Szerző Téma: BMW  (Megtekintve 133551 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26341
Re: BMW
« Válasz #135 Dátum: 2013.03.31 21:46:05 »
De ez valóban kell ide?! O:-)
Tk. ki lehetne törölni, de elvből nem törlünk semmit. Ha van rá igény, akkor viszont le lehet zárni.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26341
Re:BMW
« Válasz #136 Dátum: 2013.03.31 21:46:53 »
Miért hol az Audi meg a Mercedes topic? [rohog]
Ez így diszkriminativ :surrender:
Az. Ha akarsz, nyithatsz egyet-egyet, de inkább az előző hsz.-ban lévő javaslatot ajánlom megfontolásra.
music     

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:BMW
« Válasz #137 Dátum: 2013.03.31 21:48:26 »
tragikomédia, hogy itt hányan hirdetik az offos igét, vagy legalábbis azt, hogy igazából semmi különösebb érv nem szól a Toyota mellett.
Az, hogy elismerjük más típusok -pl. BMW- erényeit nem probléma. A gyártók is tanulmányozzák egymás autóit, csak a Toyota a rendesen kidolgozott ötleteket Lexusban forgalmazza Lexus áron.
Nyilvánvalóan nem látjuk úgy, hogy semmi különösebb érv nem szól a Toyota mellett, hiszen többségünk 1x vagy többször a Toyota mellett döntött. (Én 3x is, pedig kevés olyan márka van amit nem használtam.)

A viták hasznosak, és az érvek ütköztetése gyakran a haladást szolgálja.
A viták közben azonban illik és be kellene tartani alapvető szabályokat, amiket a regisztrált felhasználók el is fogadtak.

A BMW-s topic elég jól elfért volna az egyéb autók között.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.31 21:54:24 írta Agyarka »

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:BMW
« Válasz #138 Dátum: 2013.03.31 21:53:49 »
Az. Ha akarsz, nyithatsz egyet-egyet, de inkább az előző hsz.-ban lévő javaslatot ajánlom megfontolásra.
Nem akarok :no:
Azért érdekes, hogy a BMW mindenki fantáziáját megmozgatta itt a forumon ;)

Sördög

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 292
Re:BMW
« Válasz #139 Dátum: 2013.03.31 22:00:27 »
A totalcar-on van egy cikksorozat a (úgy emlékszem) 10 leggyakrabban behozott használt autót vesézik ki.
Toyota nincs közöttük,BMW van.A cikkíró szerint,és lehet benne valami,a jó autónak kint is van ára.Ergo nem éri meg behozni. :D

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:BMW
« Válasz #140 Dátum: 2013.03.31 22:12:32 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:BMW
« Válasz #141 Dátum: 2013.03.31 22:18:03 »
Most én is megsértődtem. Akarok egy Renault-os topicot.  :nonono: :nonono:

Komolyan, mint az óvodában. Milyen jó, hogy nem voltam fent a fórumon...
Itt sértődés, ott sértődés....  Tiszta dedó.   [rohog] [rohog] [rohog]

Peace Cartársak, Peace!!! :flowers: :flowers:

Ja, és lassan meglesz a 250E a francia "rommal".  Ez aztán itt az abszolút OFF.  :devil: :whistling: :tt2:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:BMW
« Válasz #142 Dátum: 2013.03.31 22:21:28 »
Most én is megsértődtem. Akarok egy Renault-os topicot.  :nonono: :nonono:

Komolyan, mint az óvodában. Milyen jó, hogy nem voltam fent a fórumon...
Itt sértődés, ott sértődés....  Tiszta dedó.   [rohog] [rohog] [rohog]

Peace Cartársak, Peace!!! :flowers: :flowers:

Ja, és lassan meglesz a 250E a francia "rommal".  Ez aztán itt az abszolút OFF.  :devil: :whistling: :tt2:
segybe van még :surrender: Mi a véleményed a Fluence-ről,? :hmmmm:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:BMW
« Válasz #143 Dátum: 2013.03.31 22:35:35 »
segybe van még :surrender: Mi a véleményed a Fluence-ről,? :hmmmm:

Miért, ne lenne egybe???? Karban van tartva, nincsen széttiporva. Ha tiporva van a gép, legyen az Toyota, vagy Honda, az is szétmegy.  :hug:

A Fluence meg koreai. A Samsung gyárában kel ki a tojásból. Rosszat nem halottam róla.  Sajnos nincsen kombiban, így aztán nálam nem jöhet szóba.

Mondjuk egy 320-as Touring Bimmerrel (diesel és automata) azt hiszem, hogy meg tudnék barátkozni. :hmmmm:  :yes: :yes:
Amióta a Sportage-vel nyomattam, azóta az automataváltó a kosárba került.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re:BMW
« Válasz #144 Dátum: 2013.03.31 22:49:25 »
Miért, ne lenne egybe???? Karban van tartva, nincsen széttiporva. Ha tiporva van a gép, legyen az Toyota, vagy Honda, az is szétmegy.  :hug:

A Fluence meg koreai. A Samsung gyárában kel ki a tojásból. Rosszat nem halottam róla.  Sajnos nincsen kombiban, így aztán nálam nem jöhet szóba.

Mondjuk egy 320-as Touring Bimmerrel (diesel és automata) azt hiszem, hogy meg tudnék barátkozni. :hmmmm:  :yes: :yes:
Amióta a Sportage-vel nyomattam, azóta az automataváltó a kosárba került.
Tegnap meg tegnap előtt is Fluance taxival kerültem haza. Elég tágas gépek és csendes futásúak,még a romboló bombákkal teleszórt Zeg-i utakon is csak döccent egy nagyot a futóműve,amolyan franciásan lágy. Beltere egyszerűnek tűnt.
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:BMW
« Válasz #145 Dátum: 2013.03.31 23:22:19 »
Áhm, bezzeg mikor megvédtem az autódat (pl. a négy henger miatt), nem küldtél el ilyen ékes szóhasználattal a francba  :flowers: ... Sebaj Cimbi, a stílus maga az ember - passzol hozzád az autód. Jó szórakozást a továbbiakban a "privát" topikodban, a Toyota fórumon  :yes:

Azért igaza volt. Ez egy BMW-s topik. Volt.

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:BMW
« Válasz #146 Dátum: 2013.03.31 23:42:29 »
Én sztem a Merci az elegánsabb vonal(bár már sportosodik az is), a BMW a sportos, az Audi meg egy felkapaszkodott VW :) Nem tartom igazán prémiumnak, mert valahogy nem illik a körbe. Ugye VW technika, és csak kb 25 éve próbálnak "prémium" lenni, míg a MErci, BMW sztem mindig is az volt, de legalábbis nem népautó. Ráadásul az Audi elsőkerekes is :)
Hogy én miért nem vennék pl BMW-t, azt már kifejtettem korábban :) Egyébként a BMW jön be nekem legjobban. De azért sem vennék, mert unszimpatikus nekem a "BMW-s" kör. Merci is, Audi is. Egyébként a rendőrségi gyorshajtásos fotókon is általában BMW-k, Audik, MErcik vannak.. Unszimpi prosztók.

Ne zavarjon, hogy az AUDI a motorsportban nagyon ott van. Évek óta ők nyerik a LeMANS 24-et.
Az F1-ben ugyan nincs ott de az más kategória, a BMW nem sokra ment ott eddig a Merci sem A Toyota is kiszállt, értelmetlen volt az F1 a Toyotának. Az AUDI még lehet F1-es csapat, nagy változások lesznek ott.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26341
Re:BMW
« Válasz #147 Dátum: 2013.04.01 00:34:09 »
A versenysport teljesen más kategória.
music     

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:BMW
« Válasz #148 Dátum: 2013.04.01 00:48:37 »
OFF
Azért igaza volt. Ez egy BMW-s topik. Volt.
Csak a címéből hiányzott, hogy nagyobb biztosítékra van szükség a szóhasználat miatt.
Nem olvasok BMW-s topicokat, így nem vagyok hozzá edződve.

Szerintem  a kimoderált leoltások miatt sok fórumon hosszú időre preventív intézkedések történnének.
ON

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:BMW
« Válasz #149 Dátum: 2013.04.01 08:21:05 »
OFFCsak a címéből hiányzott, hogy nagyobb biztosítékra van szükség a szóhasználat miatt.
Nem olvasok BMW-s topicokat, így nem vagyok hozzá edződve.

Szerintem  a kimoderált leoltások miatt sok fórumon hosszú időre preventív intézkedések történnének.
ON
Ez így van.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i