsot azonmód és alaposan  :vom:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #261 Dátum: 2004.12.05 02:14:18 »
Váááááá!!!  :shock:
Xanyi

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #262 Dátum: 2004.12.05 22:02:28 »
Idézetet írta: "Mercurius"
hegynek felfelé egy nagyon szűk utcában, ahol néha 2 busz sem fér el egymással szemben a parkoló kocsiktól.

Melyik utca?
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #263 Dátum: 2004.12.05 22:04:00 »
Idézetet írta: "Toygli003"
De hogy mit keresett a 6-oson gyalog??? :shock:

Ha nő volt, akkor van egy tippem... :roll:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #264 Dátum: 2004.12.05 22:10:14 »
Idézetet írta: "Szeke"
És ez volt az 500. hozzászólásom  :supz:  :rockout3:

Csak így tovább! :wink:  :P
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #265 Dátum: 2004.12.05 22:15:07 »
Idézetet írta: "Palaczk"
egy ízben szerelőnél beszélgettem egy üreg fazonnal, aki anno a 412-es Moszkvicsával szintén a 6-oson, szintén egy (fullrészeg) gyalogost ütött el sötétben & esőben, kb. 90-el  :shock: ... A kocsi orra földobta a gyalogost, úgyhogy másodjára a tető szélének ütközött (egyidejűleg kitörve a szélvédőt), és a felső szélvédőkeret térdből levágta az egyik lábát  :pal2: - a fazon hátrarepült a tető fölött, a levágott lába viszont beesett az autóba, a sofőr mellé  [smilie=sm01.gif] ... Csak pár másodperccel később vette észre, amikor már lefékezett, de akkor aztán ki is dobta a taccsot azonmód és alaposan  :vom:

Vizuális típus vagyok...
music     

villarreal

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #266 Dátum: 2004.12.06 06:48:04 »
Na sajnos szombaton engem is utolért a végzet!

A Könyves Kálmánon mentem a középső sávban, lassult a forgalom, mert a belsőben koccantak. Mindenki klasszul halad lépésben, engedjük be a belsőből az arcokat, erre a mögöttem a belsőbe közlekedő IFA engem nem észlelve sávot váltott és a mértebeli különbséget kihasználva szinte áttolt a külsőbe. A bal hátulja elég szarul néz ki, az ajtó tuti csere, a bal hátsó lámpa összetört, a benzintank körül IFAkék festéknyom, a lökhárító beszakadt  :cry:
A fószer mindent elismert (még szép), de olyan ideges voltam majdnem leütöttem.
Hát ez van. A héten kezdem is az ügy intézését.
color=red]-76-[/color]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #267 Dátum: 2004.12.06 09:58:57 »
Idézetet írta: "villarreal"
Na sajnos szombaton engem is utolért a végzet!

A Könyves Kálmánon mentem a középső sávban, lassult a forgalom, mert a belsőben koccantak. Mindenki klasszul halad lépésben, engedjük be a belsőből az arcokat, erre a mögöttem a belsőbe közlekedő IFA engem nem észlelve sávot váltott és a mértebeli különbséget kihasználva szinte áttolt a külsőbe. A bal hátulja elég szarul néz ki, az ajtó tuti csere, a bal hátsó lámpa összetört, a benzintank körül IFAkék festéknyom, a lökhárító beszakadt  :cry:
A fószer mindent elismert (még szép), de olyan ideges voltam majdnem leütöttem.
Hát ez van. A héten kezdem is az ügy intézését.

 :cry:  Pedig szép új autóka volt  :cry:
Reméljük nem kell sokáig nélkülöznöd a kicsikét!  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #268 Dátum: 2004.12.06 13:31:36 »
Idézetet írta: "villarreal"
Na sajnos szombaton engem is utolért a végzet!

A Könyves Kálmánon mentem a középső sávban, lassult a forgalom, mert a belsőben koccantak. Mindenki klasszul halad lépésben, engedjük be a belsőből az arcokat, erre a mögöttem a belsőbe közlekedő IFA engem nem észlelve sávot váltott és a mértebeli különbséget kihasználva szinte áttolt a külsőbe. A bal hátulja elég szarul néz ki, az ajtó tuti csere, a bal hátsó lámpa összetört, a benzintank körül IFAkék festéknyom, a lökhárító beszakadt  :cry:
A fószer mindent elismert (még szép), de olyan ideges voltam majdnem leütöttem.
Hát ez van. A héten kezdem is az ügy intézését.


Részvétem. Sajnos tudom,hogy milyen szar az IFA tgk.-ból a kilátás, vezettem eleget. Tényleg megaszar, nemcsak a kilátás oldalra, hanem a verda is, pláne a 4 hengeres 100 lovas.

Ettől függetlenül minden valamirevaló IFÁ-s felszerel egy NORMÁLIS elefántfül tükröt, meg kiegészítő tükröt az ilyen esetek kiküszöbölésére. Már a normálisabbja.

A másik oldalról meg el tudom mondani, hogy annó a Carinán bal hátulját szintén egy sávváltó Ifa amortizálta le potom 343.000.- HUF értékben.....

Ez utóbbi egy szerencsétlen alkalmazott volt egy konténeres nyergében, a tulaja még annyit sem áldozott  kocsijára, hogy a rozsdát lefesse. A sofőr meg dögöljön meg. :roll: Szerencséme nem volt rajta lökhárító sem, így kevesebb volt a kár....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #269 Dátum: 2004.12.06 19:43:31 »
a bátyám kocsijának oldalát egy iFA lépcsője nyitotta fel elég hosszan ... Szegény meg állt a sávjában a dugóban, menekülni sem tudott sehova ...
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______