Szerző Téma: Szerviz  (Megtekintve 2309698 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

czaparics

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Szerviz
« Válasz #6075 Dátum: 2011.12.15 09:04:07 »
Nyelestengely-csapágy? Nekem is volt, és pontosan terhelésnövekedésre hangosodott. Nézd meg kinyomott kuplungnál is van-e a hang. Ha akkor elmúlik akkor lehet a nyelestengely-csapágy.

Minimálisan hangosodik gázadásra, és sajnos kinyomott kuplungnál is hallható. Ráadásul az alapjárat is megemelkedett 1200-1400-ra a 600-800-ról. Ugyan visszaáll, ha bemelegedett a motor, de még nagy hidegben sem pörgött ennyit alapjáraton, plána nem ennyi ideig.

Tudtok esetleg ajánlani egy szervizt (nem márka) vagy szakit bp-i vagy sz.fehérvári vonzáskörzetben, aki megbízható és kifejezetten Toyotákra szakosodott?

czoki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
  • TC Wagon 1,4 vvti, 2005.
Re:Szerviz
« Válasz #6076 Dátum: 2011.12.16 06:18:20 »
 Szia!
 http://www.mobil-auto.hu/
 Én hozzájuk járok bár, nagyon ritkán :) :)
 Csak jókat tudnék írni.

 Üdv.
czoki
mit szeretnétek,hogy veletek tegyék az emberek, Ti is azt tegyétek velük!!

czaparics

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Szerviz
« Válasz #6077 Dátum: 2011.12.16 09:44:49 »
Szia!
 http://www.mobil-auto.hu/
 Én hozzájuk járok bár, nagyon ritkán :) :)
 Csak jókat tudnék írni.

 Üdv.
czoki

Köszi.

Zoolander

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Szerviz
« Válasz #6078 Dátum: 2011.12.18 11:39:58 »
Sziasztok!

Belefutottam egy olyan problémába amire ötletem sincs.
Nem nyílik ki a tanksapka feletti fedél, amit a vezető ülés alatti kallantyúval egy bóvden nyit ki.
Abból a szempontból probléma, hogy kigyulladt a sárga tehát 10 literem van, és utána mi lesz?  :whistling:

Találkozott már valaki hasonlóval? Ami ötletem lehet, hogy 2 emberrel egyik lenyomja a kallantyút a másik próbál rásegíteni a fedél bal oldalát megnyomni hátha csak valami...  :hmmmm:
Ha valakinek van ötlet, tapasztalat ne tartsa magában kérem  :helpsmilie:
Made in Japan

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re:Szerviz
« Válasz #6079 Dátum: 2011.12.18 11:53:48 »
Szia!
Én is jártam már így ::). Nekem az a kis rugós lemezke volt a baj ami kinyomja a fedelet. A nyitóka működött csak nem jött ki a fedél.
Szerintem nálad is ez lehet. Hívj segítséget aki kinyitja amig húzod a kart.

Sziasztok!

Belefutottam egy olyan problémába amire ötletem sincs.
Nem nyílik ki a tanksapka feletti fedél, amit a vezető ülés alatti kallantyúval egy bóvden nyit ki.
Abból a szempontból probléma, hogy kigyulladt a sárga tehát 10 literem van, és utána mi lesz?  :whistling:

Találkozott már valaki hasonlóval? Ami ötletem lehet, hogy 2 emberrel egyik lenyomja a kallantyút a másik próbál rásegíteni a fedél bal oldalát megnyomni hátha csak valami...  :hmmmm:
Ha valakinek van ötlet, tapasztalat ne tartsa magában kérem  :helpsmilie:
Corolla TS, Facelift

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Szerviz
« Válasz #6080 Dátum: 2011.12.18 16:44:46 »
Vagy csak gurlj el Palaczk kedven pécsi Shell kútjához, biztos kinyitják neked!  [rohog] :lol: :D [rohog]
Gabe 254.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Szerviz
« Válasz #6081 Dátum: 2011.12.18 18:15:59 »
Sziasztok!

Belefutottam egy olyan problémába amire ötletem sincs.
Nem nyílik ki a tanksapka feletti fedél, amit a vezető ülés alatti kallantyúval egy bóvden nyit ki.
Abból a szempontból probléma, hogy kigyulladt a sárga tehát 10 literem van, és utána mi lesz?  :whistling:

Találkozott már valaki hasonlóval? Ami ötletem lehet, hogy 2 emberrel egyik lenyomja a kallantyút a másik próbál rásegíteni a fedél bal oldalát megnyomni hátha csak valami...  :hmmmm:
Ha valakinek van ötlet, tapasztalat ne tartsa magában kérem  :helpsmilie:
Ugyan ez volt a bajom.
Szólsz valakinek aki segít a kinyitásban majd a tanksapka feletti lemez mögött van egy kis lemez amit jobban el kell feszíteni a tanksapkától így nem lessz baj utána.

kicsi8304

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 230
Szerviz
« Válasz #6082 Dátum: 2011.12.19 12:08:17 »
Sziasztok!

Nem tudtok vkit aki maszekban szerel veszprém vagy fejér megyében?
2002-es Corollámba kellene belerakni pár cuccot(kuplung,fékcsere).
Megbízhatóság,precizitás és korrektség is fontos lenne.:))
Köszönöm!

Balázs
20/483-55-85

hisztis1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Szerviz
« Válasz #6083 Dátum: 2011.12.22 17:04:52 »
Sziasztok!

Valaki segítene abban, hogy a 60 ezres szerviz mennyibe kerül és mit tartalmaz, esetleg azt is, hogy hátsó fékbetétek cseréje mennyit kóstál?

Köszönöm a segítséget   :sorcerer:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Szerviz
« Válasz #6084 Dátum: 2011.12.22 17:22:36 »
Nagyban segitene, ha megirnad milyen autod van  :flowers:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Szerviz
« Válasz #6085 Dátum: 2011.12.22 18:35:02 »
Bár kicsit költői a kérdés, de azért hátha hallok új dolgokat: a Corim hátsó ablaka totál párás belül minden reggel újabban, 12 km alatt nem szedi le a huzat és a belső fűtés sem, valamint a hátsó szélvédőfűtés sem. Mivel kissé veszélyes így közlekedni, érdekelne, hogy a pollenszűrő cseréjén kívül van-e valakinek még ötlete, mi lehet a baja?
         

TSityu

  • Vendég
Re:Szerviz
« Válasz #6086 Dátum: 2011.12.22 19:35:49 »
Mivel kissé veszélyes így közlekedni....

Én megpróbálnék előre fele menni, úgy fel se tűnik, ha nem látsz ki a hátsó ablakon....  :D :flowers:

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re:Szerviz
« Válasz #6087 Dátum: 2011.12.22 19:39:07 »
Szia!

Nem ázott be valahol a csomagtartó? Akkor szokott nagyon párásodni.

Bár kicsit költői a kérdés, de azért hátha hallok új dolgokat: a Corim hátsó ablaka totál párás belül minden reggel újabban, 12 km alatt nem szedi le a huzat és a belső fűtés sem, valamint a hátsó szélvédőfűtés sem. Mivel kissé veszélyes így közlekedni, érdekelne, hogy a pollenszűrő cseréjén kívül van-e valakinek még ötlete, mi lehet a baja?
Corolla TS, Facelift

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Szerviz
« Válasz #6088 Dátum: 2011.12.22 19:40:23 »
Bár kicsit költői a kérdés, de azért hátha hallok új dolgokat: a Corim hátsó ablaka totál párás belül minden reggel újabban, 12 km alatt nem szedi le a huzat és a belső fűtés sem, valamint a hátsó szélvédőfűtés sem. Mivel kissé veszélyes így közlekedni, érdekelne, hogy a pollenszűrő cseréjén kívül van-e valakinek még ötlete, mi lehet a baja?
Ugyan ilyen az E12-őm is pedig zsír új pollenszűrő van benne.
Tehát én hülyeségnek tartom hogy ha kicseréled a pollenszűrőt akkor nem fog annyira párásodni.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Szerviz
« Válasz #6089 Dátum: 2011.12.22 20:28:49 »
Én újságpapírt javasolnék a szőnyegek alá ;)
Gabe 254.