Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1278908 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1740 Dátum: 2008.03.20 14:31:51 »
Idézetet írta: "kleingy"
***, ma mindenki kötekszik velem?  :D Istenkirály a game!  :rohog:
Jóvan, elõveszem a barnábbik énemet és ráfekszem a témára holnap.  :otlet:
Ki az? :kacsint:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1741 Dátum: 2008.03.20 20:57:03 »
Bocs, hogy belerondítok a dologba, de ezt olvasva bõszülök fel, hogy a normál autóst elõzõ napi italozás, meg kintfelejtett 30-as táblánál elkövetett szörnyû 52-es gyorshajtás miatt hurcolnak meg!  :robbanfej:
Gabe 254.

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1742 Dátum: 2008.03.20 22:50:14 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Bocs, hogy belerondítok a dologba, de ezt olvasva bõszülök fel, hogy a normál autóst elõzõ napi italozás, meg kintfelejtett 30-as táblánál elkövetett szörnyû 52-es gyorshajtás miatt hurcolnak meg!  :robbanfej:
A jogállamiság fricskájára jó mondat, ami az "Orvlövész" kb végén elhangzik, amikor Swagger-t kihallgatja a fõügyész. A megoldás is ott hanzik el. Másképp nem megy.
Sajnos. :szomoru:
Jövõre arrafelé járok, majd szétverem a fejét egy szekercével! :robbanfej:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1743 Dátum: 2008.03.21 07:34:06 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Bocs, hogy belerondítok a dologba, de ezt olvasva bõszülök fel, hogy a normál autóst elõzõ napi italozás, meg kintfelejtett 30-as táblánál elkövetett szörnyû 52-es gyorshajtás miatt hurcolnak meg!  :robbanfej:

Annak idején olvastam az apa által nyitott topikot az Index fórumon, nem is értettem, hogy lehet ezt ép ésszel túlélni. Egyébként tényleg felháborító az eset.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1744 Dátum: 2008.03.21 09:35:27 »
Csak az amerikai titkossszolgálatnak van joga Amerikába vinni az igazságszolgáltatás elõl elmenekülõket?
Vagy a magyar titkosszolgálat is képes ilyesmire? :hmm:
Lépni kéne!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1745 Dátum: 2008.03.21 23:37:18 »
Idézetet írta: "Szonár"
Csak az amerikai titkossszolgálatnak van joga Amerikába vinni az igazságszolgáltatás elõl elmenekülõket?
Vagy a magyar titkosszolgálat is képes ilyesmire? :hmm:
Lépni kéne!


Joga nincs ilyesmire az amerikai titkosszolgálatnak sem, és biztos lehetsz benne, hogy egy ilyen ügy esetében nem is élnének ezzel a módszerrel. Más kérdés, hogy valószínûleg képesek lennének politikai eszközökkel kieszközölni a kiadatást.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1746 Dátum: 2008.03.21 23:38:59 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Kgabe"
Bocs, hogy belerondítok a dologba, de ezt olvasva bõszülök fel, hogy a normál autóst elõzõ napi italozás, meg kintfelejtett 30-as táblánál elkövetett szörnyû 52-es gyorshajtás miatt hurcolnak meg!  :robbanfej:

Annak idején olvastam az apa által nyitott topikot az Index fórumon, nem is értettem, hogy lehet ezt ép ésszel túlélni. Egyébként tényleg felháborító az eset.


Borzalmas :szomoru: ... Elovastam a topikindító hsz-t ... :cry: ... De tényleg hogy lehetett képes ez az állat ilyen hosszú szakaszon át a járdán haladni? Valszeg tényleg a gázt nyomhatta a fél helyett ijedtében az istenverte baromja :banging:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #1747 Dátum: 2008.03.22 14:20:17 »
Idézetet írta: "Kgabe"
iwiwen írtam neki, hogy hiányoljuk. Ott járt ma. Semmi nem maradhat titokban. :ordog:  :figyellek:
Írt vissza:
Szia, kedves vagy, örülök, hogy feltûnt a hiányom  
Sajnos a munka elkapott rendesen, és más egyéb tevékenységek is, ha jól sejtem lassan 1 hónapja nem írtam, sõt nem is olvastam 1 sort se onnan   Talán áprilistól kicsit több idõm lesz, és legalább olvasni tudok valamit, meg pár dolgot leírni.

Köszi az érdeklõdést!

Vigyázzatok magatokra.

Üdv: KLaco

Az a lényeg, hogy akkor minden rendben vele. Figyeljünk csak továbbra is egymásra!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1748 Dátum: 2008.03.31 11:32:11 »

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
!Teljesen OFF
« Válasz #1749 Dátum: 2008.03.31 20:54:59 »
Nyertem egy sapkááááát... :)
Már csak a Lexus kell. :)
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1750 Dátum: 2008.04.05 20:54:23 »
Szerintetek mit lehet tenni a most már állandó jelleggel a garázs elé parkoló autósokkal, hívjak rendõrt :szemforgat: megkérdeztem ügyvéd ismerõsöm, azt mondta nyugodtan hívjam õket, ki kell jönniük és intézkedniük kell, csak két problémám van:
1, mi van ha közbe megjön az arc és elmegy, akkor még magamat szívatom be hogy a rendõröket is meg kell várjam, vagy fényképezem le a szituációt, ér az valamit :otlet:  

2, oké, kijön megbünteti, (most abba bele se gondolok hogy mondjuk kifogok egy bosszúállót, aki 1hónap múlva bevágja a szélvédõt :? ) de ugye értelemszerûen nem mindig ugyanaz az autó parkol oda, heti 2x-3x meg nem hívhatok rendõrt :rolleyes:  mert a végén még engem csuknának le.

Azon gondolkodtam hogy sárga vagy piros festékkel felfestenék egy nagy X-et a garázs elé, meg kiraknék 2-3 táblát hogy "a garázs 0-24ig használva van!!!!" vagy valami ilyesmi, mert hétvégén megesik hogy hajnali 2-3kor jövök, és ott áll valami party arc, aki jött valakihez, olyankor meg dudálni se tudok, még nappal is csúnyán néznek rám ha ráfekszem a dudára hogy a saját garázsomba beállhassak :banging:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1751 Dátum: 2008.04.05 21:06:14 »
Esetleg ezek a felnyitható-lecsukható-zárható parkolást megakadályozó fémborzalmak? Vagy ez illegális? :hmm:
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1752 Dátum: 2008.04.05 21:12:40 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Esetleg ezek a felnyitható-lecsukható-zárható parkolást megakadályozó fémborzalmak? Vagy ez illegális? :hmm:


Nemtom kell e hozzá engedély :hmm: (sztem tuti) azt viszont tudom hogy volt nálunk egy fószer aki megcsinálta, 1x telenyomták ragasztóval, (az mondjuk akár gyerekcsíny is lehetett, mindenestre kellemetlen) aztán egyszer valaki kibontotta aszfaltostul (nekiment) legalább leszerelnie nem kellett :rolleyes:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1753 Dátum: 2008.04.05 21:14:36 »
Akkor még mindig ott a lehetõség, hogy fekete festékspray-vel rápingálod a motortetõre, hogy "bocs koma, a garázsom elõtt parkolsz..." :ordog:
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
!Teljesen OFF
« Válasz #1754 Dátum: 2008.04.05 21:49:54 »
1. Szórd fel szögekkel a kerekei környékét
2. Szélvédõre cetlit tenni
3. Szélvédõre várakozni tilost ragasztani...
4. Melléállni másodiknak
music