Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 788516 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #285 Dátum: 2006.04.04 22:33:10 »
Idézetet írta: "murray"
Whis Papa ne vegyél mert ez még a 2005ös IGo  :nene:
várd meg a 2006ost pár hét és kijön!!!  :vezetes:
sokkal jobb!

Köszi, de nem szándéxom most ilyet beszerezni  :pofa:
Ha ennyi pénzt el akarnék hirtelen költeni, akkor vannak előtte más tételek a prioritási listán  :kacsint:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #286 Dátum: 2006.04.05 09:11:19 »
mint pl? :hipnozis:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kari666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #287 Dátum: 2006.04.06 00:38:31 »
Bocs hogy idepofátlankodok a nyomorommal de:
Mikor 2004 októberében megvettem a priusom, azt mondta a kereskedő " csak párhonap és lessz navi lemez" . 2005-ben pedig azt "írásba kaptam, év végén ítt lessz" Most meg 2006 van, és azt magyarázza hogy "jövőre".
A felár 300000 Ft volt körülbelül az új autó árában. Ezért kaptam egy egész európás érintős DVD navit. Még cseh ország is rajta van! Mintha az nem szoci ország lett volna!
Ha valaki az életben egyszer használt navit, az többé erről nem akar lemondani. Tavaly már csak olyan országba nyaraltam ahol ez működik. Egyszerűen azért mert a navi jóvoltábol többet tudok az adott helyiségről, mint némelyik sötétebb helyi csávó !
Én gondolom hogy ezzel a Németek is így vannak. "Megy a rosseb Magyarországra, még a navi sem működik. Bogarássza a térképet akinek két annya van."
Meg hát öszintén: A legfrankóbb Párizsi térképpel is nagy bajba vagy Berlinben.
Annyit meg nem lehet venni amennyi kellene, ráadásul az egyik hiányosabb, mint a másik. És akkor még hol vannak a POI- k.
A kultúrált európához ez is kellene. Nagy, és fokozodó hiba hogy kormányzatunk ezt az egész ügyet ráhagyta az autógyártókra, mert ezek a fickók szemmel láthatóan tesznek rá. Gondolom olyan csodagyerek is van köztük, aki azt magyarázgatja hogy nálunk kevés vevő lenne rá. De a forgalmazót sem érdekli, minek vett a majom ilyen puccos autót? A lovét már behúztam, csináljon a majom amit akar. ? Vagy netán megint a külföldre várunk?
Tudtok bár kit is aki segíthetne?
Vagy fel tudja venni valaki a kapcsolatot valamelyik simlis térképgyártóval? Vagy valami komoly emberrel!!
Nemigaz hogy hülyén kell meghalnom !
dv : Kari666

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #288 Dátum: 2006.04.06 09:57:59 »
"Ha valaki az életben egyszer használt navit, az többé erről nem akar lemondani"

na evvel egyetértek! sirály dolog.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kari666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #289 Dátum: 2006.04.06 12:01:26 »
Vennék használt PDA vagy más kézi navit, olcsó legyen de használható. Nem kell hogy beszéljen! Segitsetek ha tudtok!
dv : Kari666

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #290 Dátum: 2006.04.06 12:44:37 »
Idézetet írta: "kari666"
Én gondolom hogy ezzel a Németek is így vannak. "Megy a rosseb Magyarországra, még a navi sem működik. Bogarássza a térképet akinek két annya van."

Ez jo volt  :rohog:  , a fönököm is ezt mondta, mert neki se volt M.o. benne (elöször Jaguar, utána Merc. navi). Ja, mit lehet ajánlani, egy PDA GPS -el, és egy Europa térkép hozzá. Èn igy jól járok. Pont ezért nem vettem az AVE II-be sem a Toyota-navit, a problemák miatt. Talán egy komplett Set lenne a megoldás. Media Markt?

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #291 Dátum: 2006.04.06 13:13:21 »
Idézetet írta: "kari666"
Vennék használt PDA vagy más kézi navit, olcsó legyen de használható. Nem kell hogy beszéljen! Segitsetek ha tudtok!


DE KELL hogy beszéljen! vezetés közben nem nézed a pda-t. egyébként minden régi normálisan müködö Pda "beszél" ill. van hangja.  vegyél egy használt PDA-t 30-40e + zsinoros gps 20-25 és kész. csak érteni kell hozzá a tört progikat felrakni gps kalibrálás stb. sajnos laikusnak nem ajánlom csak ujban és kompletten az meg egy 100as
nehéz törni a progikat stb
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #292 Dátum: 2006.04.07 08:38:31 »
Idézetet írta: "Ronin"
Idézetet írta: "kari666"
Én gondolom hogy ezzel a Németek is így vannak. "Megy a rosseb Magyarországra, még a navi sem működik. Bogarássza a térképet akinek két annya van."

Ez jo volt  :rohog:  , a fönököm is ezt mondta, mert neki se volt M.o. benne (elöször Jaguar, utána Merc. navi). Ja, mit lehet ajánlani, egy PDA GPS -el, és egy Europa térkép hozzá. Èn igy jól járok. Pont ezért nem vettem az AVE II-be sem a Toyota-navit, a problemák miatt. Talán egy komplett Set lenne a megoldás. Media Markt?


komplett settekkel pl az a baj h nincs sd card bövitöhelye. :hmm:  ebbol kifolyolag se zene se film se semmi csak max navi.  :turelmetlen: pl én ha hazafelé megyek vhonnan ahonnan tudom a járást :oops:  kikapcsolom a navit é :roll: s felrakom a pda-t a fejtamlara és a zasszony meg a gyerek addig filmet néznek hátul :otlet:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #293 Dátum: 2006.04.07 08:50:54 »
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "Ronin"
Idézetet írta: "kari666"
Én gondolom hogy ezzel a Németek is így vannak. "Megy a rosseb Magyarországra, még a navi sem működik. Bogarássza a térképet akinek két annya van."

Ez jo volt  :rohog:  , a fönököm is ezt mondta, mert neki se volt M.o. benne (elöször Jaguar, utána Merc. navi). Ja, mit lehet ajánlani, egy PDA GPS -el, és egy Europa térkép hozzá. Èn igy jól járok. Pont ezért nem vettem az AVE II-be sem a Toyota-navit, a problemák miatt. Talán egy komplett Set lenne a megoldás. Media Markt?


komplett settekkel pl az a baj h nincs sd card bövitöhelye. :hmm:  ebbol kifolyolag se zene se film se semmi csak max navi.  :turelmetlen: pl én ha hazafelé megyek vhonnan ahonnan tudom a járást :oops:  kikapcsolom a navit é :roll: s felrakom a pda-t a fejtamlara és a zasszony meg a gyerek addig filmet néznek hátul :otlet:

Tudnál nekem ajánlani egy-két KIVÁLÓ PDA-t? Persze nem 200e-ért. :nagymosoly:  Ilyen kellene: GPS (Navi progit megoldom), memória bővítési lehetőség (ha lehet gyárilag legyen benne egy NAGY), valami megbízjató jó márka, gyors procival... Írhatsz Európai linkeket is, mert apu sokat jár külföldön. :kacsint:
Előre is köszönöm!
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #294 Dátum: 2006.04.07 09:35:42 »
Idézetet írta: "norbi1974"

Tudnál nekem ajánlani egy-két KIVÁLÓ PDA-t? Persze nem 200e-ért. :nagymosoly:  Ilyen kellene: GPS (Navi progit megoldom), memória bővítési lehetőség (ha lehet gyárilag legyen benne egy NAGY), valami megbízjató jó márka, gyors procival... Írhatsz Európai linkeket is, mert apu sokat jár külföldön. :kacsint:
Előre is köszönöm!


-Elég nehéz okosnak lenni, amikor hetente változik a piac, Acer, ASUS viszonylag megbízható, és használható, meg még van ezer féle. 100e körül már vannak jók bővíthető memóriával, wifi, bluetooth integrálva.

Acer, Dell és Fiujitsu rövid leírások itt

Palm leírások itt

-Ha árak kellenek, akkor írj!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #295 Dátum: 2006.04.07 09:46:10 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "norbi1974"

Tudnál nekem ajánlani egy-két KIVÁLÓ PDA-t? Persze nem 200e-ért. :nagymosoly:  Ilyen kellene: GPS (Navi progit megoldom), memória bővítési lehetőség (ha lehet gyárilag legyen benne egy NAGY), valami megbízjató jó márka, gyors procival... Írhatsz Európai linkeket is, mert apu sokat jár külföldön. :kacsint:
Előre is köszönöm!


-Elég nehéz okosnak lenni, amikor hetente változik a piac, Acer, ASUS viszonylag megbízható, és használható, meg még van ezer féle. 100e körül már vannak jók bővíthető memóriával, wifi, bluetooth integrálva.

Acer, Dell és Fiujitsu rövid leírások itt

Palm leírások itt

-Ha árak kellenek, akkor írj!

A RRC.hu-nál ez az üzenetet kaptam:
Invalid site map
Error: "The system cannot locate the object specified. " in line at 0:0

Mit tegyek? :szomoru:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #296 Dátum: 2006.04.07 10:28:45 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "norbi1974"

Tudnál nekem ajánlani egy-két KIVÁLÓ PDA-t? Persze nem 200e-ért. :nagymosoly:  Ilyen kellene: GPS (Navi progit megoldom), memória bővítési lehetőség (ha lehet gyárilag legyen benne egy NAGY), valami megbízjató jó márka, gyors procival... Írhatsz Európai linkeket is, mert apu sokat jár külföldön. :kacsint:
Előre is köszönöm!


-Elég nehéz okosnak lenni, amikor hetente változik a piac, Acer, ASUS viszonylag megbízható, és használható, meg még van ezer féle. 100e körül már vannak jók bővíthető memóriával, wifi, bluetooth integrálva.

Acer, Dell és Fiujitsu rövid leírások itt

Palm leírások itt

-Ha árak kellenek, akkor írj!

A RRC.hu-nál ez az üzenetet kaptam:
Invalid site map
Error: "The system cannot locate the object specified. " in line at 0:0

Mit tegyek? :szomoru:



??? Várd meg, míg rendberakják a weblapot :D - amikor belinkeltem, még ment!

-a 7 végén adok még más típust is, meg árakat csak most indulnom kell, egy kis budapesti tolongásra
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #297 Dátum: 2006.04.07 11:04:31 »
palm nekem nem kéne van palmom de az a régi idők tutija volt.
www.pdamania oldalon körül kell nézni
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #298 Dátum: 2006.04.07 11:57:12 »
Idézetet írta: "murray"
komplett settekkel pl az a baj h nincs sd card bövitöhelye. :hmm:  ebbol kifolyolag se zene se film se semmi csak max navi.  :turelmetlen: pl én ha hazafelé megyek vhonnan ahonnan tudom a járást :oops:  kikapcsolom a navit é :roll: s felrakom a pda-t a fejtamlara és a zasszony meg a gyerek addig filmet néznek hátul :otlet:


Szerintem kari666 - nak csak ez volt a kérdése:  :kacsint:

Idézetet írta: "kari666"
Vennék használt PDA vagy más kézi navit, olcsó legyen de használható. Nem kell hogy beszéljen! Segitsetek ha tudtok!

kari666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #299 Dátum: 2006.04.07 12:37:38 »
Nem baj csak írjatok. Megyek megnézek minden linket ! Lassan már kérdezni is tudni fogok !
dv : Kari666