Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565584 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #6285 Dátum: 2010.08.04 21:11:48 »
Pedig nagyon sokan mennek ringre "utcas" autoval, pont ez az egyik lenyege, siman van 70-75% az arany. Megtanuljad uralni a sajatodat a limiten. A tobbseg csak a palyagumikat rakja at a helyszinen, ez ervenyes minden markara. Viszont vannak autok amik jol meg vannak tervezve es birja a kikepzest, ilyen a TS is peldaul.

En is vezettem mar RX8-at, de 5-6000 alatt nagyon halovany volt, ahhoz kepest amit vartam, sokkal nagyobb moka az 1.8-as MX-5. Az RX8 felul elvezetes volt, de a wankelben en kivarnam a kovetkezo generacios. Az FD-s tenyleg atom volt.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #6286 Dátum: 2010.08.04 23:06:57 »

Celicàs ha megkèrdezed a baràtodat akinek csapàgyas lett a motorja,akkor biztosan el fogja Neked mondani,hogy amiatt lett csapàgyas mert nem cserèltek ki egy kb 10ezer forintos cuccot...Màr ha a fehèrvàri emberrôl beszèlünk.

Az meg hogy valaki nem tudja jòl vezetni ès lift felett tartani az autòt az nema kocsi hibàja...
Èn 20ezerrel vettem ès most jàrok 92000-nèl ès motorikusan semmi baja sem volt soha,jò olaj kell bele ès hasznàlattòl függôen cserèlni.Ha belegondolsz nem vèletkenül tette a Lotus is az exigebe ès a komoresszoros vàltozataiba is ugyanezt a mocit!!!

Ha kètelkedsz mit tudhat egy Ts mocija ha hajtva van,akkor nèzz fel a youtube-ra ès keresd meg pàr hungaroringes vagy euroringes vidimet...


Igen, megtaláltam a videókat Szutijz név alatt, gondolom az vagy te. Ha jól látom kompresszor is van a motorodon és akkor egész más a helyzet,mivel akkor nem kell agyonforgatni a motort bár látom nálad nem gond , kap az eleget, keményen nyomod és odafigyelve , nem kíméled de neked valószínűleg  van másik autód amivel szaladgálsz a városban nekem meg nincs. A ringre jórészt olyanok szoktak kimenni akiknek nem az az utcai autójuk, mert vagy utca vagy pálya a kettőt nem lehet gazdaságosan keverni, mert ellentétesen viszonyulnak egymáshoz ami jó pályára az nem utcára és fordítva.
A kompresszor jó dolog csak drága én inkább a turbót javasolnám főleg ha ezt a kocsit versenyautóként használod. A RX8 se igazán a közútra való , sokat eszik városban viszont pályán jó. A gyári futóműve nagyon jó, úgy fordul mint egy gokart és a wankel erejéről ne is beszéljünk simán hozható a 300-400LE a wankelből turbóval. És a wankel alacsony fordulaton is nyomatékos nem kel agyonforgatni, hogy jól menjen. Kár, hogy a hazai márkaszervizek nem értenek hozzá, sőt az RX8 tulajok sem. Csak páran. De ez más téma.
Szóval ha nem megy az ember pályára akkor nem kell brutálisan átalakítani az autót. Ha valaki pályára jár akkor igen de akkor a városi szaladgálásra vegyen egy régebbi Corollát vagy Mitsubisit amit kis pénzből gazdaságosan föl lehet tartani.



Ismét tévedtél:-)

1 autóm van és ez az amit ezen a néven találtál.Ha rámész erre a szutijz névre akkor tavaly május óta találsz kompresszoros videókat a nevem alatt.Nem biztos hogy olyan ember vagy,akit meg fogok győzni,de akkor sztem ez nem is baj:-)Ebben pont az a lényeg,hogy ez egy utcai autó is tud lenni a kipuffhangot kivéve ha akarom.emiatt is lett kompresszor és nem turbó.Remek benne a futómű nem túl kemény és ha kell elmegyek  vele nagyon sok embernek.Utcán szintén.Ha az elejétől megnézed a nevem alatti videókat akkor meg fogod látni,hogy akkortól kenem neki így amióta megvettem és igen 8250-ig forgattam minden egyes alkalommal amikor csak tehettem most a kompresszorral ugyanígy teszek csak kicsit még tovább,szóval miről is beszélünk,hogy nem kell olyan nagyon forgatnom? ;)Amikor szívó volt a gép,akkor is ugyanezt csináltam vele nagyobb gond nélkül:-)A fórumon mindenki tudja,hogy 1 autóm van utcára és ugyanez a pályára ée ebben pont ez a lényeg.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.04 23:21:54 írta Szuti »

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Újabb TS hirdetés.
« Válasz #6287 Dátum: 2010.08.05 09:48:19 »
Erről esetleg van valami konkrét információja valakinek?

http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-19418450/
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

pzs

  • Vendég
Re: Újabb TS hirdetés.
« Válasz #6288 Dátum: 2010.08.05 09:53:43 »
Erről esetleg van valami konkrét információja valakinek?

http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-19418450/

Sztem Szuti erre gondolt, de majd nemsokara megerositi...  :flowers:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6289 Dátum: 2010.08.05 09:58:53 »
Hű... ultragagyi alupedál, gagyin berakott utólagos rádió és plüssmaci egy sportkocsiban? [rohog]
         

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6290 Dátum: 2010.08.05 10:06:43 »
Hű... ultragagyi alupedál, gagyin berakott utólagos rádió és plüssmaci egy sportkocsiban? [rohog]

Szigorú vagy... Az alupedál mitől gagyi? Nem ilyennek kell lennie? Amit én néztem az is hasonló volt.
A plüssmaci meg nyilván a gyereké, akit kivisz néha a tulaj, mert csak 8000-es fordulatnál hagyja abba a bőgést...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6291 Dátum: 2010.08.05 10:10:51 »
Alupedál, aluszőnyeg, utólagos króm hatású váltógomb, utólagos kamu beömlő, hellokittys pinky-minky-szőrös visszapillantóvédő, stb. atom gagyi cuccok. Általában a Homasitában és hasonló helyeken lehet ilyen nyalánkságokat beszerezni. Már bocsánat, de felénk ez a tipikus fiatal hülyegyerek (boyracer) szindróma. Bár ez a pedál arra jó, hogy a sarat tényleg letakarítsa az ember cipője talpáról.  :devil:
         

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6292 Dátum: 2010.08.05 10:14:36 »
Alupedál, aluszőnyeg, utólagos króm hatású váltógomb, utólagos kamu beömlő, hellokittys pinky-minky-szőrös visszapillantóvédő, stb. atom gagyi cuccok. Általában a Homasitában és hasonló helyeken lehet ilyen nyalánkságokat beszerezni. Már bocsánat, de felénk ez a tipikus fiatal hülyegyerek (boyracer) szindróma. Bár ez a pedál arra jó, hogy a sarat tényleg letakarítsa az ember cipője talpáról.  :devil:

Nnaa... akkor mégiscsak jó valamire... :) Nekem igazából a rózsaszín plüss kormány tetszik. :)
De félretéve a tréfát. Akkor ezek szerint a TS-ben gyárilag nincs alupedál (facelift után sem)? Ez lett volna a kérdésem lényege.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6293 Dátum: 2010.08.05 10:19:41 »
Alupedál, aluszőnyeg, utólagos króm hatású váltógomb, utólagos kamu beömlő, hellokittys pinky-minky-szőrös visszapillantóvédő, stb. atom gagyi cuccok. Általában a Homasitában és hasonló helyeken lehet ilyen nyalánkságokat beszerezni. Már bocsánat, de felénk ez a tipikus fiatal hülyegyerek (boyracer) szindróma. Bár ez a pedál arra jó, hogy a sarat tényleg letakarítsa az ember cipője talpáról.  :devil:

Egyetertek, de ez az alupedal nem Homasitas sztem...  :nono: Nekem ugy remlik minden TS-ben ilyen van (facelift utan mindenkeopp, az meg csak nem bun, ha fecelift elottibe belerakja a tulaj...).

Mondjuk itt egy meg meg egy kompis TS Nemetorszagbol, nem hinnem, hogy ok is a Homasitabol rendeltek volna...  :flowers:

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Újabb TS hirdetés.
« Válasz #6294 Dátum: 2010.08.05 10:21:57 »
Erről esetleg van valami konkrét információja valakinek?

http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-19418450/

Nem mostanában kezdte a tulaj a hirdetést...  :whistling:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6295 Dátum: 2010.08.05 10:22:47 »
Egyszer megnézem a TS-ek pedáljait, de akkor is gagyiii.  :tt2: :winkiss:
         

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #6296 Dátum: 2010.08.05 10:26:32 »
Esküszöm baromi jól néz ki a TS pirosban!!! A kahn-é is, meg eza fricc is... "prosti" szép!!!!  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6297 Dátum: 2010.08.05 10:49:33 »
Esküszöm baromi jól néz ki a TS pirosban!!! A kahn-é is, meg eza fricc is... "prosti" szép!!!!  :D

every one have black but red not many thats why i choice the red one. one of  best coloer i think also :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.05 10:58:27 írta ts888 »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #6298 Dátum: 2010.08.05 11:55:03 »
Hű... ultragagyi alupedál, gagyin berakott utólagos rádió és plüssmaci egy sportkocsiban? [rohog]

Az Sparco pedal :) Amugy ez a JDF-616, TMax-eknal volt beragadva, es demoautot epitettek belole. Kiallitasokra, nyiltnapokra jartak vele. Amolyan tesztauto fíling volt. Ebbol szarmazik az en volt TSport rugoszettem, amit Palaczk vett meg a jobaratneja MMT-s Corijaba :)
Sarvedoi tuti fujva vannak, mert peremezni kellett. Asszem Koni futomu van alatta. A hifi ara meg vetekszik egy kozepesen allapotu E11-evel, Ribizsarek epitettek be Szegeden.
Oricari spoilerszett van rajta. Regebben mar irtam a kocsirol, vissza kell keresni. 3-4eve vittek el Vasarhelyrol, asszem Jaszberenybe. Akkor 6-8ezer (verseny)km volt benne, azota nemtom mit kapott, de akkor meseszep volt, imadtam :)
Valahol meg kepeim is vannak errol a vasrol :)
kisa
born to ride

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6299 Dátum: 2010.08.05 12:17:47 »
Esküszöm baromi jól néz ki a TS pirosban!!! A kahn-é is, meg eza fricc is... "prosti" szép!!!!  :D

every one have black but red not many thats why i choice the red one. one of  best coloer i think also :yes:

and my car for this price and all most new i think its very good price for this car you naver find like this thats for sure