Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574092 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3600 Dátum: 2009.06.16 19:25:41 »
Srácok,
olvastam hogy valaki vett excedy kuplungongot...

Akiket ismerek, Én vagyok az egyik.

Ha,
- sokat jársz városba, sokat dugózol, átgondolandó (csak fanatikusoknak)  :D
- kevés város, sok közút és szereted a nagy rajtokat, szeretni fogod.  :D :D
- szereted a gumifüstöt, a nagy rajtokat, a visszaváltásokat, nagyon tolod neki, akkor az erősített (kevlározott) tárcsára ne sajnáld a pénzt.  :D :D :D

Én a középső vagyok.  ;)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3601 Dátum: 2009.06.16 19:27:03 »
Sajna a mostani péntek nem jó nekik majd jövőhéten jönnek ezt mondták.

Köszi, akkor én is jövő héten megyek fel. Remélhetőleg addigra rendben lesz Mozso verdája is.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #3602 Dátum: 2009.06.16 19:42:23 »
Sajna a mostani péntek nem jó nekik majd jövőhéten jönnek ezt mondták.

Köszi, akkor én is jövő héten megyek fel. Remélhetőleg addigra rendben lesz Mozso verdája is.

hu, mi lesz itt jövő pénteken?  :lol: én meg estig dolgozok :cry:
TS forever:)

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #3603 Dátum: 2009.06.16 20:55:54 »
OK, akkor jovo heten, Szuti ha lehetseges akkor jovo heten tenyleg jojjenek el akkor.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: TS
« Válasz #3604 Dátum: 2009.06.16 20:59:35 »
Most péntek lenne jó, jövőhéten a Balatonon vagyok :D

- a teszt viszont erősen érdekelne :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3605 Dátum: 2009.06.17 16:37:23 »


Péntek este a minitalin...

köszi!
Toyota Yaris T SPORT
153



Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3606 Dátum: 2009.06.17 20:04:30 »
Sziasztok.

Aki szokott pályázni milyen időt szokott menni TS-el a ringen? Nem akarja valaki Turán Fricinek kölcsönadni, hogy ő mit tud kihozni belőle? Esetleg olyat hogy egy sima TS meg egy kompreszoros a Frici keze alatt, biztos sokan kíváncsiak lennének a különbségre ;) Jó persze nem akarom más f...val verni a csalánt félreértés ne essék, csak hangosan gondolkodtam :D
Szemezgessetek: http://www.garazs.tv/list.php?c=watt_laptime

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3607 Dátum: 2009.06.17 20:44:52 »
Ne aggódj gondoltam már rá, nem versz semmivel semmit :-) Nekem most állt össze minden a fékkel kapcsolatban. Tavaly 2.20 volt a legjobb időm, de nagy fék és kompresszor nélkül. Mondjuk egy sima Ts-t is vezetnék már ott szívesen hogy lássam mennyi a különbség az én módosításaimmal, mert ugye adidgra tanultam meg ott menni nagyjából amíg olyan lett az autó amilyennek akartam.
Így hogy kb ismerem a pályát nekem is jó tanulság lenne milyen idő jöhetne ki egy alap Ts-ből :-) Láttam szinte mindet milyeneket mennek milyen autókkal. :-)
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.18 07:58:26 írta kleingy »

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #3608 Dátum: 2009.06.17 23:33:20 »
enyém még szűz pályán :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.18 07:57:50 írta kleingy »
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3609 Dátum: 2009.06.18 07:42:28 »
Valamikor menned kellene már egy kört:-))
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.18 07:57:44 írta kleingy »

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #3610 Dátum: 2009.06.18 10:12:04 »
Valamikor menned kellene már egy kört:-))

A tieddel vagy az enyémmel? :D mindkettővel? :szemez:
TS forever:)

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: TS
« Válasz #3611 Dátum: 2009.06.18 11:08:08 »
Ringen a pályázások alkalmával szoktak lenni ilyen kisebb teljesítmény autók is? (Gondolok az én kategóriámon belülire 1.4) Bár ott fennáll a veszélye hogy sok lehet a láma aztán rád húzza mikor előzöl meg stb :wacko: :) Mert játszok a gondolattal és ennyit megér nekem, hogy ez miatt felmenjek pestre  ::)  Mennyire szokott gumigyilkos lenni egy ilyen alkalom? Majd ha Isten is megsegít akkor lecserélném nagyon szívesen egy TS-re csak azzal is az a bajom, hogy kevés van itthon és abból is lehet 1 vagy max 2 olyan van ami nem volt törve :wacko: :wacko:
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.18 11:14:13 írta ToMii »

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: TS
« Válasz #3612 Dátum: 2009.06.18 11:12:11 »
Ne aggódj gondoltam már rá, nem versz semmivel semmit :-) Nekem most állt össze minden a fékkel kapcsolatban. Tavaly 2.20 volt a legjobb időm, de nagy fék és kompresszor nélkül. Mondjuk egy sima Ts-t is vezetnék már ott szívesen hogy lássam mennyi a különbség az én módosításaimmal, mert ugye adidgra tanultam meg ott menni nagyjából amíg olyan lett az autó amilyennek akartam.
Így hogy kb ismerem a pályát nekem is jó tanulság lenne milyen idő jöhetne ki egy alap Ts-ből :-) Láttam szinte mindet milyeneket mennek milyen autókkal. :-)

Az lenne majd a durva ha rávernél a Fricire :D :D Bár tudom ha jobban kiismerné az autókat akkor tudna még mindegyik idején faragni, vagy nem tudom hogy mért kör előtt hány kört megy az autóval mert neki 1-2 kör is elég sztem :)

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #3613 Dátum: 2009.06.18 11:27:31 »
Valamikor menned kellene már egy kört:-))

Vagy kettőt-hármat  :devil: :D
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #3614 Dátum: 2009.06.18 11:34:19 »
Ringen a pályázások alkalmával szoktak lenni ilyen kisebb teljesítmény autók is? (Gondolok az én kategóriámon belülire 1.4) Bár ott fennáll a veszélye hogy sok lehet a láma aztán rád húzza mikor előzöl meg stb :wacko: :) Mert játszok a gondolattal és ennyit megér nekem, hogy ez miatt felmenjek pestre  ::)  Mennyire szokott gumigyilkos lenni egy ilyen alkalom? Majd ha Isten is megsegít akkor lecserélném nagyon szívesen egy TS-re csak azzal is az a bajom, hogy kevés van itthon és abból is lehet 1 vagy max 2 olyan van ami nem volt törve :wacko: :wacko:

A legkeményebb eddig egy skoda favorit volt amit hungaroringes nyílt nap alkalmával láttunk, benne vagy 4 emberrel, csontra készen...  [rohog]

Valamelyik videómon rajta is van, ahogy a kanyarban az út közepén kanyarodva hasítanak...  :devil:

Ennekígy nem sok értelme van és ráadásul nem kicsit voltak veszélyesek a srácok, de azért mert valakinek egy 1,4-es autója van, nem jelenti azt, hogy figyelmetlen is. A Hungaroringen alapjában véve 2 kategória van: 150 LE alatt illetv felett.

Szerintem ez a pálya a legjobban gumigyilkos, úgyhogy lehet, hogy elsőre egy Euroringgel jobban járnál és ott nyugodtabb körülmények között és olcsóbban tudnád kipróbálni a saját és autód határait, képességeit.

Euroringre azért havonta egyszer általában lejutunk nyílt napra  ;) Ha van kedved legközelebb tarts velünk  :yes:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community