Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574087 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5760 Dátum: 2010.04.09 14:56:03 »
Te mellé mentél volna, miután látszott hogy oda vissza csúszkál a hátsója ?
A videón PZS még jobban aggódik mint én.... ;)
Lement az ívről több ször is de nem lassított le én meg az ismert okok miatt nem léptem a gázra jobban, másrészt nem akartam kicsúszni előzés közben. Azért vizes aszfalt volt ne felejtsük el nem száraz. :cool2:

Nem azt mondom, hogy mindenképpen meg kellett volna előznöd... csak azt, hogy vagy megelőzni vagy menni mögötte ha nem válalaltad az érthető okok miatt...

Ha meg ugye nem előzöd meg és esetleg túlpörögve "köcsögözöl" is, ami mással is előfordulhat, akkor meg nem felrakni a youtube-ra  ;)

That's it!  :sorcerer:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5761 Dátum: 2010.04.09 16:26:49 »
Miért baj az,hogy ha valaki harcolni akar azért,hogy ne előzd meg? :)

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5762 Dátum: 2010.04.09 20:23:44 »
Miért baj az,hogy ha valaki harcolni akar azért,hogy ne előzd meg? :)
Én is egyet értek abban, hogy senkit nem minősítek egy olyan videón ami a világhálóra felkerül. Ez maradjon a privát fájlodban vagy sípold ki azt a részt.
Nekem személy szerint tetszett ahogy régi corik mentek, csodáltam és jó volt látni hátulról ahogy küzdd (mert ezt küzdésnek nevezem) és próbálja hátsókerekes módon úton tartani az autót. Nekem szépen lehúzódott mindenki. Sőt volt egy lada amibe VFTS motor volt és nagyon dobálta a seggét... de ez nekem tetszett.  Ő is szépen elengedett.
Aki viszont tényleg nagyon veszélyesen közlekedett az a fehér punto aki kétszer is kipördül a Dx cori elött (ahogy a videóján is látszik), vagy a skyline Gt33as haverom angol rendszámmal. Na ö veszélyes volt!!!

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: TS
« Válasz #5763 Dátum: 2010.04.09 20:30:52 »

 Nekem szépen lehúzódott mindenki.

köztük én is........néztem a tükörbe hogy jön mögöttem egy fekete cori, de azt hittem haverom elöször.....csak nem értettem hogy ilyen gyors az 1.6 benyával....
gondoltam félreengedem,akkor láttam hogy egy ts volt :)

de nemugy volt hogy két kat.    ...150le ig és felette?
akkor a TS corikat meg a Typer civiket hogy engedték a kicsikkel?
nem mintha baj lett volna, csak ugy kérdem.... :)
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5764 Dátum: 2010.04.09 20:43:29 »

 Nekem szépen lehúzódott mindenki.

köztük én is........néztem a tükörbe hogy jön mögöttem egy fekete cori, de azt hittem haverom elöször.....csak nem értettem hogy ilyen gyors az 1.6 benyával....
gondoltam félreengedem,akkor láttam hogy egy ts volt :)

de nemugy volt hogy két kat.    ...150le ig és felette?
akkor a TS corikat meg a Typer civiket hogy engedték a kicsikkel?
nem mintha baj lett volna, csak ugy kérdem.... :)
Semmi para nem volt. most néztem meg megint a vidimet, és fekete régi hátsó kerekes cori jól nyomta.
Nem tartott fel senik, amikor ott volt a lehetőség eltolltam neki, és aztán para, hogy be tudom e venni a kanyart:)) ennyi.
Én tényleg semmi izgalmat nem éltem át, már mint azért, hogy valaki zavart volna.

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5765 Dátum: 2010.04.09 20:47:17 »

 Nekem szépen lehúzódott mindenki.

köztük én is........néztem a tükörbe hogy jön mögöttem egy fekete cori, de azt hittem haverom elöször.....csak nem értettem hogy ilyen gyors az 1.6 benyával....
gondoltam félreengedem,akkor láttam hogy egy ts volt :)

de nemugy volt hogy két kat.    ...150le ig és felette?
akkor a TS corikat meg a Typer civiket hogy engedték a kicsikkel?
nem mintha baj lett volna, csak ugy kérdem.... :)

ez úúúgy volt, hogy nem akartam várni még egy órát, és bekönyörögtem magam.
amikor beálltam a "kicsikhez", akkor kapcsoltam ,hogy elnéztem,mert elötte 1órát nem volt senki a pályán, és állt a víz rajta

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: TS
« Válasz #5766 Dátum: 2010.04.12 13:58:50 »
Ezekkel a vidikkel látom máshol is "sikerünk" van.

Megy ám a találgatás kik lehettünk mi a "TSporttal"  de nem tudják. És amit leszűrtem a fórumukból, hogy nem komálják az E12-es társaságot. Így elsőre én se őket az is igaz..... :whistling: :whistling:


"mellesleg ha valaki normál utcai sofőr _először_ kerül a ringre szerencsésebb ha kétbalkezes de óvatos mintha odaveri a tsportját egy 25évvel öregebb típustársnak smile.gif"

Pedig szerintem fontos, hogy ki volt. Ha máshogy nem, priviben, légyszi.
Jó lenne tudni, hogy a mi csapatunkból (E7-E11) vagy az E12-esek közül volt valaki.
Nekem szúrja a szemet a "Kicsit szégyelltem is magam, hogy azzal a toyotás csapattal voltam.."
Általánosítás sux.
A kívülállók közül meg aki nem tud megkülönböztetni egy E7,E8-at egy E12-től, az inkább maradjon csöndben.


No comment........ :whistling:

Én folyamatosan olvasom mindkét fórumot.

Ez óriási félreértés. A fenti "Pedig szerintem fontos, ...."-től kezdődő rész NEM a pályán történtekre íródott, hanem egy a parkoló részen túl gyorsan közlekedő corollára, és semmi köze a videóhoz.


Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5767 Dátum: 2010.04.12 14:17:42 »
Miért baj az,hogy ha valaki harcolni akar azért,hogy ne előzd meg? :)

Zéró rutinnal azt mondom, hogy egy ilyen nyílt napon nem a verseny a lényeg, sőt, a verseny egyáltalán nem szabad, hogy felmerüljön bárki olyanban, aki nem profi, nem rutinos. Szerintem első a biztonság, második a biztonság, harmadik a biztonság, negyedik a szórakozás. Ha ezek mellett valaki versengene is, ám tegye. :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5768 Dátum: 2010.04.12 14:39:22 »
Miért baj az,hogy ha valaki harcolni akar azért,hogy ne előzd meg? :)

Zéró rutinnal azt mondom, hogy egy ilyen nyílt napon nem a verseny a lényeg, sőt, a verseny egyáltalán nem szabad, hogy felmerüljön bárki olyanban, aki nem profi, nem rutinos. Szerintem első a biztonság, második a biztonság, harmadik a biztonság, negyedik a szórakozás. Ha ezek mellett valaki versengene is, ám tegye. :)

Ok,ebben igazad van.Ha megfordítom a dolgot és a tükörben a kanyarnál mondjuk jön közelebb hozzám egy tegyük fel Evo valami és az egyenesben nem megy el,pedig több mint 100 paci lóerőkülönbsége van és ezt simán megtehetné,akkor most nekem le kellene lassítanom gyök kettőre és elengedni? ;) :surrender:

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5769 Dátum: 2010.04.12 15:00:09 »
Ezekkel a vidikkel látom máshol is "sikerünk" van.

Megy ám a találgatás kik lehettünk mi a "TSporttal"  de nem tudják. És amit leszűrtem a fórumukból, hogy nem komálják az E12-es társaságot. Így elsőre én se őket az is igaz..... :whistling: :whistling:


"mellesleg ha valaki normál utcai sofőr _először_ kerül a ringre szerencsésebb ha kétbalkezes de óvatos mintha odaveri a tsportját egy 25évvel öregebb típustársnak smile.gif"

Pedig szerintem fontos, hogy ki volt. Ha máshogy nem, priviben, légyszi.
Jó lenne tudni, hogy a mi csapatunkból (E7-E11) vagy az E12-esek közül volt valaki.
Nekem szúrja a szemet a "Kicsit szégyelltem is magam, hogy azzal a toyotás csapattal voltam.."
Általánosítás sux.
A kívülállók közül meg aki nem tud megkülönböztetni egy E7,E8-at egy E12-től, az inkább maradjon csöndben.


No comment........ :whistling:

Én folyamatosan olvasom mindkét fórumot.

Ez óriási félreértés. A fenti "Pedig szerintem fontos, ...."-től kezdődő rész NEM a pályán történtekre íródott, hanem egy a parkoló részen túl gyorsan közlekedő corollára, és semmi köze a videóhoz.





Ezt már én is akartam írni csak elfelejtettem!! Köszi Lymphater  :clap:


Honnan vetted Tutinet, hogy ebben rád célozgatnak, meg a "T-sport"-ra?   :?:

Nem kell gerjeszteni a feszültséget  :nono:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5770 Dátum: 2010.04.12 15:04:01 »


Honnan vetted Tutinet, hogy ebben rád célozgatnak, meg a "T-sport"-ra?   :?:


Visszaolvastam és onnan.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5771 Dátum: 2010.04.12 15:24:06 »
Szeretné,hogy az Ő kocsiját tévesszék össze egy Tsport-tal ;)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5772 Dátum: 2010.04.12 15:36:13 »
...a tükörben a kanyarnál mondjuk jön közelebb hozzám egy tegyük fel Evo valami és az egyenesben nem megy el,pedig több mint 100 paci lóerőkülönbsége van és ezt simán megtehetné,akkor most nekem le kellene lassítanom gyök kettőre és elengedni? ;) :surrender:

Ez meg megint egy másik helyzet.  :flowers: Ugye az alapállás az volt, hogy "valaki harcolni akar azért,hogy ne előzd meg". ;)

Egyébként az elején, mikor még azt sem tudtam, hogy lehet-e előzni, meg csúszik-e a pálya, és beálltam Tutineték mögé, jött egy E46 dízel, az viselkedett 1-2 kanyarig úgy, mint a képzeletbeli Evo, amiről írsz. Hát bizony elvettem a gázt, és lehúzódtam előle a pálya szélére, olyan ívre, amit magától nem venne az ember.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5773 Dátum: 2010.04.12 15:39:33 »
Ok,de itt Tutinet nem akart igazán előzni :)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5774 Dátum: 2010.04.12 15:46:41 »
Ok,de itt Tutinet nem akart igazán előzni :)

Nem ért annyit az egész. Az autó motorja nem a teljes tartományban járt. Magyarul max. félgázzal mentem mindenhol ahol lehetett vagy kisebb gázzal. Meg többet ért az, hogy nem volt baj.
Mindenki jól ment aki kint volt már alapból mert volt bátorsága kimenni a vizes pályára akik először mentek azok meg egy picit merészebbek is voltak.
kb. ez történt. Én nemis akartam kimenni sem igazából de aztán kimentem de utána meg indulni nem akartam aztán mégis indultam.

« Utoljára szerkesztve: 2010.04.12 15:49:24 írta tutinet »