Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 48015 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
Re:Prius+
« Válasz #375 Dátum: 2018.12.08 20:06:27 »
Na jó. És mondjuk egy vasúti átjárónál?
Ott tedd P-be.  Ha lejtős, akkor nyomd a féket és úgy tedd P-be (vagy ne), ha megfeszül a stift, akkor amikor sebességbe teszed nagyon ránt a megfeszült hajtáson.  Ha nem akarod nyomni a féket és lejtőn vagy, akkor először fékkel megállás, rögzítőfék benyom, majd P a helyes sorrend. Indulásnál fék, rögzítőfék kiold, D.

Sors bona nihil aliud

Keki

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Prius+ 1.8 HSD Premium
« Válasz #376 Dátum: 2018.12.08 20:16:44 »
Ott tedd P-be.  Ha lejtős, akkor nyomd a féket és úgy tedd P-be (vagy ne), ha megfeszül a stift, akkor amikor sebességbe teszed nagyon ránt a megfeszült hajtáson.  Ha nem akarod nyomni a féket és lejtőn vagy, akkor először fékkel megállás, rögzítőfék benyom, majd P a helyes sorrend. Indulásnál fék, rögzítőfék kiold, D.
Köszi! A kocsi kúszása a hajtáslánc miatt van, vagy csak utánozzák a hagyományos automatát? Szóval nem gond a rendszernek, ha D-ben van, és befékezem?

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
« Válasz #377 Dátum: 2018.12.08 20:18:40 »
Köszi! A kocsi kúszása a hajtáslánc miatt van, vagy csak utánozzák a hagyományos automatát? Szóval nem gond a rendszernek, ha D-ben van, és befékezem?

A kúszás a buta amcsik miatt van, mert alapból nem kúsztak a Priusok, de az amcsik kikövetelték a fícsört, mert nem tudták felfogni, hogy "automata" és nem kúszik.  Semmi baja nem lesz, ha D-ben fékezed. Smart a masina. :)
Sors bona nihil aliud

csufár

• Megszállott
  • Autó: Toyota Prius+ Lounge 2013 Mazda MX-5 NB 2000
« Válasz #378 Dátum: 2018.12.08 21:02:19 »
A kúszás a buta amcsik miatt van, mert alapból nem kúsztak a Priusok, de az amcsik kikövetelték a fícsört, mert nem tudták felfogni, hogy "automata" és nem kúszik.  Semmi baja nem lesz, ha D-ben fékezed. Smart a masina. :)
Nem smart...toyota :)

Keki

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Prius+ 1.8 HSD Premium
« Válasz #379 Dátum: 2018.12.08 21:58:00 »
Köszi az infókat!

Ma voltam autópályán, érzésre nem lomha az autó, 100-ról 150-re nem gyorsult rosszul összehasonlítva a 2 literes benzines Mondeómmal. Majd meglátjuk megpakolva, mindenesetre elégedett vagyok.

Más: Toyota logós kerékagy kupak a 16"-os könnyűfém felnihez van valaholl olcsón? Nem kell gyári, csak vállalható.

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
« Válasz #380 Dátum: 2018.12.09 18:56:10 »
Köszi az infókat!

Ma voltam autópályán, érzésre nem lomha az autó, 100-ról 150-re nem gyorsult rosszul összehasonlítva a 2 literes benzines Mondeómmal. Majd meglátjuk megpakolva, mindenesetre elégedett vagyok.

Más: Toyota logós kerékagy kupak a 16"-os könnyűfém felnihez van valaholl olcsón? Nem kell gyári, csak vállalható.

Igen, ha van facséd, akkor keresd Stuber Zoltánt, Ő nyomtat korrekt áron.
Sors bona nihil aliud

zsolt.strausz

• Újonc
  • *
« Válasz #381 Dátum: 2018.12.12 19:32:46 »
Sziasztok, próbáltam rákeresni a dr. Prius programra a topikban, de nem találtam semmit. Van ezzel kapcsolatosan tapasztalata valakinek?

Üdv SZS