Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1257443 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1755 Dátum: 2008.04.05 22:39:22 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Akkor még mindig ott a lehetõség, hogy fekete festékspray-vel rápingálod a motortetõre, hogy "bocs koma, a garázsom elõtt parkolsz..." :ordog:


Ááá, nem szarok oda ahol eszem :D  nem kell hogy visszajöjjenek, azt szétbaxák a kocsit, mert van amikor a Yarisz áll bent, akkor én meg a lejáróra szorulok, mondjuk van amikor még úgy is odaállnak :banging:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1756 Dátum: 2008.04.05 22:45:33 »
Idézetet írta: "music"
1. Szórd fel szögekkel a kerekei környékét
2. Szélvédõre cetlit tenni
3. Szélvédõre várakozni tilost ragasztani...
4. Melléállni másodiknak


1, felejtõs, ha akár egy szög is ott maradna tuti én mennék bele :mrgreen:
2, nem rossz, de összegyûri és kidobja, semmi hatás,
3, van ilyen büntetõ cetlim, olyat amit a rendõrség is használ, haverokat szívattuk vele régen, lehet elõkaparom, bár lélektani hatáson kívül ez se ér semmit,
4, na ezt már csináltam, persze csak akkor lehetséges ha be akarok állni, végignéztem ahogy a bugyuta nõ, 3x majdnem végighúzta az autót :kormom:  úgyhogy ilyet többet nem.

A legjobb megoldás lenne elvitetni az autóját, nem tudom lesz e lehetõség ha megint jönnek a lopós autók, de az lenne a méltó retorzió, be is fosna hogy hol a kocsija, és mellé még egy jó kis bünti :evil:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1757 Dátum: 2008.04.06 01:09:49 »
Esetleg itt lehet jelezni, hogyha vki rossz helyen parkol, nem?
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1758 Dátum: 2008.04.06 16:41:20 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Esetleg itt lehet jelezni, hogyha vki rossz helyen parkol, nem?


Hát hallod, én lepõdnék meg a legjobban ha azt a vonalas számot szombat este 7kor vagy mondjuk hajnali 3kor felvenné valaki, de azért köszi, elmentettem 8)

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1759 Dátum: 2008.04.06 16:51:26 »
Tegnap vettem egy edzõcipõt, akkor nem tûnt fel :oops:  de ma edzésnél kibújt a szög, nyomja a lábam az egyik pár, lehet érezni kézzel is hogy az anyag összepreparálásánál mintha sok lenne a ragasztó, ezért ott van egy pukli, az nyom :mrgreen:  visszavittem ma, tehát még 24óra se telt el a vásárlás óta :nana:  

"...nem tudjuk cserélni, mert használva volt." :rolleyes:  mondom ez igaz, de kb. 10percet, egy zárt helyen, tehát olyan mintha mondjuk 3-4en felpróbálták volna, (kb. annyira is lehetett """"piszkos"""") akkor se!
Na, egy 15perces bájcsevely után legalább elértem hogy rendelnek egyet, mert már nem volt a méretembe, de akkor is beszélnem kell még a fõnökkel mert csak õ hagyhatja jóvá a cserét, mondtam hogy örömmel teszem majd, a végén még én köszöntem meg és én éreztem hülyén magam hogy visszaakarok cserélni egy hibás terméket, a saját idõmbe a saját költségeimen :banging:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
!Teljesen OFF
« Válasz #1760 Dátum: 2008.04.08 07:57:25 »
A hátfájás egyik lehetséges oka :mrgreen:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1761 Dátum: 2008.04.08 22:19:59 »
Idézetet írta: "music"
A hátfájás egyik lehetséges oka :mrgreen:


Az ilyesmi bizony keményen mûködik ám :nana: ... Ha megtanulnánk irányítani az agyunkat ezen a téren (is), nem kevés kíntól szabadulhatnánk meg.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
!Teljesen OFF
« Válasz #1762 Dátum: 2008.04.11 23:54:06 »
music     

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1763 Dátum: 2008.04.13 16:06:06 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Kgabe"
Akkor még mindig ott a lehetõség, hogy fekete festékspray-vel rápingálod a motortetõre, hogy "bocs koma, a garázsom elõtt parkolsz..." :ordog:


Ááá, nem szarok oda ahol eszem :D  nem kell hogy visszajöjjenek, azt szétbaxák a kocsit, mert van amikor a Yarisz áll bent, akkor én meg a lejáróra szorulok, mondjuk van amikor még úgy is odaállnak :banging:
És ha szereznél egy megállni tios táblát, különben elszállítják kiegészítõvel és felszerelnéd a garázsod ajtajára?
Sok helyen látni ilyet, s nem állnak elé. :nana:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1764 Dátum: 2008.04.13 19:54:04 »
Idézetet írta: "music"
új élõlények


Hûha :o ... Van köztük néhány igen fura jószág! Magam is azok közé tartozom, akik szerint az óceánok mélyén rejtõzhet még igen sok élõlény, amikrõl elképzelésünk sincs. Itt van pl. a "bloop" hang...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1765 Dátum: 2008.04.13 20:08:53 »
Idézetet írta: "Szonár"
És ha szereznél egy megállni tios táblát, különben elszállítják kiegészítõvel és felszerelnéd a garázsod ajtajára?
Sok helyen látni ilyet, s nem állnak elé. :nana:


Igen, köszi, jó ötlet, már folyamatban van :wink:  

Pont tegnap beszéltük, hogy hétfõn keresünk egy táblaboltot :)  és veszünk egyet.
Csak van még itt egy-két dolog :hmm:  ugye mikor a garázs elõtt parkolok :arrow:  pont nem látszik a garázsajtó, így a rajta lévõ tábla se :rolleyes:  ill. ha látszik is gondolhatja majd a pa.aszt hogy úgy is ideállt más ako' én is, vagy nem tudom hogy gondolkoznak ezek, ha egyáltalán gondolkoznak :roll:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1766 Dátum: 2008.04.13 20:11:08 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
új élõlények


Hûha :o ... Van köztük néhány igen fura jószág!


Jah, tisztára, mint egy horrorfilm :shock:

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1767 Dátum: 2008.04.13 20:30:10 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Szonár"
És ha szereznél egy megállni tios táblát, különben elszállítják kiegészítõvel és felszerelnéd a garázsod ajtajára?
Sok helyen látni ilyet, s nem állnak elé. :nana:


Igen, köszi, jó ötlet, már folyamatban van :wink:  

Pont tegnap beszéltük, hogy hétfõn keresünk egy táblaboltot :)  és veszünk egyet.
Csak van még itt egy-két dolog :hmm:  ugye mikor a garázs elõtt parkolok :arrow:  pont nem látszik a garázsajtó, így a rajta lévõ tábla se :rolleyes:  ill. ha látszik is gondolhatja majd a pa.aszt hogy úgy is ideállt más ako' én is, vagy nem tudom hogy gondolkoznak ezek, ha egyáltalán gondolkoznak :roll:
fesd fel a rendszámodat a beálló betonjára

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #1768 Dátum: 2008.04.14 15:23:26 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Szonár"
És ha szereznél egy megállni tios táblát, különben elszállítják kiegészítõvel és felszerelnéd a garázsod ajtajára?
Sok helyen látni ilyet, s nem állnak elé. :nana:

Igen, köszi, jó ötlet, már folyamatban van :wink:  
Pont tegnap beszéltük, hogy hétfõn keresünk egy táblaboltot :)  és veszünk egyet.
Csak van még itt egy-két dolog :hmm:  ugye mikor a garázs elõtt parkolok :arrow:  pont nem látszik a garázsajtó, így a rajta lévõ tábla se :rolleyes:  ill. ha látszik is gondolhatja majd a pa.aszt hogy úgy is ideállt más ako' én is, vagy nem tudom hogy gondolkoznak ezek, ha egyáltalán gondolkoznak :roll:
fesd fel a rendszámodat a beálló betonjára

Ja, és akkor mi lesz, simán rááll a baromarcúja. Akkor azt sem látni.  :nagymosoly:
Le kellene kordonozni valamilyen módon a bejárót, hogy ne bírjanak odaálni.
A táblával kapcsolatban, venni lehet mindenféle táblát és ki is lehet(ne) rakni, de ne felejtsük el, hogy a kihelyezést csaka közlekedlési hatóság határozata alapján lehet elvégezni.

Vagyis, amit nem a KH helyez ki határozat alapján, az nem létesít joghatályt, vagyis annak nincsen kötelezõ érvénye.

ÉI: ha kiteszed és valaki odaparkol, te kihívod a rendõrt, hogy némáni, ottan parkol a tábla ellenére, akkor, ha a rendõr megbírságolja, vagy elszállíttatja, és vájtfülû a paraszt, még Te ütheted meg a bokádat és fizetheted a bírságot, meg a szállítási költséget, hogy kitettél egy táblát jogosulatlanul.

Ne értsd félre :!: , tökre igazad van, és csak a hátteret vázoltam fel neked. Magyarisztán 2008.  :roll:

Amúgy meg a kapubejáró elõtt nem szabad parkolni. Ha simán kihívod a rendõrt és dokumentálod az ott parkolást (fénykép), akkor ha esetleg a rendõr kiérkezte elõtt elmegy a paraszt, akkor is van arra bizonyítékod, hogy ott parkolt ahol. A rendõr feljelentheti szabálysértés miatt a fénykép alapján a bejelentésedre.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1769 Dátum: 2008.04.14 17:34:14 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Ja, és akkor mi lesz, simán rááll a baromarcúja. Akkor azt sem látni.  :nagymosoly: .
Úgy értettem, hogy tábla és festék! :nana: