Szerző Téma: TUNING  (Megtekintve 488566 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #435 Dátum: 2009.04.01 10:50:12 »
Illatosító legyen benne - az enyémet is dicsérte egy csaj de azt mondta 1 dolog hiányzik még és ez az illatosító :) -
Rendszeresen kell takarítani és akkor nem fogja senki hiányolni az illatosítót! :devil:  :flowers:

Ki van az, de attól még kell.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TUNING
« Válasz #436 Dátum: 2009.04.01 10:58:31 »
Illatosító legyen benne - az enyémet is dicsérte egy csaj de azt mondta 1 dolog hiányzik még és ez az illatosító :) -
Rendszeresen kell takarítani és akkor nem fogja senki hiányolni az illatosítót! :devil:  :flowers:
Meg neha le kell furdeni  [rohog]  :lol: :tt2:
Bocs ez nagyon magasan jott, de elertem
Látom, egy rugóra jár az agyunk :D
Amúgy a szagokról: most, hogy keveset megy a gép, sok garázsban állás, stb, érezhető volt egy kellemetlen oldószerszag a kocsiban. Gyakorlatilag a kocsiba ülve fullasztó volt a bűz. Egy ideig eltartott míg a forrását megtaláltam, de meglett. A csomagtartóban, a műanyag tároló tálcában tartottam egy jégoldó spray-t, pontosabban egy ilyen Clin ablaklpucolós jellegű spriccelős verziót. (nem szeretem a hajtógázas dolgokat) Szóval a kis alattomos finoman eresztette a cuccot, úgy, hogy persze zárva volt a spriccelője, tehát csak alattomosan. No, ennek volt olyan szaga, hogy ihaj! örülök, hogy meglett, így jóval kellemesebb az autózás.  :flowers:
Gabe 254.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: TUNING
« Válasz #437 Dátum: 2009.04.01 11:04:33 »
OFF En nemreg egy felig megszaradt rongytol hanytam el magam majdnem, miutan 1 hetet rohadt bennt ajtonyitas nelkul... :shit:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

tutinet

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #438 Dátum: 2009.04.01 16:18:21 »
OFF En nemreg egy felig megszaradt rongytol hanytam el magam majdnem, miutan 1 hetet rohadt bennt ajtonyitas nelkul... :shit:

Kár, hogy csak 1 hetet.....

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TUNING
« Válasz #439 Dátum: 2009.04.01 17:30:51 »
Összesen 350 kilóban van a kicsike pluszban.

TTE lökös nélkül, amit meg fog kapni, illetve a 17es felniket, olyat mint Szutié :(
Talán kap még mp3 adaptert, meg mélyládát és kap egy kipufogó véget.

Nem tervezem eladni, vagy apám kapja meg, vagy a párom fogja használni.
Viszont úgye csak az ice sport lett volna légkondival, nekem meg a digit klíma kellett!
Tehát Ts-t vehettem volna, de az 2007-ben már nem volt elérhető:(.
Illetve ez az első autóm, eredetileg meg Yaris dízel lett volna.
Amikor belevágtam tudtam, h nem fogja megérni, dehát olyan autót akartam ami legalább jól néz ki :)

A tervem között meg egy ts kompressor szerepelne, vagy egy D-cat Avensis, Honda Civic Type R!

7év vezetés után azt mondom a 97 lovat mostanra talán kinőttem, bár most nagyon tetszik az ültetéssel a körforgalomban.
Szeretném kicsit jobban megismerni a határait a kocsimnak.



Menjünk ki a Honda talira, ott lesz eladó Type R a régebbi. Nekem olyan kéne. Azt is jól lehet tuningolni a TS-ekkel pariba van.
Most már jóval olcsóbban hozzájutni mint 2-3 évvel ezelőtt.

én vitatnám, hogy a régebbi Type R-ek olcsóbbak lennének..Kb. egy árban van a TS-ekkel, akkor már inkább a márkahűség ;)
TS forever:)

TSityu

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #440 Dátum: 2009.04.01 18:32:11 »
Mennyit költöttél rá eddig?Mennyit tervezel még?Vezettél már TS-t?El szeretnéd adni az autódat az adott piaci értékében valaha?Ha nagyobb injector akkor oda több benzin és levegő is kell amit egy írható ecuval kell megoldanod ami olyan 60ezertől 400ezerig van.Egy motor ki és beszerelés csak egy 30-40eft akkor még semmilyen alkatrészed nincs.Van egy oldal ahol van egy stroker kit ami az enyémhez lenne jó.Mindenből a nagyobb amivel 2000-res lenne az 1800-as moci és ez kerül 500eft-be.Ha sokat költesz rá akkor egyszer csak azt fogod észrevenni hogy beülsz egy csodaszép autóba amit nagyon szeretsz,meg a Te ízlésed alapján van benne kialakítva minden,de egyszer csak belegondolsz hogy mi a f....szért nem megy :devil:???Nincs alatta fék nincs alatta futómű.Bár így is sokat költöttél rá akkor miért nem gyorsul jobban,miért nem kanyarodik,vagy áll meg jobban?Szép lesz meg minden csak jobb nem lesz.Ha jobb autót akarsz jobbat vegyél.Én is azt akartam az elején amikor 1.6-osom volt hogy tezek bele ts motort,de értelmetlen az egész attól még nem lesz ts.Nézd meg Tutinetet ugyanezt akarta végigjárni hogy majd az 1.4-ből csinál rakétát é sikerült nagyjából meggyőznünk párunknak hogy ha gyors autót akar akkor azt vegyen ha megteheti.Persze lehet szépítgetni,csak meg kell találni a mércét hogy mi az ami megéri és mi az ami nem.Add hozzá azt a pénzt az autód értékéhez amit eddig ráköltenél,amit ráköltöttél és kezdj el nézegetni a használtautón erősebb tetszetős autókat aztán írd meg mit találtál hasonló évjáratban.

Szia Szuti,

Nem akarsz nyitni egy új topicot ezzel a címmel: Beszéljük rá Konradot egy.........

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocs, de nem tudtam az idézetet helyretenni.


Helyretettem az idézetet. Így gondoltad? Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.01 19:23:19 írta Trotter66 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TUNING
« Válasz #441 Dátum: 2009.04.01 19:24:47 »
Illatosító legyen benne - az enyémet is dicsérte egy csaj de azt mondta 1 dolog hiányzik még és ez az illatosító :) -

Na ha csak az illatosítóért marad a kocsiban, akkor akár mehet is.... Szerintem.  :hug:

Habár, ha tunningelem.... :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.01 20:16:25 írta Trotter66 »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TUNING
« Válasz #442 Dátum: 2009.04.01 22:23:25 »
Illatosító legyen benne - az enyémet is dicsérte egy csaj de azt mondta 1 dolog hiányzik még és ez az illatosító :) -

Na ha csak az illatosítóért marad a kocsiban, akkor akár mehet is.... Szerintem.  :hug:

Habár, ha tunningelem.... :D

Banyek vennem kell illatosítót hátha becsajozok :devil:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TUNING
« Válasz #443 Dátum: 2009.04.01 22:28:14 »
Az a baj, hogy te minden csaj mellett elszáguldasz... :scooter:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TUNING
« Válasz #444 Dátum: 2009.04.01 23:27:48 »
Az a baj, hogy te minden csaj mellett elszáguldasz... :scooter:

Lassan rajta lesz a nagy fék akkor majd megállok:-))

leszilaci

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #445 Dátum: 2009.04.02 10:53:41 »
7év vezetés után azt mondom a 97 lovat mostanra talán kinőttem, bár most nagyon tetszik az ültetéssel a körforgalomban.
Szeretném kicsit jobban megismerni a határait a kocsimnak.
én is kinőttem a 87 lovat.
kevesebbel is beérném már.

kocsim határait pedig ezen a nyáron talán elérem...menni kellene egy ettől jobb értéket:

 :flowers:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TUNING
« Válasz #446 Dátum: 2009.04.02 12:38:39 »
14 óra 22 perc? Ez a Budapest-Balaton szintidőd??  [rohog] [rohog]

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TUNING
« Válasz #447 Dátum: 2009.04.02 13:15:22 »
én is kinőttem a 87 lovat.
kevesebbel is beérném már.
kocsim határait pedig ezen a nyáron talán elérem...menni kellene egy ettől jobb értéket:

 :flowers:

Laci!
Megoldjuk okosba: gurulj el hozzánk, előszedem a nagyflexet és levágjuk a motor felét. Némi tapasztás, hogy tartsa a vizet, olajat, miegymást és máris csak 40 LE marad.

Jó lesz? :yes:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

leszilaci

  • Vendég
Re: TUNING
« Válasz #448 Dátum: 2009.04.02 15:59:27 »
Laci!
Megoldjuk okosba: gurulj el hozzánk, előszedem a nagyflexet és levágjuk a motor felét. Némi tapasztás, hogy tartsa a vizet, olajat, miegymást és máris csak 40 LE marad.

Jó lesz? :yes:
lófaxt :D
írható ECU kell ide :clap:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: TUNING
« Válasz #449 Dátum: 2009.04.02 16:01:42 »
Eleg a BC-t megmahinalni, hogy ne tudjon 2.5-nel nagyobb erteket mutatni  :tt2: :devil:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX