Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 380851 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

micila

• Megszállott
  • épGÉPész
  • Autó: 2003 TCT HB 1,4 not too shabby
Re:Yaris II - 2005
« Válasz #3285 Dátum: 2019.04.01 18:06:28 »
Az megtörtént. Ezen kívül?
akkor egy "csodás" autód van. Minden folyadékot le kell cserélni, a megszállottak protokolja szerint, +akksi elektrolit szint és sűrűség ellenőrzés!
Az AUTÓ az TOYOTA!?! MI?
Nouă ouă ouă nu

silboy

• Újonc
  • *
  • Autó: Yaris II 1.0
« Válasz #3286 Dátum: 2019.04.01 20:54:47 »
Elméletileg tavaly júniusban volt időszakos szervizen, akkor lecserélték a cserélendő folyadékokat. De ez majd kiderül ha a nevemre kerül és le tudom kérni az elektronikus szervizkönyvet. Az akksi egy éves benne. Viszont az elektromos ablakemelő kapcsolója körüli műanyag borítás eláll (cserélve volt, gondolom akkor nem sikerült rendesen a helyére tenni). Ez hogy van rögzítve? Pattintós vagy csavaros? Levenném, hátha sikerül szebben vissza tenni.

silboy

• Újonc
  • *
« Válasz #3287 Dátum: 2019.04.06 18:45:18 »
Elméletileg tavaly júniusban volt időszakos szervizen, akkor lecserélték a cserélendő folyadékokat. De ez majd kiderül ha a nevemre kerül és le tudom kérni az elektronikus szervizkönyvet. Az akksi egy éves benne. Viszont az elektromos ablakemelő kapcsolója körüli műanyag borítás eláll (cserélve volt, gondolom akkor nem sikerült rendesen a helyére tenni). Ez hogy van rögzítve? Pattintós vagy csavaros? Levenném, hátha sikerül szebben vissza tenni.

Youtube-on találtam róla videot, az alapján sikerült lepattintanom, nincs eltörve semmi, vissza tettem, most sem áll szebben.

Másik kérdésem-remélem nem marad megválaszolatlan.
A kézikönyv szerint a műszerfalon gyújtás ráadásakor világítania kellene pár másodpercig az olaj cserére figyelmeztető villáskulcsnak. Ha ez nem történik meg, valami hibának lehet az oka. Ennek valóban így kellene működnie? Csak azért mert az enyém nem villan fel. Ez milyen hibára utalhat?

music

• Moderátor
  • Megszállott
  • Autó: '08 Corolla Verso 1,8 Fullmoon; '11 Yaris II 1,33 Life
« Válasz #3288 Dátum: 2019.04.08 21:52:16 »
Youtube-on találtam róla videot, az alapján sikerült lepattintanom, nincs eltörve semmi, vissza tettem, most sem áll szebben.

Másik kérdésem-remélem nem marad megválaszolatlan.
A kézikönyv szerint a műszerfalon gyújtás ráadásakor világítania kellene pár másodpercig az olaj cserére figyelmeztető villáskulcsnak. Ha ez nem történik meg, valami hibának lehet az oka. Ennek valóban így kellene működnie? Csak azért mert az enyém nem villan fel. Ez milyen hibára utalhat?
Ha a kézikönyv nem ír semmit, akkor ezt így nehéz lenne megmondani. Akár arra is, hogy kiégett mögüle az égő...
Olajszint rendben van?
music      

silboy

• Újonc
  • *
« Válasz #3289 Dátum: 2019.04.10 19:57:30 »
Ha a kézikönyv nem ír semmit, akkor ezt így nehéz lenne megmondani. Akár arra is, hogy kiégett mögüle az égő...
Olajszint rendben van?

Igen, az olajszint rendben van. Tervezem a törzskönyv megérkezése után, hogy bemegyek a Toyotához lekérni az elektronikus szervízkönyvet, majd rákérdezek.