Szerző Téma: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás  (Megtekintve 1169116 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2640 Dátum: 2009.01.04 16:23:04 »
De ha úgy mered árulni a kocsidat, hogy gondos gazdától, akkor nagyon csúnyán fogok nézni...
 :devil: :devil: :devil:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2641 Dátum: 2009.01.04 16:47:34 »
Hölgyek,Urak!! Lenne egy kérdésem....meg véleményeket kérnék....szeretnénk egyik barátommal (Ő 22 éve van a fényező szakmában) egy polírozó,kárpittisztító, autóápoló vállalkozást létrehozni igény szerint az autó elhozatalával - haza vitelével.... akár számlaképesen!! 3M-es termékekkel,(ha másra is van igény akkor más termékkel is) rövid vállalási határidőkkel,korrekt áron Fejér megyében,Szfvár mellett....!! Szerintetek lenne rá igény?? Előre is köszi a válaszokat!!  :flowers:

Hajrá, Szkaresz! Szerintem lenne rá igény mert most télen azt csinálom én is ha van rá igény (megyek a kocsikért) mert a hidegben nem tok dolgozni. Ha tudok segíteni valamiben csak szóljál ;)
Hali!! :) Köszi szépen a segítséget előre is!! :)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2642 Dátum: 2009.01.04 17:31:08 »
De ha úgy mered árulni a kocsidat, hogy gondos gazdától, akkor nagyon csúnyán fogok nézni...
 :devil: :devil: :devil:

vicceltem. kb2-3 havonta lemosatom ezentul. többen megjegyezték /szulok, barátok / h vmi furcsa az autón de nem tudják mi.. :lol:aztán apám rájött..lemosattad :hmmmm:
na mindegy. errol ennyit
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2643 Dátum: 2009.01.04 17:49:13 »
eccer lemosattam na. idénre ennyit :ph34r:
válság van :whistling: ;)
Szkaresz: lényeg, hogy nem murray cartárs a célcsoport.  :1eye:
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2644 Dátum: 2009.01.04 17:50:30 »
Szkaresz!

Sok sikert, kívánok Neked, jöjjön be a bolt!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2645 Dátum: 2009.01.04 18:04:12 »
eccer lemosattam na. idénre ennyit :ph34r:
válság van :whistling: ;)
Szkaresz: lényeg, hogy nem murray cartárs a célcsoport.  :1eye:
Kap majd 20%-ék kedvezményt az 50% felárból ha koszos autóval jön.... [rohog] [rohog] [rohog] és így tiszta buisness lesz neki!! :)
De majd rászoktatjuk a jóra!! :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2646 Dátum: 2009.01.04 18:08:17 »
Szkaresz!

Sok sikert, kívánok Neked, jöjjön be a bolt!
Köszi szépen...igazából az a terv hogy a hobby-nkból szeretnénk egy kis pénzt csinálni....de majd még a héten kiderül mi lesz....megyek egy pár autókereskedő cimbihez "BÚÉK"-ot kívánni,és felvetem nekik a dolgot!!  :whistling:  :devil:
Árban és minőségben úgyis jobbak leszünk mint akihez most hordja az egyik ismim..!!  ::)
Normális árakat akarunk kikalkulálni mert inkább kevesebb legyen a haszon,csak legyen mindig meló!!
Majd kiderül.... :hmmmm:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2647 Dátum: 2009.01.04 18:10:37 »
Mosó mindig kell, azt nem tudom, hogy Fehérváron a hozom-viszem szolgáltatásra mennyire van igény, de az ötlet jó, meg kell próbálni.
Nagy kalappal.

Hmm.
Még egy hely, ahol a tagok kedvezményt kapnak.
 :D :D :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2648 Dátum: 2009.01.04 18:19:45 »
Mosó mindig kell, azt nem tudom, hogy Fehérváron a hozom-viszem szolgáltatásra mennyire van igény, de az ötlet jó, meg kell próbálni.
Nagy kalappal.

Hmm.
Még egy hely, ahol a tagok kedvezményt kapnak.
 :D :D :D
Igazából bármi megoldható..:) köszönöm a jókívánságokat...de így nem csinálja senki itt a környéken....
Még a papírok után kell majd utána nézni hogy mi kell hozzá....azt majd alakul...Meg ne lenne ez a rohadt fagy kint, és akkor lehetne a garázst is csinálni....de majd alakul!! :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2649 Dátum: 2009.01.04 19:12:05 »
Környéken....normálisan,normális anyagokkal rohadt kevesen dolgoznak....ahol én is melóztam anno 28e volt egy komplett polír 2002-ben..mondjuk ott is csak 3M-el...de mondjuk kitűnő minőségben...
Sz.r munkát eleve nem adok ki a kezemből...inkább ha nem tudom normálisan megcsinálni el se vállalom...
Igazából egy próbát megér...polírgépem van,kárpittisztító van,anyagokat megrendeljük,nagynyomású mosó van...tehát befektetés relatív már nem sok kell...még a garázst kell kicsit átalakítani de az se nagy meló!!
Az autó elhozatalt-visszavitelt igazából a kereskedők miatt vállalja be az ember...általában ők úgy kérik..de erre az objektív felelősségről meg annyit hogy semeddig nem tart egy papírt írni hogy ekkor elhoztad akkor meg visszavitted azaz hogy abban az időben más használta az autót.....
Meg nekem se érdekem hogy utána köpködjenek ránk!!
Boldog tulaj többet és mint egy bosszankodó!! :)  :flowers:
Egyébként köszi szépen Nektek a HSZ-kat! :)  :flowers:


Szerintem nyugodtan vágjatok bele ebbe a dologba. Válság ? Hol ? Mikor ? Milyen ? Ha van is ilyen nem az a amit propagálnak, hanem......... A benzin a 2000-ben volt ennyi és sose volt annyi bevásárlóközpont itt a városban mint most , ráadásul az ünnepek alatt tele voltak mások elmondása szerint . Január 2-án voltam a vesztenben meg a pólusban is és mindkettőben tömeg volt, pedig elmúltak az ünnepek.


De félre az OFF-al, érdemes belefogni ilyenbe de csak akkor ha tényleg minőségi szolgáltatást csináltok. Sajnos az autósok többségének fogalma sincs arról mi az a wax , és miért nem jó a gépi mosó stb... Én se vagyok(voltam) kivétel. Igazából ez az autóápolás nincs is kihangsúlyozva nálunk, nem is nagyon törődnek vele, azt mondják csak időpocséklás. A márkaszervizek autókereskedők se hívják fel erre a figyelmet. Pedig igazából rengeteg pénzt lehet vele nemcsak megspórolni, hanem keresni is. Pl. mikor eladod a használt kocsidat, kipolírozva és minőségi waxal fényesítve (nem vacak Turtle..) 100 ezreket lehet többet kérni a vevőtől sőt még azt is lehet hitetni, hogy garázsban tartott a kocsi holott végig kint állt.

Szerintem csináljátok meg és jelezzétek, hogy vállaltok felső kategóriás autókat, sportautókat is. Azokkal lehet pár grátiszképet bemutatni egy kis reklámhoz.
A szállítás nem rossz ötlet, ez az objektív felelősség dolog meg úgy alkotmányellenes ahogy van, de ezt előbb utóbb úgyis kimondja majd a bíróság.






Köszi szépen mindenkinek a támogatást,a tanácsokat.....mindig tanulhat valamit az ember..:)
Próbát biztos megér...azt majd meglátjuk mi lesz!! :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2650 Dátum: 2009.01.04 20:20:15 »
Ha elég kedvezményt adtok, akkor lehet, hogy megkérlek titeket, hogy vigyétek el az én kocsimat is...  :devil:
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2651 Dátum: 2009.01.08 11:01:07 »
Na...alakulunk...tegnap tárgyaltam 2 kereskedővel...az árainkkal és a felhasznált anyagok minősége,és az ismeretség :) miatt áthoznák hozzánk az autók nagy részét,havi30-35 autót kapnánk biztosra plusz ha még beesik valami!! :) :) Most már majd csak bírni kéne!! :) Úgy néz ki februárban kezdünk..addigra meglesz minden!! :)   :D Kezd jókedvem lenni... :D

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2652 Dátum: 2009.01.08 11:44:06 »
Na...alakulunk...tegnap tárgyaltam 2 kereskedővel...az árainkkal és a felhasznált anyagok minősége,és az ismeretség :) miatt áthoznák hozzánk az autók nagy részét,havi30-35 autót kapnánk biztosra plusz ha még beesik valami!! :) :) Most már majd csak bírni kéne!! :) Úgy néz ki februárban kezdünk..addigra meglesz minden!! :)   :D Kezd jókedvem lenni... :D

Király! Drukkolok nektek!  :clap:

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2653 Dátum: 2009.01.08 15:48:10 »
Elsősorban Jesse-t kérdezem, de bármilyen hozzászólást/javaslatot szívesen veszek:
"Valaki javíttatott már horpadást vaakumos technológiával? Az ünnepek alatt  "szerzett" az autóm a motorháztetőre egy kisméretű, de esztétikai szempontból mégis csúnya horpadást.  :cry:  A horpadás átmérőjének mérete ~1 cm, "mélysége" ~1mm, a festés nem, de a lakkréteg sérült.  :ph34r:
Kapásból 3 céget /Auto Magic - Eger; HorpadásMechanika - Bp; Egyed Sándor - Vecsés/ találtam a neten. Valakinek van vmilyen tapasztalata velük??? Esetleg máshol?"
Köszönöm előre is!
hazard

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #2654 Dátum: 2009.01.08 15:49:31 »
Na...alakulunk...tegnap tárgyaltam 2 kereskedővel...az árainkkal és a felhasznált anyagok minősége,és az ismeretség :) miatt áthoznák hozzánk az autók nagy részét,havi30-35 autót kapnánk biztosra plusz ha még beesik valami!! :) :) Most már majd csak bírni kéne!! :) Úgy néz ki februárban kezdünk..addigra meglesz minden!! :)   :D Kezd jókedvem lenni... :D

Ez nagyon jó hangzik! Hajrá!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.