Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574452 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4020 Dátum: 2009.07.21 08:38:10 »
Tutinet akkor nagyon kemény lehettél,mert a ts-ben 180-nál kell 5-öst váltanod hogy a vezérlésváltás elkezdődjön...,de mondjuk egy m5-ösön beleférhetett.Ha rendben van a kocsi,vitesd be Tomiékhoz és megnézik Neked...Add el a masinát és vedd meg.Még abban is lenne ráció hogy amit még régebben néztünk hogy az oldala meg volt nyomva és 3.7-ért árulja egy kereskedő,most 3-ért azt vedd meg,ott be is számítanák a tiédet szerintem.Csak az ajtó volt cserélve szal az nem olyan nagy gáz...

Amire gondolok:

http://www.hasznaltauto.hu/3059017_toyota_corolla_2005


Jóval kevesebb km van benne és sztem ha tényleg csak az ajtó volt gázos akkor jobban megéri mint egy több mint 100ekm-s autó.

Ja és még 1 dolog csajok nem matricáznak fel ilyen autót sztem,max plüsállatokkal lenne tele:-)


Plüssg***vel egész pontosan.... ;) ugye??  :yes:

Mint ahogy K.A.P mondaná:-))

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4021 Dátum: 2009.07.21 12:04:46 »
Amire gondolok:

http://www.hasznaltauto.hu/3059017_toyota_corolla_2005


Jóval kevesebb km van benne és sztem ha tényleg csak az ajtó volt gázos akkor jobban megéri mint egy több mint 100ekm-s autó.

Ma voltam megnézni ezt a TS-t. Ugye 57.000 km-el hirdetik. Odamentem a  kereskedőhöz , aki  azt mondta először, hogy ez egy fiatal páré volt de összevesztek és a srác bosszúból körbekarcolta a kocsit. Emiatt újra kellett fényezni az egész kocsit.  :eek: :eek: :no: (Gondoltam ez már gyanús......) Najó indítsuk be , beindítom és az órában 6990 km !!! van mindösszesen. Ekkor már tudtam, hogy ez csá lesz....Megkérdeztem a srácot azt mondta biztos a szervizben elrontottak valamit. Feltünt, hogy mozog a könyöklő a karom alatt nem rögzítették rendesen. Mindegy... Hátul van rajta egy defend lock matrica viszont a kocsiba se híre se hamva a defend locknak. Nembaj. A belseje használtabb mint amit tegnap néztem. A pedálok sokkal karcosabbak és kopottabbak mint a tegnapi 106 ezre tfutott kocsinál. Motorháztetőt fölnyitottuk itt nem vettem észre okosságot kivéve 2 db vicces matrica ,hogy "VIGYÁZZ 400 V" a VVTLI felirat alatt meg a biztosítéktáblán egy "Nagyfeszülrég" c. matrcia, vicces...... Gyári felnik sehol , póterék egy lepadkázott alufelnin, használt gumin. a tegnapi kocsin meg minden tipp topp
még a pótkerék is a gyári alufelnin van friss gumival.
Óvatosan rákérdztem hogy miért nincs az elején meg a TS cimke erre nem mondtak semmit, meg a szürke hűtőrácsra is rékérdeztem, mondták ez így szebb  :eek: ezért lett ilyen.....
Sok kedvem nem volt menni vele, így el is köszöntem.


Igazából JPL rendszámos és valahol Miskolcon helyezték üzembe és valami JU-TO nevű helyen szervizelték 2-3x. Ismeri valaki a tulajt ?

« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 12:27:57 írta tutinet »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4022 Dátum: 2009.07.21 12:12:39 »
Mondom ez az az autó amit fél éve 3.7-ért hirdettek,mert törve volt az oldala...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4023 Dátum: 2009.07.21 12:16:44 »
Mondom ez az az autó amit fél éve 3.7-ért hirdettek,mert törve volt az oldala...

Ezt tudom , de ezért kellett ujrafesteni az egészet ??????

Gyere el velem és menjünk a tegnapi TS-el nézd meg, hogy szerinted jól működik e a LIFT 6200 felett. A srác benne van, aszonta nyugodtan mehetünk akárhányan kipróbálhatjuk.

Mi lenne ha a srácot elhívnám a pénteki talira ? Jöhetnétek szakérteni.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 12:26:13 írta tutinet »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #4024 Dátum: 2009.07.21 12:33:39 »
Ezt tudom , de ezért kellett ujrafesteni az egészet ??????
Gyere el velem és menjünk a tegnapi TS-el nézd meg, hogy szerinted jól működik e a LIFT 6200 felett. A srác benne van, aszonta nyugodtan mehetünk akárhányan kipróbálhatjuk.
Mi lenne ha a srácot elhívnám a pénteki talira ? Jöhetnétek szakérteni.

Esetleg szombatra is rákérdezhetnél (Kakucsring), mert amit írtál, ez a kocsi messze a legjobb idáig, így neten keresztül...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4025 Dátum: 2009.07.21 12:37:08 »
Mondom ez az az autó amit fél éve 3.7-ért hirdettek,mert törve volt az oldala...

Ezt tudom , de ezért kellett ujrafesteni az egészet ??????

Gyere el velem és menjünk a tegnapi TS-el nézd meg, hogy szerinted jól működik e a LIFT 6200 felett. A srác benne van, aszonta nyugodtan mehetünk akárhányan kipróbálhatjuk.

Mi lenne ha a srácot elhívnám a pénteki talira ? Jöhetnétek szakérteni.

Hívd el a péntek esti talira megnézhetem ha gondolod...Vagy valamelyik este 9 után is jó lehet ha az nem jó neki.A 7végi tali is ok,de az ciki ha több 100ember csekkolja a kocsiját amit el akar adni.Engem tutira feszélyezne a dolog.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4026 Dátum: 2009.07.21 12:48:05 »
Mondom ez az az autó amit fél éve 3.7-ért hirdettek,mert törve volt az oldala...

Fenébe most ugrott be , hogy ezzel a tulajjal régebben beszéltem is valahol Ausztriában volt. Már akkor kamuzott a gyerek a telefonba és egész más sztorit és utána mondtad, Te is, hogy ez a kocsi törve volt és akkor még magánemberként hirdette 3.7-ért persze, hogy nem bírta eladni.

Szuti ezt írtad róla:
""A grafit az törve volt,1 oldallal korábban írtam ismerem is a volt tulajt.Tutinet már felhívta mielőtt még mondtam volna neki és azt mondta a kereskedő hogy csak meghúzták az oldalát,de közben 3.2mft-ért árulták még 1 éve amikor Petinek néztem a kocsit.Csajé volt a gép és belementek durván oldalról.Szóval az felejtős max csak olyan 3mft körül venném meg mivel a srác is ennyiért  vette.Van egy rekesz söröm hogy a fekete is meg volt törve.Nem lehet ennyi az ára!Ja és én is 3.tulaj voltam amikor vettem a gépe 20ekm-vel 2évesen szóval vannak csodák.""
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 13:09:36 írta tutinet »

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4027 Dátum: 2009.07.21 13:04:36 »
Hívd el a péntek esti talira megnézhetem ha gondolod...Vagy valamelyik este 9 után is jó lehet ha az nem jó neki.A 7végi tali is ok,de az ciki ha több 100ember csekkolja a kocsiját amit el akar adni.Engem tutira feszélyezne a dolog.
Ha eljön a péntekire én is kipróbálhatom, ha gondolod. én viszont csak 9után tudok menni.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 13:09:48 írta kleingy »
TS forever:)

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4028 Dátum: 2009.07.21 15:27:53 »
Mondom ez az az autó amit fél éve 3.7-ért hirdettek,mert törve volt az oldala...

Ezt tudom , de ezért kellett ujrafesteni az egészet ??????

Gyere el velem és menjünk a tegnapi TS-el nézd meg, hogy szerinted jól működik e a LIFT 6200 felett. A srác benne van, aszonta nyugodtan mehetünk akárhányan kipróbálhatjuk.

Mi lenne ha a srácot elhívnám a pénteki talira ? Jöhetnétek szakérteni.

Hívd el a péntek esti talira megnézhetem ha gondolod...Vagy valamelyik este 9 után is jó lehet ha az nem jó neki.A 7végi tali is ok,de az ciki ha több 100ember csekkolja a kocsiját amit el akar adni.Engem tutira feszélyezne a dolog.

Sima ügy! Kihozza a talira, mindenki aki akar megy vele egy kört a szlalomon és ha jó időt megy akkor jó  :devil:

ennyit simán megér neki  [rohog]
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4029 Dátum: 2009.07.21 15:30:15 »
Sima ügy! Kihozza a talira, mindenki aki akar megy vele egy kört a szlalomon és ha jó időt megy akkor jó  :devil:
ennyit simán megér neki  [rohog]

Főleg, ha Tutinet meg is veszi utána :tt2:
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4030 Dátum: 2009.07.21 15:44:00 »
Ja akkor ha kihiztok egy IS 250-est is akkor meg lehetne nézni melyik megy jobb kört :devil:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4031 Dátum: 2009.07.21 15:47:14 »
Nem tud jönni a talira, ráadásul nem szeretné ha 20 ember mustrálná a kocsiját........
Ő egy hibrid Camry-t vesz helyette USA rendszámmal fogja itt használni neki nem jött be vajon az IS250 ???? Vagy IS-be nincs hibrid......
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 15:49:57 írta tutinet »

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4032 Dátum: 2009.07.21 16:06:33 »
IS-ben nincs hibrid, ezen felül drágább és kisebb is.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4033 Dátum: 2009.07.21 16:35:33 »
Mekkora lesz az éves teljesítményadója egy TS-nek (141 kW) jövőre ???

Változik ez vagy marad a jelenlegi árszabás ?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #4034 Dátum: 2009.07.21 16:46:10 »
Mondd, hogy nem ezen a pár ezresen áll vagy bukik, hogy TS-t veszel...  :wacko: