Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 570365 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #780 Dátum: 2008.03.15 06:33:16 »
Idézetet írta: "andrew82"
Nekem ez jön be nagyon:

:)

ezzel sem tudnék a garázsba beállni úgy,h neakadjon fel az alja :elkeseredett:  :nemnem:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #781 Dátum: 2008.03.15 09:30:21 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andrew82"
Nekem ez jön be nagyon:

:)

ezzel sem tudnék a garázsba beállni úgy,h neakadjon fel az alja :elkeseredett:  :nemnem:


 :nagymosoly: Te figyi, nem lenne jobb a garázst átalakítani? :D

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #782 Dátum: 2008.03.15 09:32:24 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Nekem bejön, persze csak a régi mellé  :lol:

Amiben jobb lehet, hogy nem olyan rövid a váltója és így az autópályázás kényelmesebb lehet vele. :nana:


Régi mellé, csakis! :D Ha jól láttam, az ülések nem túl jók az új ts-ben. A sima Yaris II-ben nagyon kényelmetlen szerintem.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yaris Ts
« Válasz #783 Dátum: 2008.03.17 07:11:04 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
http://www.hasznaltauto.hu/1915156_toyota_yaris_2007  :szivecske:


Ezt az autót láttam tegnap Újpesten.  :nagymosoly:
Szilvi 62

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #784 Dátum: 2008.03.17 14:49:39 »
Idézetet írta: "andrew82"
Idézetet írta: "Lymphater"
Nekem bejön, persze csak a régi mellé  :lol:

Amiben jobb lehet, hogy nem olyan rövid a váltója és így az autópályázás kényelmesebb lehet vele. :nana:


Régi mellé, csakis! :D Ha jól láttam, az ülések nem túl jók az új ts-ben. A sima Yaris II-ben nagyon kényelmetlen szerintem.


Hát az ülésekkel a régi ts se nagyon büszkélkedhet... de nézzük a jó oldalát, lehetne rosszabb is. ;)
Pályán amúgy én ált. 120al szoktam közlekedni.. :turelmetlen:  Nagyon hiányzik az a hatodik. Na ezért sem vennék új TS-t, úgy látszik, annak az árába sem fért bele. Bezzeg egy Panda 100HP-be belefér. :hipnozis:
A helyzet az hogy jó pár éve a japó technika volt az elsõ a világon, lassan meg már az utolsó lesz.  :sir:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #785 Dátum: 2008.03.17 18:10:12 »
Idézetet írta: "ratman"
Idézetet írta: "andrew82"
Idézetet írta: "Lymphater"
Nekem bejön, persze csak a régi mellé  :lol:

Amiben jobb lehet, hogy nem olyan rövid a váltója és így az autópályázás kényelmesebb lehet vele. :nana:


Régi mellé, csakis! :D Ha jól láttam, az ülések nem túl jók az új ts-ben. A sima Yaris II-ben nagyon kényelmetlen szerintem.


Hát az ülésekkel a régi ts se nagyon büszkélkedhet... de nézzük a jó oldalát, lehetne rosszabb is. ;)
Pályán amúgy én ált. 120al szoktam közlekedni.. :turelmetlen:  Nagyon hiányzik az a hatodik. Na ezért sem vennék új TS-t, úgy látszik, annak az árába sem fért bele. Bezzeg egy Panda 100HP-be belefér. :hipnozis:
A helyzet az hogy jó pár éve a japó technika volt az elsõ a világon, lassan meg már az utolsó lesz.  :sir:


A régi ts-nek a kategóriában szerintem elég jó az ülése, a kisautókhoz képest. Nekem végülis nincs gondom, az ülõlap lehetne picit hosszabb, meg jobban ráfeküdhetne a hátamra, de városban teljesen jó, hosszabb távon még nem próbáltam.

Annakidején sokat gondolkodtam a Panda 100HP-n is, de azért az elég kicsinek tûnik. A hatodik lehet jól jönne pályán igen.

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #786 Dátum: 2008.03.18 08:37:57 »
Idézetet írta: "ratman"

Hát az ülésekkel a régi ts se nagyon büszkélkedhet... de nézzük a jó oldalát, lehetne rosszabb is. ;)
Pályán amúgy én ált. 120al szoktam közlekedni.. :turelmetlen:  Nagyon hiányzik az a hatodik. Na ezért sem vennék új TS-t, úgy látszik, annak az árába sem fért bele. Bezzeg egy Panda 100HP-be belefér. :hipnozis:
A helyzet az hogy jó pár éve a japó technika volt az elsõ a világon, lassan meg már az utolsó lesz.  :sir:

panda100hp vagy yaris2Ts? ez kérdés??? :rohog:
jó vicc volt :lol:

szerintem a 6 sebességes panda váltó marketingfogás...általában a 6. sebesség nem hosszabb, mint az 5sebességes autók utolsó fokozata, csak "jobban el van osztva".
volt puntoban is 6 sebességes váltó...sok jót nem halottam róla :nyelv:

szerk.: miért nem vettél 1.3 yarist? annak hosszabbak az áttételei :kacsint: cserélünk? :nagymosoly:
130km/h-nál forog 4000rpm-t, 156-nál ugrik 4500-as fordulatra...160nál is még 4500 (digit kijelzõ)

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #787 Dátum: 2008.03.18 10:01:25 »
Ez érdekes, a TS is 4000et forog 130nál. Egyikünk órája csal. :D
Egyébként a 100HP és a TS2 között van 1 milla árdifi, nyilván nem ugyanaz a kategória.
Hogy kicsit offoljunk, a régi puntókban levõ váltónak a grandékban meg a pandákban levõhöz már szerencsére nincs sok köze. A 100HP váltóját jobban ismerem, szerintem az a legjobban sikerült része az egész autónak. Ahhoz képest, hogy régen csak a japók tudtak váltót csinálni, most már ez nem igaz. Az viszont még mindig igaz, hogy a franciáknak fogalmuk sincs a váltókról... de ez már megint egy másik történet.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #788 Dátum: 2008.03.18 10:16:55 »
Pedig jól jönne a Ts Yarisnak a 6. hosszó fogkozat, mert 120-nál már leszakad a fejem a hangtól, a Corollához képest.
Bár most a a Hi-Fi beépítésnél eszközölt szigetelés segített, csak a egész autóra kicsit sokba lenne.  :turelmetlen:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #789 Dátum: 2008.03.18 18:01:13 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Pedig jól jönne a Ts Yarisnak a 6. hosszó fogkozat, mert 120-nál már leszakad a fejem a hangtól, a Corollához képest.
Bár most a a Hi-Fi beépítésnél eszközölt szigetelés segített, csak a egész autóra kicsit sokba lenne.  :turelmetlen:


Én imádom a hangját :)

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #790 Dátum: 2008.03.18 19:12:33 »
olasz fostalicskát nem szabad venni!!

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #791 Dátum: 2008.03.18 20:05:26 »
Idézetet írta: "SzzS"
olasz fostalicskát nem szabad venni!!


Igen, de azért a Panda elég jó autónak bizonyult.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #792 Dátum: 2008.03.19 11:50:53 »
lehet,de két év után széthullik,mert sz@r! ráadásul ronda is a panda, a yarishoz képest meg fõleg az.

Frida

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
Yaris Ts
« Válasz #793 Dátum: 2008.03.19 12:26:06 »
Ugye csak vicceltek, hogy egy FIATOT egy TOYOTÁHOZ hasonlítottátok? :mivan:  :mivan:

Bátyámnak Panda 100 HP-ja van, egyszerre vettük az autónkat. Majd kiváncsi leszek kinek lesz több gondja az autójával.  :hmm:
De szerintem ez nem kérdés, nem véletlenül vállalnak + 1 év garit a TOYCIRA.

Szóval lehet megtenni a tippeket. Majd késõbb beszámolok.  :pofa:

Üdv:

Frida  :szivecske:   :toy:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #794 Dátum: 2008.03.19 21:43:42 »
Én arra értettem a jót, hogy a Fiatok közül a 100HP az, ami még talán jónak mondható. Sosem szerettem a Fiatot, de a 100HP tetszik végülis feketében. De persze nem venném meg, sosem cserélném el a TS-t arra. A Toyota az Toyota.