Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574501 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4005 Dátum: 2009.07.20 17:56:56 »
Ezért írtam hogy egy pályán menni kellene mind2 autóval hogy meg lehessen tudni mi a helyzet,és mondom nem a biztos hogy a TS nyerne,de ha már hungaroring lenne akkor azért az egyenesekben körbe lehetne autózni sz IS-t kivéve ha kanyarban annyival gyorsabb a futómű miatt.Ennek ellenére azt mondom hogy nem jó az összehasonlítás,mivel sztem nem ugyanaz a kategória a 2 autó.Olyan mintha az accord type r-t hasonlítanánk acura TL sportváltozatához...

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4006 Dátum: 2009.07.20 17:57:53 »
Kisa, szépen kifejtetted, miért írtam korábban, hogy az IS sportosabb, mint a TS. A TS motorja sokkal combosabb, az valóban zseniális, bele lehet szeretni, de ha ez nem történik meg, akkor az IS sokkal többet tartogat. Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy az IS-re is lehet kompresszort szerelni, és akkor már tényleg csak az esetlegesen jobban tetsző beltér, vagy a kompaktabb méretek szólhatnak a TS mellett.

Szuti, valóban nem egy kategória, de a topiktársnál is felmerült Corolla helyett 350Z... Én sokáig mindkettőben gondolkodtam a többé-kevésbé hasonló árfekvés miatt, a TS-ről gyakorlatilag letettem (inkább átépíttetem a sajátom), viszont az IS továbbra is a szívem csücske.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 17:59:39 írta Satriani »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4007 Dátum: 2009.07.20 18:01:52 »
Ez igaz az ebayen is van pár hely ahol lehet szerválni ilyeneket iés nnentől már csak az a 2mft különbség ami a TS mellett szól meg az a mínusz 300 kiló ami kanyarban nagyon sokat számít/ha erre veszi az ember/:-))

Amúgy komolyan gondolkodnék ha lenne egy erős ekkora méretű is ami nem az F és mondjuk 305 pacis lenne mint mindjuk a 135i bömös hogy valamilyen konstrukcióban elcserélném...,de sajna nincsen.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4008 Dátum: 2009.07.20 18:03:59 »
IS300 volt, csak sajna tudtommal kizárólag automatával. Az nagyon combos dög, igaz, a 300 lótól messze van.

Egyébként az IS200 nem olyan nehéz, 14 mázsa alatt van az üres tömege.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 18:05:36 írta Satriani »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4009 Dátum: 2009.07.20 18:32:02 »
Volt manuális, de minimális a kínálat belőle; Németország

USA(any distance in USA)

Ez 65 db eladó autó, talán még Kanadát lenne érdemes megnézni, mint "balkormányos" nagy országot, de ez akkor is nagyon kevés :surrender:

de elmentünk offba :) a feketét mindenképpen nézd meg, ha TS, sokkal jobbak a paraméterei, símán tudja a felárát... (ha a 3ajtó nem kizáró ok)
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 18:35:19 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #4010 Dátum: 2009.07.20 18:49:36 »
Volt manuális, de minimális a kínálat belőle; Németország

USA(any distance in USA)

Ez 65 db eladó autó, talán még Kanadát lenne érdemes megnézni, mint "balkormányos" nagy országot, de ez akkor is nagyon kevés :surrender:

de elmentünk offba :) a feketét mindenképpen nézd meg, ha TS, sokkal jobbak a paraméterei, símán tudja a felárát... (ha a 3ajtó nem kizáró ok)

tutinet

 you should  buy this for ring and for toyota meeting :sorcerer:


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4011 Dátum: 2009.07.20 19:07:20 »
Satriani sztem a 350Z sem egy kat a TS-sel így felesleges hasonlítgatni.14-15-öket eszik ha nincs hajtva.Egy 280 vagy 313 pacis v6-os sportautóról beszélünk:-)))

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4012 Dátum: 2009.07.20 19:12:14 »
Nem veszem én őket egy kalap alá, csak annyit írtam, hogy hiába nem egy kategória a kettő, mégis előfordulhat olyan eset, hogy két teljesen különböző autó között vacillál az ember.  :szemez: Szóval elvileg meg is fordulhatna az IS tutinet fejében is (ahogy az enyémben megfordult, és ahogy a kolléga is sportkocsira cserélné a TS-t adott esetben).

Vissza a TS-hez.  :flowers:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4013 Dátum: 2009.07.20 19:51:59 »
A fekete az képek alapján hibátlan, meseszép. De ha a külsőtől elvonatkoztatok, akkor is 58k km :excl: digitklímás középkonzol  :excl: 3ajtó :(  kontra 103k km, csúnya tucatszín :( igénytelen belsőtér :(


Nos most jöttem vissza jópár órát elbeszélgettem a TS tulajjal, elég rendes srác mentem is a TS-ével és rögtön elkezdett kakaskodni egy OPEL oljakályha OPC turbós mögöttünk az M5-ösön beállt mellénk én meg 5-ben megnyomtam a TS-t és a csávó nem bírt elmenni és még utána fékeznie is kellett mert kiraktam az okost a külsőbe.....aki hülye......
Nálam megvolt a lift is mert nem kapcsoltam 6-ost.

Azt hitte 1.4-est Lát ? Nem látta , hogy pirossal van írva a TOYOTA felirat ?

Más gy kicsit a kuplung meg a váltó mint az enyémben de frenetikus érzés volt egy ilyen TS-t vezetni. A hangja szokásos 2ZZGE mély morgó sokat sejtető hang. Nincs az az autón tuning azaz hogy dehogynem. Ilyenek, mint beépített keréknyomásjelző, BT szett beépítve, és 3 lábú seb detektor ill sünös kocsiból fényképezős lézer  és radar detektor, nullázó. Mármint a sün csak annyit lát majd, hogy elment egy TS jó gyorsan de nála 0 km/h lesz írva a műszerén. Letesztelték.

Elől EBC fúrt mart tárcsák és EBC betétek vannak. Ez egy neves angol gyártó és jól is fognak a fékek.
A kocsi nagyon jól megy. Van rajta belül pár matrica de nem vész. Semmi nem koptt belül a sebváltógomb cserélve lett a női gyűrű miatt mert kikezdte.
Lift alatt is remekül húz a kocsi ezt nem kell jobban tuningolni bőven van benne erő az enyémhez képest. 1.8-as motor és gyönyörű hang.

Végig szervizelt és év végéig gari is van rá. No ez van el kéne adni a sajátomat ami nem lesz egyszerű és ráfizetéssel ezt megvenni.
Már 106 ezer van benne sajna, most volt kint  a srác Németországba. a sok km. a sok külföldi autópályától van benne. A srác felesége használta a kocsit, a belseje tipp topp, max egy takarítás ráférne  de ennyi.

« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 20:37:32 írta tutinet »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4014 Dátum: 2009.07.20 21:42:50 »
Tutinet akkor nagyon kemény lehettél,mert a ts-ben 180-nál kell 5-öst váltanod hogy a vezérlésváltás elkezdődjön...,de mondjuk egy m5-ösön beleférhetett.Ha rendben van a kocsi,vitesd be Tomiékhoz és megnézik Neked...Add el a masinát és vedd meg.Még abban is lenne ráció hogy amit még régebben néztünk hogy az oldala meg volt nyomva és 3.7-ért árulja egy kereskedő,most 3-ért azt vedd meg,ott be is számítanák a tiédet szerintem.Csak az ajtó volt cserélve szal az nem olyan nagy gáz...

Amire gondolok:

http://www.hasznaltauto.hu/3059017_toyota_corolla_2005


Jóval kevesebb km van benne és sztem ha tényleg csak az ajtó volt gázos akkor jobban megéri mint egy több mint 100ekm-s autó.

Ja és még 1 dolog csajok nem matricáznak fel ilyen autót sztem,max plüsállatokkal lenne tele:-)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4015 Dátum: 2009.07.20 22:02:33 »
Tutinet akkor nagyon kemény lehettél,mert a ts-ben 180-nál kell 5-öst váltanod hogy a vezérlésváltás elkezdődjön...,de mondjuk egy m5-ösön beleférhetett.Ha rendben van a kocsi,vitesd be Tomiékhoz és megnézik Neked...Add el a masinát és vedd meg.Még abban is lenne ráció hogy amit még régebben néztünk hogy az oldala meg volt nyomva és 3.7-ért árulja egy kereskedő,most 3-ért azt vedd meg,ott be is számítanák a tiédet szerintem.Csak az ajtó volt cserélve szal az nem olyan nagy gáz...

Amire gondolok:

http://www.hasznaltauto.hu/3059017_toyota_corolla_2005


Jóval kevesebb km van benne és sztem ha tényleg csak az ajtó volt gázos akkor jobban megéri mint egy több mint 100ekm-s autó.

Ja és még 1 dolog csajok nem matricáznak fel ilyen autót sztem,max plüsállatokkal lenne tele:-)

Nem tudom mennyive lmentünk de ez turbós opel annyira jött hogy megnyomtam neki, 160-at mutatott az óra mikor ránéztem és még nyomni kellett valamennyit amit tulajdonképpen mindenféle erőlködés nélkül elértünk, úgy hogy 2-en ültünk bent az 1.4-el már azért megszenvedett volna addigra.

A felesége állitolag sportujságíró és a motogp-s futamokra járt vele külföldre. Egy Camry-t rendeltek helyette az USA-ból USA rendszámmal fogja itthon használni és így a garija is meglesz a Toyota Kovácsnál .
Ő azt mondta hívjam fel a Kovácsot és mindent elmond a kocsiról, végig ők szervizelték, első lököst meg lámpákat cseréltek



« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 22:17:41 írta tutinet »

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #4016 Dátum: 2009.07.20 22:14:40 »
Ki tervezi hogy a TS-esek közül jön a talira???
Kilőve! Nekem az 300km oda 300km vissza! Meg amúgy is dolgozok!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4017 Dátum: 2009.07.20 23:43:17 »
hmmm, csaj tulaj és pesti. Szuti ismered ????

Inkább ez. Már beszéltem vele. Ma megyek megnézni meg kipróbálni.

http://www.hasznaltauto.hu/3024081_toyota_corolla_200



Ezt a gépet láttam ma este a Budafokin a mekinél...
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 23:44:51 írta Bartender »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4018 Dátum: 2009.07.20 23:48:13 »


Én lehet, hogy lemaradtam valamiről...  :eek:

Eddig mintha átépítés projektben merültél volna el, most meg TS-t mész tesztelni?? :1eye:

Ez ám a csapongás... Nehogy az legyen a vége, hogy a fehérre kerül valami tuning cucc...  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 23:57:29 írta Bartender »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4019 Dátum: 2009.07.20 23:55:46 »
Tutinet akkor nagyon kemény lehettél,mert a ts-ben 180-nál kell 5-öst váltanod hogy a vezérlésváltás elkezdődjön...,de mondjuk egy m5-ösön beleférhetett.Ha rendben van a kocsi,vitesd be Tomiékhoz és megnézik Neked...Add el a masinát és vedd meg.Még abban is lenne ráció hogy amit még régebben néztünk hogy az oldala meg volt nyomva és 3.7-ért árulja egy kereskedő,most 3-ért azt vedd meg,ott be is számítanák a tiédet szerintem.Csak az ajtó volt cserélve szal az nem olyan nagy gáz...

Amire gondolok:

http://www.hasznaltauto.hu/3059017_toyota_corolla_2005


Jóval kevesebb km van benne és sztem ha tényleg csak az ajtó volt gázos akkor jobban megéri mint egy több mint 100ekm-s autó.

Ja és még 1 dolog csajok nem matricáznak fel ilyen autót sztem,max plüsállatokkal lenne tele:-)


Plüssg***vel egész pontosan.... ;) ugye??  :yes:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community