Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565714 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7740 Dátum: 2011.05.04 13:46:49 »
@pzs: nem pont erre gondoltam; az szerintem sem tényszeru, azt meg nem árt javítani. Inkább arra, hogy Zori autócseréje egyedül az o dolga, akkor is, ha nem mindenben ért vele egyet az ember (pl. ha neki dízel Cori kell TS helyett, akkor az kell, na bumm).  :winkiss:

Autocsere az O dolga, azt vesz amit akar es azt szamittat be amit akar felteve ha a masik fel is belemegy. Nekem csupan a hozzaallassal es a stilussal vannak gondjaim ezert reagaltam le azokkal a dolgokkal amik masok szemeben esetleg felesleges rugozasnak tunnek. Leirta, hogy akar az enyemet is beszamitana. Erre valaszolva leirtam, hogy mivel nekem sokkal tobbe van es jelenleg nem vagyom CTS-re ezert reszemrol felejtos. Egy szoval nem mondtam, hogy piaci ara sokkal magasabb vagy azt, hogy sokkal tobbet erne a tuning miatt. Szamomra eszmei erteke van es csak ugy tudnam elkepzelni a cseret ha O fizetne ra, aminek termeszetesen nem sok realitasa van es egyenerteku azzal, hogy kulonosebben nem mozgatta meg a fantaziamat a csere lehetosege.

Erre 2 dologgal reagalt:
- "Nem a TS-ed kell nekem, legfejlebb az asszonynak eljárni az intersparba, habár azt sem hiszem..." Ebbol az fogalmazodik meg bennem, hogy nem egy komoly ember ami nyilvan nem igy van. Minek ajanl fel egy cseret/beszamitast ha nem is merul fel benne mint lehetoseg. Ha meg felmerult benne akkor csak egy nemleges valasz miatt nem igy kell lereagalni szerintem. Ha meg csak siman ugratja a nepet akkor szerintem ne zavarjanak senkit a nuanszok  :winkiss:.

- "Akárki akármit mondd, hiába tyunyinygolja agyon az ember a kocsiját, értékesítésnél leszarják, sot nem is veszik meg - mert agyon vissza volt húzva motor fmu stb.... ( tapasztalatól tudom, mert nekem is volt egy corollám amire az autó értékét ráköltöttem, és nems záltam ki belole ***án... )" Ezzel tisztaban vagyok. Szo szerint leirtam, hogy nem erdekel az ajanlata, mert az autot eszem agaban nem all eladni, max. masik lesz melle, szoval nem igazan tudom miert kell azzal ervelni, hogy ertekesitesnel le***jak...

PZS vegyél be egy gumicukrot és azt rágd inkább már szerintem, csak Te akarod itt megdumálni a hülyeségedet....! A magyarázkodás mindig büdös... Aki akarja végigolvassa - hogy mit Offolod a topicot ;)

A kisebb kocsi csere/beszámításhoz kell - nem tudnak annyit húzni az emberen - tiszta már ? - Lasi levágta egyből - Neked miért ilyen nehéz átlátni a dolgokat?

Ha a kicsi kis szívedbe martam a konkrét tényekkel, akkor nagyon sajnálom - nem akartam, hogy a vérnyomásod 120/80 fölé menjen az emelkedős visszaváltásos story miatt.... gyere és sírdd ki magad a vállamon nyugodtan!  :flowers:

Tonicot ne is igyál többet , inkább tegyél magadba kis Unicumot - az ellazít!


Tokeletes vegszo volt, eddigi legjobb meglatasod  :flowers: Szerintem itt akar be is fejezhetjuk mert aki akarja ugyis vegigolvassa. Nem is ertem miert van az, hogy honapokig megy itt a beszelgetes, szereny velemenyem szerint az esetek nagy reszeben OFF dolgokrol es senkit nem zavar, legalabbis nem nyilvanitotta ki eddig, erre Te megjelensz es megallapitod, hogy en mindig szetoffolom a topicot es irom itt a hulysegeket  :ph34r:. Mondjuk legutobbi hozzaallasodhoz kepest ez meg teljesen barati es a hangneme is elfogadhato :).

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7741 Dátum: 2011.05.04 13:47:19 »
Zori, még most is ilyen hirtelen vagy? ;)

Aham :) Hirtelen Halál :) Hisz ismersz... könnyen felhúzom magam.... sajnos :-(

Nem láttam a végső fényt még fácsén, pedig már nagyban vártam - hátha mégis pink lesz :D Nem teszel fel képeket?

"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7742 Dátum: 2011.05.04 13:49:07 »


Tokeletes vegszo volt, eddigi legjobb meglatasod  :flowers: Szerintem itt akar be is fejezhetjuk mert aki akarja ugyis vegigolvassa. Nem is ertem miert van az, hogy honapokig megy itt a beszelgetes, szereny velemenyem szerint az esetek nagy reszeben OFF dolgokrol es senkit nem zavar, legalabbis nem nyilvanitotta ki eddig, erre Te megjelensz es megallapitod, hogy en mindig szetoffolom a topicot es irom itt a hulysegeket  :ph34r:. Mondjuk legutobbi hozzaallasodhoz kepest ez meg teljesen barati es a hangneme is elfogadhato :).

[/quote]

Köszi PZS! Erről van szó, látod tudok én baráti is lenni  :flowers:
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7743 Dátum: 2011.05.04 13:51:17 »
Zori, még most is ilyen hirtelen vagy? ;)

Aham :) Hirtelen Halál :) Hisz ismersz... könnyen felhúzom magam.... sajnos :-(

Nem láttam a végső fényt még fácsén, pedig már nagyban vártam - hátha mégis pink lesz :D Nem teszel fel képeket?



Nem is ertem, hogy akkor miert az en vernyomasom van a kozeppontban  [rohog].

De ugye nem ide, mert akkor szetoffolna a topicot  :clap:

Elore jelzem, semmi fele rossz szandek nem volt ezen megnyilvanulasomban... :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #7744 Dátum: 2011.05.04 13:52:59 »
Lassan írok a Corimról is egy kisebb posztot, majd ha teljesen kész lesz kiteszem, videókkal, legjobb pillanatokkal...

Csak hogy legyen valami on is a topicban:-)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #7745 Dátum: 2011.05.04 15:32:00 »
Végigolvastam a sok baromságot :)
Egy szimpla kérdés volt, hogy miért akarod eladni, nem kellett volna átmenni személyeskedésbe (hacsak nem b@.sza a csőröd ennyire a téma, és ennyire fáj, hogy eladhatatlan, ez esetben együtt érzek Veled), elég lett volna, hogy nagyobbat szeretnél! Mindenki el tudja dönteni milyen autó kell magának. A CTS-t lehet agyon magasztalni, de azért azt ne felejtsük el, hogy lift alatt egy fabatkát sem ér ;) Az autópályás story gyönyörű volt, biztos hihető is egy 1000 corsa tulajnak, miközben olvasgatja.
Ahogy Sityu kolléga mondaná, a CTS annak való, aki nem akar hozzányúlni (mert nem nagyon lehet és érdemes), tuningolni.
22-évesen még azt terveztem, hogy milyen autót vegyek, mit szeretnék belőle. Nekem a cori ts az első körben kiesett, mert nincs gyerekem, és hát nem a világ legjobb 1.8-asa.
Hondát vehettem volna, de minden sarkon áll 1. Az is igaz, hogy ennyi pénzért, amennyit beletoltam a yarisba, hondába már 300 LE felett járnék.
Nem hitelből vettem, nem szívom a fogamat, mikor fel kell gumizni, és ha még sokba is kerül a tuningolása, egy olyan élményt ad, amit senki el nem vehet, amíg élek. Lehet küzdeni a tizedekért versenypályákon, szervezett versenyek alkalmával (akár pályázás, akár gyorsulás). 130-ig megkukizom a Corolla TS-edett (ha akarod egyszer kipróbálhatjuk) többel meg ugyan hol közlekedsz vele?
Szerintem csúnyán néznél, ha egy gokartpályán egy női bevásárlóautóval is megkerülném a világ legjobb autójaként beharangozott Corolládat. Gyere el Kakucsra, megnézhetjük mit tud a 2 autó ;)
Mindent össze lehet mindennel hasonlítani ;) csak nem biztos hogy érdemes.
Én csak annyit javaslok Neked, hogy ha kérdeznek valamit (még ha fáj is), ne ugorj egyből a másik ember nyakának, ne mondj olyanokat, amiről fingod sincs.
Remélem ott leszel Kakucson, és be tudod bizonyítani, hogy ár érték arányban, vagy úgy egyáltalán tényleg annyival jobb a CTS a YTS-nél, mint ahogy azt Te leírtad.
Béke veled!
„A tonik tükrözi a lelket: egy keserű sz@r”
 
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7746 Dátum: 2011.05.04 17:08:23 »
Végigolvastam a sok baromságot :)
Egy szimpla kérdés volt, hogy miért akarod eladni, nem kellett volna átmenni személyeskedésbe (hacsak nem b@.sza a csőröd ennyire a téma, és ennyire fáj, hogy eladhatatlan, ez esetben együtt érzek Veled), elég lett volna, hogy nagyobbat szeretnél! Mindenki el tudja dönteni milyen autó kell magának. A CTS-t lehet agyon magasztalni, de azért azt ne felejtsük el, hogy lift alatt egy fabatkát sem ér ;) Az autópályás story gyönyörű volt, biztos hihető is egy 1000 corsa tulajnak, miközben olvasgatja.
Ahogy Sityu kolléga mondaná, a CTS annak való, aki nem akar hozzányúlni (mert nem nagyon lehet és érdemes), tuningolni.
22-évesen még azt terveztem, hogy milyen autót vegyek, mit szeretnék belőle. Nekem a cori ts az első körben kiesett, mert nincs gyerekem, és hát nem a világ legjobb 1.8-asa.
Hondát vehettem volna, de minden sarkon áll 1. Az is igaz, hogy ennyi pénzért, amennyit beletoltam a yarisba, hondába már 300 LE felett járnék.
Nem hitelből vettem, nem szívom a fogamat, mikor fel kell gumizni, és ha még sokba is kerül a tuningolása, egy olyan élményt ad, amit senki el nem vehet, amíg élek. Lehet küzdeni a tizedekért versenypályákon, szervezett versenyek alkalmával (akár pályázás, akár gyorsulás). 130-ig megkukizom a Corolla TS-edett (ha akarod egyszer kipróbálhatjuk) többel meg ugyan hol közlekedsz vele?
Szerintem csúnyán néznél, ha egy gokartpályán egy női bevásárlóautóval is megkerülném a világ legjobb autójaként beharangozott Corolládat. Gyere el Kakucsra, megnézhetjük mit tud a 2 autó ;)
Mindent össze lehet mindennel hasonlítani ;) csak nem biztos hogy érdemes.
Én csak annyit javaslok Neked, hogy ha kérdeznek valamit (még ha fáj is), ne ugorj egyből a másik ember nyakának, ne mondj olyanokat, amiről fingod sincs.
Remélem ott leszel Kakucson, és be tudod bizonyítani, hogy ár érték arányban, vagy úgy egyáltalán tényleg annyival jobb a CTS a YTS-nél, mint ahogy azt Te leírtad.
Béke veled!
„A tonik tükrözi a lelket: egy keserű sz@r”
 

Köszi a Javaslatot, és az ódákat a kocsidról - megfogadom, aranyos volt..... mint a kicsi kocsid.... 2010-es regeléssel it szájhősködsz.

A többit meg majd személyesen elsírhatod a vállamon egy kis beszélgetés után....
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.04 17:12:05 írta Zorits1 »
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #7747 Dátum: 2011.05.04 17:23:03 »
Lehet, hogy tavaly regeltem, de nem 84 hozzászólásom van, mint neked 2007 óta ;)
A beszélgetésben benne vagyok, sírni nem én fogok, ha megyünk egymás ellen, a tonikot hagyd otthon  :flowers:
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #7748 Dátum: 2011.05.04 17:25:36 »
Na akkor most lehet átmenni privibe srácok... Köszi. :flowers:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #7749 Dátum: 2011.05.04 17:36:41 »
Kicsit lehet, hogy vissza kellene venni a dolgokból, bár nem vagyok moderátor.

Nem csak hogy sok hülyeség van benne, de egy csomó félreértés is.

Pl mióta ér annyit egy cts motorja mint Lasi D4D autója? Ez micsoda baromság? Ilyen motort már 3 kilóért lehet kapni autót meg gondolom legalább 1.5millióért.

Lizard amit kérdeztél, hogy miért akarunk megszabadulni tőle, ennek több oka lehet. Lehet olyan oka is, amit mondjuk nem akar megosztani a nagyérdeművel Zori. Kicsit félreérthető volt a stílus is nekem, de csak azt írom, amit olvasok és ahogy értem. Ki kiáltotta ki a világ legjobb autójának a corit? :lol:

Zori sztem is kicsit erős volt a yts-t le bevásárló autózni. Jól mennek, bár már egyik sem gyári:-)

Pzs, nem lehet egy semi slickes futóműves, tuningolt fékes autót egy szériával összehasonlítani, hogy melyik megy jobban, mert valszeg a kicsi :yes:

Ennek ellenére ha ugyanezeket a módosításokat áttennénk a corira is, akkor a kicsi sajna nem érné utol.

Most persze mindenkinek az a baja, hogy az autóját szidja egy másik autós, akinek másmilyen autója van. Micsoda hülyeség ez?

Sztem egyikőtök sem nézne ki összevert fejjel, tehát az a javaslatom, hogy jöjjön ki mindenki a toyotalira és autózzunk egy jót úgy, ahogy szoktunk. Zori ez neked is szól , annak ellenére, hogy nem vagy már 22 éves, hanem legalább 26 ;)

Nem lenne jó elrontani azt a napot egy, ilyen hülyeség miatt... :tt2:
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.04 17:39:59 írta Szuti »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #7750 Dátum: 2011.05.04 17:37:24 »
Látjátok már a zöldek is így gondolják/jogosan/ ;)

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7751 Dátum: 2011.05.04 17:49:46 »
Most persze mindenkinek az a baja, hogy az autóját szidja egy másik autós, akinek másmilyen autója van. Micsoda hülyeség ez?

Hat ez az... Szamold ossze hanyszor szidtam Zorit vagy az autojat... Sztem egyszer sem... Ezutan szamold ossze hanyszor irt rolam mint userrol vagy az automrol ismeretlenul degradalo dolgokat...  :flowers:

Ezzel itt be is fejeztem...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #7752 Dátum: 2011.05.04 17:51:52 »
Most persze mindenkinek az a baja, hogy az autóját szidja egy másik autós, akinek másmilyen autója van. Micsoda hülyeség ez?

Hat ez az... Szamold ossze hanyszor szidtam Zorit vagy az autojat... Sztem egyszer sem... Ezutan szamold ossze hanyszor irt rolam mint userrol vagy az automrol ismeretlenul degradalo dolgokat...  :flowers:

Ezzel itt be is fejeztem...

Ezt nem is írtam személyesen senkinek, csak belekiabáltam az éterbe ;)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #7753 Dátum: 2011.05.04 18:14:28 »
Ha a yarisban turbó volna, persze, lehet mindent így nézni, meg úgy is, ahogy van. Gyári corolla vs tuning yaris/ok.
Én úgy érzem semmi rosszat nem kérdeztem. Erre nekem ugrott, hogy x éves vagyok, (amit az adatlapról sem sikerült megnézni) és hogy az asszonyának sem kéne stb.
Meg plusz másfél liter benzin megy ilyenek (pályázásnál 22 litert eszik a yaris), meg suzukikat alázni.
Miért sérteget? Megint úgy kezdődik, hogy visszaütött?....

Ja igen, én is befejeztem, a kérdés nyilván költői volt...
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.04 18:42:51 írta Lizard21 »
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7754 Dátum: 2011.05.04 19:44:46 »
 :eek: Mi van skacok? Front van?  :D