Szerző Téma: Poénok, viccek stb.  (Megtekintve 1031315 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5565 Dátum: 2013.04.10 21:51:22 »
Én attól fordulnék be, de nagyon, amikor a fószer "lelövi" magát.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5566 Dátum: 2013.04.10 22:20:41 »
Én attól fordulnék be, de nagyon, amikor a fószer "lelövi" magát.
Anno egy másik társasággal beszélgettük, hogy nem ártana az oktatásba bevezetni néhány vizuális ingert, mert tök jó hogy megvan minden vizsga és még a kormányt is tudja tekerni a delikvens, de ha olyan helyzetbe kerül hogy elsősegélyt kell nyújtania és még tudná is mit kell csinálni, egyszerűen leblokkol néhány leszakadt testrész látványától, vagy nem fogja fel hogy felelőtlen vezetéssel milyen sérüléseket tud okozni.
Úgyhogy szerintem egy kis processzorlétől nem kéne valakinek besokkolnia, sajnos ilyen az élet.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5567 Dátum: 2013.04.11 07:02:30 »
Én attól fordulnék be, de nagyon, amikor a fószer "lelövi" magát.
és amikor utána hátrafordul és semmi baja a fejének? Egy ilyen közeli fejlövés után nemigen marad egyben az ember feje. Nem kell ezt komolyan venni, bár a szőke lány a végén sem biztos benne, hogy csak kandi kamera volt. :)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5568 Dátum: 2013.04.11 08:18:54 »
Anno egy másik társasággal beszélgettük, hogy nem ártana az oktatásba bevezetni néhány vizuális ingert, mert tök jó hogy megvan minden vizsga és még a kormányt is tudja tekerni a delikvens, de ha olyan helyzetbe kerül hogy elsősegélyt kell nyújtania és még tudná is mit kell csinálni, egyszerűen leblokkol néhány leszakadt testrész látványától, vagy nem fogja fel hogy felelőtlen vezetéssel milyen sérüléseket tud okozni.
Úgyhogy szerintem egy kis processzorlétől nem kéne valakinek besokkolnia, sajnos ilyen az élet.
Szerintem nem mindenki született orvosnak. Legjobb segítség az azonnali telefon a mentőknek.
Oktatásban szerintem a műszaki vizsga is érdekes. Már egy kerékcserét se biztos, hogy meg tudsz csinálni az út szélén, mert a gumis levegős ütve-csavarozóval húzza meg a csavarokat. Nemigen foglalkozik a nyomaték beállítással, jól meghúzza. Egyszer úgy jártam a Suzukimmal hogy levettem a kerékanyákat és nem jött le a kerék. azon a 8 pici felfekvési ponton annyira odarozsdált, hogy csak kalapáccsal jött le a felni a helyéről (és szakadt az eső).
Mellesleg a demagóg szöveg arról, hogy majd a jogosítvánnyal kapott elsősegély papírral életet kell menteni egyenesen baromság. Kérdezz meg egy munkavédelmit, hogy a munkahelyen elfogadják-e a papírt. Nem! Tehát ha a kollégád levágja a kezét a munkahelyen nem nyúlhatsz hozzá. De az út szélén igen?
Tűzoltó haver mondta, hogy ha rád dől a fa és Ő kivonul, hiába van a kezében a láncfűrész, nem használhatja ha nincs papírja hozzá (külön kell vizsgázni). Hagyni fog meghalni. Ugyanis "jogosítvány nélkül" (itt értsd a papírt és a szakképesítéseket) ha segítesz és nem sikerül (meghal a páciens) még be is perelhetnek, hogy szakszerűtlen voltál és ha nem nyúltál volna hozzá akkor nem halt volna meg.
Ez a jog. Úgy hogy meggondolandó mikor kinek segítesz. Egy biztos: csak akkor ha biztos vagy magadban és tudod mit csinálsz.

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5569 Dátum: 2013.04.11 09:15:00 »
Szerintem nem mindenki született orvosnak. Legjobb segítség az azonnali telefon a mentőknek.
Oktatásban szerintem a műszaki vizsga is érdekes. Már egy kerékcserét se biztos, hogy meg tudsz csinálni az út szélén, mert a gumis levegős ütve-csavarozóval húzza meg a csavarokat. Nemigen foglalkozik a nyomaték beállítással, jól meghúzza. Egyszer úgy jártam a Suzukimmal hogy levettem a kerékanyákat és nem jött le a kerék. azon a 8 pici felfekvési ponton annyira odarozsdált, hogy csak kalapáccsal jött le a felni a helyéről (és szakadt az eső).
Mellesleg a demagóg szöveg arról, hogy majd a jogosítvánnyal kapott elsősegély papírral életet kell menteni egyenesen baromság. Kérdezz meg egy munkavédelmit, hogy a munkahelyen elfogadják-e a papírt. Nem! Tehát ha a kollégád levágja a kezét a munkahelyen nem nyúlhatsz hozzá. De az út szélén igen?
Tűzoltó haver mondta, hogy ha rád dől a fa és Ő kivonul, hiába van a kezében a láncfűrész, nem használhatja ha nincs papírja hozzá (külön kell vizsgázni). Hagyni fog meghalni. Ugyanis "jogosítvány nélkül" (itt értsd a papírt és a szakképesítéseket) ha segítesz és nem sikerül (meghal a páciens) még be is perelhetnek, hogy szakszerűtlen voltál és ha nem nyúltál volna hozzá akkor nem halt volna meg.
Ez a jog. Úgy hogy meggondolandó mikor kinek segítesz. Egy biztos: csak akkor ha biztos vagy magadban és tudod mit csinálsz.
Jó hát ezek a jogosítványok viccesek persze, volt olyan eset, amikor a pilóta nem szállt le adott reptéren, mert azokhoz a látási viszonyokhoz volt ugyan vizsgája Dash8-as repcsihez, de csak a 300-as modellhez és nem a 400-ashoz :D
Ettől függetlenül a második, felelőtlen opciót fenntartanám.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5570 Dátum: 2013.04.11 12:29:38 »
és amikor utána hátrafordul és semmi baja a fejének? Egy ilyen közeli fejlövés után nemigen marad egyben az ember feje. Nem kell ezt komolyan venni, bár a szőke lány a végén sem biztos benne, hogy csak kandi kamera volt. :)
"Teljesen OFF"-ban válaszolok.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5571 Dátum: 2013.04.11 21:22:48 »
Probléma?  :clap:
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5572 Dátum: 2013.04.12 09:12:32 »

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5573 Dátum: 2013.04.12 20:41:08 »

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5574 Dátum: 2013.04.12 20:43:42 »
Kommentekben van igazság, tegnap néztem ezt a műsort..... de nem sokáig, leépülnék agyilag ha ezt kellene nézni minden nap legalább 1 orát

De először viccesnek tünt, meg az is volt....... :D
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5575 Dátum: 2013.04.16 10:54:19 »
Tudtommal van, például Ézsaiás könyvében:
"40,22 Ki ül a föld kereksége fölött, a melynek lakói mint sáskák előtte, ki az egeket kiterjeszti mint egy kárpitot, és kifeszíti, mint a sátort, lakásra." (Károli fordítás)
Az eredeti héber szövegben a kiemelt szónál a "hhugh" kifejezés áll, ami térbeli és nem síkbeli kerekséget takar, vagyis nem kör, hanem gömb.
Szerintem ez inkább arra vonatkozik, hogy az egész vileg felett - magyarban is használő[j/t]uk a "kerek e világon" kifejezést.
De említik a világ négy sarkát is, és szerintem az se a Föld alakjára vonatkozik.
A topic témája ellenére ez most komoly volt.
De google a barátod  :yes:
Hát a Google fordítások sokat nem segítenek. :) Keresni meg csak szavakat tud, értelmet nem.
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.16 10:58:37 írta afekete »
Attila 31
  - Avensis
- Prius

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5576 Dátum: 2013.04.19 23:00:26 »
-Apa hova tünt a Trabant az udvarról?
-Ott hagytam a munkahelyen
-De miért?
-Siettem!
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10271
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5577 Dátum: 2013.04.20 15:00:02 »
Szerintem ez inkább arra vonatkozik, hogy az egész vileg felett - magyarban is használő[j/t]uk a "kerek e világon" kifejezést.
De említik a világ négy sarkát is, és szerintem az se a Föld alakjára vonatkozik.Hát a Google fordítások sokat nem segítenek. :) Keresni meg csak szavakat tud, értelmet nem.

Üdv!

"Az eredeti héber szövegben a kiemelt szónál a "hhugh" kifejezés áll, ami térbeli és nem síkbeli kerekséget takar, vagyis nem kör, hanem gömb."
Ez független a magyar szóhasználattól.

A keresést nem fordításra értettem, hanem csupán szavakra ajánlottam, ha valaki azt hinné, én találtam volna ki, rákereshet :otlet:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5578 Dátum: 2013.04.24 11:24:51 »
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10271
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Poénok, viccek stb.
« Válasz #5579 Dátum: 2013.04.24 19:22:00 »
Kemény fickó  :D
[ Invalid YouTube link ]