Szerző Téma: Hurrá! Nyaralunk!  (Megtekintve 192749 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #570 Dátum: 2010.06.24 14:18:12 »
PÉCSIEK FIGYELMÉBE!

Újra elindult 2év után a charter Korfura és Bulgáriába! Ha ez kedvet csinál valakinek privi!

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #571 Dátum: 2010.06.29 08:35:24 »
Holnaptól balaton  :clap:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #572 Dátum: 2010.06.29 10:15:00 »
PÉCSIEK FIGYELMÉBE!

Újra elindult 2év után a charter Korfura és Bulgáriába! Ha ez kedvet csinál valakinek privi!
Ügyesen lavírozol a fórumszabályok határmezsgyéjén, de kérlek, maradj is innen! Ha a frissen regisztráltakat leszóljuk a közvetlen ajánlatokért...
music
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #573 Dátum: 2010.06.29 11:01:09 »
Tájékoztatlak, hogy a repjegyeken nulla százalék haszon van és az út árából is annyi kedvezményt próbálok intézni amennyit csak lehet. Ezzel a többieket szeretném segíteni, őszintén sajnálom, hogy ezt te öncélú lobbizásnak vetted.

Szerintem nem sokan tudnak róla, hogy újra megy gép Pécsről pedig lehet, hogy valakinek ez kedvet csinál a nyaraláshoz, sztem nem rossz ha ilyen infókat megosztok, elvégre ez egy nyaralós topic, nem? De.

Mint nem frissen regisztrált... tudom mik a szabályok és igyekszem tiszteletben tartani ezeket viszont pont azért van ez az egész, hogy tudjunk egymásnak tanácsot esetleg segítséget nyújtani.



 

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #574 Dátum: 2010.06.29 11:17:53 »
 :wacko: :innocent:
Félreértettél, egy pillanatig nem akartalak megbántani. Nem léptél át semmilyen határt, ezt le is írtam, de a közelében jársz. Megpróbálom szemléltetni az előző eseten, lehet, hogy csak fogalmazás kérdése az egész.
Ha csak segítő szándékkal annyit szeretnél írni, hogy újra van repülőjárat Pécsről, akkor írj ennyit, és ne többet, esetleg tegyél be erről egy linket, ha van róla olvasható hír - miután közhírré tetted, hogy utazási ügyekben lehet Hozzád fordulni, ezt úgyis megteszi, akinek a kérdés aktuális. De ha folyton azt lehet olvasni, hogy vannak ilyen-olyan útjaink, meg rajta vagyunk itt-ott, meg keressenek meg Téged, akkor az egész kezd egy kicsit reklámszagú lenni, teljesen függetlenül a segítő szándéktól és attól, hogy személy szerint Neked, vagy az irodának, ahol dolgozol lesz-e ebből haszna, avagy sem.
Nem a Te nézőpontodból nézve, hanem mondjuk azéból, akire már egyszer rákoppintottunk reklámozás miatt. Azt szerettem volna megelőzni - és ha elolvasod a zölddel írt hsz-mat, direkt a lehető legudvariasabban fogalmaztam külön hsz-ba téve - hogy valaki felhozza, hogy bezzeg BRS Cimbinek szabad.
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.29 11:22:01 írta music »
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #575 Dátum: 2010.06.29 11:25:08 »
Jólvan rendben sorry, ha úgy jött le, hogy ez reklám. Biztosítok mindenkit, hogy ez tényleg egy reklám, amivel arra hívom fel a figyelmet, hogy eme közösségen belül fordulhatnak hozzánk is az utazni vágyók, így nem egy teljesen ismeretlen irodával kell utazniuk akik néha nem hoznak haza utasokat, stb.

Tehát továbbra is akinek bármi help kell külföldi úttal kapcsolatban, szólhat nyugodtan:) 

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26339
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #576 Dátum: 2010.06.29 11:27:32 »
OK, és várjuk továbbra is a kedvező híreket ;)
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #577 Dátum: 2010.07.05 14:23:15 »
Most jött két baromi jó akció az anyavállalatunktól. Szerintem tetszeni fog nektek is, az egyik lényege, hogy a párotok féláron megy, a másik pedig 55000Ft kedvezmény/fő.

Bemásolom így egyszerűbb:

1

PÁROM FÉLÁRON

akció a 2010. július 7-10. között készült júliusi indulású
TUI, TUI Prémium, Gulet és Árparádé I. és II. katalógus csomagfoglalásokra.

Feltételek:
A „Párom féláron” akció a 2010. július 7-10. között készült, júliusi indulású foglalások esetében érvényes. Az akció keretében az utazásszervező a 2010 nyári, magyarországi indulású TUI, TUI Prémium, Gulet és Árparádé I. és II. katalógusokból történő egyéni repülős csomagfoglalásokra adja a kedvezményt. A 2. személy a repülőtéri illetéket teljes egészében fizeti. Az akció repülőjegy foglalásakor nem alkalmazható, más kedvezménnyel, szállodára meghirdetett akcióval nem összevonható.

2
«« TÖRÖK RIVIÉRA és KOS »»
Indulási dátumok: 2010. július 5 – augusztus 17. között

CLUB MAGIC LIFE® Seven Seas
és
CLUB MAGIC LIFE® Kos
minden szobatípusban
KEDVEZMÉNY
 55.000,- Ft/felnőtt/hét

Feltételek:
Az akció keretében az utazásszervező a magyarországi indulású egyéni repülős csomagfoglalásokra felnőttenként és hetente automatikusan adja a kedvezményt a szálloda valamennyi szobatípusára. a 2010. július 5 - augusztus 17. közötti indulási dátumok esetében. A 55.000,-Ft kedvezmény más akciókkal (pl. Szerdázzunk) nem összevonható. Az aktuális heti Szerdázzunk akciók ideje alatt a fenti szállodák a Szerdázzunk áron foglalhatók. Az akció visszavonásig érvényes.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #578 Dátum: 2010.07.22 20:00:25 »
Ééés akkor mesélek végre a Nagy Kalandról  :yes: ... Múlt héten, 16.-án, pénteken labiscsakl-lal megmásztuk a Dolomitokban, Cortina d' Ampezzo közelében a 3225 m magas Tofana di Rozes nevű hegyet, ami számomra az első 3000-es volt  :clap:

Életemben ilyen nehéz túrán még nem voltam, de szerintem ezek után még leszek  :yes: :D

Itt vannak a képek: http://indafoto.hu/palaczk/tofanatour/slideshow - képméretet "közepes"-re állítani!

Ezúton is még egyszer köszönet labiscsakl-nak a szuper, egyedülálló élményért  :yes: !

Már az odavezető út sem volt rossz, főleg a szerpentin Cortinától fölfelé - kihoztam Szutyikából, amit csak lehetett  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #579 Dátum: 2010.07.22 20:07:36 »
Szamomra volt orom  :flowers: :hug:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #580 Dátum: 2010.07.22 20:13:21 »
Megyünk még  :D ! Legközelebb pl. jöhet a Böses Weibl  :yes:

Azon még az ösvény is ki van jelölve  ;) :szemez: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #581 Dátum: 2010.07.23 07:30:04 »
Nagyon jó képek és tényleg nagy buli lehetett. Grat !  :clap:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #582 Dátum: 2010.07.23 08:29:51 »
Megyünk még  :D !

Legyen  :hug: ...es a Boses Weibl elott vagy utan megyunk a Viozra:szemez:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #583 Dátum: 2010.07.23 13:06:01 »
Már 3645-re akarsz felvinni  :D ? Ott végképp nincs levegő  :sorcerer: :lol: ...

Na, de szerintem legyen felváltva, tehát most én mentem, legközelebb te jössz (a Weiblre), aztán harmadik lehet ez  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #584 Dátum: 2010.07.23 14:35:36 »
Hat, ha en mar atmegyek, akkor legyen a Hoher Sonnblick is. Meg a Konigsjodler, bar el bennem a gyanu, hogy arra nem tudlak majd ravenni  :)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX