Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 730228 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1545 Dátum: 2008.01.17 23:32:02 »
Igen miskolci a srác!!

Idézetet írta: "Getnow"
Köszi! Küldtem neki üzit. (Miskolci sárc ugye?? remélem nem küldtem rossz helyre) hát kíváncsi leszek mit ír vissza:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1546 Dátum: 2008.01.18 16:07:23 »
Na ugy néz ki turbo és kompi elvetve mert megeszi a mocit szal marad így nem bírná a terhelést :sir: De azért jó volt eljátszani a gondolattal:)
Starlet! Feel the Power!!!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1547 Dátum: 2008.01.19 00:04:03 »
Miért enné meg a mocit? Egyébbként van szívó kocsikra valami elektromos feltöltõ is! Pont erre van kitalálva néz utána mindenképpen!!!

Idézetet írta: "Getnow"
Na ugy néz ki turbo és kompi elvetve mert megeszi a mocit szal marad így nem bírná a terhelést :sir: De azért jó volt eljátszani a gondolattal:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1548 Dátum: 2008.01.19 13:35:04 »
Utána néztem tényleg van ilyen elektromos turbó amit levegõbeömlõre kell rakni kb 0,2bar nyomással küldi a cumót használtan 50ezer amúgy nem sok érte szerintem mert az új ára 120ezer hát nem tudom mi legyen szerintem megkérdem jocot is ez ügyben mi a véleménye róla. Köcce az infót egész jó ötletnek hangzik :)
Starlet! Feel the Power!!!

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1549 Dátum: 2008.01.19 15:11:16 »
Utána néztem pontosan mit takar ez az elektromos turbó. Ezeket az adatokat mellékelték hozzá szerintem kicsit vicces 26300rpmmel forog az a kis ventillátor 60ampert vesz vel és a teljesítménye 825W Szerintem nem igazán jó dolog mert ezek az adatok mellett ha ennyi ampert vesz fel akkor azt visszaterheli a mototrra és a generátorra szal nem nagy eredményt ér el és a kép alapján egy ekkora ventillátor nem tudom hogy ér el ekkora rpmet :) és felmerül az is hogy lehet alacsony fordulaton jobban megy tõle a gép de magasabb fordulaton lehet visszafolytja a mocit. Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá rakok be róla képet

[a csatolmányt egy admin törölte]
Starlet! Feel the Power!!!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Starlet
« Válasz #1550 Dátum: 2008.01.19 16:50:12 »
Hogy is mondjam.....
 :hmm:  :hipnozis:  :shock:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1551 Dátum: 2008.01.19 17:13:59 »
Ismerem a tagot Yobi-nak hívják már régóta el akarja adni a kocsiját!!

Idézetet írta: "Misi"
Hogy is mondjam.....
 :hmm:  :hipnozis:  :shock:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1552 Dátum: 2008.01.19 17:24:20 »
50 ezer??????????? ÁÁÁÁÁ

http://racing-bazar.hu/alkatresz/motor/elektromos_turbofeltolto.html

Ezt nézd meg amúgy olvasgas elég rendesen utána!!!

Idézetet írta: "Getnow"
Utána néztem tényleg van ilyen elektromos turbó amit levegõbeömlõre kell rakni kb 0,2bar nyomással küldi a cumót használtan 50ezer amúgy nem sok érte szerintem mert az új ára 120ezer hát nem tudom mi legyen szerintem megkérdem jocot is ez ügyben mi a véleménye róla. Köcce az infót egész jó ötletnek hangzik :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Starlet
« Válasz #1553 Dátum: 2008.01.19 18:27:03 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Ismerem a tagot Yobi-nak hívják már régóta el akarja adni a kocsiját!!

Idézetet írta: "Misi"
Hogy is mondjam.....
 :hmm:  :hipnozis:  :shock:


Szerintem nem illenek ezek a lökösök a kocsira...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1554 Dátum: 2008.01.19 19:32:43 »
Szerintem illeni illene csak akkor már körbe Body Kit formájában igy viszont tényleg nem a legjobb!!!

Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Ismerem a tagot Yobi-nak hívják már régóta el akarja adni a kocsiját!!

Idézetet írta: "Misi"
Hogy is mondjam.....
 :hmm:  :hipnozis:  :shock:


Szerintem nem illenek ezek a lökösök a kocsira...
gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1555 Dátum: 2008.01.19 20:23:11 »
Idézetet írta: "Misi"
Hogy is mondjam.....
 :hmm:  :hipnozis:  :shock:


Jaj, de csúnya szegény autó [smilie=sm50.gif] ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1556 Dátum: 2008.01.19 20:24:01 »
Idézetet írta: "Getnow"
Utána néztem pontosan mit takar ez az elektromos turbó. Ezeket az adatokat mellékelték hozzá szerintem kicsit vicces 26300rpmmel forog az a kis ventillátor 60ampert vesz vel és a teljesítménye 825W Szerintem nem igazán jó dolog mert ezek az adatok mellett ha ennyi ampert vesz fel akkor azt visszaterheli a mototrra és a generátorra szal nem nagy eredményt ér el és a kép alapján egy ekkora ventillátor nem tudom hogy ér el ekkora rpmet :) és felmerül az is hogy lehet alacsony fordulaton jobban megy tõle a gép de magasabb fordulaton lehet visszafolytja a mocit. Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá rakok be róla képet


Valami oka biztosan van annak, hogy a gyárak ezt a módszert miért nem alkalmazzák.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1557 Dátum: 2008.01.21 14:21:54 »
Idézetet írta: "Getnow"
Utána néztem pontosan mit takar ez az elektromos turbó. Ezeket az adatokat mellékelték hozzá szerintem kicsit vicces 26300rpmmel forog az a kis ventillátor 60ampert vesz vel és a teljesítménye 825W Szerintem nem igazán jó dolog mert ezek az adatok mellett ha ennyi ampert vesz fel akkor azt visszaterheli a mototrra és a generátorra szal nem nagy eredményt ér el és a kép alapján egy ekkora ventillátor nem tudom hogy ér el ekkora rpmet :) és felmerül az is hogy lehet alacsony fordulaton jobban megy tõle a gép de magasabb fordulaton lehet visszafolytja a mocit. Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá rakok be róla képet


miez ***e??volt 1-2fölös számitógép proci hütö ventijük aztán ugy gondolták h csinálnak belöle turbot??  :rohog:
egyébként ez csak annyi h a levegöt a ventilátor segitségével gyorsabban juttatja be???mert akkor jobban jársz ha beraksz tényleg egy proci hütöt :P
vannak szabályozhatö rpm-esek is aztán max rpm nél már olyan lesz mint a nitro  :rohog:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1558 Dátum: 2008.01.21 19:28:07 »
Új fejlemények elektromos turbó területen :) egy haverom haverjának a Puntójában van elektromos turbó és kipróbáltam elvitt egy körre!!! Beültem elindultunk (szerinte 160le lett így a gép) ilyet szól figyeljek egy kis ledet ha kigyullad akkor meglátom milyet tol a gép :pofa: a led az kigyulladt és akkorát tolt a gép hogy hihetetlen volt nem éreztem semmi külömbséget :rohog:

Amúgy külföldi oldalakon van olyan elektromos turbó ami használ is de az olyan hogy plusz 2 akis kerül a csomitartóba vagy 2generátor és egy aksi. Amúgy az amicsik is lehúzták nagyon hogy nem ér semmit sem! Jah még ami érdekes hogy nem folyamatosan megy hanem a gázpedál alá tesznek 1 kapcsolot és úgy padlógáz körül pörög fel addig nem megy(ezt kapni nállunk) a generátorra kötik rá és akkora áramfelvétele van hogy a plussz lóerõk elvesznek a nagy áramfelvétel miatt. Az amicsi verzió meg azért rossz mert ott valóban van teljesítmény növekedés de csak padon mert a többletsúly miatt eltünnek a plusz pacik.

Tehát tapasztalatom alapján nem éreztem semmit ami miatt jó lenne, fórumokon lehúzta mindenki akinek volt, amcsi forumon volt a legtöbb infó és az alapján én felejtõsre veszem ezt a témát. És Palaczk kérdésére válaszolva ezért nem használják a gyárak....
Starlet! Feel the Power!!!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1559 Dátum: 2008.01.21 21:21:01 »
Idézetet írta: "Getnow"
Új fejlemények elektromos turbó területen :) egy haverom haverjának a Puntójában van elektromos turbó és kipróbáltam elvitt egy körre!!! Beültem elindultunk (szerinte 160le lett így a gép) ilyet szól figyeljek egy kis ledet ha kigyullad akkor meglátom milyet tol a gép :pofa: a led az kigyulladt és akkorát tolt a gép hogy hihetetlen volt nem éreztem semmi külömbséget :rohog:

Amúgy külföldi oldalakon van olyan elektromos turbó ami használ is de az olyan hogy plusz 2 akis kerül a csomitartóba vagy 2generátor és egy aksi. Amúgy az amicsik is lehúzták nagyon hogy nem ér semmit sem! Jah még ami érdekes hogy nem folyamatosan megy hanem a gázpedál alá tesznek 1 kapcsolot és úgy padlógáz körül pörög fel addig nem megy(ezt kapni nállunk) a generátorra kötik rá és akkora áramfelvétele van hogy a plussz lóerõk elvesznek a nagy áramfelvétel miatt. Az amicsi verzió meg azért rossz mert ott valóban van teljesítmény növekedés de csak padon mert a többletsúly miatt eltünnek a plusz pacik.

Tehát tapasztalatom alapján nem éreztem semmit ami miatt jó lenne, fórumokon lehúzta mindenki akinek volt, amcsi forumon volt a legtöbb infó és az alapján én felejtõsre veszem ezt a témát. És Palaczk kérdésére válaszolva ezért nem használják a gyárak....


Az nem kérdés volt :) ... Eléggé egyértelmû, hogy ez az izé így nem mûködhet.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )