Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 730254 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1620 Dátum: 2008.02.19 12:15:21 »
Idézetet írta: "MarciPain"
Sai
ebben nincs kialakitott hely
gyarilag egy mono radio van benne a muszerfalban 1 hangszoroval, vszinu ki kell emelni valamivel a  hangszorot mert a melyseg nem eleg az ajtoban


hm.. barátnöm p7esébe 2gyári hangszoró hely van..
háát akkor nem tudom.. akkor vagy kikell emelni valahogy az ajtókban a hangszorót.. vagy müszerfalhoz kell aprikálni valamit.
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1621 Dátum: 2008.02.19 14:22:01 »
Nekem anno a P7esben elõl volt a gyári kialakított helyen 2 db hangszóró, én viszont a kalaptartót választottam oda raktam szintén 2db hangszórót meg egy mélyláda volt benne plusz erõsítõ az anyós ûlés alatt . A fejegységem meg Sai kollegáéval egyezett meg ami még a mai napig mûködik a szekrény tetején :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1622 Dátum: 2008.02.19 19:46:46 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nekem anno a P7esben elõl volt a gyári kialakított helyen 2 db hangszóró, én viszont a kalaptartót választottam oda raktam szintén 2db hangszórót meg egy mélyláda volt benne plusz erõsítõ az anyós ûlés alatt . A fejegységem meg Sai kollegáéval egyezett meg ami még a mai napig mûködik a szekrény tetején :)


jaja.. jó kis fejegység volt az.. nekem még müködik a régi kocsimban :) ujba már kicsit jobb van :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

MarciPain

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Starlet
« Válasz #1623 Dátum: 2008.02.20 12:40:39 »
Majd csinalok az ajtokrol kepet, igy egyszerubb lesz, ez 85os svajci cucc.
Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nekem anno a P7esben elõl volt a gyári kialakított helyen 2 db hangszóró, én viszont a kalaptartót választottam oda raktam szintén 2db hangszórót meg egy mélyláda volt benne plusz erõsítõ az anyós ûlés alatt . A fejegységem meg Sai kollegáéval egyezett meg ami még a mai napig mûködik a szekrény tetején :)


jaja.. jó kis fejegység volt az.. nekem még müködik a régi kocsimban :) ujba már kicsit jobb van :)


Itt az ajto
egyet enged csak feltolteni, a muszerfalrol is van ha kell

[a csatolmányt egy admin törölte]

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1624 Dátum: 2008.02.23 21:57:39 »
Bocs ide OFF de tudjátok itt születtem itt fogok meghallni :)



Srácok a Rossz komenteket csak privibe, nem mutattna jól ha a topicba nem jó dolgokat mondanátok egy ex starletes mostani ótójáról :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

MarciPain

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Starlet
« Válasz #1625 Dátum: 2008.02.26 12:24:04 »
Udv megint egy kerdes,
Hogy vezessem at az ajtoba a hangszorokabelt hogy ne vagja el, jelenleg semmi vezetek nem megy at, a fonti kepen lathato az ajto

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1626 Dátum: 2008.02.26 16:06:21 »
Vagy megfúrod az ajtót és veszel harmónika csövet azt a kis ***ást, vagy kevésbé látványosabb módon pölö a kárpitnál kivezeted az ajtóhoz a legközelebb és hagysz rá kábé annyit mikor nyitva van az ajtód ép hogy megfeszûljön! Nekem így volt és nem vágta el!!!

Viszont nekem lenne egy kérdésem hozzád is és a többi Starleteshez is!

Elfelejtettem, hogy a tolató lámpa madzagja hova megy a váltón? Mert nekem leeset a Celicán és nagyon nem találom, a váltók közel azonos tervezésûek a Toyotánál ilyen korban.

Köszi elõre is ha valaki tudja meghálálom...

Idézetet írta: "MarciPain"
Udv megint egy kerdes,
Hogy vezessem at az ajtoba a hangszorokabelt hogy ne vagja el, jelenleg semmi vezetek nem megy at, a fonti kepen lathato az ajto
gy Toyota sosem hagy cserben...

MarciPain

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Starlet
« Válasz #1627 Dátum: 2008.03.01 20:28:00 »
Udv!


Megint egy kerdes, elszallt a hutoventi releje, raadasul nem gyari volt valami bekokanyolt nemodavalo kaka,  hol kapok bele valami kompatibiliset?
Ez az EP71 meg mindig:)
A lenyeg az hogy nyitora van kotve a venti nem zarora, nem jo bele barmilyen.
Gyujtaskor behuz a rele, es nyitja az aramkort,ha a gomba bemelegszik elveszi a testet elenged a rele' es zar a venti aramkore,
a teton levo rajz szerint hengeres!

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1628 Dátum: 2008.03.03 12:39:28 »
bocsi ez OFF lesz.. de ezt megkell osztanom veletek!!
Szombati szélviharban készült melóhelyemen!

honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Starlet
« Válasz #1629 Dátum: 2008.03.03 12:56:43 »
Ez nem fake?
Mert amikor beszakad a kapu, akkor látszólag darabokban van, utána meg teljesen egyben fekszik.

(Amúgy az OFF topicban jobban elfért volna.)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1630 Dátum: 2008.03.03 14:52:42 »
Idézetet írta: "Misi"
Ez nem fake?
Mert amikor beszakad a kapu, akkor látszólag darabokban van, utána meg teljesen egyben fekszik.

(Amúgy az OFF topicban jobban elfért volna.)


Nem hiszem, hogy fake lenne... Azért abban a szélben, ami egy kamiont le tud lökni a felüljáróról, van power :roll: ... Nekem, amikor egyetlen iszonyatos erejû széllökéssel megérkezett a vihar, olyan érzésem volt, hogy leszedi a tetõt a házról, atom ijesztõ volt :shock: ... Az áram elment, az egyik bezárt ablakot benyomta (!), a teli nagy kukát a ház elõtt arrébbfújta (nem arrébbgurította, hanem egyetlen lendülettel elrepítette!) kb. 20 méterrel, a lekötözött, plusz nagy kövekkel rögzített ponyvákat lekapta a Coronáról és a szétdarabolt Camryrõl is :mivan: ... Rettentõ ereje volt!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1631 Dátum: 2008.03.03 15:38:40 »
Idézetet írta: "Misi"
Ez nem fake?
Mert amikor beszakad a kapu, akkor látszólag darabokban van, utána meg teljesen egyben fekszik.

(Amúgy az OFF topicban jobban elfért volna.)


nem Fake.. kolégám vette fel.
nem esett szét az ajtó.. középen ahol van benne 1kisebb ajtó ott meghajlott és kiszedte a sinbõl.. utána már csak szerencsére a földra hullott.. de azért látszik rajta hogy meghajlott a szerkezet.

(akkor lehet h OFF topicba is berakom :D )
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1632 Dátum: 2008.03.09 11:05:18 »
nah összeraktam barátnöm kis p7eskéjét
szokás szerint 1-2csavar megmaradt :P :D de tényleg mindig ilyen van..
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1633 Dátum: 2008.03.09 15:12:39 »
Szaisztok! Végre felkerûlt a felni, bár aki csinálta a felnimet nem igazán vagyok megelégedve :S Pesten minden ilyen drága????:S

http://kepfeltoltes.hu/view/080308/celi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy kis kép, hogy valójában milyen is:)

Egyébbként álmodtam és nagyon jót:) A régi kis ezüst P7eskémmel álmodtam, egy 1,6os 4A-GZE motor volt benne szakított mint atom:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1634 Dátum: 2008.03.10 19:23:44 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szaisztok! Végre felkerûlt a felni, bár aki csinálta a felnimet nem igazán vagyok megelégedve :S Pesten minden ilyen drága????:S

http://kepfeltoltes.hu/view/080308/celi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Waze miért nem szólsz, hogy felni ügyed van???? Komolyan mondom, na! :crazy:  Tudod nagyon jól, hogy ezzel (is) foglalkozom, fel lett volna újítva kevés pénzért korrekt módon. :roll:   Többször nem ajánlgatom.... :nagymosoly:

Felni+gumi :arrow: Trotter or taby....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.