Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 730251 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1560 Dátum: 2008.01.21 23:30:53 »
http://www.starlet-power.de/gallery/Videos/gt01.avi


Kezdek gondolkodni egy Starleten! Nem tom miért visszahúz a szívem de nagyon is :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1561 Dátum: 2008.01.22 17:48:49 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
http://www.starlet-power.de/gallery/Videos/gt01.avi


Kezdek gondolkodni egy Starleten! Nem tom miért visszahúz a szívem de nagyon is :)


De ez egy P8 as GT stárlet volt..  
tény hogy nagyon faja kis vadálat gép!! :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1562 Dátum: 2008.01.22 18:10:55 »
Nem baj majd csinálok egy GT Starletett de P7-eset :)

Szerintettek belefér egy 4A-GZE motor egy Starlet P7esbe?

Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
http://www.starlet-power.de/gallery/Videos/gt01.avi


Kezdek gondolkodni egy Starleten! Nem tom miért visszahúz a szívem de nagyon is :)


De ez egy P8 as GT stárlet volt..  
tény hogy nagyon faja kis vadálat gép!! :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

leszilaci

  • Vendég
Starlet
« Válasz #1563 Dátum: 2008.01.22 19:00:16 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem baj majd csinálok egy GT Starletett de P7-eset :)

Szerintettek belefér egy 4A-GZE motor egy Starlet P7esbe?

OFF
múlt héten láttam  "C" kadettben calibra motort, omega váltót és manta differenciálmûvet. befért. ki kellett vágni a tûzfalat. és a motorháztetõt kellett egy kicsit megfaragni(vagy az olajteknõt a földön húzni).
a calibra turbós motorját is bele lehet tenni valahogyan "állítólag"... az oda is volt készítve, bár szemre is elég macerás lehet beletenni cipõkanál nélkül :ordog:
ON
szóval bizit befér  :nagymosoly: esetleg a pedálsort kicsit szûkebbre kell venni,h a váltó elférjen :mrgreen:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1564 Dátum: 2008.01.22 19:32:17 »
Nah ezen még gondolkodom mert egész ocsón tudnék szerezni 4A-GZE motort! Amúgy már Pöstön lakom szal Péntekenként mi van ezzel a mikro talikkal? kik is járnak oda innen ebbõl a topicból?

Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem baj majd csinálok egy GT Starletett de P7-eset :)

Szerintettek belefér egy 4A-GZE motor egy Starlet P7esbe?

OFF
múlt héten láttam  "C" kadettben calibra motort, omega váltót és manta differenciálmûvet. befért. ki kellett vágni a tûzfalat. és a motorháztetõt kellett egy kicsit megfaragni(vagy az olajteknõt a földön húzni).
a calibra turbós motorját is bele lehet tenni valahogyan "állítólag"... az oda is volt készítve, bár szemre is elég macerás lehet beletenni cipõkanál nélkül :ordog:
ON
szóval bizit befér  :nagymosoly: esetleg a pedálsort kicsit szûkebbre kell venni,h a váltó elférjen :mrgreen:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1565 Dátum: 2008.01.23 01:14:53 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem baj majd csinálok egy GT Starletett de P7-eset :)

Szerintettek belefér egy 4A-GZE motor egy Starlet P7esbe?

OFF
múlt héten láttam  "C" kadettben calibra motort, omega váltót és manta differenciálmûvet. befért. ki kellett vágni a tûzfalat. és a motorháztetõt kellett egy kicsit megfaragni(vagy az olajteknõt a földön húzni).
a calibra turbós motorját is bele lehet tenni valahogyan "állítólag"... az oda is volt készítve, bár szemre is elég macerás lehet beletenni cipõkanál nélkül :ordog:
ON
szóval bizit befér  :nagymosoly: esetleg a pedálsort kicsit szûkebbre kell venni,h a váltó elférjen :mrgreen:


Egyszerû, hagyományos felépítésû, hosszmotoros elöl motor-hátul hajtás elrendezésû autóknál (mint amilyen a C-Kadett) mindig egyszerûbb végrehajtani az ilyen mûtéteket. Keresztben beépített motoros elsõkerék-hajtású gépeknél lényegesen bonyolultabb a feladat.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1566 Dátum: 2008.01.23 09:53:14 »
Én szurkolok neked szepi nem lenne rossz egy vadállat starlet :kacsint:
Starlet! Feel the Power!!!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1567 Dátum: 2008.01.23 11:50:35 »
Hát köszi mindenkinek a szurkolást, de ez még csak elgondolás, majd beszélek a szerelõ csapattal akik foglakoznak tuninggal, õk majd megmondják hogy lehet e vagy sem?!

Idézetet írta: "Getnow"
Én szurkolok neked szepi nem lenne rossz egy vadállat starlet :kacsint:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1568 Dátum: 2008.01.23 21:48:47 »
Pont ezért szurkolunk hogy összejöjjön :kacsint: amúgy én már letettem a kicsike nagy tuningolásáról egy idõre kb nyárig akkor meg majd meglátom hogy állak anyagilag és ha túl jól akkor kap egy kis chiptuningot :nagymosoly: most is töröm a fejem tuningon de ez inkább megint fogyasztás csökkentõ tuning lenne mert 6liter alá akarom tornázni a fogyit most 6,25 és van már egy tippem is mit kap újfent a kocsi :kacsint:


Amúgy a kocsi tuningolás rám ártalmasan hatott eddig mert minden pénzem bele öltem de nem bánom inkább veszek valami szépet a verdára minthogy ruhát magamra elvileg a kocsi is öltöztet :nagymosoly:
Starlet! Feel the Power!!!

leszilaci

  • Vendég
Starlet
« Válasz #1569 Dátum: 2008.01.24 08:52:02 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
...Amúgy már Pöstön lakom szal Péntekenként mi van ezzel a mikro talikkal? kik is járnak oda innen ebbõl a topicból?

én szoktam-volt járni, de nyár óta nem voltam...pedig Misi decemberben hozott pár gépsárkányt próbálgatni :banging: ...olyan L betûseket :kacsint:

ha van idõd, mindenképpen menjél :) jó szokott lenni

leszilaci

  • Vendég
Starlet
« Válasz #1570 Dátum: 2008.01.24 09:33:36 »
Idézetet írta: "Getnow"
...most is töröm a fejem tuningon de ez inkább megint fogyasztás csökkentõ tuning lenne mert 6liter alá akarom tornázni a fogyit most 6,25 és van már egy tippem is mit kap újfent a kocsi :kacsint:

mesélj, mi az a tuning?? :szemez:

január 4-én tankoltam, azóta leautóztam kb. 870km-t(most nem szaladok ki megnézni a parkolóba,h mennyin áll pontosan a napi számláló :) ), 4,6l/100km-t mutat a fed.computer....ma tankolok megint...aszem ez nem rossz, a 175/65r14 téligumit, a havas-esõs-hideg idõt figyelembevéve :kacsint:
(ezt megelõzõ 4,8-ra sikerült...bár még nem számoltam ki, csak a blokkot tettem el...)

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1571 Dátum: 2008.01.24 19:06:01 »
Idézetet írta: "leszilaci"

mesélj, mi az a tuning?? :szemez:

január 4-én tankoltam, azóta leautóztam kb. 870km-t(most nem szaladok ki megnézni a parkolóba,h mennyin áll pontosan a napi számláló :) ), 4,6l/100km-t mutat a fed.computer....ma tankolok megint...aszem ez nem rossz, a 175/65r14 téligumit, a havas-esõs-hideg idõt figyelembevéve :kacsint:
(ezt megelõzõ 4,8-ra sikerült...bár még nem számoltam ki, csak a blokkot tettem el...)


Jó hát nem egészen egy kategória a két autó kb 10év teknika választja el õket :pofa: nekem azért nagyon jó a fogyasztás mert a gyári adat p8-ra 6,4liter most télen kevesebb(6,2liter) és azért ez egy 13 éves autó szerintem ezeket figyelembevéve jó a fogyi (nyáron még kevesebbnek kell lennie :pofa: ) amúgy most a sportgyertyákkal koketálok még az infó gyüjtésnél tartok nem veszek össze vissza mindent a kocsira csak amiben értelmet látok :kacsint:
Starlet! Feel the Power!!!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1572 Dátum: 2008.01.24 19:27:25 »
Nincs Sport gyertya csak több pólusú és nagyobb hõértékû!!!

Vigyázz ne vegyél össze vissza mindent mert Sport van ráírva néha a gyári sokkal jobb mint a Sport feliratos!!!

Idézetet írta: "Getnow"
Idézetet írta: "leszilaci"

mesélj, mi az a tuning?? :szemez:

január 4-én tankoltam, azóta leautóztam kb. 870km-t(most nem szaladok ki megnézni a parkolóba,h mennyin áll pontosan a napi számláló :) ), 4,6l/100km-t mutat a fed.computer....ma tankolok megint...aszem ez nem rossz, a 175/65r14 téligumit, a havas-esõs-hideg idõt figyelembevéve :kacsint:
(ezt megelõzõ 4,8-ra sikerült...bár még nem számoltam ki, csak a blokkot tettem el...)


Jó hát nem egészen egy kategória a két autó kb 10év teknika választja el õket :pofa: nekem azért nagyon jó a fogyasztás mert a gyári adat p8-ra 6,4liter most télen kevesebb(6,2liter) és azért ez egy 13 éves autó szerintem ezeket figyelembevéve jó a fogyi (nyáron még kevesebbnek kell lennie :pofa: ) amúgy most a sportgyertyákkal koketálok még az infó gyüjtésnél tartok nem veszek össze vissza mindent a kocsira csak amiben értelmet látok :kacsint:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1573 Dátum: 2008.01.24 19:54:06 »
Ja ja ezeket a nagyobb hõértékû gyertyákat nevezik "soprtnak" én is a többpolusúval szemezgetek mert ha igaz akkor jobb hatásfokkal robbantja be a keveréket de még mielött megvenném utána nézek rendesen mert én is úgy látom ahogy te szepi :pofa: szóval még keresgélek a neten ezügyben
Starlet! Feel the Power!!!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1574 Dátum: 2008.01.25 01:35:33 »
Idézetet írta: "Getnow"
Idézetet írta: "leszilaci"

mesélj, mi az a tuning?? :szemez:

január 4-én tankoltam, azóta leautóztam kb. 870km-t(most nem szaladok ki megnézni a parkolóba,h mennyin áll pontosan a napi számláló :) ), 4,6l/100km-t mutat a fed.computer....ma tankolok megint...aszem ez nem rossz, a 175/65r14 téligumit, a havas-esõs-hideg idõt figyelembevéve :kacsint:
(ezt megelõzõ 4,8-ra sikerült...bár még nem számoltam ki, csak a blokkot tettem el...)


Jó hát nem egészen egy kategória a két autó kb 10év teknika választja el õket :pofa: nekem azért nagyon jó a fogyasztás mert a gyári adat p8-ra 6,4liter most télen kevesebb(6,2liter) és azért ez egy 13 éves autó szerintem ezeket figyelembevéve jó a fogyi (nyáron még kevesebbnek kell lennie :pofa: ) amúgy most a sportgyertyákkal koketálok még az infó gyüjtésnél tartok nem veszek össze vissza mindent a kocsira csak amiben értelmet látok :kacsint:


Az 1.3-as Yarisnak sem 4.6 (vagy 4.8 ) a gyári adata, hanem sokkal több :wink: ... Elvileg a te autód azonos körülmények között, azonos sofõrrel még kevesebbet is kellene fogyasszon, mint egy 1.3-as Yaris, lévén könnyebb. Sztem leszilaci simán ki is hozná belõle a kisebb fogyasztást :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )