Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250811 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2520 Dátum: 2009.03.05 21:34:19 »
Nekem egy Lanceros verte ki ma a biztit :censored:

2sávos út, (70es limit) előttem egy Opel, 50re beállva :yawn: na mondom akkor kielőzöm jobbról, ott jött a Lancer, (de már hosszú mp-ek óta, zsinórban) ahogy kiraktam az indexet, egyből elkezdte nyomni, addig persze ráért 50el menni, nyomtam egy 3ast és simán besoroltam elé :devil: erre elkezd fénykürtözni, a gázról se kellett lelépnie, nemhogy fékezni vagy ilyesmi, akkor mi a lóxarért refizik :?:

De ez se volt elég, tol le, én olyan 85-nél elengedtem a gázt, ő jön és tol, refizik, aztán már a fényszóróját se látom, már ott ül a csomagtartomómba, hangsúlyozom :excl: előtte simán ráért 50el menni, most biztos vérszemet kapott, vagy a fene se tudja :wacko:

Aztán a pirosnál egymás mellett állunk, át se nézett, csak a lámpát sasolja, éééés gyorsultunk egyet :clap: ez már tiszta vadnyugat! :yes: :cowboy:

Kisvártatva, már majdnem otthon voltam, tököl előttem egy C3-as, ott már csak 1sáv van, 50es a limit úgyhogy biztos ami biztos tartottuk a 39és felet, kielőzöm, ez is refizik :?: :?: komolyan mondom megfogom nézni: van valami matrica hátul? :hmmmm: Vagy mi a... :censored: van.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2521 Dátum: 2009.03.05 21:38:55 »
...nincs egyedül az utcán, és én ott mögötte nem érek rá, HALADNÉK  :excl: :excl: :excl: :banging: :banging: :banging:

Kéne egy fényreklám hátulra ::) az ilyen fénykürtös csigáknak:

Ne a refit buzeráld, hanem a nyomd a gázpedált!  :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2522 Dátum: 2009.03.05 21:53:14 »
Peti lehet szexin világít a hátsó prizmád és azért próbálgatják a refijüket.....de hát nagy az Isten állatkertje.....!! Egyébként ha a bösszme beleáll a seggedbe először villantsd fel a féklámpád azt ha nem ért akkor satuzz bele...úgyis fizet a biztosító mivel nem tartotta be a köv. távolságot!! :D Egyébként ma ilyen nap volt....tele volt nálunk is amatőrrel a város és környéke.....esik az eső azt mindenki 22 és féllel megy....de minek???? plusz parkolni se tudnak..... egy twingós pl vagy 5 percig küzdött mire beállt kb 2 camry méretű helyre,akkor a belső sávot mindenki 30-al használta....már ott tartottam hogy többet előztem dupla zárót átlépve mint hogy a saját sávomba haladjak... :whistling: :whistling:..... szóval a mai napra no comment.... :censored: :censored:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2523 Dátum: 2009.03.05 21:56:27 »
...azt ha nem ért akkor satuzz bele...

Ááá, ezt biztos hogy nem, egy hülye miatt se fogom leamortizálni az autót. :innocent:
 

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2524 Dátum: 2009.03.05 22:07:39 »
Havernak is beleálltak a "seggébe" mármint az autójának..azt "átszaladt előtte egy macska" :D :D belesatuzott a hátulja rotty...tk-ra vették....azt fizetett is neki a biztosító a 900-at se érő passatra 1.2 millt (ennyi volt a tax ára..de 900ért se tudta volna előtte eladni)...meg még nála maradt az autó amit eladott 400ért......szóval nem járt rosszul!!  :ph34r: :devil:
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.05 22:09:49 írta szkaresz »

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2525 Dátum: 2009.03.05 22:52:49 »
Ez ment egész nap a városban  - Esett az eső!

-A Hungárián a 70-es tábláknál a csúcssebesség 55-volt.
-A Nagylajosról a RóbertK felé az M3-végén keresztül mentem, a rákanyarodáskor körbeautóztam kb 10 kocsit.
-30-40m követés távolságot hagy, így 3 kocsi fér át a zöldön
-40 el gurul, majd lazán 4-5 másodperces piroson átvágtat, úgy, hogy  a másik sávban már zöldnél fékeztünk, mert keresztben egy mentő próbált átjutni, szerencse hogy előtte is bénáztak, különben belecsattan - így is fékezett, pedig már neki volt zöld.
-Jobbkezes utcába benézek, kb 50m-re araszol, átmegyek előtte, nyom egy padlógázt a golfjának, és dudál+refizik, majd kb 25m-el mögöttem átszáguld a kereszteződésen - nem tudom, hogy ő hogy nézett jobbra ???
-Az autópályán hazafelé kb 1km hosszan lehetett 130 körül menni, végig 100-110 el vánszorogtunk, mert nem képes rálépni a gázra, de az 500m-re levő kamionig már nem megyki, a mögötte jövő meg nem elég agresszív, így 15-20 kocsi vonatozik mögötte - persze amikor kamion mellé ér, nagyot fékez.

- hogy ezek miért nem áramot vezetnek???





Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2526 Dátum: 2009.03.05 23:24:21 »
persze amikor kamion mellé ér, nagyot fékez.
Ma egy hasonló mentalitású Jaguart fogtam ki, minden szembejövő autónál fékezett, utána meg gyorsított. Csak nem volt sok esélyem, mert ez a kompresszoros fajta volt. :wacko:
music     

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2527 Dátum: 2009.03.05 23:26:05 »
persze amikor kamion mellé ér, nagyot fékez.
Ma egy hasonló mentalitású Jaguart fogtam ki, minden szembejövő autónál fékezett, utána meg gyorsított. Csak nem volt sok esélyem, mert ez a kompresszoros fajta volt. :wacko:
valami benzinkútnál miért nem cukroztad meg a benzinét..akkor lett volna esélyed.. :D :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2528 Dátum: 2009.03.06 00:07:44 »
Tötymörgők ellen, ajánlanám figyelmetekbe, biztos van Toyotára meg Pugra is  :flowers: :flowers: :flowers:
kisa
born to ride

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2529 Dátum: 2009.03.06 00:18:51 »
Mad Max  :clap:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2530 Dátum: 2009.03.06 00:57:34 »
persze amikor kamion mellé ér, nagyot fékez.
Ma egy hasonló mentalitású Jaguart fogtam ki, minden szembejövő autónál fékezett, utána meg gyorsított.

Valszeg nem látott rendesen  ::) ... Hogy egész őszinte legyek, remekül felfestett(len) szélű országútjainkon, sötétben-esőben néha én is zavarban szoktam lenni, mikor jönnek szembe - pláne ha az illető fényszórói vakítanak, ami ugye elég gyakori eset  :wacko: ... Ha már régóta vezetek, ergo fáradt vagyok, akkor ilyenkor előfordul, hogy egy-két mp-ig egyszerűen nem látok semmit, csak a szembejövő lámpáit  :helpsmilie: ... Ilyenkor én is ösztönösen lassítok - van, hogy fékezek is  ::)

Ha valaki jön közel mögöttem, akkor csak rosszabb a helyzet - mert olyankor igyekszem gyorsabban menni (hogy ne tartsam fel), viszont ezt a gyorsabb tempót, a fent leírt szituban, gyakran már nem érzem biztonságosnak  :surrender:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2531 Dátum: 2009.03.06 01:09:20 »
Palaczk...ma már sokadszor értünk egyet....ez tényleg így van..főként ha karcos a szélvédőd és hülyén törik meg rajt a fény az még kikészítő...... de egyébként tényleg veszélyes ez a felfestetlenség..... múltkor a 81-esen Mór fele...este szakadó esőben és ködben élmény volt a nyomvályús úton vezetni,persze felező vonalat látni nem lehetett.  :censored:......plusz tele volt kamionnal minden..... én ilyenkor beállok valaki mögé és a lámpáját nézem....persze normális követési távolsággal!! :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2532 Dátum: 2009.03.06 01:33:20 »
Palaczk...ma már sokadszor értünk egyet....ez tényleg így van..főként ha karcos a szélvédőd és hülyén törik meg rajt a fény az még kikészítő...... de egyébként tényleg veszélyes ez a felfestetlenség..... múltkor a 81-esen Mór fele...este szakadó esőben és ködben élmény volt a nyomvályús úton vezetni,persze felező vonalat látni nem lehetett.  :censored:......plusz tele volt kamionnal minden..... én ilyenkor beállok valaki mögé és a lámpáját nézem....persze normális követési távolsággal!! :)

Hát igen - ilyen szituban néha én is nekiállok "vonatozni", bár nem szívesen teszem, mert pl. gyűlölöm, ha ezt velem csinálja valaki, vagyis mögöttem jön tartósan  ::) ... Persze ha messze van, akkor nem annyira zavaró - így igyekszem én is, ha már alkalmazom a módszert, sebességtől függően legalább 50-100 méterre lemaradni.

Néha amúgy tényleg gyakorlatilag nem látni az utat - ha sötét van, esik az eső, nincs felfestve a széle, és még sáros is valamennyire, akkor katasztrofális tud lenni a dolog  :wacko: ... Na, ilyenkor irigylem az egyterűekben, SUV-okban stb. ülőket  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2533 Dátum: 2009.03.06 08:52:14 »
Régebben én is így csináltam, ha jött mögöttem gyorsítottam, hogy ne akadályozzam, amikor volt hely jeleztem, és elengedtem. - De mostmár lesz*rom; annyival megyek, amennyivel megyek általában min 10%-al a megengedett felett, ha akar megelőz, ha nem , nem.
Rengetegszer volt, hogy 55x előzhetett volna, de nem ment, aztán elment, és a következő 80-al guruló teher mögé állt be, én meg előzhettem 2 kocsit.
Vagy autópályán kimentem a két nem túl messze menő teher közé, de csak annyira gyorsított, hogy épp beért mellém, én meg fékezhettem. - Ha nem alacsonyan repülve érkezik, akkor nem megyek ki, ha nincs legalább 200-250m két teher között. Aki gyorsan megy, az többnyire megérti, ha a kamion mellett jelzek , hogy benmegyek, és gyorsan elhúz, aki meg 142-vel bearaszol a kocsi seggébe, az meg tőlem villoghat is-úgyse látom, nem megyek ki, amíg nincs normális hely.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2534 Dátum: 2009.03.06 09:38:10 »
persze amikor kamion mellé ér, nagyot fékez.
Ma egy hasonló mentalitású Jaguart fogtam ki, minden szembejövő autónál fékezett, utána meg gyorsított.
Valszeg nem látott rendesen  ::) ...
Csak ez világosban történt... :ph34r:
music