Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 574048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #705 Dátum: 2007.09.15 13:00:36 »
Üdv!

Eladó lett az autóm. Részletekért kérem ide kattintani.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #706 Dátum: 2007.09.17 12:33:42 »
Idézetet írta: "Kántor"
Üdv!

Eladó lett az autóm. Részletekért kérem ide kattintani.


Akkor hajrá! Az enyém már fent van jó pár hónapja, hasonló paraméterekkel csak kb. fele km-rel, de elég csekély az érdeklõdés..
Remélem neked több szerencséd lesz..

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #707 Dátum: 2007.09.17 14:16:02 »
Idézetet írta: "kmr"
Az enyém már fent van jó pár hónapja


Nem lehet hogy az a piros izé kicsit elrettenti a vásárlókat? Csak kérdezem, nem kekeckedésbõl :)

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #708 Dátum: 2007.09.17 16:45:21 »
Zsuga!Privit megkaptad?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #709 Dátum: 2007.09.18 11:03:16 »
Idézetet írta: "Zsuga"
Idézetet írta: "kmr"
Az enyém már fent van jó pár hónapja


Nem lehet hogy az a piros izé kicsit elrettenti a vásárlókat? Csak kérdezem, nem kekeckedésbõl :)

Lehet :) Majd leszedem..
Ami szintén nehezíti az eladást, az a 3 ajtósság. Magyarországon 5 (illetve 4) ajtós mánia van. Persze ezekbe nyilván könnyebb beülni hátra, de tekintve hogy az esetek igen magas százalékában az autókban 1 max 2 ember utazik... A Yaris meg amúgy sem egy családi autó kategória.
Nekem eddig mindig 3 ajtós autóim voltak, amik szerintem jobban is néznek ki mint az 5 ajtósok.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #710 Dátum: 2007.09.18 15:52:37 »
Ha fizet nekem a biztosító veszek egy Ts-t, de senki sem a saját pénztárcájának az ellensége és több darab is van 2,4 alatt. Természetesen lehet, hogy mindegyik csalós darab, de én is ezeket fogom megnézni elõbb.

A használ autó vásárlásnál, ne legyen "finnyás" az ember. Azaz szín ajtószám nem szempont, csak a jó állapot.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #711 Dátum: 2007.09.18 16:22:44 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Ha fizet nekem a biztosító veszek egy Ts-t, de senki sem a saját pénztárcájának az ellensége és több darab is van 2,4 alatt. Természetesen lehet, hogy mindegyik csalós darab, de én is ezeket fogom megnézni elõbb.

A használ autó vásárlásnál, ne legyen "finnyás" az ember. Azaz szín ajtószám nem szempont, csak a jó állapot.

Még mindig nem zárult le a biztosítós ügy? Mennyi ideig tart kifizetni????

Vásárlásnál nálad lehet hogy nem szempont az ajtószám, de nagyon sok embernél ez kulcskérdés. Ha nincs elég ajtaja, meg sem nézik :)
A hasznaltauto-n most fent lévõ TS-ek nagyjából egy árszinten vannak. Ami 2.4 körül vagy az alatt van az vagy nem is faceliftes, vagy ha az akkor kb másfél évvel idõsebb mint pl. az enyém, ami ugye azt jelenti hogy gyári garancia már nincsen rá.
Ha érdekel keress meg, megbeszéljük! :)

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #712 Dátum: 2007.09.19 18:29:29 »
No akkor én is kínlódni fogok... Majd fél évvel a tervezett eladás elõtt kezdem hirdetni :)
Te mióta is hirdeted?

Idézetet írta: "kmr"
Ami szintén nehezíti az eladást, az a 3 ajtósság.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #713 Dátum: 2007.09.19 23:19:04 »
Idézetet írta: "Zsuga"
No akkor én is kínlódni fogok... Majd fél évvel a tervezett eladás elõtt kezdem hirdetni :)
Te mióta is hirdeted?

Idézetet írta: "kmr"
Ami szintén nehezíti az eladást, az a 3 ajtósság.

Nagyjából nyár eleje óta.
Viszont nem sürgõs az eladás, mert szeretem az autót, nincs is vele semmi bajom, csak vannak egyéb terveim ha ezt elviszik.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #714 Dátum: 2007.09.20 15:21:24 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "Lymphater"
Ha fizet nekem a biztosító veszek egy Ts-t, de senki sem a saját pénztárcájának az ellensége és több darab is van 2,4 alatt. Természetesen lehet, hogy mindegyik csalós darab, de én is ezeket fogom megnézni elõbb.

A használ autó vásárlásnál, ne legyen "finnyás" az ember. Azaz szín ajtószám nem szempont, csak a jó állapot.

Még mindig nem zárult le a biztosítós ügy? Mennyi ideig tart kifizetni????

Vásárlásnál nálad lehet hogy nem szempont az ajtószám, de nagyon sok embernél ez kulcskérdés. Ha nincs elég ajtaja, meg sem nézik :)
A hasznaltauto-n most fent lévõ TS-ek nagyjából egy árszinten vannak. Ami 2.4 körül vagy az alatt van az vagy nem is faceliftes, vagy ha az akkor kb másfél évvel idõsebb mint pl. az enyém, ami ugye azt jelenti hogy gyári garancia már nincsen rá.
Ha érdekel keress meg, megbeszéljük! :)


Miben tud többet a faceliftes?
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #715 Dátum: 2007.09.20 16:36:14 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "Lymphater"
Ha fizet nekem a biztosító veszek egy Ts-t, de senki sem a saját pénztárcájának az ellensége és több darab is van 2,4 alatt. Természetesen lehet, hogy mindegyik csalós darab, de én is ezeket fogom megnézni elõbb.

A használ autó vásárlásnál, ne legyen "finnyás" az ember. Azaz szín ajtószám nem szempont, csak a jó állapot.

Még mindig nem zárult le a biztosítós ügy? Mennyi ideig tart kifizetni????

Vásárlásnál nálad lehet hogy nem szempont az ajtószám, de nagyon sok embernél ez kulcskérdés. Ha nincs elég ajtaja, meg sem nézik :)
A hasznaltauto-n most fent lévõ TS-ek nagyjából egy árszinten vannak. Ami 2.4 körül vagy az alatt van az vagy nem is faceliftes, vagy ha az akkor kb másfél évvel idõsebb mint pl. az enyém, ami ugye azt jelenti hogy gyári garancia már nincsen rá.
Ha érdekel keress meg, megbeszéljük! :)


Miben tud többet a faceliftes?

Ami érdemi különbség: Van benne VSC/TRC, kormányról vezérelhetõ audió, 4 légzsák (lehet hogy már a facelift elõttibe is ennyi volt)
Ezek mellett kicsit módosult ez-az (elsõ lámpa, elsõ lökös, hátsó lökös, mûszerfal, kormány)

ZL

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 46
Yaris Ts
« Válasz #716 Dátum: 2007.09.21 09:22:41 »
Sziasztok!

Eladó:

5 db gyári TS Corolla felni + gumi (Michelin Primacy) gyári kerékõrrel együtt + kerékcsavarok.
Nagyon jó állapotban van, kb. 12000 km-t futottak (a 4 darab), az 5. pedig pótkerék, még soha nem volt használva.
Sérülés nincs rajtuk, nekem egy 1.4-es Corolla Ice-on volt.

Budapesten a IX. kerületben lehet õket megnézni.

A teljes készlet ára 210000 Ft.

Fotókat tudok küldeni, amikor még az autómon voltak.

Légyszives ezeken keressetek (már akit érdekel):

results@freemail.hu
20/3250-466

Laci

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #717 Dátum: 2007.09.26 10:23:26 »
Idézetet írta: "kmr"

Ami érdemi különbség: Van benne VSC/TRC, kormányról vezérelhetõ audió, 4 légzsák (lehet hogy már a facelift elõttibe is ennyi volt)
Ezek mellett kicsit módosult ez-az (elsõ lámpa, elsõ lökös, hátsó lökös, mûszerfal, kormány)


Sikerült eladni a gépet? Nem látom a Használtautón.
Kinéztem 3 autót
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1436727&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1452306&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1296014&command=ugras&screenwidth=1024
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #718 Dátum: 2007.09.26 16:19:15 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Idézetet írta: "kmr"

Ami érdemi különbség: Van benne VSC/TRC, kormányról vezérelhetõ audió, 4 légzsák (lehet hogy már a facelift elõttibe is ennyi volt)
Ezek mellett kicsit módosult ez-az (elsõ lámpa, elsõ lökös, hátsó lökös, mûszerfal, kormány)


Sikerült eladni a gépet? Nem látom a Használtautón.
Kinéztem 3 autót
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1436727&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1452306&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1296014&command=ugras&screenwidth=1024

Ezek a TS-ek az enyémnél kb. 2,5 évvel idõsebbek, ennek megfelelõen olcsóbbak is. Ha rendben vannak bármelyik is jó vétel lehet. A fekete egy kicsit rizikósabb, mivel a rendszám alapján valószínûleg kintrõl behozott autó.
Az enyém is megvan még, továbbra is eladó, csak sajnos úgy alakult, hogy a Corolla Verso-t is el kell adnom, így most azt hirdetem... :(
Azért csodálkozom hogy az enyémre nem volt nagyobb érdeklõdés mert pont abban a korban van hogy egyrészt még garanciális, tehát gyakorlatilag rizikó nélkül megvehetõ, másrészt az elsõ 2.5 év magas értékcsökkenését már én kifizettem (az elsõ 2.5 évben 1.3M volt az écs, míg az általad nézett hirdetések szerint a következõ 2.5-re csak 0.5M lesz)

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #719 Dátum: 2007.09.26 20:28:13 »
Igazad van.
Az érem másik oldala viszont az, hogy egy 50-80e Km-t futott Yarisra, hacsak nem nyúl bele nagyon az ember, nincs számottevõ használati érték különbség.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.