Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565651 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #4080 Dátum: 2009.07.22 08:55:46 »
Ügyes.
Mostanában meg rászoktam az osztrák benzinre a Hungária-Lehel saroknál a körúton .

Ezzel csak az a baj, hogy a Lehel meg a Hungária körút nem keresztezi egymást.  :flowers:
Helyesen: Róbert Károly krt. # Csata utca.  Csak, ha más is oda akarna menni tankolni.  ;)

tutinet, egy helyen tankolunk!  :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.22 08:59:48 írta Trotter66 »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4081 Dátum: 2009.07.22 08:56:10 »
Dieselt, de oda is csak a szutyok 320 BMW fér bele, már egy Lexus is 220D nem :S :( meg D-cat avensis sem auris... :wacko: :devil:

Szóval nem tom, mit érdemes... ez az egész egy nagy ***ság... lóerőadó 2láján.... menjenek a ***ba... remélem valaki tesz egy kis c4et ( nem citröent.. :) ) a kocsija alá aki illyet kitalált :) aztá szertefut a ménese :) Nah azután azt adóztassa meg :)


kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4082 Dátum: 2009.07.22 10:44:29 »
ilyen volt a lift bolt, bocs a minőségért

[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.22 10:50:35 írta kiscoro »
TS forever:)

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4083 Dátum: 2009.07.22 10:46:40 »
Ja igen, ráadásul nem sokon múlt a duplán fizetés.....

Nem sokon múlt?

Benne vagyok :wacko:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4084 Dátum: 2009.07.22 10:51:09 »
kiscoro, ezt honnan szerezted, mert ha jól tom ezekkel gondd volt a ráncfelvarrás előtti TS modelleknél. Neked is ilyen géped van? De ahogy hallom, a vizpumpa is hamar tönkremegy, meg a lánc is... Elméletileg ezeket improveolták a 2. generációban.... ki tudja mi igaz belőle  :?: :hmmmm:

 

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4085 Dátum: 2009.07.22 10:58:25 »
kiscoro, ezt honnan szerezted, mert ha jól tom ezekkel gondd volt a ráncfelvarrás előtti TS modelleknél. Neked is ilyen géped van? De ahogy hallom, a vizpumpa is hamar tönkremegy, meg a lánc is... Elméletileg ezeket improveolták a 2. generációban.... ki tudja mi igaz belőle  :?: :hmmmm:

 
ezek voltak az enyémben, tegnap lett cserélve. Ráncfelvarrás előtti az enyém. Vizpumpáról még nem hallottam, láncfeszítő patron adta meg még magát, de az mindegyik Ts-nél előjön.
TS forever:)

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4086 Dátum: 2009.07.22 11:04:22 »

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4087 Dátum: 2009.07.22 11:05:45 »
Hát a láncfeszítő patron téma igen kérdéses...... Én is cseréltettem az enyémben, de végén kiderült, hogy nem kellett volna.... :)

Ugyanis, az ékszíj nyulik el, és a feszítője ad olyan rezgő hangot, ami nem patronos, hanem olajnyomással műxik... szóval többet nem tud feszíTENI... azaz az előirt km előtt már kb 10.15ezerrel kell cserélni.

A Lánfeszítő meg kb 1.5 -2 szemet tud húzni... szóval ha az nem  szaródott el valóban, akkor Lánc + vízpumpa meg görgők cseréje ajánlott ( Kb +80ezerért.. ), ugyanis az előző genes TSnél meg a celicaknal is gond van a lánccal... gyenge anyag és elnyulik 100ezer km után... aztán szakad is... elmegy a vezérlés és csőőő :)

Szóval, tuti ami tuti, nézz utána sztem, nehogy komolyabb zsét kelljen majd költened rá!


Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4088 Dátum: 2009.07.22 11:07:41 »
Számomra igen vicces, hogy valaki akar egy sportautót/pályaautót, amire így is, úgyis százezreket fog költeni a külső-belső tuning, stb miatt, de az évi x tízezer plusz kiadás miatt nem teszi. Szubjektív véleményemet hallhatták.

 :nono:A TéES-re nem kell költeni. Mentem vele bőven sok, amit megy. Nagyon fanatikusnak kell lenni ha valaki ezt még fokozza, mondjuk Szuti pl. az pozitív értelemben véve persze.

Belülről gyönyörű volt a TéES, hihetetlen milyen szép a belseje pedig ugyanaz a doboz, mint az enyém mégis menyivel igényessebben megtudják csinálni ha akarják.
A küszöbdísz, kormány, könyöklő, pedálok, műszerfal csak hogy pár dolgot mondja, kis dolgok de a részletekben van a lényeg és feldob, pedig alapjában ilyen az enyém is, mégis mintha egész más lenne. Semmit nem kell költeni a belső térre, max egy illatosító + fóliázás  és jónapot.
A kipufogót is hagynám amig jó esetleg kuplungot tetetnék bele. De mivel év végéig garis , ingyen kicseréltetnék benne egy rakás kopó alkatrészt pl. a kuplungot is. :D :D :D
Ja és ezen amit néztem tegnap vadiúj EBC márkáju fúrt mart első féktárcsák és tuningfékbetétek vannak. Hátra is megvan csak az nem fúrt mart . És azt felár nélkül adja.
A lézerblokkolót, keréknyomásmérőt szintén. A lézer, radarblokkolóval meg 100 ezreket lehet "keresni".

Tutinet, most vedd meg ha tudod, amíg szerelmes vagy belé  :tt1: 

Ha meg nem megy most, akkor inkább mondd meg neki, hogy ne kelljen tényleg feleslegesen kijönnie pénteken.
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4089 Dátum: 2009.07.22 11:09:27 »
Hát a láncfeszítő patron téma igen kérdéses...... Én is cseréltettem az enyémben, de végén kiderült, hogy nem kellett volna.... :)

Ugyanis, az ékszíj nyulik el, és a feszítője ad olyan rezgő hangot, ami nem patronos, hanem olajnyomással műxik... szóval többet nem tud feszíTENI... azaz az előirt km előtt már kb 10.15ezerrel kell cserélni.

A Lánfeszítő meg kb 1.5 -2 szemet tud húzni... szóval ha az nem  szaródott el valóban, akkor Lánc + vízpumpa meg görgők cseréje ajánlott ( Kb +80ezerért.. ), ugyanis az előző genes TSnél meg a celicaknal is gond van a lánccal... gyenge anyag és elnyulik 100ezer km után... aztán szakad is... elmegy a vezérlés és csőőő :)

Szóval, tuti ami tuti, nézz utána sztem, nehogy komolyabb zsét kelljen majd költened rá!




ja, kb. 10e kmel ezelőtt lett cserélve patron is meg ékszíj is, azóta nincs gond
TS forever:)

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #4090 Dátum: 2009.07.22 11:29:09 »
kiscoro láttam a gépedet az orczy térnél...! :clap:


Te voltál?

UI: Tutinet ugylátom te is bezsongtál...ugyanebben a cipőben jártam kb  fél éve...amikor kiprobáltam egy ts-t...Egyszerüen megörültem tőle és azonnal megszabadultam a tuning 1.4-estől:D
Szerencsére nekem elivitte az első és az utolsó egyetlen érdeklődő...
sok szerencsét! :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.22 11:36:56 írta Aaron85 »
BLACK COROLLA TS 2005

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4091 Dátum: 2009.07.22 11:58:57 »
kiscoro láttam a gépedet az orczy térnél...! :clap:


Te voltál?

UI: Tutinet ugylátom te is bezsongtál...ugyanebben a cipőben jártam kb  fél éve...amikor kiprobáltam egy ts-t...Egyszerüen megörültem tőle és azonnal megszabadultam a tuning 1.4-estől:D
Szerencsére nekem elivitte az első és az utolsó egyetlen érdeklődő...
sok szerencsét! :clap:

előfordulhat, szoktam arra járni:) tegnap este láttál?:D
Tutinet! Én is azt mondom, "csatlakozz" hozzánk:D
Szombati kakucsra van kedve valakinek csoportosan jönni, szép látvány egy Corolla felvonulás ;)eddig ketten vagyunk-11 körül indulnánk
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4092 Dátum: 2009.07.22 11:59:53 »
kiscoro láttam a gépedet az orczy térnél...! :clap:


Te voltál?

UI: Tutinet ugylátom te is bezsongtál...ugyanebben a cipőben jártam kb  fél éve...amikor kiprobáltam egy ts-t...Egyszerüen megörültem tőle és azonnal megszabadultam a tuning 1.4-estől:D
Szerencsére nekem elivitte az első és az utolsó egyetlen érdeklődő...
sok szerencsét! :clap:

előfordulhat, szoktam arra járni:) tegnap este láttál?:D
Tutinet! Én is azt mondom, "csatlakozz" hozzánk:D
Szombati kakucsra van kedve valakinek csoportosan jönni, szép látvány egy Corolla felvonulás ;)eddig ketten vagyunk-11 körül indulnánk


én már 8-ra kint leszek pályát építeni/nem próbálni/!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: TS
« Válasz #4093 Dátum: 2009.07.22 12:05:28 »
Dízelt kell venni  :whistling: ...
:D
hibridet
A hibrid jobban bünteti, ha tolod neki (pl. autópálya tartós magas tempó), mint a dízel. De mindegy, off is, meg le is ragoztuk már...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #4094 Dátum: 2009.07.22 12:42:24 »

előfordulhat, szoktam arra járni:) tegnap este láttál?:D
Tutinet! Én is azt mondom, "csatlakozz" hozzánk:D
Szombati kakucsra van kedve valakinek csoportosan jönni, szép látvány egy Corolla felvonulás ;)eddig ketten vagyunk-11 körül indulnánk

[/quote]

kb másfél órája állt ott az autod az út szélén...
BLACK COROLLA TS 2005