Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565694 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2700 Dátum: 2008.07.29 12:34:19 »
Szombat délelőtt euroring...:-)
Mikor ? Hol ? Mennyi ? Kik ? Mik ? Engem érdekelne :)

8-kor szoktunk indulni a hősökterétől 9-re vagyunk ott.1 óra asszem 8eft ami 2szer 30perc,de max eddig 3szor 30 percet mentünk,mert azért nem akarjuk kinyírni a gépet.Akik most jönnek főleg Őket lehetett látni a talin is hogy nyomták a szlalomversenyen.Turbós mr2 300paci,kompresszoros mr2 140paci turbós gt4 260paci szívó mr2 158 paci és szívó celica 172 paci.Eddig ennyien vagyunk.
Toto Te is akartál jönni még a talin,most mehetnénk,meg Lymphater és Tutinet is ha bent vannak a rugók a kocsidban...
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.29 12:39:03 írta Szuti »

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: TS
« Válasz #2701 Dátum: 2008.07.29 12:59:59 »
Idézetet írta: Szuti
8-kor szoktunk indulni a hősökterétől 9-re vagyunk ott.   ...
OK jól hangzik. Még fent vannak a koptatni való gumik :)
Pénteken jössz ? vagy ha már fix az idő küldj egy privátot.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2702 Dátum: 2008.07.29 13:05:58 »
Idézetet írta: Szuti
8-kor szoktunk indulni a hősökterétől 9-re vagyunk ott.   ...
OK jól hangzik. Még fent vannak a koptatni való gumik :)
Pénteken jössz ? vagy ha már fix az idő küldj egy privátot.

A pénteket meglátom nemtom hogy végzem,de írtok pü-t ha úgy van:-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2703 Dátum: 2008.07.30 16:25:02 »
Sajnos nem tudok menni, melóznom kell, már késő elcserélni a napot. Viszont, érezzétek nagyon jól magatokat és majd írjatok egy beszámolót és csináljatok képeket!  :yes:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2704 Dátum: 2008.07.30 17:13:28 »
Sajnos nem tudok menni, melóznom kell, már késő elcserélni a napot. Viszont, érezzétek nagyon jól magatokat és majd írjatok egy beszámolót és csináljatok képeket!  :yes:

vasárnapra tolódott a dolog.Így sem?:-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2705 Dátum: 2008.07.31 11:45:52 »

vasárnapra tolódott a dolog.Így sem?:-)

Tényleg??? Nem mondod... Basszus, vasárnap pedig meccsem van, a :censored: életbe!!! Sajnos most nem lesz jó...
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2706 Dátum: 2008.07.31 15:38:55 »

vasárnapra tolódott a dolog.Így sem?:-)

Tényleg??? Nem mondod... Basszus, vasárnap pedig meccsem van, a :censored: életbe!!! Sajnos most nem lesz jó...

Ne mááá,pedig elvileg vagy 6 autó jön már...:-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2707 Dátum: 2008.08.01 09:10:39 »
Ne mááá,pedig elvileg vagy 6 autó jön már...:-)

Sajnos ez van, nem nagyon tudok mit tenni, sajnálom...
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2708 Dátum: 2008.08.01 11:40:55 »
Sajnos ez van, nem nagyon tudok mit tenni, sajnálom...

affene... Más valaki még? MrIP? Akkor jössz?

Szerkesztettem az idézetet, mert rossz volt. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.01 11:53:28 írta kleingy »

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: TS
« Válasz #2709 Dátum: 2008.08.01 13:50:05 »
Idézetet írta: Szuti
affene... Más valaki még? MrIP? Akkor jössz?
Igen mennék, de most akkor mikor ? Vasárnap , hol ?
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2710 Dátum: 2008.08.01 15:32:50 »
Idézetet írta: Szuti
affene... Más valaki még? MrIP? Akkor jössz?
Igen mennék, de most akkor mikor ? Vasárnap , hol ?

vasárnap a hősök terén vagy fél 8 vagy 8 azt még  megírom.Ha valamelyik szájhős aki már eddig is ígérte vagy olyan újonc kedves fórumtag aki szívesen kipróbálná magát az euroringen még jönni szeretne az szóljon bátran...:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2711 Dátum: 2008.08.02 15:04:20 »
MRIP.Holnap?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Euroring
« Válasz #2712 Dátum: 2008.08.03 17:03:00 »
Nem hajtottam nagyon a masinát,meg hát,mert hátul a  paradák vannak most és kicsit jobban dobálja a seggét.Szerencsére nem csúsztam ki sehol és csak 2szer hibáztam olyat amivel nem tudtam jó kört menni.Bartender azt mondta 1.29.6 volt az egyik köröm.Az rendben van,de amint megjelent a szlovák bmw különítmény és nekiálltak az m3-asok mellett pózolni,meg motort bőgetni akkor elindult az adrenalin bennem is.Ki is mentem az első fél órában,de akkor elengedett mindenki és megautóztattam szinte mindenkit 2 félórában,de nem vészesen durván,bár MRIP Barátnője kapaszkodott rendesen.Aztán mentem Bartender celijével talán 4 kört,de nem túl gyorsakat csak annyira hogy az egyik m3 be tudjon sokallni előttem  slickgumikkal,majd cseréltünk és Bartender vitt a sajátjával és meggyőző így hogy először ment itt 1.33-at ment ami sztem teljesen jó azokkal a gumikkal,úgy hogy a célegyenesre ráfordító kanyarban hamarabb váltott és így még nem ment a turbó csak a célegyenes elején.Nagyon megy a gépe és én nem is gyilkoltam,nem ismertem,de ha az enyém tudna ilyet mondjuk 4000-től az ***a lenne:-)Na mindegy.Aztán Ballit vittem pár kör erejéig amikor úgy mentünk be hogy mögöttünk ment a slick gumis m3.Na elengedtem és a srácok be is kameráztak mikor leelőztek.Aztán a seggükben maradtam a körün keresztül és az egyenesekben elmentek ,de a kanyarokban ott voltam és  másfél kör után a hátsó kiskanyarban el is szállt a srác,ez meg lesz videón is,majd fellövöm a youtube-ra.Ezután még mentem pár gyorsat és utolértem a másik m3-at,de elengedett...:-)Szóval alapjában véve remek volt a nap..Még erősíteni kellene egy kicsit csak hogyan?A stroker kit motorbontás a compresszor meg más kat lenne az sbkm-es bulikon és ott az én kompresszoros 220pacim kevés nagyon az ottani evo-k,imprezák mellett.Hát ilyen volt...Majd MRIP még ír biztosan:-)

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: TS
« Válasz #2713 Dátum: 2008.08.03 17:30:55 »
Jaja Én is írok egy kicsit....

Nagyon tetszett, igazán az hogy van hely , széles, nem parázok hogy nem fér el a kocsi hogy lelóg és akkor kicsúszok,farolok.
A gumik még mindig nagyon rosszak, de csikorogni kiváló :) 90-100 -as tempónál hosszú épphogy jobbkanyar, és csikorgok mint állat,
a kanyarokban meg néha 4 kerékkel csúszkáltam, tolta az elejét nagyon.
Egyszer sikerült egy 180 -as forgás, de pályán maradtam, még csak le sem ért a fűre a kerék.
A Móni nálam is kapaszkodott , pedig nekem csak 1:43 -as idők sikerültek csak.
A célegyenesben óra szerint 120 -at tudtam kicsiholni. Szuti Te mit mész, és a GT4 mit ment a célegyenesben ?
Az M3 -mak beijedtek  :clap: :clap:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2714 Dátum: 2008.08.03 19:27:40 »
Én a célegyenes végén váltok még egy 4-et ami 140-et jelent...Sztem az teljesen rendben van a 120,rendes gumival simán több lenne a Tiéd is.A gt4-nemtom mit megy,de sztem nem gyorsabb,mivel jobb időt megyek náluk sokkal a tapadásom miatt és így gyorsabban jövök ki a kanyarokból így nem hiszem hogy sokkal gyorsabb,de az mr2 a turbós 300 pacis ami most 220-ra volt lőve sztem gyorsabb az egyenesben,meg most bazi nagy fékek vannak rajta az meg jól jön...:-)