Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574309 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #7950 Dátum: 2011.09.24 21:11:51 »
Hát... remélem is hogy nem ebben hordja a tetőcserepet :)
Csak a törmelékeket, mert maszekban útalapokhoz hordja a Corival...gyorsan...

Bocsi, Tondach, ezennel Off befejezve!  :flowers: :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #7951 Dátum: 2011.09.24 21:16:49 »
Pedig 2,5-ért is bomba vétel lenne
Azért a kínálat legdrágább kocsija önmagában nem lehet bombavétel, inkább mondjuk azt, hogy egyben lévő, jó karban tartott, ismerős fórumtárs kocsija, ami mindenképp pozitív egy használtautó vásárlásakor..szóval jó vétel lehet.... bombavétel a Vakator által megvett példány volt, de az a vonat már elment ugye..

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #7952 Dátum: 2011.09.25 16:37:20 »
Pedig 2,5-ért is bomba vétel lenne
Azért a kínálat legdrágább kocsija önmagában nem lehet bombavétel, inkább mondjuk azt, hogy egyben lévő, jó karban tartott, ismerős fórumtárs kocsija, ami mindenképp pozitív egy használtautó vásárlásakor..szóval jó vétel lehet.... bombavétel a Vakator által megvett példány volt, de az a vonat már elment ugye..
...még véletlenül sem azért írtam, hogy bomba ajánlat, mert a kínálat legdrágábbika, hanem, mert töbször láttam már élőben. Tudom, Neked ez nem elég, dehát nem vagyunk egyformák. Engem jobban érdekel az autó valós állapota, mint a papírra leírt bármi (akár a szervizkönyvre is igaz lehet ez). Láttam többször, hogy Tondach hogyan használja a kocsit, megfelelő összeggel a zsebemben VAKON IS megvenném az autóját. És hidd el, nem tévednék!  :flowers:
Vakator TS-e kb 1 az 1000-ből, gyakorlatilag lényegtelen, hiszen a kínálat annyira kevés hozzá hasonlót tartalmaz, hogy annak kifogása pusztán a szerencsének köszönhető, emiatt számomra nem mérvadó, szerencse a javából, és kész. Viszont Tondaché egy tök reális autó, árban nem kevés, ugyan, de szinte biztos.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7953 Dátum: 2011.09.26 10:03:11 »
Pedig 2,5-ért is bomba vétel lenne
Azért a kínálat legdrágább kocsija önmagában nem lehet bombavétel, inkább mondjuk azt, hogy egyben lévő, jó karban tartott, ismerős fórumtárs kocsija, ami mindenképp pozitív egy használtautó vásárlásakor..szóval jó vétel lehet.... bombavétel a Vakator által megvett példány volt, de az a vonat már elment ugye..
...még véletlenül sem azért írtam, hogy bomba ajánlat, mert a kínálat legdrágábbika, hanem, mert töbször láttam már élőben. Tudom, Neked ez nem elég, dehát nem vagyunk egyformák. Engem jobban érdekel az autó valós állapota, mint a papírra leírt bármi (akár a szervizkönyvre is igaz lehet ez). Láttam többször, hogy Tondach hogyan használja a kocsit, megfelelő összeggel a zsebemben VAKON IS megvenném az autóját. És hidd el, nem tévednék!  :flowers:
Vakator TS-e kb 1 az 1000-ből, gyakorlatilag lényegtelen, hiszen a kínálat annyira kevés hozzá hasonlót tartalmaz, hogy annak kifogása pusztán a szerencsének köszönhető, emiatt számomra nem mérvadó, szerencse a javából, és kész. Viszont Tondaché egy tök reális autó, árban nem kevés, ugyan, de szinte biztos.

Meg itt az enyém, az 5 ajtós igaz fekete Faceliftes 105ezerrel - de szintén sérülésmentes ( gyári fény ), stb. Októberig még garanciális is szervízkönyvvel--- de nekem se ér sokkal kevesebbet mint 2.5 ha 2 szett falufelnit adok hozzá. Habár pár százezerről beszélünk, valahogy nem akarom elhinni, hogy 2 milió körül ekkora gondot okozhat pár százezer forint... Főleg ha az ember kiszámolja, hogy vesz még 17"  felniszettet gumival az alaphangon 250Eft de akkor szinte a leggagyibbat vette... Meg egy minőségi kihangosítót 40 ért, 3m biztonsági fóliát... Akkor ugyan ott van kivéve - hogy egy sérülésmentes kocsit kap, full szervíz múlttal - végigszervízelt, második tulajos, magyarprszági stv. Persze ezeket kivehetem, de akkor sem adnám 2,350M alatt. Inkább ponyva rá - a garázsban eláll hétvégi kocsinak - ha az emberek ennyire smuggerek és inkább megvesznek kéteseredetű agyontört kocsikat 2misiért - ki tudja hányadik tulajtól. De akinek gond kell a nyakába... és még van feles 5-6százezre javítgatni - cserélni gyertya, szíj, fékek, kuplung tárcsa, esetleg szinkrongyűrű...amit 80-90ezernél  szoktak az elhívatott gazdák, különben egy olyan tulaj akinek lövése sincsen a kocsijáról - annak ilyen esze ágába sem jut... annak sok sikert kívánok  :devil:
Mindenesetre az enyém eladó. De egy métert nem viszem sehova, mert már volt olyan ***láma aki üress pénztárcával jött elvittem 50km-re. Akit érdekel, az eljön megnézi kipróbálja, bevizsgáltatja, elviszi ha valóban egy ilyen kocsi kell neki... CSak mivel sajnos, kezd lemenni a kocsi ára, egyre több a "honda VTi-t vásárolok" szintű agyanincs baromarc a piacon: "Nem mentem még kéccászal, és mit megy a kocsi, és mennyit fogyaszt, és gyors, van benn ülés ugye" kérdésekkel....
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7954 Dátum: 2011.09.26 10:22:05 »
erről teccenek tudni valamit?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-5092254
még mindig nem tettem le a ts-ről... bár túlképp a mostani1,4 vvti corollával sincs semmi bajom.

Ez a kocsi, itt szenvedett a használtautón motorhibásan még 2-3 hónapja kb fél éven át.... Kikönyököltmotorral.... Az akkori kereskedő valami 900kilóért vesztegette, de ő i becserélte valamibe anno. Úgy látszik valaki megcsinálta, de nem hiszem hogy összejött neki teljesen, ha már árulja is, vagy talán direkt bizniszben gondolkodott már akkor is.
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #7955 Dátum: 2011.09.26 11:31:59 »
Zorits, a Te autódat csak a hahuról és képekről "ismerem". Régebben említettem, hogy a hátsó lámpát én visszatenném gyárira, de ez abszolút szubjektív megítélés kérdése, nem befolyásolná vásárláskor a döntésemet, hogy kell-e az autód, vagy sem. Az elmondásod alapján a Te autód is jó fogás lenne, de meg kell hagyni, hogy rétegmodell, emiatt, úgy gondolom, hogy használtan nehezebb eladni, de legalábbis senki nem szeretné megfizetni azt a felárat, amit a sima változatokhoz képest - egyébként VALÓBAN meg- - ér. Ha nem a mindennapi megélhetéshez kell az ára az autónak, ahogy Tondachnak sem, tudtommal, én a helyedben inkább megtartanám hétvégi autónak, ahogy írtad is.

A Tondachét csak azért hoztam fel példának, mert többször láttam már itt a városban, és ez alapján mondom azt ismeretlenben, hogy nagyon tetszik.  :flowers:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Re: TS
« Válasz #7956 Dátum: 2011.09.26 16:53:45 »
Akkor tedd fel mert meghesszölném...
Fenn van az adok-veszekben...
Köszi a dicsérö szavakat,az autó valóban jó vétel,rendben van teljesen,nincs hajtva,söt 2 éve mondhatni,hogy hétvégi autónak használom.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7957 Dátum: 2011.09.26 17:11:18 »
Szia!

Tényleg gyönyörű :) Nagyon tetszik.. az egyetlen hiba hogy nálam a 2.000.000 a vége... a maradék félmilla nem azért nincs mert nem akarnám kifizetni érte, hanem egyszerűen nincs. :(

jo-ce

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 284
Re: TS
« Válasz #7958 Dátum: 2011.09.26 19:44:35 »
Szia!

Tényleg gyönyörű :) Nagyon tetszik.. az egyetlen hiba hogy nálam a 2.000.000 a vége... a maradék félmilla nem azért nincs mert nem akarnám kifizetni érte, hanem egyszerűen nincs. :(

Nem szabad elbagózni ezeket a kocsikat ki kell várni a vevőt, nagyon réteg autó a Ts.A fő probléma az,hogy sokan nem is tudják,hogy létezik ilyen motorral.ÚGy sokkal könnyebb eladni ezeket, ha a kétkedőket(nem nincstelen tesztpilótákat) viszi az ember egy körre és közben azt mondod neki,hogy ez nem versenyautónak készült anno. Ezeket a kocsikat az fogja megvenni aki ilyet akar vagy megszállott toyotás.Nálam egy éve van lassan a JDF-616-os Ts. Egy percig sem bántam meg,hogy annyit adtam érte amennyit.Tudtam,hogy ilyet akarok, nem néz ki rosszul, illetve én úgy gondolom valós km van benne  és törésmentes.Ez a tudat nekem megérte azt a többletet amit a TAX ár felett fizettem.Szerintem ha valaki nem üti- vágja megadja neki azt amit egy ilyen motorral szerelt autó kíván, örök autónak mondható.Az egész konstrukció megbízható átlag corolla, a motornak pedig nem sok párja van a szívó kategóriában.Fogyasztása ha nyomja neki az ember egy kicsit sok, de ha átlagosan autózik vele valaki(meg bírja állni) akkor teljesen átlag autó fenntartása van.Egyszóval egy teljesen kompromisszum képes típus.Tehát ne féljetek kedves leendő TS vásárlók vegyétek, vigyétek a hirdetett kocsikat :clap: :clap:

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7959 Dátum: 2011.09.27 11:00:37 »
Szia!

Tényleg gyönyörű :) Nagyon tetszik.. az egyetlen hiba hogy nálam a 2.000.000 a vége... a maradék félmilla nem azért nincs mert nem akarnám kifizetni érte, hanem egyszerűen nincs. :(

Megértelek Cimbi! Pár hónap múlva beszéljünk, ne hamarkodd el, hátha nekem is meglágyul a szívem ;)
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7960 Dátum: 2011.09.27 11:04:23 »
Ezzel most ugye tudod, hogy egy nagyon gyenge reménysugarat gyújtottál szívemben? Nincs akkora mint a cirkó őrlángja...de azért ottvan :)

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #7961 Dátum: 2011.09.27 13:50:01 »
JMU rendszámmal láttam egy ezüst faceliftes háromajtós ts-t a Pannónia utcában.Elől csak ts optika van, jel nincs...hátul ugyancsak ezüst Toyota jel.Igazi lopakodó ::)
Eddig nem láttam errefelé...
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.27 13:52:02 írta Aaron85 »
BLACK COROLLA TS 2005

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: TS
« Válasz #7962 Dátum: 2011.09.28 23:36:20 »
JMU rendszámmal láttam egy ezüst faceliftes háromajtós ts-t a Pannónia utcában.Elől csak ts optika van, jel nincs...hátul ugyancsak ezüst Toyota jel.Igazi lopakodó ::)
Eddig nem láttam errefelé...

Ez én vagyok :) De most menjek ki a garázsba, és nézzem meg, hogy elcsenték a ts feliratom????  :hmmmm:
Zsono

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: TS
« Válasz #7963 Dátum: 2011.09.29 00:01:02 »
JMU rendszámmal láttam egy ezüst faceliftes háromajtós ts-t a Pannónia utcában.Elől csak ts optika van, jel nincs...hátul ugyancsak ezüst Toyota jel.Igazi lopakodó ::)
Eddig nem láttam errefelé...

A TS jel megvan ám, mégis kimentem megnézni... :) Hátul piros Toyota felirat, és alatta ezüsttel a mayer, talán ez volt, ami elvitte a szemed. Ettől még lehetek lopakodó... Az autó eredeti állapotában, plusz tuning nélküli.  Szeretem. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.29 00:02:33 írta zsono »
Zsono

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #7964 Dátum: 2011.09.29 09:20:19 »
JMU rendszámmal láttam egy ezüst faceliftes háromajtós ts-t a Pannónia utcában.Elől csak ts optika van, jel nincs...hátul ugyancsak ezüst Toyota jel.Igazi lopakodó ::)
Eddig nem láttam errefelé...

A TS jel megvan ám, mégis kimentem megnézni... :) Hátul piros Toyota felirat, és alatta ezüsttel a mayer, talán ez volt, ami elvitte a szemed. Ettől még lehetek lopakodó... Az autó eredeti állapotában, plusz tuning nélküli.  Szeretem. :)
Jó bátor vagy, hogy a GPS-t szélvédőn hagyod....
BLACK COROLLA TS 2005