Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574782 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2595 Dátum: 2008.06.17 09:06:39 »
Egynél nem fogod látni ....

4 et kell beletenni, hogy minden oldal "lefeküdjön" ;)

Szuti mizu?Wazz nem látom az új vidiket!!!!

Wazz láttam a srácot aki 5.9 alatt teszi a 100 at ts el.... lemértem, de nálami 6.3 - 6.4 et mértem a videó alapján....
azután láss csodát, a videómat lemértem az is 6.4 et mutatott!!!! a menjünk picit... át is neveztem nagyképűen ;)

Üdv:

Zo

Nemtom banyek senki nem mer kiállni velem:-)))Elvileg egy új rx8,egy accord type s meg egy s2000 van akikkel csatáznom kéne,de el vannak tűnve...Igen a vidiken lehet jókat mérni,de most már egy timeslippes mérésre fogok bejelentkezni az megmondja egyből mi a pálya:-)Azért ha 1-et beteszel a rugókból,akkor is lehet látni hogy valami tültet vagy sem,mert lógna az eleje,mert itt még mindig az a kérdés hogy lejjebb lesz e a gép vagy sem...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2596 Dátum: 2008.06.17 14:08:32 »
Szuti, ha Timeslip-re mész akkor feltétlenül készüljön róla videó, és tegyék fel a honlapjukra is ahol a többi van...  :yes:
Toyota Yaris T SPORT
153



darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2597 Dátum: 2008.06.17 22:36:24 »
Hi!

Van itt olyan TS tulaj, akinek facelift TS-e van gyári gumikkal és gyári felnivel ??????
Nekem gyári gumik és felnik vannak

darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2598 Dátum: 2008.06.17 22:38:47 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2599 Dátum: 2008.06.17 23:55:26 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!


Hí.Ha 4 kerekes akkor az indulásnál nagyon elmegy majd,de én vertem meg 210 lovasat veszprémben egy gyorsuláson igaz csak 2.-r amert az elsőnél elrontottam a váltást,de az 4kerekes volt és a végén előztem meg.Ami azt jelenti hogy sztem 16.5-ös idővel nem tudod megverni egy 401méteresen,de egy 15.5-össel el lehet csípni főleg hogy az a gyengébbik változat.fent jobban megy a ts mint a tt szóval a helyedben 5000felett indulnék nem baj ha pörög kicsit a kerék,de hamarabb eléred a 8250-et és ott váltanék végig...
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.18 00:12:52 írta Szuti »

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: TS
« Válasz #2600 Dátum: 2008.06.18 00:02:38 »
Hi!

Van itt olyan TS tulaj, akinek facelift TS-e van gyári gumikkal és gyári felnivel ??????
Nekem gyári gumik és felnik vannak

Te Pesten laksz ?
Mert akkor összafuthatnánk egy rövid időre értekezés céljából.  :yes:
Azthittem, gyorsulni akarsz vele  :devil:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2601 Dátum: 2008.06.18 09:05:30 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!


Hí.Ha 4 kerekes akkor az indulásnál nagyon elmegy majd,de én vertem meg 210 lovasat veszprémben egy gyorsuláson igaz csak 2.-r amert az elsőnél elrontottam a váltást,de az 4kerekes volt és a végén előztem meg.Ami azt jelenti hogy sztem 16.5-ös idővel nem tudod megverni egy 401méteresen,de egy 15.5-össel el lehet csípni főleg hogy az a gyengébbik változat.fent jobban megy a ts mint a tt szóval a helyedben 5000felett indulnék nem baj ha pörög kicsit a kerék,de hamarabb eléred a 8250-et és ott váltanék végig...
Kíváncsi leszek! Megpróbálok akkor 5000- röl indulni, majd meglátjuk. 16,2 volt az időm, de azóta jobban tudok váltani is, meg belekerült egy légszűrő is. Azt hiszem első kerék meghajtású, és megnéztem a gyári adatait 0-100 7,9-et írtak. Szerintem ha az 1-2 váltást nem rontom el, akkor nem tud otthagyni! Majd a héten kiderül!

darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2602 Dátum: 2008.06.18 09:09:46 »
Hi!

Van itt olyan TS tulaj, akinek facelift TS-e van gyári gumikkal és gyári felnivel ??????
Nekem gyári gumik és felnik vannak

Te Pesten laksz ?
Mert akkor összafuthatnánk egy rövid időre értekezés céljából.  :yes:
Soproni vagyok

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2603 Dátum: 2008.06.18 09:45:25 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!


Hí.Ha 4 kerekes akkor az indulásnál nagyon elmegy majd,de én vertem meg 210 lovasat veszprémben egy gyorsuláson igaz csak 2.-r amert az elsőnél elrontottam a váltást,de az 4kerekes volt és a végén előztem meg.Ami azt jelenti hogy sztem 16.5-ös idővel nem tudod megverni egy 401méteresen,de egy 15.5-össel el lehet csípni főleg hogy az a gyengébbik változat.fent jobban megy a ts mint a tt szóval a helyedben 5000felett indulnék nem baj ha pörög kicsit a kerék,de hamarabb eléred a 8250-et és ott váltanék végig...
Kíváncsi leszek! Megpróbálok akkor 5000- röl indulni, majd meglátjuk. 16,2 volt az időm, de azóta jobban tudok váltani is, meg belekerült egy légszűrő is. Azt hiszem első kerék meghajtású, és megnéztem a gyári adatait 0-100 7,9-et írtak. Szerintem ha az 1-2 váltást nem rontom el, akkor nem tud otthagyni! Majd a héten kiderül!

Sztem akkor megvered az tuti...Írd majd meg vangy feltehetnéd a youtube-ra is.kiváncsi lennék:-)

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
Re: TS
« Válasz #2604 Dátum: 2008.06.18 10:58:48 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!

Simán lehet esélyed, ha jó helyen tartod a fordulatot erősebb a kocsid és súlyra pedig ugyanazt tudja a két autó.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2605 Dátum: 2008.06.18 10:59:56 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!

Simán lehet esélyed, ha jó helyen tartod a fordulatot erősebb a kocsid és súlyra pedig ugyanazt tudja a két autó.

Bocs faterodnak,pár hete nem engedtem ki a kossuth téren ahol szoktatok parkolni,mert azt hittem Te ülsz a gépben:-)Gondoltam dumálunk...

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: TS
« Válasz #2606 Dátum: 2008.06.18 20:32:20 »
A 180 lovas Audi TT elsőkerekes.
Quattro csak 225ösben volt.

Ha gyakorolni akarsz szólj, nekem is 1.8T-m van, csak leonból. Ugyanaz a motor van benne, csak az enyémben 210es mtm szoftver van... :) Én is Sopronban vagyok. Egy fekete leon 20vt, Rs4 es audi felnikkel :)

De már van TT alkatrész a beltérben is, betettem egy TT alu pedálsort és taposót :) Még kéne egy váltógomb is, csak a 6ost heroinárban mérik, az 5 sebességes meg primkó ebben a kocsiban :D

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2607 Dátum: 2008.06.18 21:13:39 »
A 180 lovas Audi TT elsőkerekes.
Quattro csak 225ösben volt.

Volt 180lovas quattro, nem a gyártás kezdetétől, de volt...

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #2608 Dátum: 2008.06.18 21:22:41 »
Kihívott gyorsulásra egyik munkatársam! Egy 1,8-as turbós 180 lóerős audi tt! Szerintetek lehet esélyem ellene? A ts erősebb, de a turbó alacsony fordulatról húz! Meg ugye a nyomaték!

Simán lehet esélyed, ha jó helyen tartod a fordulatot erősebb a kocsid és súlyra pedig ugyanazt tudja a két autó.

Bocs faterodnak,pár hete nem engedtem ki a kossuth téren ahol szoktatok parkolni,mert azt hittem Te ülsz a gépben:-)Gondoltam dumálunk...
hi szuti.
              i just sing up now its was great last saturday there was friend from club with 300hp cupra was there but type-r integra beat the cupra one time.

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: ts
« Válasz #2609 Dátum: 2008.06.18 21:32:40 »
Hali!
Milyen olajat ajánlotok a TS-be?
Átlagos használat,semmi extra igénybevétel mellett...

Castrol EDGE 0w-40, ha nem fogyasztja az olajat a jarganyod, telen hallhato a kulonbseg hideginditaskor a lancnal... En is ezt hasznalom, a motorombol mindent kifacsarok nincs kokszosodas es olajfogyasztas. Ha mar sokat futott a geped es csipegeti a surubb olajokat akkor valami Castrol EDGE 5w-set vegyel. Ha kell szakmai segitseg szolj, ismerem a Castrol olajmernoket, tehat nem csak humbug.

Én is most vagyok 30000-es szervíznél, az olajat nem eszi! A EDGE 0w-40 6200-es fordulat felett is megálja a helyét?

Anno megkerdeztem a Castrol olajgurumat. A 0w-40-es Edge Sport meg a Turbo-t is abszolvalja szoval eliveleg birja. Nalam gyakran van 6200 felett a fordulat. Nem ismerem a Motult-t, csak annyit tudok, hogy jo olaj. A SAE jelolesek egyebkent semmit sem jelentenek (0w-40 pl.) mert nagyon regi es idejetmult a merce. Sokkal tobbet jelent a hideg es melegoldali viszkozitas az API jeloles es persze az alapolaj minosege. Utobbirol csak bennfenteskent tudsz infot szerezni, de a Castrolnal tudok segiteni. Pl. a Castrol Edge Sport annak ellenere veri a 5w-50-es olajokat meleg oldalon, hogy csak 0w-40-es. A reszletekben van a lenyeg.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb