Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 496754 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1380 Dátum: 2009.11.16 21:54:16 »
Köszönöm a kimerítő választ :)
Sajnos az előnytelen fényviszonyok és a vizesen csillogó felületek nem igazán teremtenek ideális körülményt a távdiagnosztikához.
Mondjuk, ha meg tudom győzni magam a motorral kapcsolatban, akkor úgy is élőben kell megnézni.
Azért rá fogok telefonálni, hogy a forgalmiban mégis milyen teljesítményadat szerepel... mondjuk a hazai bürokrácia inkompetenciájának következtében az sem igazán mérvadó...


ha picit ciripel a moci akkor láncos és d4 vvti.   ha sima hangja van akkor meg minden okéss akkor az eredeti

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1381 Dátum: 2009.11.16 21:56:49 »
A D-4 sehol sem szerepel a hirdetésben, csak a teljesítmény adat indokolná.
Az nem szempont. Hirdetésben bármi előfordul. Még a forgalmiban is. (Anyám 1.3-as Swiftjének forgalmijába az 1.0 teljesítményadata van, a mi Corsánakat meg 2 kW-tal erősebbnek írták, mint a hivatalos gyári adat...)
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1382 Dátum: 2009.11.16 22:30:06 »
Hát azért mondom... de sztem itt csak szimplán elírták mindenesetre megkell nézni... ez az amit nem lehet képről eldönteni. szal elkell menni és ha 3400as fordulattól szépen beleprésel az ülésbe akkor az d4....ha nem akkor meg sima 2.0

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1383 Dátum: 2009.11.16 23:02:29 »
&feature=related


ezmiez?:D

a fedélzeti kompúter meg a kompótot gyártja:D a manuális klíma sem jött össze:D de a külső szerkezete az zsír:D
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 23:04:26 írta BloodRedSandman »

dage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1384 Dátum: 2009.11.16 23:06:05 »
A D-4 sehol sem szerepel a hirdetésben, csak a teljesítmény adat indokolná.
Az nem szempont. Hirdetésben bármi előfordul. Még a forgalmiban is. (Anyám 1.3-as Swiftjének forgalmijába az 1.0 teljesítményadata van, a mi Corsánakat meg 2 kW-tal erősebbnek írták, mint a hivatalos gyári adat...)
Igen, erre utaltam a bürokrácia és inkompetencia szavakkal  :D
Kicsikocsim (1.1 Ford Fiesta 1990-ből) átíráskor a régi, leadott forgalmitól eltérően 957ccm lett aztán pár hónap múlva beidéztek, hogy cserélni kell a forgalmit meg a törzskönyvet... persze az újba se a gyári érték került...
Egyébként ha már ott vagyok lehet egyszerűbb megnézni, hogy van-e egy böszme nagy D4 felirat a motortakaró műanyagon mint ciripelést keresni.... meg aztán a varrógéphangú fiestám után szerintem egy toyotás ciripelést meg sem hallanék :)
Tényleg, régi 2.0-án van egyáltalán motortakaró műanyag? Használtauto.hu-n nem találtam egy képet sem ilyen motorról.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1385 Dátum: 2009.11.16 23:17:00 »
A D-4 sehol sem szerepel a hirdetésben, csak a teljesítmény adat indokolná.
Az nem szempont. Hirdetésben bármi előfordul. Még a forgalmiban is. (Anyám 1.3-as Swiftjének forgalmijába az 1.0 teljesítményadata van, a mi Corsánakat meg 2 kW-tal erősebbnek írták, mint a hivatalos gyári adat...)
Igen, erre utaltam a bürokrácia és inkompetencia szavakkal  :D
Kicsikocsim (1.1 Ford Fiesta 1990-ből) átíráskor a régi, leadott forgalmitól eltérően 957ccm lett aztán pár hónap múlva beidéztek, hogy cserélni kell a forgalmit meg a törzskönyvet... persze az újba se a gyári érték került...
Egyébként ha már ott vagyok lehet egyszerűbb megnézni, hogy van-e egy böszme nagy D4 felirat a motortakaró műanyagon mint ciripelést keresni.... meg aztán a varrógéphangú fiestám után szerintem egy toyotás ciripelést meg sem hallanék :)
Tényleg, régi 2.0-án van egyáltalán motortakaró műanyag? Használtauto.hu-n nem találtam egy képet sem ilyen motorról.

a d4 en van meg hogy vvti

dage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1386 Dátum: 2009.11.16 23:18:35 »
&feature=related


ezmiez?:D

a fedélzeti kompúter meg a kompótot gyártja:D a manuális klíma sem jött össze:D de a külső szerkezete az zsír:D
Ez vicces volt  :D

Mellesleg a tanknyílás előtti fénytörés normális, vagy egy horpadás van ott?

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1387 Dátum: 2009.11.16 23:27:39 »
&feature=related


ezmiez?:D

a fedélzeti kompúter meg a kompótot gyártja:D a manuális klíma sem jött össze:D de a külső szerkezete az zsír:D
Ez vicces volt  :D

Mellesleg a tanknyílás előtti fénytörés normális, vagy egy horpadás van ott?

jah asszem az olyan mert nézd meg a másik oldalon is ott figyel valami olyassmi...

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1388 Dátum: 2009.11.17 09:26:35 »
&feature=related


ezmiez?:D

a fedélzeti kompúter meg a kompótot gyártja:D a manuális klíma sem jött össze:D de a külső szerkezete az zsír:D

Szerintem ez még manuális klímás. :D A kifutóba volt automata állítási lehetőség.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1389 Dátum: 2009.11.17 09:53:09 »
&feature=related


ezmiez?:D

a fedélzeti kompúter meg a kompótot gyártja:D a manuális klíma sem jött össze:D de a külső szerkezete az zsír:D

Szerintem ez még manuális klímás. :D A kifutóba volt automata állítási lehetőség.

de nekem is 2001es es automata...

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1390 Dátum: 2009.11.17 10:05:18 »

de nekem is 2001es es automata...

Csak a sol miatt.:D a terra mint a kék ott manyuális. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1391 Dátum: 2009.11.17 10:08:43 »

de nekem is 2001es es automata...

Csak a sol miatt.:D a terra mint a kék ott manyuális. :(

jahh hat mind1 de a video akkor is nagy... Meg van egy csomo... Tegnap este ezeket neztem... Egesz kis showt lenyomnak..:D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1392 Dátum: 2009.11.17 11:08:21 »
de nekem is 2001es es automata...

Az 1.8-as motortól kezdve széria volt az Aut légkondi. Itthon az autó bevezetésekor egy rövid ideig létezett 1.8-as verzió Terra felszereltséggel, de utána már csak Sol-al volt párosítható.
A 2 literes csúcs motor pedig eleve jobban felszerelve jött ki a gyár kapuin (+2 fejlégzsák, VSC+TRC, Cd-s rádió).
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1393 Dátum: 2009.11.17 11:09:49 »
&feature=related

"az ülések nincsenek kicsikkezve". Bakker, ilyen szöveget se hallottam még. LOL  [rohog]
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #1394 Dátum: 2009.11.17 14:18:16 »
&feature=related

"az ülések nincsenek kicsikkezve". Bakker, ilyen szöveget se hallottam még. LOL  [rohog]


de nemám:Dseki sebe:D