Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565572 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3975 Dátum: 2009.07.20 10:35:16 »
És azzal gyorsabb leszel a compis TéeS-nél ????
tudod milyen faxa autó az is250?  :wub:
mikor nálam volt januárban, 2 napig folyamatosan így vigyorogtam: :D

Ez tiszta sor, de kiváncsi lennék arra, mit tudna egy IS250 a pályán pl. Kigyorsítás, oldaldőlések, stabilitás, fékek melegedése, fékhatás, kuplung stb.....
Mert egy TS vagy kompis TS jól megy minden körülmények között ahogy látni.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3976 Dátum: 2009.07.20 10:37:18 »
Az IS250 nem pályára való. Engem nem érdekelne, hogy körbeautózna egy streetracer, magasról tojnék a világra abból az autóból. Az a kocsi a megtestesült nyugalom, nekem nagyon tetszik. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a legszebb most gyártott középkategóriás.

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3977 Dátum: 2009.07.20 10:55:52 »
Ez tiszta sor, de kiváncsi lennék arra, mit tudna egy IS250 a pályán pl. Kigyorsítás, oldaldőlések, stabilitás, fékek melegedése, fékhatás, kuplung stb.....
Mert egy TS vagy kompis TS jól megy minden körülmények között ahogy látni.
a Ts egy sportos autó, az is250 pedig egy steril "csendszoba", ami ráadásul nem is fogyaszt sokat  :lol:


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3978 Dátum: 2009.07.20 11:16:59 »
Tutinet el kell hogy szomorítsalak egy ts sem megy jól pályán ha  nincs módosítva...Az IS250 hátsókerekes autó és így a jobb futóműve miatt sztem jobban kanyarodik mint a Ts ami orrtolós elég erősen speer nélkül.Elvileg asszem 206 pacis az IS 250 mondjuk nehezebb,de egy euroringen nem hiszem hogy nagyon megverne egy alap TS egy alap IS 250-et,mivel sok kanyar van és kevesebb hosszú egyenes ahol a ts a kevesebb kiló miatt el tudna menni.2 alkalommal én is vezettem IS-t és nagyon meg voltam vele elégedve még automata váltóval is,bár szeretek visszaváltogatni.Tényleg valaki odaadhatná egyszer az alap ts-ét megy egy is250-est 2-2 körre hogy melyikkel lehet jobbat menni:-)

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #3979 Dátum: 2009.07.20 11:22:39 »
Ha pályára szeretnél Lexust, ott az ISF, abban szerintem nem csalódnál.. :D
TS forever:)

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3980 Dátum: 2009.07.20 11:26:49 »
...2 alkalommal én is vezettem IS-t és nagyon meg voltam vele elégedve még automata váltóval is,bár szeretek visszaváltogatni.
ugye,h milyen kulturált a 6 sebességes automatája? nekem nem hiányzott belőle a kézi kapcsolgatás.(ha motorfékezni akartam, akkor a kormányon lévő fülekkel visszakapcsolgattam)
ráadásul hosszabbak az áttételei az automatának.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3981 Dátum: 2009.07.20 12:38:28 »
...2 alkalommal én is vezettem IS-t és nagyon meg voltam vele elégedve még automata váltóval is,bár szeretek visszaváltogatni.
ugye,h milyen kulturált a 6 sebességes automatája? nekem nem hiányzott belőle a kézi kapcsolgatás.(ha motorfékezni akartam, akkor a kormányon lévő fülekkel visszakapcsolgattam)
ráadásul hosszabbak az áttételei az automatának.

Nekem nagyon tetszett és a benzines v6-nak gyönyörű hangja is van.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3982 Dátum: 2009.07.20 12:40:31 »
a Ts egy sportos autó, az is250 pedig egy steril "csendszoba", ami ráadásul nem is fogyaszt sokat  :lol:


Ahogy látom egy IS250-et is kihoztál 6.5-re százon..... :clap:
Ha ez lenne a prospektusokba is megadva (persze csillaggal apróbetűvel odaírva ez extrám söfőrrel) igencsak néznének. :D :D
Sose akartál tesztvezető lenni valamelyik gyártónál ????

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3983 Dátum: 2009.07.20 13:02:28 »
Ha pályára szeretnél Lexust, ott az ISF, abban szerintem nem csalódnál.. :D
Én meg a Formula1-es Toyotát javaslom, az biztosan még jobb a pályára.

Ember! Nem egy árkategória az IS-F és a "sima" IS250 :excl: Ezért ez egy eléggé értelmetlen javaslat szerintem...
Viszont az IS250 és a TS Compressor ugyan az a kategória.

És az IS sokkal elegánsabb, komfortosabb, nagyobb presztízsű, hátsókerekes, stb. autó. Szerintem nem egy kategória, egyértelmű, hogy egy IS jobb, mint egy Corolla szerintem, mégha Comp. TS is.

Azon is el kell gondolkodni, hogy az ember milyen gyakran megy vele pályára. Mert ha évente csak néhányszor, akkor azért nem érdemes venni TS-t. A hétköznapokon az IS sokkal jobb társ szerintem, arra az évi pár alkalomra meg jó a pályára is...


leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3984 Dátum: 2009.07.20 13:07:38 »
Ahogy látom egy IS250-et is kihoztál 6.5-re százon..... :clap:
Ha ez lenne a prospektusokba is megadva (persze csillaggal apróbetűvel odaírva ez extrám söfőrrel) igencsak néznének. :D :D
Sose akartál tesztvezető lenni valamelyik gyártónál ????
:no: nem akartam soha ilyesmi babérokra törni. nekem csak személyautókhoz van vezetői engedélyem.
a hypermiling-hoz nem kell nagy "tehetség", csak idő, türelem és koncentráció.
persze, a lexus kulcsának átadása közben Hiller Árpi vigyorogva mondta,h a fogyasztásra nagyon kíváncsi lesz, de azért próbáljam ki, mit tud az autó :innocent:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3985 Dátum: 2009.07.20 13:25:04 »
Ha pályára szeretnél Lexust, ott az ISF, abban szerintem nem csalódnál.. :D


A legújabb M3 sajna azt is veri...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3986 Dátum: 2009.07.20 13:29:13 »
Barnának van igaza sztem.Egyértelmű ha már csak az hogy lexus meg toyota és corolla meg is szavakat halla az ember.Hiába szállsz ki egy compis ts-ből a kutya nem tudja milyen autó is az,mivel pl itthon sosem lehetett kapni,de egy is-t mindenki megnéz és senkit nem érdekel melyik megy jobban....és mint említettem sztem egy is 250 nem megy rosszabb kört mint egy sima ts,mivel a sima ts-en nincsenek jó fékek,magasan van az autó,orrtolós és vékonya a gumijai is alapon.Ezt mondom úgy hogy benne ülök és nem cserélném is-re...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3987 Dátum: 2009.07.20 15:36:14 »
Leszilaci a te compis TéeS-edből is kihozná a 5.5 literes átlagot 100-on..... :D :D
Legfeljebb kéne előtte egy ECU reset.


Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3988 Dátum: 2009.07.20 15:48:16 »
Leszilaci a te compis TéeS-edből is kihozná a 5.5 literes átlagot 100-on..... :D :D
Legfeljebb kéne előtte egy ECU reset.



tutinet  corolla ts for you :clap:

http://www.hasznaltauto.hu/3131204_toyota_corolla_2005

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3989 Dátum: 2009.07.20 15:52:07 »
Leszilaci a te compis TéeS-edből is kihozná a 5.5 literes átlagot 100-on..... :D :D
Legfeljebb kéne előtte egy ECU reset.



tutinet  corolla ts for you :clap:

http://www.hasznaltauto.hu/3131204_toyota_corolla_2005
Azért 3,6M-ért szerintem nem occó. Inkább akkor egy régi IS200-as 2,5M-ért... Igaz, az nem olyan, meg nem megy annyira, de királyság attól még. Nekem nagyon bejön. Nem minden a menetteljesítmény. Szerintem kell az a hátsókerék hajtás is...

Én vagy a régi vagy az új IS-t venném meg, a pénzemtől függően.