Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1270844 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2475 Dátum: 2009.03.04 09:45:53 »
A legszebb, amikor a fém buckák elkoptak, és csak a csavarok állnak ki a betonból!

 :wacko:

Egyszer a Corival "megkellett" :whistling: fordulnom egy ilyen aknamezőn, 2vel mentem át a pogikon, mégis nyeklett-nyaklott az autó. :surrender:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2476 Dátum: 2009.03.04 10:03:09 »
Ez is ott volt, sztem Trotter, Polimer low noise kazija is benne van :ph34r:
Hát ez jó! Trotter törizik, Peti meg guberál. Hová süllyedünk?!  :wacko:
Amúgy a kazira igényt tartanék, ha lehet, jól jönne a TDK Ma-gx kazettáim mellé...
Ja, és még egy megjegyzés: úgy látom megtaláltuk, hogy honnan lopta az OBI a szlogenjét...
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2477 Dátum: 2009.03.04 10:05:34 »
 :nono: Még mielőtt mindenkit nagyon kellene sajnálni, szögezzük le, ezek a gömbök éppen arra lettek kitalálva, hogy ne menjenek át rajtuk.
Érdekes, hogy pl. Bécsben ilyet nem lát az ember, és nem azért, mert ott más a polgármester, hanem azért, mert ott nincs rá szükség  :nono:
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2478 Dátum: 2009.03.04 10:07:36 »
Hjam, úgy látszik a (civil v. áll :devil:)rendőrök hónapja van :clap: reggel gurultam a Hungárián, szokásos tempó, külső sáv, egy Fóka hanyagul kiteszi az indexet és egy határozott mozdulattal berántja az autót, satufék, de így se tettem volna a kezem a két autó közé, elkezdtem dudálni refizni, füstjelezni meg minden, fickó elkezd mutogatni (sztem az egyezményes jel volt :winkiss:) majd kisvártatva satufék, rába.x.ott mert sejtettem, hogy ez lesz a következő lépés, az eddigi intelligens megnyilvánulásai után, úgyhogy egy sávot be, ő meg had fékpróbázzon, mókás volt ahogy elmegyek mellette az meg keres a visszapillantóban hogy hol vagyok. [rohog]

Pár mp és mellém gyorsul, látom jár a szája meg picit mozgatja felém az autót :?: pirosnál megállunk, látom még mindig szófosása van így átnéztem, ablak le, na ekkor elkezdett matatni a középkonzolnál, én is hátranyúltam megkeresni a műanyag uzit :D és elővett egy rendőrigazolványt, nem tudtam kivenni hogy bóvli v. igazi, bár nem is érdekelt, egyedül úgy se igazoltathat, (vagy javíts ki Trotter), mondja látod ezt, látod ezt? Mondom látom, és most mi lesz Kojak? :-*
Közbe zöldre váltott a lámpa és elindultam, ő meg füstölgő kerékkel, parketta, már húztam ki a belső sáv felé, hátra rámhúzza, de simán csak elment, sztem olyan 150ig gyorsulhatott fel a Hungária felüljárón. :hmmmm:

Hajjjjaj :whistling:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2479 Dátum: 2009.03.04 10:10:39 »
...Peti meg guberál. Hová süllyedünk?!  :wacko:

Recesszió... :ph34r: :winkiss:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2480 Dátum: 2009.03.04 10:15:31 »
Még mielőtt mindenkit nagyon kellene sajnálni, szögezzük le, ezek a gömbök éppen arra lettek kitalálva, hogy ne menjenek át rajtuk.

Én se ott közlekedek :flowers: egyszer mentem rá egy bu.zi Suzukis miatt, mert nem volt kedvem 25ésféllel végigmenni a Halleron, egyszer meg a körúton visszafordultam a Corival, mert a hídon valaki öngyi akart lenni, és jó 15perce álltunk már egyhelyben, attól meg: :death:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2481 Dátum: 2009.03.04 10:53:24 »
D és elővett egy rendőrigazolványt, nem tudtam kivenni hogy bóvli v. igazi, bár nem is érdekelt, egyedül úgy se igazoltathat, (vagy javíts ki Trotter), mondja látod ezt, látod ezt? Mondom látom, és most mi lesz Kojak? :-*
Közbe zöldre váltott a lámpa és elindultam, ő meg füstölgő kerékkel, parketta, már húztam ki a belső sáv felé, hátra rámhúzza, de simán csak elment, sztem olyan 150ig gyorsulhatott fel a Hungária felüljárón. :hmmmm:
Hajjjjaj :whistling:

A rendőr akkor igazoltathat, amikor eldönti, hogy igazoltat.  :D  Azonban intézkedésbe akkor kezd, ha azt végig is tudja vinni. Hogy nézne már az ki, hogy egy hasonló esetben szemüeggel távozna?  :nono:

Nem értem a szitut, amúgy. Miért nem lehetett egy barátságos félmosollyal bocsánatot kérni? Legyen boldog a lelki szegénye... :nonono:
Szerintem fel sem fogta, hogy mi is történt. Szeretem, hogy comboskodnak.. Nem egy sötétkék FókaII volt, kopasz (tar) 40-es magasabb emberszerkezettel?
Esetleg fekete garbó?
Ilyen igénytelen magatartás, hogy legyez az igazolvánnyal, de komolyan.... Ilyet egy igazi zsaru sohasem tenne. Nem ettől lesz igazi zsaru a zsaru. Szerintem.

Egyszer hasonló szituban én kiszedtem a polgárőr urat a kocsijából, hogy most mutasd öcsém, hogy ki vagy. Akkor csak habogott, hogy átléptem a záróvonalat. Aha.
Mondtam neki, hogy tegyük fel, hogy átléptem. És akkor mi van? :devil: Mit csinál? Feljelent? Milyen jogalapon, és egyáltalán.... Egyébiránt, meg hol a fénykép, video, egyéb bizonyíték. Mondta, hogy látta. Mondtam, hogy aha. :hug:
Na hagyjuk.  :censored:

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2482 Dátum: 2009.03.04 11:19:16 »
Én azt veszem észre hogy (megint) egyre agresszívabb a közlekedés, mintha mindenki az autóban élné ki a gondjait, problémáit, most már gyakorlatilag kétfajta autósba botlani, persze tisztelet a kivételnek, van aki xarik mindenre, letol ha 60-al akár 70-el mész az 50es úton, mert ő menne, aztán ha leelőzött, beáll a Te tempódra, közbe átmegy a piroson, bepofátlankodik, rá nem vonatkozik semmilyen szabály, aztán van a másik véglett, 43ésféllel megy, nem hajlandó gyorsítani a 70-es úton se, szigorúan mindig a belső sávban, úgy helyezkedik hogy ne tudjál elmenni, ha leakarod előzni gyorsításba kezd, ezáltal szabálytalankodások sorozatába kerget, ez talán rosszabb az elsőnél is. :no:

A Fóka amúgy II-es volt, fekete vagy sötétkék, nem tudom mert még nagyon reggel volt ;) inkább 30as vége felé ürge ült benne és haja az volt bőven. :D

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2483 Dátum: 2009.03.04 12:27:51 »
D és elővett egy rendőrigazolványt, nem tudtam kivenni hogy bóvli v. igazi, bár nem is érdekelt, egyedül úgy se igazoltathat, (vagy javíts ki Trotter), mondja látod ezt, látod ezt? Mondom látom, és most mi lesz Kojak? ....
 

A rendőr akkor igazoltathat, amikor eldönti, hogy igazoltat.  :D  Azonban intézkedésbe akkor kezd, ha azt végig is tudja vinni. Hogy nézne már az ki, hogy egy hasonló esetben szemüeggel távozna?  :nono:....
.....
Egyszer hasonló szituban én kiszedtem a polgárőr urat a kocsijából, hogy most mutasd öcsém, hogy ki vagy. Akkor csak habogott, hogy átléptem a záróvonalat......

Egyedül a rendőr is megb.ja ezt-azt...nincs hatósági tanúja benyalhat...ez az egyik...másik..ő sem veszélyeztethet...tehát ha pofán vered se lett volna semmi hisztizni valója....de szerintem ha elém bevág simán nekimentem volna és legalább fizetett volna a biztosító :D :D
Ilyen esetekre van nálam egy rossz keresztkulcs...(is) :D
A másik hogy megkülönböztetett jelzés nélkül rá ugyanúgy vonatkoznak a kresz szabályai..ha nem tartja be ő is büntethető.... a 150-ért már megkapta volna szerintem a 300e-es csekket!! :D
Trotter...záróvonalnál már én is bekérdeztem a rendőrt hogy esetleg feltekertem-éééééé.....hát nem nagyon tetszett neki a kérdés....bár a fiatalabb az mosolygott...:D :D de mivel 2-en voltak nem sok vitázni valóm volt és így kaptam egy 10e-es csekket....de még ennek is örültem mert a dupla zárót 140-el léptem át....asszem örülhetek hogy megúsztam anno ennyivel... :D
Mondjuk az a gáz hogy engem már úgy igazoltatnak hogy nem a papírokat kérik... (mert sajna ismernek...) hanem azzal kezdik hogy már megint nincs-ééééééé valami az autóban... (lőfegyver,szúrófegyver,k.szer stb)...igazából szabálysértésért már ki se nagyon szednek...csak ha olyanjuk van hogy bekukkantsanak a az autóba!!
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.04 12:38:56 írta szkaresz »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2484 Dátum: 2009.03.04 15:59:29 »
Sziasztok!

Ebben a nehéz gazdasági helyzetben nehéz munkát találni, azonban most van lehetőség. :)

Amerikai multinacionális vállalatunknál nemsokára (kb. májusban kellene kezdeni) megüresedik egy recepciós állás Törökbálinton, mivel kolleganőm anyai örömök elé néz. 

Ha van valaki, akinek akad kis használható angol nyelvtudása (napi 2-3 angol telefon van), és szívesen végezné 1-2 évig ezt a munkát (van előrejutási lehetőség, szóval nem kell innen nyugdíjba menni), az a részletekért írjon nyugodtan PÜ-t nekem. :)
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2485 Dátum: 2009.03.04 19:04:29 »
Következő szituációs gyakorlat volt ma: Róna-Nagy Lajos Xeződésbe álltam, már vagy jó 10perce, mert a lámpa simán elfelejtett zöldre váltani, a Nagy Lajos váltott, tehát volt piros, csak nálunk maradt el a zöld, olyankor értelemszerűen telipiros volt az egész kereszteződés, aztán 2autó átment előttem, és utána én is :whistling: (siettem, tudom ez nem mentség) aztán láttam hogy kisvártatva többen átjöttek, most nem tudom a lámpa "javult" meg, vagy csak egy bolond százat csinál, de a lényeg hogy mondta ismerős: bátor vagyok, mert tele van kamerázva a város :ph34r: ugye ezek az urban legendek már évek óta keringenek, de most este megkérdeztem rendőr ismerőst is: Ő is azt mondta van már jó pár helyen :ph34r: :ph34r: úgyhogy tényleg ne játsszak ezzel mert megy a 100ezres bünti :death:

Ti mit tudtok erről?? :hmmmm:

Mert én eddig semmilyen autós fórumon nem olvastam erről a jelenségről, hogy valakit így büntettek volna. :?:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2486 Dátum: 2009.03.04 20:37:26 »
veszprém jutasi ut, meg vhol debrecenben van 100 ropis piros. ez tuti.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2487 Dátum: 2009.03.04 20:40:59 »
Hát nekem azért szfvár és környéki fix trafipaxokról is jól esne egy lista..... :D :D Ha valaki tudja ne tartsa magába please!! :D

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2488 Dátum: 2009.03.04 21:06:03 »
Egyszer hasonló szituban én kiszedtem a polgárőr urat a kocsijából, hogy most mutasd öcsém, hogy ki vagy. Akkor csak habogott, hogy átléptem a záróvonalat. Aha.
Mondtam neki, hogy tegyük fel, hogy átléptem. És akkor mi van? :devil: Mit csinál? Feljelent? Milyen jogalapon, és egyáltalán.... Egyébiránt, meg hol a fénykép, video, egyéb bizonyíték. Mondta, hogy látta. Mondtam, hogy aha. :hug:
A rendőr Urak is azt szokták volt mondani: "Láttuk!" Nem is...:"Laattuk." (már, amennyiben érzitek különbséget) Ja, igaz: azok rendőrök és nem fránya polgárőrök és egyéb halandók... A bizonyítékok meg... na, inkább ez is felejtős....
hazard

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2489 Dátum: 2009.03.04 21:06:10 »
veszprém jutasi ut, meg vhol debrecenben van 100 ropis piros. ez tuti.

Jah, a debrecenit azt vágom, abból most volt nagy felhajtás, de Bpesten???

Emléxem pont nemrég nyilatkozott valami főmufti, hogy Budapesten nincs piros-áthajtást figyelő-regisztráló lámpa telepítve, és hogy a neten keringő táblázatok 1-1ig kamuk...