Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574372 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9645 Dátum: 2015.02.20 09:20:34 »
Szerintetek egy angol import Corolla Ts-ből vagy Celica-ból mennyiért lehetne szerezni (természeten kipróbálható) motort váltóval? Sajnos az 5-ös váltó el kerülte a figyelmemet... A kasztnit meg persze meg kell nézni, van kereskedő ismerősöm, aki kölcsön adná 1 napra a rétegmérőjét. Mondjuk Egerből nem szeretnék "lyukra futni" de természetesen be kell kalkulálni, akármilyet nézek is, akár ezt akár "épet".


Miért csak az angol-t említed? Ami Németországban futott, az miért nem jó? Ráadásul közelebb is van és 60000 km-t futott!!!

Toni29

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:TS
« Válasz #9646 Dátum: 2015.02.20 09:33:56 »
Szuper! Melyik weboldalon láttad? Köszi!

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9647 Dátum: 2015.02.20 11:22:24 »
Szuper! Melyik weboldalon láttad? Köszi!

Az előző oldalon van az Ebay link-

szélvédős

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 118
Re:TS
« Válasz #9648 Dátum: 2015.02.21 06:14:32 »
Velemenyetek szerint mi a jobb? Ha egy szakszervizben atvizsgaltatom az autot vagy egy ilyen tipust mar latott hozzaerto nezi at?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re:TS
« Válasz #9649 Dátum: 2015.02.21 06:46:24 »
A legjobb az lenne, ha egy ismerőshöz, vagy ajánlott ismerőshöz vinnéd márkaszervizbe. Egy ismerősöm vett egy Honda Jazz-t és oda vitték, amit az eladó mondott és hivatalos szerviz volt. Azóta pereskedik, mert az eladó haverja nézte át, hogy sérülésmentes. Aztán kiderült, hogy szarrá volt törve, meg mindenhonnan ázott be.

szélvédős

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 118
Re:TS
« Válasz #9650 Dátum: 2015.02.21 09:26:54 »
A legjobb az lenne, ha egy ismerőshöz, vagy ajánlott ismerőshöz vinnéd márkaszervizbe. Egy ismerősöm vett egy Honda Jazz-t és oda vitték, amit az eladó mondott és hivatalos szerviz volt. Azóta pereskedik, mert az eladó haverja nézte át, hogy sérülésmentes. Aztán kiderült, hogy szarrá volt törve, meg mindenhonnan ázott be.
Ez alap hogy olyan helyre nem viszek kocsit amit az elado ajanl. :clap: Inkabb fizetek par ezret de nezzek at rendesen.

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9651 Dátum: 2015.02.21 14:22:31 »
Eladó 4 db PLW 16"-os alufelni 4x100, ET38. 205/50 r16 gumik vannak rajta, de azok cserések szerintem. 54-es szűkítő is van hozzá.
Ha vkt érdekel email-re küldök képeket! OLX-en is meg lehet tekinteni.

Irányár: 54000.-FT

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:TS
« Válasz #9652 Dátum: 2015.02.21 15:15:46 »
A legjobb az lenne, ha egy ismerőshöz, vagy ajánlott ismerőshöz vinnéd márkaszervizbe. Egy ismerősöm vett egy Honda Jazz-t és oda vitték, amit az eladó mondott és hivatalos szerviz volt. Azóta pereskedik, mert az eladó haverja nézte át, hogy sérülésmentes. Aztán kiderült, hogy szarrá volt törve, meg mindenhonnan ázott be.

Nem értem, ha körbemérték mérőeszközzel az nem mutatta ki hány mikron a gittegylet, ami rajta van ?
Mindegy a mérő személye lehet bárki, a műszer megmutatja az igazat. Mint ahogyan az én általam nézett Celicánál is.

Szélvédős: Miért nem veszed meg azt, amit 1350-ért hirdetnek ? Ha jól tudom fórumos kollégáé volt és igazában rendbe van az autó, nem motorhibás.
Rendesen bántak vele. Most már én is azt mondom, nem az évjárat számít hanem az ÁLLAPOT. És sokszorosan. Én lexarom, hogy facelift előtti de ha az alja nem tiszta rozsda , nem gittelt a fényezése és a motorja , váltója -ami rendben van-ugyanolyan erős akkor én nem gondolkodnék sokat. És még az ár is "lágyulhat".
Németből behozott -és a képen láthatóan szilikonnal befújt motorterű - xart nem vennék már az tuti , mert amit ide behoznak azt inkább vigyék vissza , ócskavastelep van itt is ezért kár volt belépni az EU-ba.

« Utoljára szerkesztve: 2015.02.21 15:29:09 írta totya11 »

Toni29

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:TS
« Válasz #9653 Dátum: 2015.02.21 22:05:02 »
Egyetértek! Kint is drága a jó, de általában az olcsó autókat éri meg behozni, azok meg kint is többnyire szarok... Illetve a németek nem tekerik az órát de mondjuk kint is van magyar!, török, tökömtudja még milyen kereskedő.... azok ugyanúgy.

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:TS
« Válasz #9654 Dátum: 2015.02.21 22:37:26 »
Ezt mar neztem en ide  em sikerult beszelnem az emberrel.  Haromszor hivtam de nem vette fel. Kivancsi lettem volna mit mond. Gondolom o mar utananezett mennyi lenne a rendberakas.

"Motornak kopogo hangja van, erősen rezonál! Műszaki 2014 dec. Lejárt. Külföldi munka miatt nincs időm foglalkozni az autóval, ezért így eladó! 700000ft"

Szerintetek, ha a motoron kívül minden más jó lenne rajta akkor árulná ?.Kizárt. 
A másik hazugság, hogy nincs ideje vele foglalkozni. Miért, mi ő ? Tán autószerelő ? Ha az, akkor miért hagyta így elbaxódni ? Ha nem az, akkor meg nem mind1 menni ideje van? Kifizeti, megcsinálják, oszt jó idő.
Addig akár kukutyinba is elmehet zabot hegyezni, a szerelő majd megcsinálja.

Nem, ez talicska xar szintén, amitől szabadulni akar és valami szerencsétlen hülyére rásózni. Erre nem rákölteni kell, hanem beadni bontóba ,ha egyáltalán beveszik.

Toni29

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:TS
« Válasz #9655 Dátum: 2015.02.21 22:43:09 »
Igen, valószínű! Elég jó duma, hogy nincs ideje. Talán egy szerelőhöz elvinni nem is olyan sok idő... Én már letettem erről a kocsiról. Műszaki lejárt.. Ha csak a motorja kopogna attól még szerintem műszakin átmenne ha minden más rendbe lenne...

szélvédős

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 118
Re:TS
« Válasz #9656 Dátum: 2015.02.22 08:40:43 »
Nem értem, ha körbemérték mérőeszközzel az nem mutatta ki hány mikron a gittegylet, ami rajta van ?
Mindegy a mérő személye lehet bárki, a műszer megmutatja az igazat. Mint ahogyan az én általam nézett Celicánál is.

Szélvédős: Miért nem veszed meg azt, amit 1350-ért hirdetnek ? Ha jól tudom fórumos kollégáé volt és igazában rendbe van az autó, nem motorhibás.
Rendesen bántak vele. Most már én is azt mondom, nem az évjárat számít hanem az ÁLLAPOT. És sokszorosan. Én lexarom, hogy facelift előtti de ha az alja nem tiszta rozsda , nem gittelt a fényezése és a motorja , váltója -ami rendben van-ugyanolyan erős akkor én nem gondolkodnék sokat. És még az ár is "lágyulhat".
Németből behozott -és a képen láthatóan szilikonnal befújt motorterű - xart nem vennék már az tuti , mert amit ide behoznak azt inkább vigyék vissza , ócskavastelep van itt is ezért kár volt belépni az EU-ba.

Néztem ezt a gépet amit írtál 1.350.000-ért.
Nem elírás a függönylégzsák benne? Nem láttam még olyan Facelift előttit amiben lett volna.

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:TS
« Válasz #9657 Dátum: 2015.02.22 11:33:42 »
Néztem ezt a gépet amit írtál 1.350.000-ért.
Nem elírás a függönylégzsák benne? Nem láttam még olyan Facelift előttit amiben lett volna.

Azt nem tudom. De mintha az rémlene , hogy kapott egy telifényt és mindenki azt hiszi körbe volt törve pedig nem.
Arra tippelnék, hogy még a jelenleginél is korábbi tulajnál lehetett valami kézi karcolás rongálás és ezért kaphatott egy telifényt.
De ez még akár jó is lehet, hiszen újabb a színe .  :yes:

Update: Felhívtam, beszéltünk már pár éve nem találkoztunk és kérdezgettem a kocsiról. Tomiék szervizelték az autót, ami itt a pesti Toyotás körökben azért jelent valamit. :clap: :clap:
NEM VOLT TÖRVE, ez biztos, mert át lett nézve. Az alja se rozsdás de semmi más része sem. :)
Nincs csekk and dzsin jó a kipufogója , katalizátora és a klímája is hűt.
Pár apró-cseprő parkolási horzsolás itt-ott akad rajta ha valaki ezen rágódik menjen szalonba..... :whistling:
Magam ellen dumálok, mert még én is elgondolkodtam rajta.
Ismétlem: nem az évjáratot kell nézni. Az semmit sem jelent. Az állapotot kell az meg kiváló, a srác 2008 óta használja.
Az utóbbi pár évben nem is ment vele mert több más autója volt ill. van.



« Utoljára szerkesztve: 2015.02.22 12:08:05 írta totya11 »

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re:TS
« Válasz #9658 Dátum: 2015.02.22 13:00:07 »
Valóban nem lett kifli csinálva a Ts-ből, akkor én sem vettem volna meg. Folyamatosan szervizelt autó, novemberig napi használatban volt, kihasználatlanság miatt eladó. Akinek sok a 220e km, az vegyen 0 km-es szalonautót, másik autóm 6 éves, abban 205e km van, akkor mihez képest is sok?
TS forever:)

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:TS
« Válasz #9659 Dátum: 2015.02.22 15:27:46 »
Valóban nem lett kifli csinálva a Ts-ből, akkor én sem vettem volna meg. Folyamatosan szervizelt autó, novemberig napi használatban volt, kihasználatlanság miatt eladó. Akinek sok a 220e km, az vegyen 0 km-es szalonautót, másik autóm 6 éves, abban 205e km van, akkor mihez képest is sok?
Korához képest nem sok, az árban utána következőben (1,45M Ft német papírokkal) is kettessel kezdődikött a km-ek száma, igaz mostmár nem, mert nem a mobile.de-n árulják tovább, de a fejegységről felismertem, mint ahogyan a múltkor már jeleztem.
Viszont a 1,065M Ft-os TS esetében igen komoly érv az éves megyei matrica, jó, hogy kiírták. :cry:
Today, tomorrow and after tomorrow!