Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3393294 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

jihadjoe

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • Hibrid klub
Beszélgessünk...
« Válasz #855 Dátum: 2008.03.16 10:08:47 »
Köszönöm a hozzászólásokat.
A tempomat kivétel minden kapcsoló, lámpa stb megvan a francia könyvben, ami kérdéses volt már lefordította drága sógorném:)
Ha legközelebb járok P.vörösváron megpróbálok kérni/másoltatni egy könyvet.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Beszélgessünk...
« Válasz #856 Dátum: 2008.03.17 21:23:49 »
Idézetet írta: "jihadjoe"
Ha legközelebb járok P.vörösváron megpróbálok kérni/másoltatni egy könyvet.

Másoltatni??? Ne viccelj már, egy hivatalos márkakereskedésben?
Vehetsz drága pénzért - egy-két éve 5.000 volt az ára egy ilyen gépkönyvnek, most már valszeg több...
music     

Songoman

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Beszélgessünk...
« Válasz #857 Dátum: 2008.03.18 07:07:35 »
Idézetet írta: "jihadjoe"
Köszönöm a hozzászólásokat.
A tempomat kivétel minden kapcsoló, lámpa stb megvan a francia könyvben, ami kérdéses volt már lefordította drága sógorném:)
Ha legközelebb járok P.vörösváron megpróbálok kérni/másoltatni egy könyvet.


Ha angolul jo, nekem megvan PDF-ben a roviditett es a hosszabb valtozat is. Szolj ha erdekel!

jihadjoe

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • Hibrid klub
Beszélgessünk...
« Válasz #858 Dátum: 2008.04.04 18:20:37 »
Megtaláltam neten a gépkönyvet, köszi.

IWIW-en Hibrid Autók Klubja alakult, várunk minden tulajt, érdekõdõt szeretettel.

Kisandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Beszélgessünk...
« Válasz #859 Dátum: 2008.04.05 13:06:15 »
Sziasztok
Én is beléptem a prius tulajdonosok sorába:) egy amerikábol hozott 2005-ös autóm van.
Egy kérdéssel fordulok hozzátok hátha tudna valaki segíteni, radiátort és klímahûtõt keresek priushoz, eddig sehol sem találtam csak márkakereskedésben. Elõre is köszönöm

jihadjoe

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • Hibrid klub
Beszélgessünk...
« Válasz #860 Dátum: 2008.04.05 17:32:24 »
Idézetet írta: "Kisandi"
Sziasztok
Én is beléptem a prius tulajdonosok sorába:) egy amerikábol hozott 2005-ös autóm van.
Egy kérdéssel fordulok hozzátok hátha tudna valaki segíteni, radiátort és klímahûtõt keresek priushoz, eddig sehol sem találtam csak márkakereskedésben. Elõre is köszönöm


Üdvözlet a csapatban.
1-2 oldallal ezelõtt volt szó alkatrész beszerzési helyekrõl, mást sajnos azóta nem tudok.

Kisandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Beszélgessünk...
« Válasz #861 Dátum: 2008.04.07 11:10:32 »
Idézetet írta: "jihadjoe"
Idézetet írta: "Kisandi"
Sziasztok
Én is beléptem a prius tulajdonosok sorába:) egy amerikábol hozott 2005-ös autóm van.
Egy kérdéssel fordulok hozzátok hátha tudna valaki segíteni, radiátort és klímahûtõt keresek priushoz, eddig sehol sem találtam csak márkakereskedésben. Elõre is köszönöm


Üdvözlet a csapatban.
1-2 oldallal ezelõtt volt szó alkatrész beszerzési helyekrõl, mást sajnos azóta nem tudok.



Köszönöm szépen, megpróbálom:)

Fulika

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Beszélgessünk...
« Válasz #862 Dátum: 2008.04.30 11:21:39 »
Sziasztok!

Úgy tûnik csapattag lettem  :pofa: A múlt héten vettem birtokba egy 2004-es európai ezûst priust, 87e km-el. Azóta fülig ér a szám.
A tempomat témához hozzászólva: Nekem, emlékeim szerint úgy mûködik (mint az elõzõ kocsimban), ha be van állítva egy sebesség, és gázt adok mondjuk elõzéshez, akkor, miután lelépek a gázról, visszaáll a beállított sebességre, nem kell semerre pöckölgetni.

Fulika

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Beszélgessünk...
« Válasz #863 Dátum: 2008.04.30 11:25:00 »
Idézetet írta: "jihadjoe"
Sziasztok
OFF-ból Priuszos lettem végre:)
Használt európából behozott autót vettem, eddig nagyon jók a tapasztalataim vele.
Egy gondom hogy zõdkártyát kellene csináltatni, elsõ helyen simán leráztak,
mondván hogy hibridnek csak szakszervízben tudnak zöldkártyát adni.
Igaz ez :?:


Csak nem Te voltál, aki elvitte a nagykõrösi úti kereskedésbõl azt  apriust, amit annakidején pont én is nézegettem? Már csak annyi idõ maradt, hogy éppen beleültem pár percre... :hmm:

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10706
Beszélgessünk...
« Válasz #864 Dátum: 2008.04.30 15:23:06 »
Idézetet írta: "Fulika"
A tempomat témához hozzászólva: Nekem, emlékeim szerint úgy mûködik (mint az elõzõ kocsimban), ha be van állítva egy sebesség, és gázt adok mondjuk elõzéshez, akkor, miután lelépek a gázról, visszaáll a beállított sebességre, nem kell semerre pöckölgetni.


Valóban így mûködik.  :)
Másik hasznos funkció, hogy pl lassulni kényszerülsz (de nem akkora mértékben, hogy a fékre is rá kellene lépni), ilyenkor magad felé húzod a tempomat karját, és az autó elkezd lassulni. Miután újra szabad az út, a korábban beállított sebesség tartásához csak fölfelé kell pöccinteni a kart, és felgyorsul az eredeti tempóra.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

jihadjoe

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • Hibrid klub
Beszélgessünk...
« Válasz #865 Dátum: 2008.05.07 07:12:36 »
:lol:
Nem a nagykõrösin vettem, ha még egyre gondolunk jó 2 hónapja néztem ott egy priust, az fullos kocsi volt csak 130e km-t sokaltam. Igaz ebbe is volt 96e, de olcsóbb volt.

Fulika

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Beszélgessünk...
« Válasz #866 Dátum: 2008.05.07 13:55:02 »
Idézetet írta: "jihadjoe"
:lol:
Nem a nagykõrösin vettem, ha még egyre gondolunk jó 2 hónapja néztem ott egy priust, az fullos kocsi volt csak 130e km-t sokaltam. Igaz ebbe is volt 96e, de olcsóbb volt.


Pedig szinben stimmelt, de akkor nem Te voltál.

Azt tudja valaki, hogy ki lehet-e kapcsolni a csipogást, amikor a displayen böködök, vagy a karimán nyomogatom a gombokat? Engem zavar, hogy örökké pittyeg...

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #867 Dátum: 2008.05.14 13:27:51 »

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10706
Beszélgessünk...
« Válasz #868 Dátum: 2008.06.11 10:25:15 »
Bár nem Prius, de Hibriddel kapcsolatos hír: Ausztráliában is gyártani fogják a Camry Hibridet
http://www.autoblog.hu/?r=10744
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #869 Dátum: 2008.06.11 10:32:53 »
Kíváncsi leszek az új Priusra amit elvileg jövőre hoznak ki. Ha valakinek van infója, ne tartsa vissza :)