Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6713000 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Carina
« Válasz #10980 Dátum: 2007.11.12 10:49:17 »
Idézetet írta: "toniboy"
Gyonyoru!
Meg legalabb 5x ennyi km-t balesetmentesen!


Köszönöm, Neked is ugyanezt kívánom, Cartárs :)
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Carina
« Válasz #10981 Dátum: 2007.11.12 13:21:00 »
Idézetet írta: "ferke"
Hétvégén szép kerek kilométerhez érkeztem, gondoltam megörökítem:)



Gratula és még legalább 10-szer ennyit kívánok nektek!  :kacsint:

Már nekem is eszembe jutott, hogy a százezreket megörökítem, de amikor átfordult egyszer szem volt nálam fényképezõgép, pedig már 3 ilyen is volt!  :nagymosoly:  :szivecske:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Carina
« Válasz #10982 Dátum: 2007.11.12 13:48:36 »
ferke: Szép szám. Nekem várhatóan jövõre lesz ilyen fotóm :)

Jooci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Carina
« Válasz #10983 Dátum: 2007.11.12 17:16:10 »
Sziasztok!
Miután leszakadt az olajgombáról az olanyomás jelzõ drótja,nem láttam hogy elment az olajnyomásom.Ennek következményeként,most sürgõsen keresnék carina fõtengelyt,vagy komplett motort.Ismerõs bontókat végigtelefonáltam természetesen sehol nincs.Tud nekem valaki segíteni?

Elan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 53
Carina
« Válasz #10984 Dátum: 2007.11.12 17:40:56 »
Idézetet írta: "Jooci"
Sziasztok!
Miután leszakadt az olajgombáról az olanyomás jelzõ drótja,nem láttam hogy elment az olajnyomásom.Ennek következményeként,most sürgõsen keresnék carina fõtengelyt,vagy komplett motort.Ismerõs bontókat végigtelefonáltam természetesen sehol nincs.Tud nekem valaki segíteni?


Az alábbi egy kis alkut követõen jó segítség lehet:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1517394&command=ugras&screenwidth=1024

Üdv, Elan

Jooci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Carina
« Válasz #10985 Dátum: 2007.11.12 18:00:58 »
Ez tiszta horror most hívott a szerelõ levette az olajteknõt a fõtengelynek semmi baja nem az kopog, szerinte eltört 1 dugó mivel a 3 hengerben nincs kompreszió.Viszont tovább ma már nem bontja.Létezik hogy minden elózetes jel nélkül eltörik 1 dugó?Az autót 4 éve vettük én akkor renbe rakattam a motort dugócsere,stb.Akkor male dugókat kapott.Azóta semmi baj,nem volt.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Carina
« Válasz #10986 Dátum: 2007.11.12 18:06:46 »
Idézetet írta: "Jooci"
Ez tiszta horror most hívott a szerelõ levette az olajteknõt a fõtengelynek semmi baja nem az kopog, szerinte eltört 1 dugó mivel a 3 hengerben nincs kompreszió.Viszont tovább ma már nem bontja.Létezik hogy minden elózetes jel nélkül eltörik 1 dugó?Az autót 4 éve vettük én akkor renbe rakattam a motort dugócsere,stb.Akkor male dugókat kapott.Azóta semmi baj,nem volt.


Anynira nem egy általános dolog.
Kihez vitted?Nyíregyen vagy Naményba?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Carina
« Válasz #10987 Dátum: 2007.11.12 18:16:23 »
Gyerekek, két kérdés.

1. Szerintetek jóbarátomnak mennyibe kerülne egy új slusszkulcs a 97-es Carinájához? Ez már az immós kulcs, és csak egy darabot kapott az autóhoz, szal nem ártana egy pótkulcs, mert ha ez elvész, akkor mi van :?: Persze azt tudjuk, hogy az immós kulcs nem olcsó. De mégis mennyi lehet?

2. Az elsõ oldalablakra szerelhetõ mûanyag légterelõ kb. mennyibe fájhat?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Jooci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Carina
« Válasz #10988 Dátum: 2007.11.12 18:33:39 »
Anynira nem egy általános dolog.
Kihez vitted?Nyíregyen vagy Naményba?[/quote]


Nyírbátorba vittem.Az összes autónkat õ szervizeli,de naon ugy néz ki a toyotához nem ért.Fék,vezérmüszíj csere olajcseréket normálisan megcsinálta de most mintha nem tudná.Reggel azt mondta elugrott a vezérmüszij 1 fogat,aztán hogy fõtengely,legutolsó most a dugótörés.De szerintem annak lett volna valami elõzetes jele.Szerintem a hengerfejben lessz valami bibi.Ha mégsem akkor dugót lehet 1 db-ot venni vagy csak 4 et?

Jooci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Carina
« Válasz #10989 Dátum: 2007.11.12 18:38:20 »
2. Az elsõ oldalablakra szerelhetõ mûanyag légterelõ kb. mennyibe fájhat?

Én szatuna márkát vettem 6900ft volt a pár.

Toyotás Myki

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 43
Carina
« Válasz #10990 Dátum: 2007.11.12 19:22:02 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Oláh Miklós"
Üdv Mindenkinek!
Tud nekem segíteni valaki km-óra jeadó ügyben. Jobbára egy eladó darab érdekelne mert az enyémet így vettem,hogy nem volt benne és a saccolás nem a legtutibb!!
Mikor vettem a gépet egy darab rongyal volt ledugózva a helye a szerelõ kivette én meg kapkodtam a fejem
hogy honnan jön a csörgés,hát a jeladó nyílásán keresztül kiverte szinte az összes olajat. Hát örültem!!
Röviden ha valaki tudna prezentálni jeladót megköszönném,az alsó fogaskerék a tengejjel már megvan a felsõ
elektromos rész kellene.


Megnézem neked a 2000-es váltójába benne van-e. :) ami a garázsomba szomorkodik.


Hát az nagy segítség lenne ha megvolna.
Az enyém 1.6-os,azt is nézd meg légszi hogy milyen áttétel számot ír a mûszerfalon,az enyém T 18. :toy:
Toyota a megbízhatóság szobra!!
-----------------------------------------
97 Carina GLi, 4 Runner 2.4TD

Toyotás Myki

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 43
Carina
« Válasz #10991 Dátum: 2007.11.12 19:32:24 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek, két kérdés.

1. Szerintetek jóbarátomnak mennyibe kerülne egy új slusszkulcs a 97-es Carinájához? Ez már az immós kulcs, és csak egy darabot kapott az autóhoz, szal nem ártana egy pótkulcs, mert ha ez elvész, akkor mi van :?: Persze azt tudjuk, hogy az immós kulcs nem olcsó. De mégis mennyi lehet?

2. Az elsõ oldalablakra szerelhetõ mûanyag légterelõ kb. mennyibe fájhat?


Palaczk mester!
Hasonló cipõben járok,azaz egy kulcsal nekem kb 20-at mondtak új immóval +szerelés,és utána még össze is kell tanítani a fedcompal,oszt gyi !! :vezetes:
Toyota a megbízhatóság szobra!!
-----------------------------------------
97 Carina GLi, 4 Runner 2.4TD

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Carina
« Válasz #10992 Dátum: 2007.11.12 22:30:47 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek, két kérdés.

1. Szerintetek jóbarátomnak mennyibe kerülne egy új slusszkulcs a 97-es Carinájához? Ez már az immós kulcs, és csak egy darabot kapott az autóhoz, szal nem ártana egy pótkulcs, mert ha ez elvész, akkor mi van :?: Persze azt tudjuk, hogy az immós kulcs nem olcsó. De mégis mennyi lehet?

2. Az elsõ oldalablakra szerelhetõ mûanyag légterelõ kb. mennyibe fájhat?


2-esre tudom a választ. :D
7000E ft-ért vettem bár a vaterán volt 5000ft-ért is. Saturn tipusúúúú. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Carina
« Válasz #10993 Dátum: 2007.11.12 22:33:28 »
Idézetet írta: "Oláh Miklós"


Hát az nagy segítség lenne ha megvolna.
Az enyém 1.6-os,azt is nézd meg légszi hogy milyen áttétel számot ír a mûszerfalon,az enyém T 18. :toy:


Kicsit problémás lesz az áttéktel szám merthogy ez egy komplett moci váltóval de kocsin nincs hozzá. :(
A saját váltómhoz tartozó szám T22.Így a se jó.

Ezek szerint a tiéd még japó gyártmány.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Carina
« Válasz #10994 Dátum: 2007.11.12 22:35:27 »
Idézetet írta: "Jooci"



Nyírbátorba vittem.Az összes autónkat õ szervizeli,de naon ugy néz ki a toyotához nem ért.Fék,vezérmüszíj csere olajcseréket normálisan megcsinálta de most mintha nem tudná.Reggel azt mondta elugrott a vezérmüszij 1 fogat,aztán hogy fõtengely,legutolsó most a dugótörés.De szerintem annak lett volna valami elõzetes jele.Szerintem a hengerfejben lessz valami bibi.Ha mégsem akkor dugót lehet 1 db-ot venni vagy csak 4 et?


Ajaj ennyit hibázni. :( Ez még nekem is menne.  :nagymosoly: mármint a tippelés.
Mûûûszaki érzékem tán még van. :D szétszedés megy nékem is. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16