Szerző Téma: TUNING  (Megtekintve 488600 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1095 Dátum: 2010.04.21 21:58:03 »
Ez az AE86 féle tali lehet, ideje lene velük megismerkedni de a fórumukon nem nagyon értenek velünk egyet és elég lekezelőek , és azt hiszik ők szarták azt a bizonyos spanyolviaszt. Magyarul qurva nagy arcuk van és hihetetlen okosnak hiszik magukat és egymást.

Ők a tökéletelesek a töketlenek közt. :clap:

Te generalod megint a feszultseget. Ha ezt esetleg elolvassak, akkor valoban nem lesztek joban ;). Miert varod el, hogy ne legyenek lekezeloek? Valszeg Te is az lennel ha hasonlo videokat latnal es ezen commentedhez hasonlokat olvasnal az Corollas forumon....  :flowers:

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1096 Dátum: 2010.04.21 21:58:44 »
"2010.április 24-én 14:00-tól Budapesten a Felvonulási téren lesz az idei első találkozónk.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!"

Toyotasportautóklub.

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1097 Dátum: 2010.04.21 22:06:26 »
Te generalod megint a feszultseget. Ha ezt esetleg elolvassak, akkor valoban nem lesztek joban ;). Miert varod el, hogy ne legyenek lekezeloek? Valszeg Te is az lennel ha hasonlo videokat latnal es ezen commentedhez hasonlokat olvasnal az Corollas forumon....  :flowers:

Ők kezdték a dolgot és folytatták is a másik fórumon . OLvasd el, de nem tudod csak ha reggelsz.

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1098 Dátum: 2010.04.21 22:10:17 »
Erre mit reagálsz ? Megjegyzem előtte nem volt semmi személyeskedés.

"Ez nem jelent semmit smile.gif

Sajnos, ha jól látom netes infók alapján történt egy átépítés, ami nem lett olyan, mint aminek szánták, és mivel a gárda nem is tudja, hogy merre ül a lovon (lehet, hogy a ló se jó felé megy), így elég nehéz lesz hibát keresni.
A szerelőket, meg a hasonló infókat nyugodtan ki is lehet hagyni a körből, mint hivatkozási alap. Ennél ez némiképp bonyolultabb.
A faxnak szimulálunk le minden egyes épített motort több héten keresztül, mielőtt hozzányúlnánk, nem is tudom...
Részemről OFF, egyrészt mert baromi xar hangulatú posztok születnek itt, másrészt mert valahogy valaki elfelejtette felkapcsolni a villanyt odaát;)"

pzs

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1099 Dátum: 2010.04.21 22:11:44 »
Kulonosebben nem erdekel kik kezdtek. Mi lenne, ha mi nem folytatnank?  :sorcerer:

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1100 Dátum: 2010.04.21 22:12:56 »
Kulonosebben nem erdekel kik kezdtek. Mi lenne, ha mi nem folytatnank?  :sorcerer:

 :eek: :clap: :clap:  :D :D

barna.czukor

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1101 Dátum: 2010.04.21 23:33:15 »
Én oda is be vagyok regelve Corolla-club fórumára, nagy ritkán kommentelek.

A témához annyit fűznék hozzá, hogy slick gumikon menni esőben eléggé veszélyes, nem kellene ilyet csinálni. Ha meg erre vállalkozik valaki, akkor vegye tudomásul, hogy nem lehet kanyarokban olyan gyors és térjen le az útból, hogy ne tartsa fel a többi autóst, aki ott gyorsabban tudna menni. Nem tudom, hogy mi volt az ominózus csúnya megjegyzés, de én nem emlékszem semmi komolyra, max 1-2 jelzőre, de nem volt anyázás vagy ilyesmi. Egyébként nem baj az, ha veszik a lapot, mert más különben sosem tudnák meg, hogy nem frankó, amit csinálnak... Vagy van valami komoly, amiről lemaradtam? Honnan a nagy utálkozás? Volt más vita is valahol?

A fórumukat elolvasva nekem úgy tűnik, hogy sok értelmes ember van ott is, sőt van átfedés is (Kleingy pl.), de alapvetően az olajtémában nincsenek otthon...  ;)
Egyébként mindenkinek szíve joga külön utakat járni és fórumokat csinálni külön-külön, bár túl sok értelmét nem látom, hiszen itt is van lehetőségük kommentelni, talán mindenki tanulhatna a másiktól. És ugye ez a fórum több autót fog össze, így egy helyen lehetne mindenki, egyesítve a tudást, ismeretet, ismeretséget, tapasztalatokat...

Ami továbbra is izgat, az a hűtőrács. Ilyet hol tudok szerezni? Volt egyáltalán olyan szériagyártású E11 facelift, amelyen ez a rács volt és nem a csíkokból álló műanyag?

barna.czukor

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1102 Dátum: 2010.04.21 23:40:23 »
http://www.tte.de/


 Ez meg mi?! :cry:


"Dear visitor,

Please be informed that we no longer supply parts directly.

For sport parts or motorsport accessories please contact your local European Toyota or Lexus dealer via
> http://www.toyota-europe.com/ or > http://www.lexus.eu/.

In case you require spare parts for your MR2 Turbo, Yaris P1 compressor,
Lexus IS or RX compressor, you can ask your dealer to contact Toyota Motorsport directly.

For TRD parts from Japan, please contact one of the European distributors listed on this link:
> http://www.trdparts.jp/english/distributor.html

For TRD part from the USA please contact:
> http://www.trdusa.com/contactus.cfm

We apologise for any inconvenience.

Best regards,
TTE"

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1103 Dátum: 2010.04.21 23:59:37 »
Én oda is be vagyok regelve Corolla-club fórumára, nagy ritkán kommentelek.

A témához annyit fűznék hozzá, hogy slick gumikon menni esőben eléggé veszélyes, nem kellene ilyet csinálni. Ha meg erre vállalkozik valaki, akkor vegye tudomásul, hogy nem lehet kanyarokban olyan gyors és térjen le az útból, hogy ne tartsa fel a többi autóst, aki ott gyorsabban tudna menni. l álló műanyag?

 :clap: Na végre már valaki fogja is miről van szó tulajdonképpen, sokan okoskodtak ezzel a dologgal hogy mit meg hogy kellett volna de utólag könnyű megmagyarázni ,  bele kellett volna ülni a kocsiba és csinálni az adott körülmények között. Ami az én esetemben nagyobb motort , injektort de nem beállított vezérlést jelentett és fordulatszámtiltást 4500-5000 között. Meg ott voltak a körülmények a másik autó , másik személy , személyek biztonsága is. És nem autóverseny volt így nyugodtan elengedhetett volna. Abban a hitben volt, hogy egy E12-es TSPORTOT  tart föl a pályán és ezért "harcolt" és veszélyeztetett minket. Meg persze magát is .

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TUNING
« Válasz #1104 Dátum: 2010.04.22 09:30:02 »
Sztem innen inkább az itteni, szintén május 1-jei talira mennek (bár elég halovány a jelentkezők sora).

Mondjuk nincs is agyonreklámozva a dolog. Körlevelet például a CCH-tól kaptam, innen semmi. :sorcerer:

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TUNING
« Válasz #1105 Dátum: 2010.04.22 09:34:11 »
Jol nez ki. Amugy Majus 1 Corolla Klub talalkozo Kiralyreten eddig kb 35 auto jott ossze, lesz mindenfele, megy valaki?

Én mindenképpen lemegyek mivel pár kilométerre lakok onnan... :clap:
BLACK COROLLA TS 2005

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #1106 Dátum: 2010.04.22 10:13:54 »
Most szombatom 2-kor a Felvonulási téren lesz Toyota sportautó találkozó.
Celica, Supra Mr2 lesz lesz kint bőven akit érdekel.

ricochet

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
    • dldshop
Re: TUNING
« Válasz #1107 Dátum: 2010.04.23 12:01:38 »
Nincs valakinek eladó t-sport lökhárítótoldat előre, vagy tipp, hogy hol lehet kapni?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TUNING
« Válasz #1108 Dátum: 2010.04.23 12:06:23 »
Nincs valakinek eladó t-sport lökhárítótoldat előre, vagy tipp, hogy hol lehet kapni?

Honnan jött a neved ha megkérdezhetem?:-)

ricochet

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
    • dldshop
Re: TUNING
« Válasz #1109 Dátum: 2010.04.23 12:09:10 »
A bicajomról nyúltam. :wacko: