Szerző Téma: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás  (Megtekintve 1169407 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3120 Dátum: 2009.10.27 08:39:21 »
Szeged...Ha eddig jönnétek, gondolom lenne a kiszállásnak díja, nem?
Gabe 254.

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3121 Dátum: 2009.10.27 21:28:15 »
Szeged...Ha eddig jönnétek, gondolom lenne a kiszállásnak díja, nem?

Aha, 300 HUF/10km... annyi a benzint!

leszilaci

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3122 Dátum: 2009.10.27 21:54:43 »
Szeged...Ha eddig jönnétek, gondolom lenne a kiszállásnak díja, nem?
szeged-pöst-szeged kb 350km
gázolaj literje legyen 275ft
fogyasztás a dízel coriddal autópályán, 90-100km/h között 3,5l/100km (ha ügyes vagy, mehet ez lejjebb is... autópálya használatát mellőzve :whistling: )
azaz kb12literrel meg lehet járni :sorcerer: 12*275=3.300ft de kerekítsünk 3500-ra :D
Gabe, helyedben hajnal 4körül indulnék,h pontosan nyitásra érve a cori legyen az első autó  ;)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3123 Dátum: 2009.10.27 22:10:04 »
Szeged...Ha eddig jönnétek, gondolom lenne a kiszállásnak díja, nem?

Aha, 300 HUF/10km... annyi a benzint!
Szia Jesse!! :D
A hétvégén jutottam el odáig hogy kipróbáljam a küldött cuccokat....  :censored:
A festékszigetelő szer az kiváló--esőben nem marad meg az autón a retek....meg 80 felett a víz sem.... és gyönyörű hatása lesz a fényezésnek.....olyan mintha mindig vizes lenne!! :D
A gumi és műanyagápoló szintén kiváló minőség nagyon jó illattal...
A Wash and Wax...egy nagyon jó és hatásos tisztító és ápoló szer autók fényezésére...nagyon kiadós!!
a buff n shine.... gyors és könnyű fény autókra kézzel is könnyen felhordható.......
Tényleg ajánlani tudom mindenkinek.... bocsi hogy most csináltam meg de most volt időm úgy ahogy....
Sajna nekünk a kozmetikai rész az halott...2 autókereskedő akivel meg voltunk egyezve ...ők bezártak....sajna semmi forgalmuk nem volt mióta a hiteleket befagyasztották a bankok....
Többit mail-ben írom majd!! :D
Jesse termékei tényleg bizonyítottak nálam....szerintem érdemes megrendelni tőle.. :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3124 Dátum: 2009.10.28 08:37:49 »
fogyasztás a dízel coriddal autópályán, 90-100km/h között 3,5l/100km (ha ügyes vagy, mehet ez lejjebb is... autópálya használatát mellőzve :whistling: )
Meglepődnél, de ennél azért magasabb, majd 4 liter. Hiányzik Andris ültetése, meg a Misi Energy gumi... :(
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3125 Dátum: 2009.10.28 09:03:54 »
Meglepődnél, de ennél azért magasabb, majd 4 liter. Hiányzik Andris ültetése, meg a Misi Energy gumi... :(
kizárt... :eek:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3126 Dátum: 2009.10.28 09:21:14 »
Pedig hidd el...
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3127 Dátum: 2009.10.28 09:38:12 »
Pedig hidd el...
nem hiszem :tt2: be akarsz csapni :devil:

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3128 Dátum: 2009.10.28 23:09:12 »
Szia Jesse!! :D
A hétvégén jutottam el odáig hogy kipróbáljam a küldött cuccokat....  :censored:
A festékszigetelő szer az kiváló--esőben nem marad meg az autón a retek....meg 80 felett a víz sem.... és gyönyörű hatása lesz a fényezésnek.....olyan mintha mindig vizes lenne!! :D
A gumi és műanyagápoló szintén kiváló minőség nagyon jó illattal...
A Wash and Wax...egy nagyon jó és hatásos tisztító és ápoló szer autók fényezésére...nagyon kiadós!!
a buff n shine.... gyors és könnyű fény autókra kézzel is könnyen felhordható.......
Tényleg ajánlani tudom mindenkinek.... bocsi hogy most csináltam meg de most volt időm úgy ahogy....
Sajna nekünk a kozmetikai rész az halott...2 autókereskedő akivel meg voltunk egyezve ...ők bezártak....sajna semmi forgalmuk nem volt mióta a hiteleket befagyasztották a bankok....
Többit mail-ben írom majd!! :D
Jesse termékei tényleg bizonyítottak nálam....szerintem érdemes megrendelni tőle.. :D

Oh tenksz öcsim! Ürülök hogy tetszett a cuccokat!

Vadszőlő

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3129 Dátum: 2009.10.31 23:30:42 »
Heló!
Most vettem a 2003-as Avensis-embe egy bal első fényszórót (bontott). Sajnos karcos a búrája. Kipolíroznám, vagy políroztatnám, de azt hallottam, hogy attól kezdve, hogy lepolírozom a felületről a keményített réteget (ha van ilyen) már könnyen be fog mattulni.

Mit tudtok erről a keményített rétegről? (a szemüvegemen biztosan van ilyen, de a fényszórón?)...javascript:void(0);
lehet, hogy már kérdezték, de engem érdekel :)

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3130 Dátum: 2009.11.01 17:52:58 »
Heló!
Most vettem a 2003-as Avensis-embe egy bal első fényszórót (bontott). Sajnos karcos a búrája. Kipolíroznám, vagy políroztatnám, de azt hallottam, hogy attól kezdve, hogy lepolírozom a felületről a keményített réteget (ha van ilyen) már könnyen be fog mattulni.

Mit tudtok erről a keményített rétegről? (a szemüvegemen biztosan van ilyen, de a fényszórón?)...javascript:void(0);


Igen van egy 8-10 mikronos védőréteg rajta de ha már annyira karcolt hogy polírozni kell, akkor tuti hogy már nincs rajta. Néhány x az autómatamosóba is leszedi ezt a vékony réteget. Ki kell polírozni aztán rendszeresen kéne waxolni (2-3 havonta az autóval együtt) és semmi baja nem lesz :). Itt vannak a polírpaszta és itt van az autó waxok.

- Jesse

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3131 Dátum: 2010.01.11 09:59:39 »
Urak segitseg kellene.  :flowers:
Tegnap a kuton letakaritottam a szelvedot es a sofor elott pont szem magassagban huztam egy szep vizszintes karcot a szelvedobe  :banging: Nem tunik tul melynek (ha nedves az uveg el is tunik de mindig nem kozlekedhetem igy  :szemez: ). Lehet ezzel barmit kezdeni? Uvegpolir, vizuveg, ecetes ollo, csakany vagy teliholdnal levagott kecskehere?


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

TZoli

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3132 Dátum: 2010.01.11 12:24:56 »
Urak segitseg kellene.  :flowers:
Tegnap a kuton letakaritottam a szelvedot es a sofor elott pont szem magassagban huztam egy szep vizszintes karcot a szelvedobe  :banging: Nem tunik tul melynek (ha nedves az uveg el is tunik de mindig nem kozlekedhetem igy  :szemez: ). Lehet ezzel barmit kezdeni? Uvegpolir, vizuveg, ecetes ollo, csakany vagy teliholdnal levagott kecskehere?

A kutas mosókefével? NA ezért mondom én mindíg a kutasnak ha jön a kezébe azzal a sz.rral, hogy hozzá ne merjél nyúlni.
Lehet polírozni is, meg kéne mutatni egy jó szélvédőjavítónak, ha látja többet tud mondani.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3133 Dátum: 2010.01.11 13:10:04 »
A kutas mosókefével?
Azzal.  :wacko:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3134 Dátum: 2010.01.11 13:54:23 »
Akkor az jégcsákány volt, nem kefe!  (a kutasnak pedig  :naspang: )