Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565746 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #3525 Dátum: 2009.06.06 15:53:17 »
Olvastam valamit a totalcaron amit nem értek....

Ez a modell könnyebb és erősebb is, 257 lóerős, kompresszoros 1,8-as Toyota motorja 4 másodperc alatt gyorsítja fel százra. Úgy néz ki, a magyarországi Lotus kupa jövőre végre tényleg beindul, és bár késik egy évet, valamit nyert is, hiszen az eredetileg tervezett szívómotoros helyett ilyen kompresszoros szörnyekkel lehet majd aprítani egymást a Hungaroringen.

http://totalcar.hu/tesztek/exigecup260/
Ez a VVTL-i motor lehet szerintetek?
BLACK COROLLA TS 2005

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3526 Dátum: 2009.06.06 16:05:32 »
Persze,ugyanaz a moci egy másik kompresszorral és intercoolerrel más elektronikával.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3527 Dátum: 2009.06.09 11:16:30 »
Segítek,az a neve hogy Gyári!
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.09 12:36:24 írta kleingy »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3528 Dátum: 2009.06.09 13:48:16 »
Most semmi,de ha lesz is akkor örülnék ha lehet hogy én tudassam az itteniekkel ha szeretném egyáltalán,nem pedig a kémek:-)))

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #3529 Dátum: 2009.06.09 14:16:03 »
 :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3530 Dátum: 2009.06.09 18:11:12 »
Most semmi,de ha lesz is akkor örülnék ha lehet hogy én tudassam az itteniekkel ha szeretném egyáltalán,nem pedig a kémek:-)))

Én se tehetek arról, hogy váratlanul meglátlak a garázsban, mármint a kocsidat.

Sztem ne tetezd  a bajt  :D. Gondolom sokan latjak Ot, megsem szamol be mindenki mindenrol....  :tt2:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3531 Dátum: 2009.06.09 23:25:48 »
Sztem ne tetezd  a bajt  :D. Gondolom sokan latjak Ot, megsem szamol be mindenki mindenrol....  :tt2:

Amit 2 ember tud az már nem titok. :tt2:
Márpedig ezekhez a műveletekhez kell legalább annyi. :cool2:

Amúgy várjuk a fejleményeket.

Gondolom amikor reggel felkelsz is látsz valamit esetleg azt is leírhatnád mi az vagy nyithatunk egy új topicot ha gondolod:-)Az lenne a neve hogy Minden amit Tutinet lát.Itt be lehetne mutatni ahogy reggeltől az egész napodat estig amíg lefekszel:-)
A fejleményeket meg majd idejében tudatom ha lesznek,először mindennek ki kell forrnia hogy jó aztán jöhet a próba....

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3532 Dátum: 2009.06.10 00:22:43 »
Gondolom amikor reggel felkelsz is látsz valamit esetleg azt is leírhatnád mi az vagy nyithatunk egy új topicot ha gondolod:-)Az lenne a neve hogy Minden amit Tutinet lát.Itt be lehetne mutatni ahogy reggeltől az egész napodat estig amíg lefekszel:-)

Offff
Erre találták ki a webkamerát pl....

De nem a meglátása vagy nem meglátása volt a lényeg  - nem ezért írtam,-  hanem a kocsin való változás a lényeg. Legalábbis ami feltünik annak aki érdeklődéssel figyeli. Ja, jut eszembe , még az első fékek is "megváltoztak", megnőttek kicsit.
Nem kell szerénykedni.

Várjuk a további fejleményeket is. :cool2:
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.10 00:25:04 írta tutinet »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3533 Dátum: 2009.06.10 06:59:41 »
Gondolom amikor reggel felkelsz is látsz valamit esetleg azt is leírhatnád mi az vagy nyithatunk egy új topicot ha gondolod:-)Az lenne a neve hogy Minden amit Tutinet lát.Itt be lehetne mutatni ahogy reggeltől az egész napodat estig amíg lefekszel:-)

Offff
Erre találták ki a webkamerát pl....

De nem a meglátása vagy nem meglátása volt a lényeg  - nem ezért írtam,-  hanem a kocsin való változás a lényeg. Legalábbis ami feltünik annak aki érdeklődéssel figyeli. Ja, jut eszembe , még az első fékek is "megváltoztak", megnőttek kicsit.
Nem kell szerénykedni.

Várjuk a további fejleményeket is. :cool2:


Tényleg becsomagolom a kocsit valami szatyorba hogy ne lásd és ne tudj sztorizni folyton.Egy csoport ovis sem fecseg ennyit mint Te!:-))Amúgy pontosan nem állt még össze szal van mit fejleszteni rajta...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3534 Dátum: 2009.06.10 13:40:26 »

Tényleg becsomagolom a kocsit valami szatyorba hogy ne lásd és ne tudj sztorizni folyton.Egy csoport ovis sem fecseg ennyit mint Te!:-))Amúgy pontosan nem állt még össze szal van mit fejleszteni rajta...

Rakjátok össze és jöhetnek az újabb köridők, gondolom másokat is érdekelnek.
Hajrá, szurkolunk. :clap: :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.10 13:45:27 írta tutinet »

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3535 Dátum: 2009.06.11 22:18:13 »
Gondolom ez senkit nem érdekel, de leírom. Mostanában a TS topic úgyis annyira kihalt.

Berakták az új kuplungomat.  :clap: :clap: :clap:

Ég és föld, bár a szerkezet erősített, olyan finoman jár mint kés a vajban. Én egyáltalán nem érzem nehéznek, és a váltó, hát nemtom, hogy az olajcsere segített rajta vagy a taf-x tényleg csodaszer de 3 és az 5 végre jól kapcsolható. (azért még lenne mit javítani rajta)
Szóval visszatért az életkedvem. És most jöhetnek a köszönetnyilvánítások:
- először: Ricsinek, hogy szervizeket megszégyenítő profizmussal hajtotta végre a szerelést.  :flowers:
- másodszor: Mozsónak az ötletekért, és közbenjárásért.  :flowers:
- harmadszor: Szutinak, Ricsiért.  :flowers:
- negyedszer: Családomnak, barátoknak, munkatársaknak, stb.. stb..

Ja, világbéke.  :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3536 Dátum: 2009.06.12 10:04:59 »
Grat hozzá.Ugye ez nem szinter csak erősebb kicsit nem?

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #3537 Dátum: 2009.06.12 10:36:52 »
Nagyon szivesen TSityu. En meg koszonom az itokat.

Ugyanolyan kuplungja lett, mint nekem, erositett Exedy szerkezet, organikus tarcsa, raadasul jobb arat inteztem, mint sajat magamnak, ekkora lamat  :lol: . Viszont ugy tunik a kuplung hidraulika a TS-ben erosebb, ezert nem olyan kemeny a pedal, mint nalam. Pedig a legutolso eresztesnel azonos a cikkszama, lehet a korabbi modellnel valoban erosebbet raktak bele, mert az 10 EUR-al dragabb es mas a cikkszama is.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: TS
« Válasz #3538 Dátum: 2009.06.13 16:22:37 »
A TS első ülései eltérnek a "sima" Corolláétól? Keményebbek, és/vagy jobb az oldaltartásuk? Ha igen, akkor vajon csereszabatos a kettő, tehát minden további nélkül beépíthető egy TS vezetőülés a sima Corollába?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3539 Dátum: 2009.06.13 16:48:56 »
Sztem az oldaltartásuk nagyobb és ennyi.