Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565635 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2655 Dátum: 2008.07.16 09:58:19 »
HI all!

Na mi a helyzet?

Látom nagyon kihalt a fórum!!!

SZUTI, ÉBRESZTő! Biztos becsajoztál, hogy ennyire csitt van!

Karesz? Teh meg mit itété átátá?:D

Többiek????


Hát komák, ez így nem jó!!!

Valaki mit tud a TS hez a motortartó bakról? Mert szerintem az enyém odavan....:S de asszem az is hidraulikus, mint a többi gönc ebben a kocsiban...!

Jah Ki van keményítva a hátulja a kocsinak OMP spirállal.... Állat ültetés nélkül is kajak kemény és nem leng indul meg a segge, mint előtte!!! Szal én ennyit fejlesztettem mostanság!

Valakinek van valami híre?
Történt valakinek a gépével valami mostanság?

Üdv:

Zo

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2656 Dátum: 2008.07.16 10:41:46 »
Én ébren vagyok folyton,de a becsajozás még nem sikerült...,de nem is baj idővel...
Nekem bekerült a short shifter és elég  jó,de meg kell szokni a váltókar másmilyen állását.Mentem egy focus st ellen és elriontottam az indulást és aztán mentem utánna annyival.Olyan 120-ig nem lépett el.Menni kéne még vele kiváncsi vagyok mekkora a különbség mondjuk guruló 50-től 160-ig.belerült egy hátsó stabilizátor.Majd kiderül milyen a pályán a hatása,de most így még inkább nem indul el a segge a kanyarban ha bedobom a gépet.Remélem szombaton kiderül ha napos idő lesz,de valszeg nem fogja látni egyikőtök sem mert nem jöttök fel naccájúak  a toyotalira:-(((
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.16 10:47:41 írta kleingy »

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2657 Dátum: 2008.07.16 11:02:21 »
Én ébren vagyok folyton,de a becsajozás még nem sikerült...,de nem is baj idővel...
Nekem bekerült a short shifter és elég  jó,de meg kell szokni a váltókar másmilyen állását.Mentem egy focus st ellen és elriontottam az indulást és aztán mentem utánna annyival.Olyan 120-ig nem lépett el.Menni kéne még vele kiváncsi vagyok mekkora a különbség mondjuk guruló 50-től 160-ig.belerült egy hátsó stabilizátor.Majd kiderül milyen a pályán a hatása,de most így még inkább nem indul el a segge a kanyarban ha bedobom a gépet.Remélem szombaton kiderül ha napos idő lesz,de valszeg nem fogja látni egyikőtök sem mert nem jöttök fel naccájúak  a toyotalira:-(((

Te mész Kakucsra és indulsz a szlalomon Szuti? Kár, hogy idén nem lesz egy kis gyorsulás, a tavalyi azért jó volt...
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TS
« Válasz #2658 Dátum: 2008.07.16 12:39:23 »
Sajnos nincs akkora egyenes, ahol lehetne. Most megpróbálunk egy élvezetes szlalom versenyt összehozni, és ha jövőre minden jól megy, akkor lesz megint annyi pénze az egyesületnek, hogy akár Tökölön, akár máshol gyorsulásra is alkalmas talit csináljunk.
Ha a tagok nagyobb arányban lennének aktívak (fizetnének...), akkor idén is mehettünk volna Tökölre. Gyakorlatilag úgy 30 emberrel többet jelent ez a nagyobb arány.
De bízunk benne, hogy az idei tali is legalább olyan sikeres lesz, mint a tavalyi. Az infrastruktúra egyértelműen jobb, csak a hosszú egyenes hiányzik.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2659 Dátum: 2008.07.16 12:57:38 »
Sajnos nincs akkora egyenes, ahol lehetne. Most megpróbálunk egy élvezetes szlalom versenyt összehozni, és ha jövőre minden jól megy, akkor lesz megint annyi pénze az egyesületnek, hogy akár Tökölön, akár máshol gyorsulásra is alkalmas talit csináljunk.
Ha a tagok nagyobb arányban lennének aktívak (fizetnének...), akkor idén is mehettünk volna Tökölre. Gyakorlatilag úgy 30 emberrel többet jelent ez a nagyobb arány.
De bízunk benne, hogy az idei tali is legalább olyan sikeres lesz, mint a tavalyi. Az infrastruktúra egyértelműen jobb, csak a hosszú egyenes hiányzik.

Egyetértek Misi, biztos az idei szlalom is nagyon élvezetes és klassz lesz, csak a gyorsulás akkor is hiányozni fog egy kicsit, azért ott is elég sokan nyomták tavaly. Úgy legyen ahogy írtad, majd jövőre ha minden jól megy akkor lesz újra, idén viszont lesz egy jó kis szlalom meg gokart, stb, az időjárás is előreláthatólag nekünk fog kedvezni!!!  :yes:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2660 Dátum: 2008.07.16 13:17:21 »
Én ébren vagyok folyton,de a becsajozás még nem sikerült...,de nem is baj idővel...
Nekem bekerült a short shifter és elég  jó,de meg kell szokni a váltókar másmilyen állását.Mentem egy focus st ellen és elriontottam az indulást és aztán mentem utánna annyival.Olyan 120-ig nem lépett el.Menni kéne még vele kiváncsi vagyok mekkora a különbség mondjuk guruló 50-től 160-ig.belerült egy hátsó stabilizátor.Majd kiderül milyen a pályán a hatása,de most így még inkább nem indul el a segge a kanyarban ha bedobom a gépet.Remélem szombaton kiderül ha napos idő lesz,de valszeg nem fogja látni egyikőtök sem mert nem jöttök fel naccájúak  a toyotalira:-(((

Te mész Kakucsra és indulsz a szlalomon Szuti? Kár, hogy idén nem lesz egy kis gyorsulás, a tavalyi azért jó volt...

Megyek,ha nem szakad az eső,akkor nem is tudom mi a helyzet az egésszel...Remélem napos lesz az egész és akkor jó lehet a szlalom,csak ne legyen benne túl sok lassítóóóó.Én azt nem szeretném!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TS
« Válasz #2661 Dátum: 2008.07.16 15:03:21 »
Reggel úgy 8-tól ott leszünk, Trotterék akkor rakják össze a pályát, ha kijössz korán, lesz lehetőséged beleszólni...
 :whistling:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2662 Dátum: 2008.07.16 15:08:52 »
Reggel úgy 8-tól ott leszünk, Trotterék akkor rakják össze a pályát, ha kijössz korán, lesz lehetőséged beleszólni...
 :whistling:

Ott leszek :cool2:,esetleg még kipróbálnám szlalom nélkül...:-)))

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: TS
« Válasz #2663 Dátum: 2008.07.16 19:31:37 »
Én is megpróbálok korán kiérni, segíteni.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2664 Dátum: 2008.07.18 12:33:25 »
Ki jön innen a talira?

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: TS
« Válasz #2665 Dátum: 2008.07.18 12:46:54 »
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #2666 Dátum: 2008.07.18 12:48:41 »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2667 Dátum: 2008.07.18 13:54:22 »

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #2668 Dátum: 2008.07.20 13:53:26 »
sziasztok, pár hete tulajdonosa lettem egy Ts-nek. ismertek valakit, aki át tudná nézni az autót, voltam vele állapotfelmérésen, de azt inkább hagyjuk...:)1-es, 2-esben berezonál alulról valami, kipufot már néztük, de az nem ér bele sehol..az erős motorhanghoz már kezdek hozzászokni:)elsőre fura volt, régen vezettem corollát, pár évvel ezelőtt egy 1,4-esem volt
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2669 Dátum: 2008.07.20 14:04:07 »
Hí.Hívd fel az emilfreyt ha pesti vagy és keresd kanyik zolit vagy jakab zsoltot....Nekem ők csináltak mindent eddig és értenek hozzá meg nagyon jófejek is.Gratula a kocsihoz mennyi idős milyen?Kicsit írhatnál a gépről...:-)Hali.