Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1571436 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2670 Dátum: 2008.07.20 14:12:42 »
Hí.Hívd fel az emilfreyt ha pesti vagy és keresd kanyik zolit vagy jakab zsoltot....Nekem ők csináltak mindent eddig és értenek hozzá meg nagyon jófejek is.Gratula a kocsihoz mennyi idős milyen?Kicsit írhatnál a gépről...:-)Hali.
reálba voltam, eddig oda hordtam a régit. kicsit megnőttek azóta a rezsi óradíjak:(
6 éves az autó, 90 km van most már benne, elvileg még gyári, de még csak ismerkedem vele.. :laugh:
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2671 Dátum: 2008.07.20 15:16:16 »
Hí.Hívd fel az emilfreyt ha pesti vagy és keresd kanyik zolit vagy jakab zsoltot....Nekem ők csináltak mindent eddig és értenek hozzá meg nagyon jófejek is.Gratula a kocsihoz mennyi idős milyen?Kicsit írhatnál a gépről...:-)Hali.
reálba voltam, eddig oda hordtam a régit. kicsit megnőttek azóta a rezsi óradíjak:(
6 éves az autó, 90 km van most már benne, elvileg még gyári, de még csak ismerkedem vele.. :laugh:

Elvileg elég sok mindent tudok az autóról a tuningolási részéről főleg.Itt a rezsi óradíjakra visszatérve nem úgy gondoltam hogy menj oda a szervízbe és úgy csináltasd meg vagy nézesd át hanem hogy csörögj rá valamelyik emberkére és beszéld le velük hogy mit szeretnél......Jóval olcsóbban jössz ki mint a rezsióradíjjal.Átküldöm a számukat priviben és le tudod beszélni a dolgot...

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2672 Dátum: 2008.07.20 15:33:12 »
Hí.Hívd fel az emilfreyt ha pesti vagy és keresd kanyik zolit vagy jakab zsoltot....Nekem ők csináltak mindent eddig és értenek hozzá meg nagyon jófejek is.Gratula a kocsihoz mennyi idős milyen?Kicsit írhatnál a gépről...:-)Hali.
reálba voltam, eddig oda hordtam a régit. kicsit megnőttek azóta a rezsi óradíjak:(
6 éves az autó, 90 km van most már benne, elvileg még gyári, de még csak ismerkedem vele.. :laugh:

Elvileg elég sok mindent tudok az autóról a tuningolási részéről főleg.Itt a rezsi óradíjakra visszatérve nem úgy gondoltam hogy menj oda a szervízbe és úgy csináltasd meg vagy nézesd át hanem hogy csörögj rá valamelyik emberkére és beszéld le velük hogy mit szeretnél......Jóval olcsóbban jössz ki mint a rezsióradíjjal.Átküldöm a számukat priviben és le tudod beszélni a dolgot...
köszönöm a segítséget :clap:
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2673 Dátum: 2008.07.20 15:43:19 »
Nincs mit:-)

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2674 Dátum: 2008.07.20 15:46:00 »
Nincs mit:-)
kár, hogy lecsúsztam a tegnap toyo taliról, évek óta ki akarok menni, de mindig lekések róla:(
TS forever:)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2675 Dátum: 2008.07.21 08:24:39 »
Milyen hangot ad alulról? Csörgő?

Katalizátor általában 100ezret bír, ha kenik a gépnek....  :S vagy falamin fennakadt az illető, és a kerámia darabok adhatnak zörgő hangot...

1-2ben  váltó, ha olyan hangot ad ( kattog... zörög)

Vagy lehet előről jön mégis, akkor meg láncfeszítő :D

de nekem volt ilyen, akkor az volt, hogy a kipuffal nekitolattam valaminek, és megnyomta az egyik könyököt a kipuff rednszeren, és akkor van egy keresztmerevítő a kipuff alatt a katalizátor után és azt verte( annak tényleg ölyan zörgő hangja van mint ha egy üress csövet kocogtatnál....) meg általában a kipuff tartó bakok is elörexenek...

Én erre az utolsó bekezdésre tippelek hibát háttereként!

ÜdV:
Z



kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2676 Dátum: 2008.07.21 15:12:46 »
Milyen hangot ad alulról? Csörgő?

Katalizátor általában 100ezret bír, ha kenik a gépnek....  :S vagy falamin fennakadt az illető, és a kerámia darabok adhatnak zörgő hangot...

1-2ben  váltó, ha olyan hangot ad ( kattog... zörög)

Vagy lehet előről jön mégis, akkor meg láncfeszítő :D

de nekem volt ilyen, akkor az volt, hogy a kipuffal nekitolattam valaminek, és megnyomta az egyik könyököt a kipuff rednszeren, és akkor van egy keresztmerevítő a kipuff alatt a katalizátor után és azt verte( annak tényleg ölyan zörgő hangja van mint ha egy üress csövet kocogtatnál....) meg általában a kipuff tartó bakok is elörexenek...

Én erre az utolsó bekezdésre tippelek hibát háttereként!

ÜdV:
Z

Fémes, csörgő hangot, mintha hozzáérne valamihez. Kipufot megnézettem, bakok jók, az nem ér bele sehova (kipufos szerint a katalizátor kifújt volna, üres), de ha szétmennek a kerámiadarabok a katalizátorban, akkor menet közben is csinálnia kéne, nem csak elindulásnál, nem? Inkább előlről, anyós ülés előtt lehet érezni padlónál..nem szeretném, ha kat. lenne, az nem olcsó múlatság  :no:, de a héten már elviszem "dokihoz", utálom, ha zörög, csörög valami

köszi a tippeket


« Utoljára szerkesztve: 2008.07.21 15:24:00 írta MrIP »
TS forever:)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2677 Dátum: 2008.07.21 15:55:41 »
Hello!

Akkor én még mindig a kipuff csőre gondolok, mivel elöl van egy keresztmerevítő és az szokott neki érni a kipuff csőnek a katalizátor és a lángfogó közt...

MOzgasdd meg erősebben a csövet hátul, hátha hallod....




kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2678 Dátum: 2008.07.21 16:10:23 »
Néztem a merevítőt, de ott nem ér bele semmibe..mikor állapotfelmérésen voltam vele, akkor is mondtam, hogy nézzék meg, de "én nem hallottam semmit" válasz volt csak, kipufogósnál is voltam, ő is megnézte, de kipuf rendben...csak már egy hete hallgatom és idegesít..
TS forever:)

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #2679 Dátum: 2008.07.21 16:37:30 »
hi.
     u speak english?. i can help u.
i know the guy from toyota service and he make my  engine so i can call him he can see ur car if u want?he  also have Ts no problem ::)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2680 Dátum: 2008.07.21 17:07:56 »
Néztem a merevítőt, de ott nem ér bele semmibe..mikor állapotfelmérésen voltam vele, akkor is mondtam, hogy nézzék meg, de "én nem hallottam semmit" válasz volt csak, kipufogósnál is voltam, ő is megnézte, de kipuf rendben...csak már egy hete hallgatom és idegesít..

Te fussunk már össze ha pesti vagy,hátha a láncfeszítő zörög mint nekünk is.

Khan I gave him Zsolt's number.... 

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2681 Dátum: 2008.07.21 18:10:18 »
Néztem a merevítőt, de ott nem ér bele semmibe..mikor állapotfelmérésen voltam vele, akkor is mondtam, hogy nézzék meg, de "én nem hallottam semmit" válasz volt csak, kipufogósnál is voltam, ő is megnézte, de kipuf rendben...csak már egy hete hallgatom és idegesít..

Te fussunk már össze ha pesti vagy,hátha a láncfeszítő zörög mint nekünk is.

Khan I gave him Zsolt's number.... 
ezek szerint másnál is van ez a jelenség?  :eek: mi a megoldás rá?  :helpsmilie:
TS forever:)

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #2682 Dátum: 2008.07.21 20:54:51 »
hi szuti.
              i cant   put his number in internet Bcoz i dont ask him.but i can ask him  to check his  car. he can meet with him this beater i think.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2683 Dátum: 2008.07.22 08:33:05 »
Igazad van Szuti, de az a hang előröl jön, nem az anyós ülés felöl....  vagyis jobb előről :D

De az is lényeges hogy mikor zörög, induláskor meg mondjuk 800-1500 RPM között?

Én kicseréltettem, de kb 2000km volt olyan amikor nem csörgött, azóta szarok rá ritkán csörög,  aszonták baj nem lehet belőle....  :D :clap: De még mindig az otthoni service az ékszíjra gyanaxik, mivel az is előfeszítős... mégpedig hidraulikus :D

NAh csacsesz duker!

Z



kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2684 Dátum: 2008.07.22 14:34:17 »
sziasztok,
megnézettem ma "dokival", szíjfeszítő patron csere?, 46e+munkadíj...aszem hallgatom még egy darabig :wacko:
TS forever:)