Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565773 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3990 Dátum: 2009.07.20 15:53:33 »
Leszilaci a te compis TéeS-edből is kihozná a 5.5 literes átlagot 100-on..... :D :D
Legfeljebb kéne előtte egy ECU reset.



tutinet  corolla ts for you :clap:

http://www.hasznaltauto.hu/3131204_toyota_corolla_2005

hmmm, csaj tulaj és pesti. Szuti ismered ????

Inkább ez. Már beszéltem vele. Ma megyek megnézni meg kipróbálni.

http://www.hasznaltauto.hu/3024081_toyota_corolla_2004

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #3991 Dátum: 2009.07.20 15:57:51 »
Hát ezen a második linken sztem gáz a műszerfal matricázása, a mobiltartóról nem is beszélve.  :wacko:
Az első fekete viszont gyönyörű!
         

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3992 Dátum: 2009.07.20 16:02:51 »

Azért 3,6M-ért szerintem nem occó. Inkább akkor egy régi IS200-as 2,5M-ért... Igaz, az nem olyan, meg nem megy annyira, de királyság attól még. Nekem nagyon bejön. Nem minden a menetteljesítmény. Szerintem kell az a hátsókerék hajtás is...

Én vagy a régi vagy az új IS-t venném meg, a pénzemtől függően.

De ez hogy jön ide ???
Nekem pl. nem jön be annyira, túl puccos ,  szerintem másféle rétegnek való, afféle menedzserautó  , nem a városban való napi rohangálásra és nem a sztrítrészereknek tervezték mint mondjuk Szuti.

Az a tipusú söfőr, aki versenyezget meg pályázik néha szerintem sose vennek IS-t max. 2. családi autónak , no ahhoz meg sok sok pénz kéne.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 16:08:52 írta tutinet »

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3993 Dátum: 2009.07.20 16:03:22 »
Hát ezen a második linken sztem gáz a műszerfal matricázása, a mobiltartóról nem is beszélve.  :wacko:
Az első fekete viszont gyönyörű!
Hiába minden erőlködésem, úgy látom, ebből bizony TS lesz. Mondjuk ez is jó választás... Ez a második jobb vételnek tűnik.

A matrica és a mobiltartó szerintem 5 perc műve, hogy ne legyen ott... Ez nem számít szerintem. Bár tény, hogy ízléstelen.

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3994 Dátum: 2009.07.20 16:08:36 »
Miért kell mindig az  IS-ell pedálozni a Ts topikban ???. Hogy jönnek azok ide ???
Nekem pl. nem jön be annyira, túl puccos ,  szerintem másféle rétegnek való, afféle menedzserautó  , nem a városban való napi rohangálásra és nem a sztrítrészereknek tervezték mint mondjuk Szuti.
OK, TS topic. De! Ha sportos autó kell a Toyota márkán belül, akkor érdemes elgondolkodni más kocsikon is esetleg. Azzal szerintem nem ártok, hogy ha az IS-t is megemlítem.

Nekem tetszik amúgy az IS, nekem nem túl puccos, elegáns autó. Ha boyracer gép kell, akkor persze jobb a TS. Mindenki maga döntse el, hogy mit akar.

Én csak segíteni szerettem volna a döntésben, megemlítve más, esetleg jobb alternatívát is.

Ha valaki szeretne venni egy sportos TS Corollát, akkor miért baj, hogy itt megemlítem hogy mellette mit néznék még meg a helyébe?! Hová kellene írnom, hogy mást is nézzen meg?! :flowers:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3995 Dátum: 2009.07.20 16:11:09 »
 Hová kellene írnom, hogy mást is nézzen meg?! :flowers:
[/quote]

sehová, de akit egy TS-t keres vagy hasonló autót az nem valószínű, hogy az IS-t fog venni. Nem alternatívája egyik a másiknak.

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3996 Dátum: 2009.07.20 16:15:32 »
sehová, de akit egy TS-t keres vagy hasonló autót az nem valószínű, hogy az IS-t fog venni. Nem alternatívája egyik a másiknak.
Lehet, bár én mindegyiket szeretem nagyon. Nehezen tudnék dönteni a kettő közül. :hmmmm:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #3997 Dátum: 2009.07.20 16:21:08 »
A fekete az képek alapján hibátlan, meseszép. De ha a külsőtől elvonatkoztatok, akkor is 58k km :excl: digitklímás középkonzol  :excl: 3ajtó :(  kontra 103k km, csúnya tucatszín :( igénytelen belsőtér :(

Szvsz. símán ér fél milliót ez a pár különbség, de szerintem lehet faragni mindkét árból...
1 Vote for the fekete :)

Szerk: tekerősklíma, fapadfekete tárolókkal, és a fekete egy évvel fiatalabb is.
tehát a szerkesztés értelmébe 2 vote :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 16:26:04 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3998 Dátum: 2009.07.20 16:23:07 »
A fekete az képek alapján hibátlan, meseszép. De ha a külsőtől elvonatkoztatok, akkor is 58k km :excl: digitklímás középkonzol  :excl: 3ajtó :(  kontra 103k km, csúnya tucatszín :( igénytelen belsőtér :(

Szvsz. símán ér fél milliót ez a pár különbség, de szerintem lehet faragni mindkét árból...
1 Vote for the fekete :)

my vote also for fekete :surrender:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3999 Dátum: 2009.07.20 16:33:16 »
A szürkét semmiképp nem venném meg...103ekm elég sok ahhoz képest hogy milyen fiatal az autó.Tsityu vette ennyi km-vel az övét,mag Kiscoro.A fekete ha 11.ker akkor ismerem,meg ha a rómain laknak akkor is ismetrem vagyis ezt akartam megnézni,de miután fél órát vártam a ***ira elegem lett és elmentem haza és azt is ***i hirdette női tulajjal...Valami gázos is volt vele asszem,de nem emlékszem már.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4000 Dátum: 2009.07.20 16:35:51 »
sehová, de akit egy TS-t keres vagy hasonló autót az nem valószínű, hogy az IS-t fog venni. Nem alternatívája egyik a másiknak.

Háppedig dehogynem. Az én pici szívemben majdnem egymás mellett van a két autó, és képzeld, az IS200 sportosabb.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4001 Dátum: 2009.07.20 16:41:31 »
A szürkét semmiképp nem venném meg...103ekm elég sok ahhoz képest hogy milyen fiatal az autó.Tsityu vette ennyi km-vel az övét,mag Kiscoro.A fekete ha 11.ker akkor ismerem,meg ha a rómain laknak akkor is ismetrem vagyis ezt akartam megnézni,de miután fél órát vártam a ***ira elegem lett és elmentem haza és azt is ***i hirdette női tulajjal...Valami gázos is volt vele asszem,de nem emlékszem már.
enyémben csak 88e volt vásárlásnál (6évesen), most tartok 110nél :D
TS forever:)

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4002 Dátum: 2009.07.20 16:42:22 »
A szürkét semmiképp nem venném meg...103ekm elég sok ahhoz képest hogy milyen fiatal az autó.Tsityu vette ennyi km-vel az övét,mag Kiscoro.A fekete ha 11.ker akkor ismerem,meg ha a rómain laknak akkor is ismetrem vagyis ezt akartam megnézni,de miután fél órát vártam a ***ira elegem lett és elmentem haza és azt is ***i hirdette női tulajjal...Valami gázos is volt vele asszem,de nem emlékszem már.
megnyitjuk újra a "beszéljük rá....." [rohog] vagy most már nem kell rábeszélni?
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4003 Dátum: 2009.07.20 17:09:15 »
Sztem a fekete az ugyanaz mint amit én néztem még amikor az enyémet vettem.Ugyanilyen kertes helyen állt.


kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4004 Dátum: 2009.07.20 17:13:08 »
Stock Is vs. Stock Ts.... Amikor azt hittem, hogy megtehetem, hogy autót cseréljek, mindkettőt pár órára magamévá tettem. A Ts egyenesbe 6200-as fordulat felett jobb. De itt vége van. Alulméretezett futómű, alulméretezett fékek, tolja az orrát kanyarba; elsőkerékhajtású.
Az Is, egy kifinomult műszer, minden sokkal pontosabb benne, a kormány visszajelzései, a futómű visszajelzései, az a váltó.....  :wub:  (és nem a Golf4-hez hasonlítom, hanem egy másik Toyotához.... ) A farhajtással (+sperr) símán kenterbeveri a Ts-t, még városi szinten is, egyszerűen sokkal jobban ki lehet autózni a Lexit... Mindezt úgy, hogy az évtized egyik legelegánsabb középkategóriás szedánja (számomra). A 6henger duruzsolásától meg feláll a szőr a hátamon :)

A hátsó lábtér talán ami a Corolla mellett szól, de cserébe nincs akkora csomagtartója...
Bocsi a Corolla fikázásért, de nekem is az van, így nem érzem sértőnek, hogy leírtam a véleményem...
Ja, Corollával 80km-en 17litert etettem meg, a Lexivel 110-en 16.4-et... Egyik sem városnézés volt, illetve az, csak nem ötvennel (tudom, felelőtlen voltam)
A Lexusba végig vigyorogtam, mint egy hülyegyerek, a Corollába csak egyenes úton, 6200felett........
Éljen a TRC off
topic on :)
kisa
born to ride