Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 496730 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1530 Dátum: 2010.02.25 21:51:17 »
Ha jól emlékszem Xtrem már túlment a 200k-n
Gabe 254.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1531 Dátum: 2010.02.26 15:51:07 »
Ha megkérdezhetem, a tiédben hány km van? Mikor kell számítani futóműgondokra, kopogásokra, nyiszogásokra stb.? Az enyémben most 191.k km van, jelenleg csend van az autóban, és a futóműnek sincs hangja.

A 210e km-es szerviz már megvolt. Most kb 210600 km van benne. Napi bp-i használat, és a keleti országokban (itthoninál is borzalmasabb utak)is kb 90e km ment már bele.
Futóműhöz eddig nem kellett nyúlni. Kop-kop-kop  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1532 Dátum: 2010.02.28 12:09:24 »
Egy itthon ritkának mondható 2 literes Aut+bőr+tetőablak kombinációs Liftback .

Azért elég hozzáértő lehetett az "első tulajdonos", 5 fokozatú Aut váltó...  [rohog]
"távolsági fényszóró asszisztens" => ez szerintetek mi a bánatot jelent? Refi?  :lol:

Állapot: sérülésmentes
Ennek ellenére az egyik visszapillantó tükör fekete, a másik ezüst színű.  [rohog]
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1533 Dátum: 2010.02.28 17:35:32 »
Egy itthon ritkának mondható 2 literes Aut+bőr+tetőablak kombinációs Liftback .

Azért elég hozzáértő lehetett az "első tulajdonos", 5 fokozatú Aut váltó...  [rohog]
"távolsági fényszóró asszisztens" => ez szerintetek mi a bánatot jelent? Refi?  :lol:

Állapot: sérülésmentes
Ennek ellenére az egyik visszapillantó tükör fekete, a másik ezüst színű.  [rohog]

Ezen az autón mért vannak fekete oldalcsíkok? Ez nem felszereltség függő? Az enyém "csak" terra,de az színrefújt mindenhol. Vagy akkor az enyém nem gyári?
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1534 Dátum: 2010.02.28 17:46:44 »
Hát a tiéd vagy nem gyári vagy le lett fújva. :)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

robi8211

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1535 Dátum: 2010.02.28 18:01:23 »
Sziasztok, nekem 1 1999 avensisem van, a kérdésem az lehet h egyesek számára viccesen hangzik, de nem lehet ebbe a típusba fedélzeti computert valahogy bele hekkel-ni, igazából csak a fogyasztás kijelzés miatt érdekelne. Válaszotokat előre is köszönöm!
Toyota Avensis D-Cat

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1536 Dátum: 2010.02.28 19:32:05 »
Ha tényleg csak a fogyasztás miatt érdekel, akkor én lebeszélnélek róla. Az úgyis csak akkor derül ki pontosan, ha csövig tankolsz mindig, és kiszámolod. ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1537 Dátum: 2010.02.28 20:04:06 »
Hát a tiéd vagy nem gyári vagy le lett fújva. :)

ok-ok,vettem :yes:

Szóval,az enyém utólag lett szted színrefújva? Én nem hiszem. Néztem a használtautón, és volt uilyen idős terra felszereltségű Avensis,és azok is mind színre voltak fújva.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1538 Dátum: 2010.02.28 21:30:05 »
Alapból a legjobban felszerelt Avensisnek is fekete volt az oldalsó csíkja és az első-hátsó lökhárítónak 1-1 eleme.
Terra esetén a tükörházak és a külső ajtókilincsek is.
A kifutó szériának volt minden egyes eleme színre fújva.

És persze ha a tulajdonos úgy döntött, akkor kérésre színre fújták ezeket az elemeket.
Az én esetemben pl az első-hátsó lökős ilyen, de az oldalsó csíkok megmaradtak szürkének.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1539 Dátum: 2010.02.28 21:37:23 »
Alapból a legjobban felszerelt Avensisnek is fekete volt az oldalsó csíkja és az első-hátsó lökhárítónak 1-1 eleme.
Terra esetén a tükörházak és a külső ajtókilincsek is.
A kifutó szériának volt minden egyes eleme színre fújva.

És persze ha a tulajdonos úgy döntött, akkor kérésre színre fújták ezeket az elemeket.
Az én esetemben pl az első-hátsó lökős ilyen, de az oldalsó csíkok megmaradtak szürkének.

i see. köszi.

Az enyém eléggé a kifutó szériához tartozik végülis.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1540 Dátum: 2010.03.01 09:47:22 »
A millenium edition-nek voltak színrefújva a műanyag részei:) Ha jól emlékszem ez egy utolsó akció volt, hogy az AVE II megjelenése előtt eladják a készleten maradt példányokat.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1541 Dátum: 2010.03.01 10:09:28 »
Sziasztok, nekem 1 1999 avensisem van, a kérdésem az lehet h egyesek számára viccesen hangzik, de nem lehet ebbe a típusba fedélzeti computert valahogy bele hekkel-ni, igazából csak a fogyasztás kijelzés miatt érdekelne. Válaszotokat előre is köszönöm!
Szerintem elég melós volna. A fogyasztást gondolom az 1-es injektor jele alapján kapjan - meg esetleg a fordulatszám és sebesség jel. Mivel a két motor eléggé más, nem tudom mennyire stimmelnek ezek a jelek.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1542 Dátum: 2010.03.01 11:42:42 »
A millenium edition-nek voltak színrefújva a műanyag részei:) Ha jól emlékszem ez egy utolsó akció volt, hogy az AVE II megjelenése előtt eladják a készleten maradt példányokat.

Ez lett volna a széria fantázianeve?  :D
Mindenesetre a belső kárpitanyag kékes volt, a műszerfaldekor pedig ezüstöt színű. Erről a legkönnyebb felismerni.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1543 Dátum: 2010.03.01 17:59:50 »
A millenium edition-nek voltak színrefújva a műanyag részei:) Ha jól emlékszem ez egy utolsó akció volt, hogy az AVE II megjelenése előtt eladják a készleten maradt példányokat.

Ez lett volna a széria fantázianeve?  :D
Mindenesetre a belső kárpitanyag kékes volt, a műszerfaldekor pedig ezüstöt színű. Erről a legkönnyebb felismerni.  ;)

Pontosan ilyen az enyém. Kékes-fekete kárpit, ezüst metál betét a műszerfalban.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1544 Dátum: 2010.03.03 15:35:15 »
Egy itthon ritkának mondható 2 literes Aut+bőr+tetőablak kombinációs Liftback .

Azért elég hozzáértő lehetett az "első tulajdonos", 5 fokozatú Aut váltó...  [rohog]
"távolsági fényszóró asszisztens" => ez szerintetek mi a bánatot jelent? Refi?  :lol:

Állapot: sérülésmentes
Ennek ellenére az egyik visszapillantó tükör fekete, a másik ezüst színű.  [rohog]

Nini, "földi".
Azért volt ilyen ismerős a rendszáma :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus