Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250738 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5535 Dátum: 2010.06.28 10:43:50 »
Coca Cola Vanília? Valakinek még rémlik?  ;)
Ukrajnában a mai napig kapható, és igen közkedvelt termék.
Borzasztó volt.  :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5536 Dátum: 2010.06.28 11:25:06 »
Jaj bocs a pontos márkát nem írtam ide :) Coca-Cola Light volt, már bontott és nem csak 1-2 órát maradt bent a fagyasztóban, minimum egy fél napot, vagy többet

Fura :hmmmm:

Én is azon "éltem", soha nem vált külön :)

Mondjuk kiengedés után már ritka xar volt :wacko:

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5537 Dátum: 2010.06.30 10:01:10 »
Egy horror elolvasni ezeket a táplálkozástudományi esszéket! :no:

Ezek után már gondolni sem merek arra,hogy mi történik egy "vörös-bika"energiaital elfogyasztásakor? :wub:
De csak azért mert nem jutottál el az utolsó előtti mondatig. :)

De,eljutottam és ezért már csak Soproni(i)g megyek :censored:.Persze mértékkel :wub:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5538 Dátum: 2010.06.30 12:05:45 »
Nekem volt hogy 4 liter/nap, napi rendszerességgel suliban 2 liter... most is azt iszok... Light az megfsat.. :D Csak a Coca-t szeretem :wub:
Azt 30 éves korodra elfogy a májad haver... :censored:

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5539 Dátum: 2010.06.30 12:09:18 »
Én bármennyi KV fogyasztása mellett tudok aludni, de a Cola engem is ébren tart.
Én is meg tudok inni napi 2 liter KV-t, nem okoz alvászavart. A lényeg nálam, hogy legyen benne tejszín, mert akkor minden OK. Ha nincsen benne tejszín, akkor már 1 KV is szétmarja a gyomromat.

Én a fekete teától nem tudok aludni. Ha 5 után iszom, akkor éjjel 3ig nem alszok semmit sem... :(

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5540 Dátum: 2010.06.30 12:13:42 »
Amikor megiszol egy pohár kólát: változások a szervezetben
Olyan jókat írnak róla, hogy mindjárt veszek egy 2 literest.  :D Nem is kell akkor már kokaint szívnom, elég csak a kóla. Ha ezt tudtam volna, akkor mindig is kólát ittam volna...  [rohog]


Komolyra véve: a legkártékonyabb szar, ami teljesen tönkreteszi a fogakat és az ember egészségét!

bgabor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5541 Dátum: 2010.06.30 12:24:02 »
Junkers kazánt kellene újraindítanom (azt mondják ezt próbáljam meg, mielőtt szerelőt hívok), csak azt nem tudom, hogy hogyan kell? Van valahol egy reset gomb? Típusát nem tudom... (nagy és fehér.. :whistling:)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5542 Dátum: 2010.06.30 13:50:40 »
Többnyire az egyik gomb hosszan nyomvatartva a reset, de sok kazán egy áramtalanítás után is újraindítja magát.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5543 Dátum: 2010.07.01 08:02:05 »
Amikor megiszol egy pohár kólát: változások a szervezetben
Olyan jókat írnak róla, hogy mindjárt veszek egy 2 literest.  :D
Hát ez gyönyörű, tényleg  ::) ... Azt eddig is tudtam, hogy nem a legjobb poén, nade ez  :wacko: ... A francba, nem érdekel, ettől még időnként be fogok dobni egy-egy pohárral  :censored: !

(Hozzátenném, hogy egyáltalán nem kávézom és gyakorlatilag nem dohányzom - értsd: mondjuk 2-3 cigit szívok el egy héten átlagosan.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5544 Dátum: 2010.07.01 11:07:14 »

Hát ez gyönyörű, tényleg  ::) ... Azt eddig is tudtam, hogy nem a legjobb poén, nade ez  :wacko: ... A francba, nem érdekel, ettől még időnként be fogok dobni egy-egy pohárral  :censored: !

(Hozzátenném, hogy egyáltalán nem kávézom és gyakorlatilag nem dohányzom - értsd: mondjuk 2-3 cigit szívok el egy héten átlagosan.)
Persze!
Azért is írtam, hogy mindent lehet csak ésszel.
A zsíros-cupákos pörkölt ugyanúgy egy dumdum golyós lövés az érrendszernek, oszt' azt is eszünk néha.
Ki néha, ki sűrűn. Ha van mellé savanyúság és lecsúszik utána egy pohár borocska  :yes: az mindjárt tompítja a becsapódás erejét.
(A lövedékes hasonlat analógiájánál maradva.)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5545 Dátum: 2010.07.01 11:14:45 »
A zsíros-cupákos pörkölt ugyanúgy egy dumdum golyós lövés az érrendszernek, oszt' azt is eszünk néha.
Ki néha, ki sűrűn. Ha van mellé savanyúság és lecsúszik utána egy pohár borocska  :yes: az mindjárt tompítja a becsapódás erejét.
(A lövedékes hasonlat analógiájánál maradva.)
Én ilyesmit elég ritkán eszem, mert mindig, garantáltan nagyon felgyorsítja az emésztésemet, ha értitek mire gondolok  :whistling:

Viszont tök sok kenyeret (fehéret) fogyasztok, kvázi mindenhez azt eszem, és tudom hogy ez nem a legjobb  ::) ... Gyakorlatilag ez képezi a táplálkozásom alapját, úgy kb. napi átlag 6 szeletet nyomok be (elosztva a három étkezésre).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5546 Dátum: 2010.07.01 11:15:35 »
Nemrég beszéltünk albérletes dolgokról...

Tegnap este elcsíptem valami esti adásba egy riportot, hogy xy nem tudja kitenni az albérlőt, nem fizet már hónapok óta ( :eek: ) a számlákat viszont fizeti, de nem hajlandó menni, elkezdtek ott bohóckodni az elműnél/vizeseknél, hogy kikapcsoltassák az áramot/vizet, persze azok nem mentek bele, elvégre nálunk fizetve van a számla, teljesítve van a szerződés. :whistling:  

A végeredmény hogy peresekedni kell, jóóóóó hosszan...  

Nem értem :hmmmm: én odamennék aztán úgy kiraknám az embert, hogy örülhetne ha nem botlik meg véletlenül a lépcsőn :flowers: vagy ha nekem nem megy, hívnék néhány erre szakosodott emberkét, van ilyen jellegű cég, nem viccből írom...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5547 Dátum: 2010.07.01 12:24:09 »
azért nem ilyen egyszerű ez a dolog.  ::)
nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5548 Dátum: 2010.07.01 12:24:51 »
Ha enyém a lakás, akkor én rendelkezem a közüzemi dolgokról is. Számlázási címet hozzám kérném, nem fizetném és kikapcsoltatnám. Víz, gáz villany nuku.
Egyébként ezért (is) érdemes szerződést írni és előre letisztázni írásban az ilyen eseteket. Akkor jöhet a kilakoltatás hatóságügyileg.

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5549 Dátum: 2010.07.01 12:30:32 »
Én ilyesmit elég ritkán eszem, mert mindig, garantáltan nagyon felgyorsítja az emésztésemet, ha értitek mire gondolok  :whistling:

Viszont tök sok kenyeret (fehéret) fogyasztok, kvázi mindenhez azt eszem, és tudom hogy ez nem a legjobb  ::) ... Gyakorlatilag ez képezi a táplálkozásom alapját, úgy kb. napi átlag 6 szeletet nyomok be (elosztva a három étkezésre).
Én is iszok néha kólát, nyugi! Sőt pörkölteket és zsíros húsokat is fogyasztok eléggé gyakran, szóval én is írtom magam. Mondjuk inkább pusztuljak meg egy nagyon finom csülökpörkölttől, mint a szar kólától...  :D Borral ritkán tudom öblíteni, mert állandóan vezetek. Meg én a bort annyira nem is szeretem, nekem a sör jobban bejön.  :ph34r:

A fehér kenyér szerintem mindenkinél fogy, az átlag magyar azt eszi kilószámra. Mert finomabb (szerintem) és mert olcsóbb, mint a sokszor csak színezetett barna kenyér. Én mindet szeretem, de a tölött káposzta csak ropogós fehér kenyérrel jó igazán.

Én KV-zom, de csak minőségi kávét szoktam frissen inni. Az állot KV méreg számba megy és az íze is pocsék. Élvezeti cikk nálam, nem függőség, így inkább nem iszom, ha nem perfekt. A mai kutatások szerint egyébként nem káros a KV, sőt sok betegség megelőzésében fontos szerepet játszik. Fejfájáskor is szokta enyhíteni a fájdalmat, mert kitágítja kicsit az agyi ereket -- legalábbis ezt a magyarázatot olvastam. Az a lényeg, hogy nem szabad sokat inni. A tejszín ugyan extra kalória, viszont segítségével nem marja ki a KV az ember gyomrát és nem "gyorsul fel az emésztés".