Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 167429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #315 Dátum: 2005.06.15 23:59:02 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Illetve egyikük egyszer igen (talán lesz, akinek mond valamit az, hogy Pécsett a Barbakántól 3 percen belül felértünk az Állatkerthez...), de azt is megúsztuk  [smilie=sm45.gif]

Ezt milyen kocsival sikerült elérni - gondolom nem kispolákkal...


A Camryvel  :roll: ... Szó nem volt arról , hogy autózás lesz - én befeküdtem a hátsó ülésre , hogy most akkor alszom egy kicsit . Barátom viszont kiszedte a zsebemből a kocsikulcsot , aztán éreztem , hogy megyünk . Különösebben nem érdekelt a dolog (full ki voltam ütve) , másnap mesélte csak , hogy milyen szintidőt mentünk , meg hogy úgy indítottunk , hogy benyomtunk kicsit egy garázsajtót , aminek a parkolóból kiállva sikerült nekitolatnia  :oops: ... De ennél több baj nem történt , bár ez ebben az esetben egyáltalán nem rajta múlott  :shock:

Főnököm kocsiját viszont itt a panzió előtt zúzta meg egy seggrészeg vendég múlt szombat éjszaka - beült az autójába , egyes helyett rükverc , óriási gáz , kilövés - és már csattant meg reccsent is , végigtörte-karistolta-horzsolta a főnök kocsijának oldalát - pár másodperccel később pedig egy taxi oldalába rongyolt bele , amelyik éppen ki akarta kerülni balról az összegabalyodott két kocsit  :shock: ... A főnök kocsija mögött állt a Corona , kábé húsz centin múlott , hogy nem trafálta el azt is  :pal2:  :pal2:  :pal2:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #316 Dátum: 2005.06.16 00:02:07 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én egyébként elindulok, és szólok, hogy kösse be magát az illető. Eddig nem kellett veszekedni senkivel, első szóra bekötötte. Egyébként én is mikor beszállok mások kocsijába, első lépés, hogy bekötöm magam. Olyan vezető mellé nem is ülök be ha 1 mód van rá, aki nem köti be magát.


Szerencsére nekem sem volt eddig ilyen gondom senkivel . És én is mindig bekötöm magam azonnal , minden autóban . Némelyik taxis (!) szabályosan kiakad ezen , és úgy néz rám , mint valami hülyére - ez azért már tényleg baromira a ló másik oldala , mégis mit képzelnek ezek az emberek  :disgusted: ???
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #317 Dátum: 2005.06.16 00:06:16 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Kicsit más ujjászületés de leirom azé  :twisted:

2 éve karacsony 1. napján kitaláltuk haverokkal (amire mar fél éve készültünk), hogy a nyáron összetört trabantnak lementett tetejet kiprobaljuk végre havon :D
Felmentunk Fótr a Fáy présházhoz.  Nemis volt gáz az 1. fél oráig. Aztán jött a vadulás. - Csusszunk le 3-n!! :)
Elindultunk, én ültem középen, és jött a nagy gödör ami legalabb fél méter mély volt. Persze belementunk. Fájt a hátam ezerrel, hazavezetni nem bírtam már. Hazavittek, feküdtem hátfájással 2 napot ami muloban volt. Legjobb cimbim tanácsára elmentem megröntgeneztetni és kiderült hogy eltörött az egyik csigolyam!!
Nah mondom szevasz, korhaz meg minden  :?
Kaptam elöször gipszböl 1 mellényt 2 honapra hogy majd összeforr címmel. Ahelyett hogy gyogyult volna, még felszívodtak a csontok! :o
Jött a műtét!  :shock: Kemény 4 orás műtét volt ahol a törött csigolyat kivették és betettek helyette titánt amit hozzálmezeltek a alatta felette lévő csigolyahoz. Még 3 honap kényszerpihenő ami már lábadozással telt persze lehetett mozogni már.
Csak az a baj hogy azota uszason kivul semmilyen mozgast nem szabad még futni se... Megemelek 15 kilot 2 napig fáj a hátam, szal 1 életre leírtam magam.


Hú bakker , ez nagyon gáz  :shock: ... És egy ártatlan hülyéskedés miatt  :(
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #318 Dátum: 2005.06.16 00:09:36 »
Idézetet írta: "robi"
Ez nem volt újjászületés - szerencsére - de még annak idején a Dacia-val nekimentem egy villanyoszlopnak, mert kidurrant a jobb első kerék (még belsős gumik voltak). Erősen káros lett a kocsi, nekem semmi bajom, de szépen sikerült megjavítattni, festéssel, mindennel. Azóta se tudnak róla a szüleim. :D


Engem meg egy Dacia ütött el , kábé öt éves koromban , a zebrán (!!!) - jól hasbavágott , először rondán lefejeltem a motorháztetőt , aztán repültem pár métert és a hátamon landoltam az aszfalton , de egy enyhe agyrázkódáson kívül más bajom nem lett  :o ... A Daciás viszont majdnem infarktust kapott  [smilie=sm30.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #319 Dátum: 2005.06.16 09:23:11 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kpeki"
Kicsit más ujjászületés de leirom azé  :twisted:

2 éve karacsony 1. napján kitaláltuk haverokkal (amire mar fél éve készültünk), hogy a nyáron összetört trabantnak lementett tetejet kiprobaljuk végre havon :D
Felmentunk Fótr a Fáy présházhoz.  Nemis volt gáz az 1. fél oráig. Aztán jött a vadulás. - Csusszunk le 3-n!! :)
Elindultunk, én ültem középen, és jött a nagy gödör ami legalabb fél méter mély volt. Persze belementunk. Fájt a hátam ezerrel, hazavezetni nem bírtam már. Hazavittek, feküdtem hátfájással 2 napot ami muloban volt. Legjobb cimbim tanácsára elmentem megröntgeneztetni és kiderült hogy eltörött az egyik csigolyam!!
Nah mondom szevasz, korhaz meg minden  :?
Kaptam elöször gipszböl 1 mellényt 2 honapra hogy majd összeforr címmel. Ahelyett hogy gyogyult volna, még felszívodtak a csontok! :o
Jött a műtét!  :shock: Kemény 4 orás műtét volt ahol a törött csigolyat kivették és betettek helyette titánt amit hozzálmezeltek a alatta felette lévő csigolyahoz. Még 3 honap kényszerpihenő ami már lábadozással telt persze lehetett mozogni már.
Csak az a baj hogy azota uszason kivul semmilyen mozgast nem szabad még futni se... Megemelek 15 kilot 2 napig fáj a hátam, szal 1 életre leírtam magam.


Hú bakker , ez nagyon gáz  :shock: ... És egy ártatlan hülyéskedés miatt  :(


Én se ugy indultam el aznap hogy korhazba kötök ki... De már tultettem rajta magam :)
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #320 Dátum: 2005.06.20 18:57:10 »
Most mentek el a házunk elől a tűzoltók.... Egy Opel Astra tankolt a 400 méterre lévő Jet kútnál, állítólag az indítás után nem állt le az indítómotor, a tulaj meg úgygondolta hazagurul. Tévedett....


'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Faresz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #321 Dátum: 2005.06.20 22:35:24 »
Idézetet írta: "robi"
Ez nem volt újjászületés - szerencsére - de még annak idején a Dacia-val nekimentem egy villanyoszlopnak, mert kidurrant a jobb első kerék (még belsős gumik voltak). Erősen káros lett a kocsi, nekem semmi bajom, de szépen sikerült megjavítattni, festéssel, mindennel. Azóta se tudnak róla a szüleim. :D


Húúúúúúúú!
Ez aztán a véletlen! Sorstárs! Ugyan ez a szitu csak nem kaptam defektet hanem úgy gondoltam, hogy akár álmomban is hazavezetek....Nem jött össze. Elbóbiskoltam.....lejtő.......járdára felugratás....kerítések.....egy oszlop kikerülése ( szintén alva )......de a második már nem jött össze....bumm.....frontális puszi. Dacia kampo. Középtájt összecsuklott lefelé. Jobb és bal oldalt kaptam egy kormány pofont ( 1 fogam rá is ment félig ) a térdem meg kicsit bedagadt... Ja nem tudtam kiszállni úgyhogy fél kábán könyékkel kivertem az oldal ablakot ( későb a kórházban nem tudtam felhúzni az ottani pizsamát mert nem fért át rajta a könyököm :)  ) Ennyivel megúsztam szerencsére.

Faresz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #322 Dátum: 2005.06.20 22:46:23 »
Ja! Be voltam kötve.......szerencsére. Később otthon be próbáltak ülni a sofőr székembe...senki nem fért be. :)

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #323 Dátum: 2005.06.27 16:42:15 »
Másfél éve Bp. belvárosában nyugodtam csorogtam át a zöldön, mikor oldalról kb. 80-al belémrohant egy őrült, aki halálos nyugalommal tekert át a piroson. Be voltam kötve, mint mindig. Megpördült velem 180 fokot az autó, bevertem a fejem a B oszlopba, meg kicsit fájt a bal karom, de szerencsére ennyi.
Az autó bal első része palacsinta lett, a szervízben csak ránéztek és legyintettek. Totálkár. :(

Volt rendőrség, biztosító, a szokásos. Az illető kapott egy 60.000 Ft-os bírságot meg gondolom néhány pontot a jogsijára. A roncsot elég jó áron eltudtam adni, mázli.
oyota rulez

rezol

  • Vendég
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #324 Dátum: 2005.06.27 17:48:20 »
OFF
Idézetet írta: "Andris"
Az illető kapott egy 60.000 Ft-os bírságot meg gondolom néhány pontot a jogsijára.
Asszem simán lehetne nyitni egy "az igazságszolgáltatás (?) furcsaságai" topikot.
Gondolok itt a vadászra,aki dum-dum golyóval szétlőtte egy arra sétáló asszony fejét és szabadlábon védekezhet,meg a nőre,akit bérletpénztárban vásárolt hamis szelvénye miatt bilincsbe verve hurcoltak el és tartottak fogva a rendőrségen. Méghogy nem balkán?! Ki meri ezt állítani?!
ON

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #325 Dátum: 2005.06.27 17:59:39 »
csak most láttam ezt a topikot, de gyorsan végig is olvastam..
hálisten még nem volt balesetem,de sokszor csak hajszálon múlt.

kb 2 éve reggel 7 körül mentem át pestről budára az erzsébet hídon, a szembejövő 3 sáv majdnem tök üres volt, hálistennek. A mi középső sávunkban kb a híd 1/3-nál egy cseh kamion úgy 50ről fékezett egy nagyot, kitért jobbra egészen a buszsávig, majd nagyívben megfordult! az erzsébedhídon, kb pont középen. A döbbenettől szinte még dudálni sem tudtunk az autóstársakkal  :roll:

kuf

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #326 Dátum: 2005.06.27 20:40:08 »
Én tegnap születtem újjá, nem volt semmi gáz, csak kicsit keményebb vezetési stílust műveltem, mint általában szoktam. Havert kellett követni a Hungárián cikázva, meg aztán onnan csepelre kijutni, bevetettem minden vezetői tudásomat, meg a kocsi adta adottságokat, hogy sikerüljön, volt, hogy 100 méteren belül 4 sávot kellett váltani, volt, hogy fordultunk is egyet, 1 lámpa elött, az se volt kutya, 2+3 sáv :D Szal miután megérkeztünk, kicsit megkönnyebbültem, hogy 1 karcolás nélkül megúsztam :D
Laco 73 :D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #327 Dátum: 2005.06.28 23:23:31 »
Ma volt egy meleg helyzetem...
Ismét a rav4-el mentünk. Kis alföldi falucskák közt kanyarogtunk. Az egyik balkanyarban szembetaláltam magam egy traktorral, aminek a kultivátora elfoglalta mind a két sávot!!!!  :shock:   :evil:   Satufék, lehúzódás a padkára. Még így is, ABS-el is megnyikkantak a kerekek, mi lett volna ABS nélkül?? Lehet, hogy nem írnék most itt, hanem egy ***a vaskorongon lógna a fejem. Hogy a jó isten ***ná meg az ilyen tahó parasztot amelyik nem veszi a fáradtságot, hogy azt az istenverte 6-7 méter széles földtúró fegyvert nem szereli le és húzza maga után, mint ahogy kellene!!!!  :x   :x   Mi van, ha én nem egy rav4 vagyok, hanem egy távolsági busz? Az hova a picsába húzódott volna le???
Érezte a srác, hogy ez nem volt szép, mert hátrafordult miután én elmentem mellette, megleste, mi történt... Hogy égne le a félmeztelen hátáról a bőr  :evil:

kicsit durva voltam, de ki kellett ezt írnom magamból, mert nagyon felb*sztam magam. Simán meghalhattam volna ettől a hülye k*csögtől :(
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #328 Dátum: 2005.06.28 23:59:15 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Kicsit más ujjászületés de leirom azé  :twisted:

2 éve karacsony 1. napján kitaláltuk haverokkal (amire mar fél éve készültünk), hogy a nyáron összetört trabantnak lementett tetejet kiprobaljuk végre havon :D
Felmentunk Fótr a Fáy présházhoz.  Nemis volt gáz az 1. fél oráig. Aztán jött a vadulás. - Csusszunk le 3-n!! :)
Elindultunk, én ültem középen, és jött a nagy gödör ami legalabb fél méter mély volt. Persze belementunk. Fájt a hátam ezerrel, hazavezetni nem bírtam már. Hazavittek, feküdtem hátfájással 2 napot ami muloban volt. Legjobb cimbim tanácsára elmentem megröntgeneztetni és kiderült hogy eltörött az egyik csigolyam!!
Nah mondom szevasz, korhaz meg minden  :?
Kaptam elöször gipszböl 1 mellényt 2 honapra hogy majd összeforr címmel. Ahelyett hogy gyogyult volna, még felszívodtak a csontok! :o
Jött a műtét!  :shock: Kemény 4 orás műtét volt ahol a törött csigolyat kivették és betettek helyette titánt amit hozzálmezeltek a alatta felette lévő csigolyahoz. Még 3 honap kényszerpihenő ami már lábadozással telt persze lehetett mozogni már.
Csak az a baj hogy azota uszason kivul semmilyen mozgast nem szabad még futni se... Megemelek 15 kilot 2 napig fáj a hátam, szal 1 életre leírtam magam.



Neked nagyobb szerencséd volt mint azoknak akik Hideghegyen próbálkoztak hasonlóval. Ők beszaladtak az erdőbe vagy az oszlopnak, már nem tudom ... de nem tudják elmesélni.
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #329 Dátum: 2005.06.29 01:10:49 »
Idézetet írta: "NoGun"
Idézetet írta: "Kpeki"
Kicsit más ujjászületés de leirom azé  :twisted:

2 éve karacsony 1. napján kitaláltuk haverokkal (amire mar fél éve készültünk), hogy a nyáron összetört trabantnak lementett tetejet kiprobaljuk végre havon :D
Felmentunk Fótr a Fáy présházhoz.  Nemis volt gáz az 1. fél oráig. Aztán jött a vadulás. - Csusszunk le 3-n!! :)
Elindultunk, én ültem középen, és jött a nagy gödör ami legalabb fél méter mély volt. Persze belementunk. Fájt a hátam ezerrel, hazavezetni nem bírtam már. Hazavittek, feküdtem hátfájással 2 napot ami muloban volt. Legjobb cimbim tanácsára elmentem megröntgeneztetni és kiderült hogy eltörött az egyik csigolyam!!
Nah mondom szevasz, korhaz meg minden  :?
Kaptam elöször gipszböl 1 mellényt 2 honapra hogy majd összeforr címmel. Ahelyett hogy gyogyult volna, még felszívodtak a csontok! :o
Jött a műtét!  :shock: Kemény 4 orás műtét volt ahol a törött csigolyat kivették és betettek helyette titánt amit hozzálmezeltek a alatta felette lévő csigolyahoz. Még 3 honap kényszerpihenő ami már lábadozással telt persze lehetett mozogni már.
Csak az a baj hogy azota uszason kivul semmilyen mozgast nem szabad még futni se... Megemelek 15 kilot 2 napig fáj a hátam, szal 1 életre leírtam magam.



Neked nagyobb szerencséd volt mint azoknak akik Hideghegyen próbálkoztak hasonlóval. Ők beszaladtak az erdőbe vagy az oszlopnak, már nem tudom ... de nem tudják elmesélni.


A felvono oszlopának mentek neki, 2 fiatal srác. Egyik meghalt másiknak semmi baja. Itt lakott a srác 3 utcára tölünk...  :(
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97