Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574458 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4455 Dátum: 2009.09.25 00:52:29 »
Most mar elmondom... Hazudtam neked. Nem ert bele, csak nem voltal szimpatikus, es meg akartalak vezetni. Amugy mert valtottal temat? :)
kisa
born to ride

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4456 Dátum: 2009.09.25 07:36:02 »
Lehetett tudni , hogy hülyeség ez a kerékdolog. Nem váltok témát: nem is akartam TS-t venni, nekem nem ér meg annyit, amennyit kérnek érte. Eleve nem is volt rá pénzem - sajnos én nem vagyok olyan származású , akihez dobálják a millliós fizukat - mert ha lett lett volna akkor azt vettem volna. De ezt akkor is leírtam nézd vissza.  
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.25 07:44:45 írta tutinet »

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4457 Dátum: 2009.09.25 07:46:30 »
Mivan ? Ne terelj, a Supráról volt szó.

Cimbora, a Suprán már mindenki túllépett, te terelsz, amikor arról lenne szó, hogy le kéne írnod: "igen, srácok, az IS-ből valóban lehet rendes pályaautót készíteni".  :winkiss:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4458 Dátum: 2009.09.25 07:51:50 »
Mivan ? Ne terelj, a Supráról volt szó.

Cimbora, a Suprán már mindenki túllépett, te terelsz, amikor arról lenne szó, hogy le kéne írnod: "igen, srácok, az IS-ből valóban lehet rendes pályaautót készíteni".  :winkiss:

Ok lehet. Csinálhatsz azt is. De előbb meg kéne venned. Addig csak beszélünk róla, hogy mit lehet csinálni abból ami nincs.
Te meg jobban tennéd, ha nem csak szavakban de végre tetekben is megmutatkozna az, hogy csinálsz valamit. mert ugye te voltál az 1. aki motort fog átépíteni és emiatt okoztál egy kis gondot, hogy ha te elviszed az első motort, akkor több hónap mire ujra lesz. de nem vitted el.
Én hónapról hónapra élek a fizumból mostanra a rtartalékaim is elfogytak mégis belevágtam és még nincs vége a dolognak. Még kell költeni jócskán. de akkor se fogok visszakozni. te már elején ezt tetted. Ezt rágd meg inkább.

Senkit nem ültettem sehová, vannak dolgok, amikről más-más információkat kaptam más-más szerelőktől és mérlegelni illetve döntenem kellett merre indiuljak.  De ezek kemény 40-50 ezerek  ugyhogy nem csoda ha hol erre hol arra hajlottam mire letisztult a dolog. Ráadásul az is hátráltató tényező volt, hogy a mintadb. sincs még kész.Közöd nincs ezekhez és nem is tudod, hogy a fórumon kívül is történnek dolgok. Meg hogy kinek milyen lövése van arról vitázhatnánk. Járj annyit utána meg telefonálj meg autókázz annyit az ügy érdekében a saját költségeden , mint én, akkor azt mondom : már csináltál valamit.
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.25 17:55:50 írta tutinet »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #4459 Dátum: 2009.09.25 07:59:56 »
Édes istenem, már megint... "Apa, kezdődiiik!" (ugye nem? :ph34r:)
         

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4460 Dátum: 2009.09.25 08:18:51 »
De előbb meg kéne venned.

:D  :lol: [rohog]

Nem is tudom, mondjuk Mozso hogy merészel ebbe a topikba írni, amikor nincs is TS-e. Fogalmam sincs, mondjuk Palaczk milyen alapon ír egyáltalán bármelyik corollás topikba, amikor ő maga nem is vett Corollát.

Röhej.

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4461 Dátum: 2009.09.25 09:37:23 »
De Tutinet legalább csinált és csinál valamit a kocsival, ami relatíve passzol kocsihoz mert tisztán gyári, de a satriani meg a többi hangoskodó csak a száját jártatja a semmiről oldalakon keresztül. Ezt nem én mondtam, más de én ugyanezt tudom mondani.   1.4-es motort átépítek , meg IS-t veszek stb. Egyikből se lesz semmi......handabanda.....
-azt hittem,h itt a fórumon kinőttük a személyeskedést. tévedtem.
-azt hittem,h ezt a hozzászólásodat(beszólásodat) is törölni fogod, mint amit mozsohoz intéztél.
Őt is kiosztottad 2db, regény méretű hozzászólásban,h miket tévedett. senki nem tévedhetetlen, Ő csak legjobb tudása és infói szerint segíteni akart Neked. mégis lekezelően, bántóan, kioktatóan -lehet,h hirtelen felindulásból- leszóltad egy nyilvános fórumon. aztán hiretelen "bratyizás" :eek: hogyan is van ez?

-tudom mit élt át szuti, mikor 2-3 órákat alszik éjjelente. így voltam az is200-zal én is: a hangja, a futóműve, váltója :wub: (hétvégén újból volt egy 4órás gondolkodásom,h mi lett volna ha megléptem volna az is-cserét, helyette lett celica és hitelt sem kellett felvennem :clap: )

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4462 Dátum: 2009.09.25 09:57:04 »
De Tutinet legalább csinált és csinál valamit a kocsival, ami relatíve passzol kocsihoz mert tisztán gyári, de a satriani meg a többi hangoskodó csak a száját jártatja a semmiről oldalakon keresztül. Ezt nem én mondtam, más de én ugyanezt tudom mondani.   1.4-es motort átépítek , meg IS-t veszek stb. Egyikből se lesz semmi......handabanda.....

Ezt nem is olvastam. Cimbora, komoly gondok vannak veled. Egyrészt senki nem tartozik itt elszámolással a másiknak, pláne nem neked. Ettől függetlenül kb. kismilliószor leírtam, hogy leghamarabb tavasszal esedékes nálam bármiféle költés az autóra. Ha ez nálad hangoskodás, akkor veled van a bibi. Másrészt attól, hogy te csináltattál valamit az autóddal (miközben Mozsót párszor beültetted a hintába....), az nem jelenti, hogy a véleményednek bármiféle súlya lenne olyan témákban, amihez láthatólag lövésed sincs.

Jobban tennéd, ha megrágnád, amit leírsz.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4463 Dátum: 2009.09.25 10:14:49 »
De Tutinet legalább csinált és csinál valamit a kocsival, ami relatíve passzol kocsihoz mert tisztán gyári, de a satriani meg a többi hangoskodó csak a száját jártatja a semmiről oldalakon keresztül. Ezt nem én mondtam, más de én ugyanezt tudom mondani.   1.4-es motort átépítek , meg IS-t veszek stb. Egyikből se lesz semmi......handabanda.....

Ezt nem is olvastam. Cimbora, komoly gondok vannak veled. Egyrészt senki nem tartozik itt elszámolással a másiknak, pláne nem neked. Ettől függetlenül kb. kismilliószor leírtam, hogy leghamarabb tavasszal esedékes nálam bármiféle költés az autóra. Ha ez nálad hangoskodás, akkor veled van a bibi. Másrészt attól, hogy te csináltattál valamit az autóddal (miközben Mozsót párszor beültetted a hintába....), az nem jelenti, hogy a véleményednek bármiféle súlya lenne olyan témákban, amihez láthatólag lövésed sincs.

Jobban tennéd, ha megrágnád, amit leírsz.

Ezeknek az írásoknak már tényleg nem sok köze van a TS-hez...  :D
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4464 Dátum: 2009.09.25 10:17:02 »
 :gun_bandana:  ::)
kisa
born to ride

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #4465 Dátum: 2009.09.25 10:17:48 »
Na akkor most megint azt játsszuk, mint mostanában: ha bárki személyeskedni kezd újra eme hsz után, azt zokszó nélkül törlöm, anyázás jöhet nekem emiatt pü-ben, ígérem, nem fogom elolvasni. Akinek nem inge...  :flowers:
         

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #4466 Dátum: 2009.09.25 10:48:00 »
Ez a fórum arról szól, hogy mindenki latolgatja az elképzeléseit,mi ezzel a baj? Ha ez a fórum egy "üzemi naplóként" szolgálna, és csak akkor lehetne beírni, és csak azt tőmondatban, ami megvalósult az autóval kapcsolatban, akkor egyrészt kihalt lenne, másrészt élvezhetetlen. :surrender:

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4467 Dátum: 2009.09.25 11:12:06 »
Örülök, hogy újra pörög a TS topic, már azt hittem mindenki eladta és nekem is el kell [rohog] [rohog]
TS forever:)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4468 Dátum: 2009.09.25 11:55:36 »
Ez a fórum arról szól, hogy mindenki latolgatja az elképzeléseit,mi ezzel a baj?

Ez kb. minden fórum sajátja. Elnézést a többiektől, hogy eltértem a témától.

Ha van valakinek linkje arról a futóműről, amit Szuti említett, ne habozzon beszúrni.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4469 Dátum: 2009.09.25 12:07:02 »
Ez a fórum arról szól, hogy mindenki latolgatja az elképzeléseit,mi ezzel a baj?

Ez kb. minden fórum sajátja. Elnézést a többiektől, hogy eltértem a témától.

Ha van valakinek linkje arról a futóműről, amit Szuti említett, ne habozzon beszúrni.

Ha a Tein-re gondolsz akkor csak ajanlani tudom! Nekem MR2-ben Tein Super Street van es nagyon zsir. Palyara mondjuk mar a komolyabbak valoak igazan a Super Street (nevebol is latszik) foleg utca + neha palya. Allithato, en toronycsapaggyal egyutt vettem szoval tetejen is alithato doles, stb. Made in Japan! Nem occso de jo. click: http://www.tein.co.uk/
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO