Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574234 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4605 Dátum: 2009.10.12 16:40:40 »
Komolyan?


ECu is van hozzá?

HOgyért adják?

Mennyi LE?


A legkomolyabban. És nem is vészes áron. 3000 USD.
Ez van bent az árban.
Az a kis kék doboz egy Greddy emanage blue, amit a gyári ECU kábeleire kell rákötni így nem kell másik ECU.
Kb 80-100 LE-t hoz .

Szerintem nem rossz ennyiért. Az árhoz még hozzájön a beszerelés + programozás. Ez kb. olyan 140 ezer lehet saccra.
1 hétvége alatt beszerelhető. Ez erre van méretezve kiszámolva "neked" csak a szerelés a dolgod és a greddy programozása.
És ha leveszed a turbónyomást kisebbre akkor a váltód, kuplungod is maradhat egy ideig még használatban.


« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 16:44:58 írta tutinet »

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4606 Dátum: 2009.10.12 16:44:22 »
De az a gáz, hogy ne lesz Légzsák, ABS, VSC meg ilyenek ha jól tudom...
Meg sajna nincs felesleges 3000dolcsim :( de jóó lenne ha volna! Asszem rendelném egyből, aztán szerelés!

« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 16:47:01 írta kleingy »

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4607 Dátum: 2009.10.12 16:48:29 »
Miert ne lenne ABS / legzsak / VSC ??? Ez piggyback ecu... csak az ecubol erkezo adatokat modositja (hozzad, kivon) es azt kuldei tovabb. Minden megmarad nekem is ilyenem van. Legrosszabb esetben nehany CEL -el kell szamolni de az esetek tobbsegeben ha rajossz mitol van akkor az is helyrerakhato. A beszereles szerintem hazilag megoldhato ha van valaki ismerosod aki cserelt mar kereket.

Altalaban olyan leirassal jonnek hogy nem nagy kunszt. Az ecu programozas mas teszta de mindig jo kiindulo pont ha ratoltessz egy programot valakitol akinek ugyanez a kitje van egy alap TS-en. Meg persze emelle meg nem art 1-2 meromuszer (szelessavu lambda, olajnyomas, olajho, turbonyomas) meg mondjuk egy elektromos boost controller ... de igy alapbol is nyilvan teljesen jo csak nem art latni ha megsem :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 16:49:28 írta kleingy »
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4608 Dátum: 2009.10.12 16:55:03 »
A greddy emanage blue csak a gyújtásra az injektorokra meg a légtömegmérőre tud rányúlni.
Beszerelhető a kesztyűtartóba, amit bezársz és még vizsgán se fogják észrevenni a trükköt.  :clap: :clap:
A gyári ECU minden más funkciója megmarad semmi sem fog eltűnni. Egyébként is a légzsákoknak külön ECU-ja van ha jól láttam egy rajzon.  :cool2:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4609 Dátum: 2009.10.12 17:01:02 »
Köszi Srácok, Nah jó tudni ezeket ....

Azt hittem hogy nem PB-s hanem standalone.... Így már oks :)

Nah és akkor még 3ezer dolcsi  egy C-one os váltó... :)

Hopsz az már minimum 6000$ wazzz akkor neki sem érdemes állni... :cool2: :wacko:




TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: TS
« Válasz #4610 Dátum: 2009.10.12 17:33:21 »
3,5 ért enyém is eladó Tomii

2szet alu ( Téli 15" Toyota felni + Nyári 17" Brock B6 ,  TTE szárny, LExus-diamond hátsó lámpák...sport kipuff, kinhangosító ennyi a tyuning :)  Jah hátsó keményített futómű....
Sajna pályázni meg versenyezni nem volt lehetőségem/időm vele... 2004/12 have facelift.

Jah a felmerülő gyári hibákat kijavítattam Gariban! ( hidraulikus Láncfeszítő + váltónál a hátramenetnél valami lemez, meg egyes szinkrongyűrű...)

Új féktárcsák + betétek... meg friss váltóolaj csere meg olaj csere meg szűrő... szóval Pöpec...

De nem felétlen eladó, szóval ha valaki azt gondolja, hogy sok érte... akkor so sorry...




Szép az autó és 5 ajtós is úgyhogy szólok majd pár szót az érdekedbe a haveromnak ;) :) Most tényleg nem lehet belőni az autók árát, de persze a vevő betudná simán mint pl Tutinet is aztán ha olyan az illető aki tényleg elakarja adni az alku után megegyezne, de ahogy elnézem a többi TS tulajnak se olyan sürgős, talán amelyiket linkelte Tutinet mert 3 milla alatt próbálja adni bár mondjuk második tulajos és azis pár százassal csökkenti az árát. 

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4611 Dátum: 2009.10.12 18:24:57 »
Idézet
U.I: a ts-t nem lehet hideg motorral pirosba forgatni és lift sincs.
Próbáltad? :D

Olvastam.  :tt2: Egyébként üresben sem megy 7000 fölé, ezt meg láttam.  :whistling: Nagyon óvatosan járok vele.  :flowers:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4612 Dátum: 2009.10.12 18:32:22 »
Idézet
U.I: a ts-t nem lehet hideg motorral pirosba forgatni és lift sincs.
Próbáltad? :D

Olvastam.  :tt2: Egyébként üresben sem megy 7000 fölé, ezt meg láttam.  :whistling: Nagyon óvatosan járok vele.  :flowers:

Sityú :) Jó a logo képed :):):):):):) :D :lol: ;)

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4613 Dátum: 2009.10.12 19:05:06 »

Sityú :) Jó a logo képed :):):):):):) :D :lol: ;)


Köszi, a netről szedtem le, én nem pörgetem 6000 fölé nehogy baja legyen.  :lol: :lol: :lol:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4614 Dátum: 2009.10.12 19:25:07 »
3,5 ért enyém is eladó Tomii

2szet alu ( Téli 15" Toyota felni + Nyári 17" Brock B6 ,  TTE szárny, LExus-diamond hátsó lámpák...sport kipuff, kinhangosító ennyi a tyuning :)  Jah hátsó keményített futómű....
Sajna pályázni meg versenyezni nem volt lehetőségem/időm vele... 2004/12 have facelift.

Jah a felmerülő gyári hibákat kijavítattam Gariban! ( hidraulikus Láncfeszítő + váltónál a hátramenetnél valami lemez, meg egyes szinkrongyűrű...)

Új féktárcsák + betétek... meg friss váltóolaj csere meg olaj csere meg szűrő... szóval Pöpec...

De nem felétlen eladó, szóval ha valaki azt gondolja, hogy sok érte... akkor so sorry...




Szép az autó és 5 ajtós is úgyhogy szólok majd pár szót az érdekedbe a haveromnak ;) :) Most tényleg nem lehet belőni az autók árát, de persze a vevő betudná simán mint pl Tutinet is aztán ha olyan az illető aki tényleg elakarja adni az alku után megegyezne, de ahogy elnézem a többi TS tulajnak se olyan sürgős, talán amelyiket linkelte Tutinet mert 3 milla alatt próbálja adni bár mondjuk második tulajos és azis pár százassal csökkenti az árát. 
[/quote

Kicsit térjünk vissza a földre.i vennétek 111ezer km-vel autót amikor kicsivel drágábban van mondjuk 75ezerért?Tsityu meg Kiscoro most úgyis ki fognak javítani,de Ők vették a 2002-esüket kevesebb km-vel.Tutinet ami le akart gyorsulni az tuti hogy nem astra opc volt,mert az odavert volna mint az állat.Max a 160 pacis kisbusz lehetett az meg nem egy nagy skalp...
Sztem Tondach ts-e is fent van amit 1.4-esre cserélne az az Ő hirdetése régóta árulja lehet hogy kiszállna belőle már kicsit akár olcsóbban is.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #4615 Dátum: 2009.10.12 19:37:00 »
3,5 ért enyém is eladó Tomii

2szet alu ( Téli 15" Toyota felni + Nyári 17" Brock B6 ,  TTE szárny, LExus-diamond hátsó lámpák...sport kipuff, kinhangosító ennyi a tyuning :)  Jah hátsó keményített futómű....
Sajna pályázni meg versenyezni nem volt lehetőségem/időm vele... 2004/12 have facelift.

Jah a felmerülő gyári hibákat kijavítattam Gariban! ( hidraulikus Láncfeszítő + váltónál a hátramenetnél valami lemez, meg egyes szinkrongyűrű...)

Új féktárcsák + betétek... meg friss váltóolaj csere meg olaj csere meg szűrő... szóval Pöpec...

De nem felétlen eladó, szóval ha valaki azt gondolja, hogy sok érte... akkor so sorry...




Szép az autó és 5 ajtós is úgyhogy szólok majd pár szót az érdekedbe a haveromnak ;) :) Most tényleg nem lehet belőni az autók árát, de persze a vevő betudná simán mint pl Tutinet is aztán ha olyan az illető aki tényleg elakarja adni az alku után megegyezne, de ahogy elnézem a többi TS tulajnak se olyan sürgős, talán amelyiket linkelte Tutinet mert 3 milla alatt próbálja adni bár mondjuk második tulajos és azis pár százassal csökkenti az árát. 
[/quote

Kicsit térjünk vissza a földre.i vennétek 111ezer km-vel autót amikor kicsivel drágábban van mondjuk 75ezerért?Tsityu meg Kiscoro most úgyis ki fognak javítani,de Ők vették a 2002-esüket kevesebb km-vel.Tutinet ami le akart gyorsulni az tuti hogy nem astra opc volt,mert az odavert volna mint az állat.Max a 160 pacis kisbusz lehetett az meg nem egy nagy skalp...
Sztem Tondach ts-e is fent van amit 1.4-esre cserélne az az Ő hirdetése régóta árulja lehet hogy kiszállna belőle már kicsit akár olcsóbban is.



if i will buy the i will go for the clean corolla ts  and have not to much km in  the car and look like new.

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4616 Dátum: 2009.10.12 19:49:35 »
Én 103ekm-rel vettem, abban az időben nem volt nagy választék. Pénz se volt több, és kicsivel több pénzért mindig van jobb. Én a kor és km elé helyeztem a vezetett szervízkönyvet és a törésmentes előéletet, akkor nem tűnt rossz vételnek, egyébként most sincs semmi baja. Többször át lett mérve, szerelővel átnézetve, előző szervizek felhívva, szóval sokkal körültekintőbben nem hiszem, hogy el lehet járni. Szerintem a ts888 kocsiját nem űbereli semmi, annak tényleg új szaga van.  :yes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4617 Dátum: 2009.10.12 19:58:24 »
Én 103ekm-rel vettem, abban az időben nem volt nagy választék. Pénz se volt több, és kicsivel több pénzért mindig van jobb. Én a kor és km elé helyeztem a vezetett szervízkönyvet és a törésmentes előéletet, akkor nem tűnt rossz vételnek, egyébként most sincs semmi baja. Többször át lett mérve, szerelővel átnézetve, előző szervizek felhívva, szóval sokkal körültekintőbben nem hiszem, hogy el lehet járni. Szerintem a ts888 kocsiját nem űbereli semmi, annak tényleg új szaga van.  :yes:

Meg ki is próbáltuk Sityu arra már nem emlékszel?Még Te is,pedig elsőre nem akartad...:-)))

TS888 gépe tényleg nagyon jó mivel szinte új motor van benne és az az autó tényleg nem volt sokszor meghajtva,de puszilgatva annál többször :lol:Ő is tudja hogy az ár kicsit sok,de nem akarom rontani a boltját.

Tényleg kell valakinek egy chippelt TS Ecu 1 db kulcsot is adok hozzá amire fel lehet tanítani a többit.Nyomatékosabb kicsit és ténylegesen 200 pacit hoz...Sokat fizettem érte és nem azt kaptam sajna mint amit kellett volna.15 pacit ígért egy neves svájci cég,de nem így lett.50-ért odaadom bárkinek.Pont azt lehet vele elérni hogy meglegyen egy alap Type r:-)

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4618 Dátum: 2009.10.12 20:08:03 »

Meg ki is próbáltuk Sityu arra már nem emlékszel?


Ja , és Szutit kértem meg, hogy kipróbálja + szakértse meg. Hát lehet ennél többet tenni?  :clap: :clap: ;)

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #4619 Dátum: 2009.10.12 20:47:44 »
Kicsit térjünk vissza a földre.i vennétek 111ezer km-vel autót amikor kicsivel drágábban van mondjuk 75ezerért?
A kicsivel drágább az ugye 750.000.-Ft, ami közel 30% felár.  :wacko:
Én, ha TS akarnék venni, elsőként a Tutinet által belinkeltet nézném meg. Faceliftes, toyota márkaszervizbe hordott, törésmentes autó elvileg. Elvileg van rajta gari, de kapásból rákérném a 2év eurocare garanciát, és hajrá.
Ebben a 2-3M-3,5M Ft-os értékkategóriáknál azért 750 000Ft nagy pénz, mégha a másik 1évvel újabb is, és 36ezerrel kevesebbet is futott.
Persze a fékek, abroncsok állapota is számít stb.
Ahogy így néztem a dolgokat, az 1,4-es corinál is alig alig adják meg az emberek a SOL felárat a jóval puritánabb Terra meg alap Cori-hoz képest, a legtöbb vásárló itt Magyarországon 2-3millánál kb 50 000Ft-on Xarakodik....már elnézést, persze ez az ő bajuk, de azért a 750ezer Ft meg a másik oldal, nagy pénz az, na.
Egy 1,8-as motornak meg ne számítson már 30 000Km plusz minusz olyan nagyon nagy mértékben...
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 20:50:11 írta Ákos2004 »